Jump to content

נושא מעקב אחרי ערן זהבי עד שיחזור למכבי

נושא מעקב אחרי זהבי עד שיחזור למכבי  

234 members have voted

1. 1. באיזה גיל הוא יפרוש?

• 35
      10
    • 36-37
      88
    • 38-39
      86
    • 40
      24
    • 45
      26

Recommended Posts

הם גם לא על אותה עמדה בדיוק, ושימו לב שהסיבה שגצה חתם בכלל זה בשביל הכבוד לשחק עם זהבי.

לחשוב שהוא "יקח" לערן אפילו דקה אחת, זאת בדיחה. צר לי.

Just now, Sawyer said:

הם גם לא על אותה עמדה בדיוק, ושימו לב שהסיבה שגצה חתם בכלל זה בשביל הכבוד לשחק עם זהבי.

לחשוב שהוא "יקח" לערן אפילו דקה אחת, זאת בדיחה. צר לי.

אחרי 2 משחקים נראה לי הם הבינו שם מי זהבי ואין לו מה לדאוג מדקות משחק.

20 דקות לפני, מכביסט לעד said:

שמש היקר נראה לי שאתה המסטול כאן. מתי פעם האחרונה מישהו הוריד את זהבי לספסל? בשני משחקים לא מלאים הוא כבר עם שער ושני בישולים.

ברור לי שזהבי שחקן פי 10 ברמה יותר גבוהה מגצה, אבל אני חושש מזה שאלוף עולם (הביא להם מונדיאל) בטעות יתפוס יום ועוד יגנוב דקות חלילה לגדול מכולם.

בכל מקרה רושמים כאן שהם גם לא בדיוק על אותה עמדה אז נקווה שגצה יתן לו כדורים טובים, זהבי כבר יודע איפה להניח אותם.

2 דקות לפני, תמיר8 said:

הברכה של גצה היא גם הקללה שלו.

היה גדול עליו לכבוש שער מכריע שמביא אליפות עולם

תסתכל על זה מהצד ההפוך

השער הזה סידר לו חוזי ענק מטורפים

10 דקות לפני, שמש צהובה said:

ברור לי שזהבי שחקן פי 10 ברמה יותר גבוהה מגצה, אבל אני חושש מזה שאלוף עולם (הביא להם מונדיאל) בטעות יתפוס יום ועוד יגנוב דקות חלילה לגדול מכולם.

בכל מקרה רושמים כאן שהם גם לא בדיוק על אותה עמדה אז נקווה שגצה יתן לו כדורים טובים, זהבי כבר יודע איפה להניח אותם.

זאת כל המשמעות בלשחק בליגה ובקבוצה טובה יותר. לא רק גצה, ערן צריך להיות טוב כדי לשחק ואני בטוח שהוא יהיה. 

הם בכלל לא אותה עמדה נו באמת. אם כבר,  הוא יקח דקות לאיהאטרן וזה יכול ממש לעצבן את אוהדי פסוו. זהבי מולחם להרכב, הוא אפילו הזיז את מאלן הצידה לכנף.

https://forum.psv.nl/index.php?threads/eran-zahavi-a.936/page-31

וואו אוהדי psv עם בדיחות האם זהבי עדיין מרגיש בטוח באיידנהובן אחרי הגעת גצה.

ואחד מזכיר איזו חברת גז בהולנד, מזעזעים.

היוזר הזה שכתב אם זהבי עדיין מרגיש בטוח הוא שונא ישראל רציני, כל היום מבלבל את המוח שם על זה שהוא מתבאס שהחתימו את זהבי כי קשה לו עם זה שהוא ישראלי.

פרשן בהווה ושחקן עבר. דמות לא רלוונטית, הסתכסך עם הנהלת הקבוצה בעבר, מה יש להתייחס לכאלה.

זה בטח אלון מזרחי ההולנדי.

לפני15 שעות , שמש צהובה said:

ציניות?

בקושי הולך? הוא בכושר מצוין

כובש בנבחרת, שער ובישול בבכורה...

מה הוא צריך לעשות כדי שהפרשן בשקל הזה יגיד שהוא בכושר טוב? לשים רביעייה כל משחק?

14 דקות לפני, zion8 said:

אגב ראיתי שהם החתימו שחקן בשם ואן -גינקל. שיחק בצ'לסי. מעולם לא שמעתי עליו. מישהו מכיר? חיזוק רציני או שסתם עשה שם סיבוב לא מוצלח?

הוא שיחק שנתיים ב-psv כמושאל, חזר לצ'לסי ולא שיחק שנתיים

36 דקות לפני, חרישי הוא הלילה ואפל said:

בקושי הולך? הוא בכושר מצוין

כובש בנבחרת, שער ובישול בבכורה...

מה הוא צריך לעשות כדי שהפרשן בשקל הזה יגיד שהוא בכושר טוב? לשים רביעייה כל משחק?

לפי מה שהבנתי, הטענות שלו על הצוות המקצועי, ששניהם שחקנים שלא עושים הגנה והוא לא מצפה מהם לרדוף אחרי שחקנים ולעשות גליצ׳ים, לכן הם לא מתאימים לשחק ביחד

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.