Jump to content

יורגוס דוניס

שורה

Recommended Posts

במשחק הזה קיבלתי את האמונה במאמן, אם אצלי עוד היה ספק קטן למה הוא מסוגל.

הגיב נכון ב 90 אחוז מהמקרים, לא מובן מאליו הגישה ההתקפית שלו לקראת הסוף, חבל היינו קרובים להכניס את השני.

משחק גדול שלו. זה לא רק עניין טקטי אלא גם מנטלי - להעמיד קבוצה שבאה לנצח כאנדרדוג מובהק ובלי חצי סגל זה ממש לא מובן מאליו.

11 דקות לפני, snufkin said:

מאמן גדול. וצודק בכך מילה שאמר אתמול בראיון כולל הכעס שלו על ההנהלה בגלל היעדר החיזוק

וואלה ראיתי את מסיבת העיתונאים לא היה שום כעס על ההנהלה

2 hours ago, מכביסט לעד said:

מזכיר את סוזה. חבל שההנהלה שמה עליו זין.

מי קבע ששמים עליו זין? בעצמו הוא אמר ששחקנים שהציעו להם להגיע בחרו שלא לבוא

55 דקות לפני, idan12 said:

מי קבע ששמים עליו זין? בעצמו הוא אמר ששחקנים שהציעו להם להגיע בחרו שלא לבוא

די אחי התירוצים האלה נגמרו כבר מזמן. זה פשוט מרתיח שעם עוד שני שחקנים טובים היה לנו סיכוי לעלות לפאקינג ליגת האלופות. 

הקיץ הזה פשוט ביזיוני. העזיבה של ז'איר, ביזיון מיכה ואצילי, הויתור על ג'ראדלש, החתמת בן ביטון, המנכ"ל שלא הגיע, המאמן שהגיע שבוע לפני המשחק הראשון באירופה ועכשיו אנחנו בסוף ספטמבר ועדיין עם זר אחד שגם הוא יעזוב בעוד עונה.

ציון 3 על הקיץ הזה וזה רק בגלל ההשאלה של דן ביטון כי אם לא הוא זה ציון נמוך יותר.

אני אגיד משהו שכנראה לא יסכימו איתי פה, אנחנו עדיין בתקופה של פר פלאיי כאשר העליונות שלנו על הליגה בשנתיים האחרונות מובהקת, אין קהל וגם לגבי אירופה היה לנו המון מזל 

יש לי תחושה שמכבי במודע החליטו ללכת על שנה פיננסית ולא להשתגע עם רכש לפני שידעו מי נגד מי גם עם הקורונה ויש בזה היגיון 

מאמין שבשנה הבאה או אפילו בינואר כבר נראה את הניצוצות של זה ורכש חדש שיגיע 

Just now, אם אין אני לי נמני said:

אני אגיד משהו שכנראה לא יסכימו איתי פה, אנחנו עדיין בתקופה של פר פלאיי כאשר העליונות שלנו על הליגה בשנתיים האחרונות מובהקת, אין קהל וגם לגבי אירופה היה לנו המון מזל 

יש לי תחושה שמכבי במודע החליטו ללכת על שנה פיננסית ולא להשתגע עם רכש לפני שידעו מי נגד מי גם עם הקורונה ויש בזה היגיון 

מאמין שבשנה הבאה או אפילו בינואר כבר נראה את הניצוצות של זה ורכש חדש שיגיע 

אם ככה למה דוניס אמר שאין בעיה כלכלית?

1 דקה לפני, Shlomix said:

אם ככה למה דוניס אמר שאין בעיה כלכלית?

אם אתה שחקן זר אכזר תותח עם שפם וקעקועים, היית מגיע לקבוצה שהמאמן שלה אומר בתקשורת שיש להם בעיות כלכליות?

די עם התירוץ הזה של הפיירפליי וכל השטויות האחרות, קבוצות אחרות בליגה מביאות זרים בגרושים אז מכבי לא יכולה להביא? האם חסרים שחקנים באפריקה/אמריקה/שקר כלשהו אחר? חסרים שחקנים שיכולים לבוא בהשאלה/העברה חופשית?

מערך הסקאוטינג במכבי נוראי וכל ההתנהלות הקיץ הזה נוראית. פרט לדן ביטון נחלשנו בכל פרמטר ואת התוצאות של זה רואים גם בסגל -זר אחד בלבד היה מתוכנן לפתוח בהרכב בפלייאוף ליגת האלופות וככה המועדון לא יכול להתקדם, ורואים את זה גם בתוצאות בליגה שלא מטיבות עימנו עד כה.

מקווה לשינוי אבל איבדתי תקווה כבר.

וכן אני יודע שהחלון פתוח עד סוף אוקטובר אבל זה לא רציני ככה להתנהל שהליגה ואירופה נפתחים באוגוסט-ספטמבר אתה תביא זרים בסוף אוקטובר? מה ההיגיון בזה...