Jump to content

בן ביטון אחרי זלצבורג

Yellowald

Recommended Posts

בכוונה פותח את זה עכשיו, אחרי משחק פנטסטי שלנו, כדי שלא תגידו שאני טרול שבא לשפוך רעל-

הוא פשוט לא ברמה. איבד כמעט כל כדור כולל כמה במצבים קריטיים מאוד, מנסה ללכת ראש בקיר ומנסה דברים שהוא פשוט לא מסוגל, ומעביר משום מה כל כדור לרגל שמאל מה שהופך אותו לאיטי, צפוי וקל מאוד לסגירה.

רכש רע מאוד.

גם דווידזאדה לא ברמה, אלוהים יודע למה הוא עצר בגול השני, אבל זה מה יש ולא יבואו שחקנים במקומם (את האמת שבלטאקסה בכלל מגן שמאלי, שווה בדיקה)

נתן צשחק סביר לגמרי. תמך בהתקפה, היה די יציב בהגנה. הרבה פעמים הצליח לסחוט עבירה כשלחצו אותו והשאיר את הכדור אצל מכבי. טוב הוא לא ג'ראלדש ולא קרוב לזה אבל אתם סתם נופלים עליו כשעיר לעזאזל. הוא וקנדיל זה בהחלט מספיק לליגה

16 דקות לפני, snufkin said:

נתן צשחק סביר לגמרי. תמך בהתקפה, היה די יציב בהגנה. הרבה פעמים הצליח לסחוט עבירה כשלחצו אותו והשאיר את הכדור אצל מכבי. טוב הוא לא ג'ראלדש ולא קרוב לזה אבל אתם סתם נופלים עליו כשעיר לעזאזל. הוא וקנדיל זה בהחלט מספיק לליגה

אמרתי את זה לעצמי גם לפני המשחקים נגד פ"ת ובני יהודה. בפועל בשניהם לא ניצחנו ונראינו משמעותית טוב יותר כשהוא הוחלף בקנדיל.

2 hours ago, zeudemort said:

דווקא ייני היה אתמול בסדר גמור

אחרוג ממנהגי ואדבר על שרן, אני תמיד בעדו אבל צריך להגיד את האמת על אתמול.

לא היה לו משחק טוב. לפחות לעניות דעתי. עשה כמה טעויות ובכלל, עם כל הצער בדבר וכל האהבה שיש לי לבן אדם.

גם בן ביטון היה חלש ועשה המון טעויות, הוא לא ברמה לאירופה אבל לליגה הוא מספיק בהחלט.

בן ביטון בימין עדיף על דוידזאדה בשמאל. אצל דוידזאדה יש תחושה שהכל מקרי. הוא עובר שחקן במקריות, עוצר שחקן יריב במקריות, אף הרמה לא מספיק טובה...לא יודע. אוהב והכל את כל השחקנים אבל אופיר חייב להשתפר (לא יקרה) 

בן ביטון, ברסקי, ייני (כואב מאוד אבל זאת האמת), דוידזאדה* - צריכים לראות דשא רק בגביע הטוטו/גארבץ' בליגה. 

הם לא קרובים להיות ברמה ל11 של מכבי.

*דוידזאדה אתמול היה סה״כ בסדר גמור, עם כמה פעולות יפות ובלי טעויות מוגזמות.

הוא לא היה רע, לא זכור לי שהצליחו לעבור אותו.

הדבר היחיד שעיצבן אותי אצלו במשחק זה שהוא ניסה לעשות דירבלים מיותרים בין 2 שחקנים שהובילו לאיבודי כדור 

בתור מחליף למאור קנדיל זה אמור להספיק.. מה שאמור להדאיג אותנו יותר זה שאופיר דוידזאדה הפך לשחקן הרכב.

הוא לא קשור לענף, הגול השני שחטפנו באשמתו הישירה, פשוט נעמד ברחבה במקום להמשיך עם השחקן, הזוי אין לזה הסבר.

להריץ את בלטקסה במקומו, ויש את סבוריט שהוא מעולה בתפקיד הבלם ולא פחות מעולה בתפקיד המגן השמאלי.

מי שאומר שהוא לא היה רע- איזה משחק ראיתם?

פשוט התחרפנתי על הטלוויזיה אתמול, הוא איבד ככ הרבה כדורים, מלא סגירות מאוחרות

היה קטע דקה 80 שהוא ניסה להשחיל לקשר שלהם בחצי שלנו כשההגנה לא מסודרת מאחוריו

תלשתי שערות במהלך הזה

שם הבנתי שגם אין לו מח 

דווקא בתחילת העונה הוא היה נראה לי בסדר

אתמול הוא איבד אותי.

לגבי ייני, הגול השני התחיל והסתיים אצלו. עד שהוא החליט מה לעשות עם הכדור כבר יצא לו הרחקה נוראית ואז סגירה על ה "פתח תקווה" לכדור שמסר סאבוסלי

בכללי אוהב את שרן אבל הוא לא מספיק טוב לאירופה בייחוד שמשווים לזאיר.

1 hour ago, nirnir20 said:

דוידזאדה אתמול היה סה״כ בסדר גמור, עם כמה פעולות יפות ובלי טעויות מוגזמות.

מה בלי טעויות מוגזמות? 

בגול השני פשוט עזב את הכובש ונתן לו להגיע חופשי 5 מטר ממרכז השער שלנו. היו שם הרבה טעויות בשער הזה אבל העצירה הלא ברורה שלו והחוסר סגירה זה ברמת העל טבעי כבר. מה לעזאזל גרם לו לעצור ולא להמשיך לרוץ עם השחקן ולסגור אותו?!

1 hour ago, nirnir20 said:

בן ביטון, ברסקי, ייני (כואב מאוד אבל זאת האמת), דוידזאדה* - צריכים לראות דשא רק בגביע הטוטו/גארבץ' בליגה. 

הם לא קרובים להיות ברמה ל11 של מכבי.

*דוידזאדה אתמול היה סה״כ בסדר גמור, עם כמה פעולות יפות ובלי טעויות מוגזמות.

גול באשמה ישירה שלו הוא פשוט עזב את החלוץ שלהם היפני, שכחתי את שמו

דעה לא פופולארית: 

דודזאדה עם כושר מטורף ודי מהיר, גם את זה יש לציין. לדעתי עם הגנת ברזל מסביבו הוא עוד יכול להביא מספרים. שחקן סגל לגיטימי, אין מה לדרוש להעיף אותו. הרכב הוא לא צריך לראות, בזה אין ספק.. 

4 hours ago, Yellowald said:

אמרתי את זה לעצמי גם לפני המשחקים נגד פ"ת ובני יהודה. בפועל בשניהם לא ניצחנו ונראינו משמעותית טוב יותר כשהוא הוחלף בקנדיל.

בוא, עם כל הכבוד, בן ביטון הוא לא הסיבה שאיבדת נקודות נגד פ"ת ובני יהודה.