Jump to content

קורונה בליגת העל

itan17

Recommended Posts

למה לא עושים רעש ומאיימים? אני לא מבינה את זה, יש לנו מליון נדבקים התחשבו בכל הבכיינים האחרים בלי למצמץ אז שיתחשבו גם בנו, קצת בלאגן בתקשורת לא יזיק, אנחנו מכבי יש לנו כח השפעה ככ גדול ולא משתמשים בו זה ממש מעצבן

מאמץ במנהלת לקבלת אישור לקיום המשחק בין מכבי תל אביב למכבי נתניה

בשל כמות הנדבקים בשורות האלופה, המשחק בשבת לא אמור להתקיים אך במנהלת הליגה מקווים שמשרד הבריאות ישנה את המתווה

מרגש לדעת שעובדים קשה עבורנו :wubyellow3:

[23.9, 9:24] Gal: כלפון:
לגבי מכבי ת”א נכון לעכשיו לפי המתווה של משרד הבריאות אם יש 7 שחקנים אי אפשר לקיים כי במקרים קודמים החל מ-3 שחקנים או 4 משרד הבריאות לא איפשר קיום משחקים. מחר נפנה שוב למשרד הבריאות, נעשה הכל לנסות לאפשר את המשחק בשבת, אבל בסוף מי שקובע זה רק משרד הבריאות וזו תהיה משימה לא פשוטה ונחכה לראות מה משרד הבריאות יקבע. אני חושב שצריך לשחק כדורגל כל עוד זה אפשרי.
[23.9, 9:27] Gal: עוד הוסיף כלפון:
"הזדדמנות כזאת לדפוק את מכבי לא חוזרת כל עונה, לדחוף להם משחק ליגה בין שני משחקי העפלה לליגת האלופות עם לא פחות מ9 שחקנים חיוביים לקורונה יכולה להיות מכת מוות עבור הקבוצה, לרסק להם את הסיכויים לאליפות ולפגוע גם בסיכויים לליגה האלופות.

לא כל שנה מגיעה הזדמנות כזאת ואנחנו המנהלת מתחייבים שנעשה הכל ולא נבחל באמצעים על מנת לקיים את המשחק.",

9 hours ago, Krishi said:

מראיון עם כלפון היום:

מה לגבי המשחק בשבת בין מכבי ת”א לנתניה? ומה יהיה עם בית”ר ירושלים?
“לגבי בית”ר אנחנו מחכים לקבל את התוצאות של ק”ש ואני מקווה שנקבל היום עד 12 בלילה. אם הכל בסדר ואין חולים משרד הבריאות יאשר וכבר היום ייקבע המשחק שאנחנו בשאיפה לעשותו עד סוף השבוע. לגבי מכבי ת”א נכון לעכשיו לפי המתווה של משרד הבריאות אם יש 7 שחקנים אי אפשר לקיים כי במקרים קודמים החל מ-3 שחקנים או 4 משרד הבריאות לא איפשר קיום משחקים. מחר נפנה שוב למשרד הבריאות, נעשה הכל לנסות לאפשר את המשחק בשבת, אבל בסוף מי שקובע זה רק משרד הבריאות וזו תהיה משימה לא פשוטה ונחכה לראות מה משרד הבריאות יקבע. אני חושב שצריך לשחק כדורגל כל עוד זה אפשרי”.

איזה ביזיון, לקבוצות אחרות דוחים משחקים ברגע שיש כמות כזו של חולים, אצלנו לא רק שלא מעוניינים לדחות, אלא גם מנסים להשפיע על משרד הבריאות שיאשר את קיום המשחק.

הם כבר אפילו לא מסתירים את זה שהם מוטים, איזה גועל נפש.

18 דקות לפני, itan17 said:

אני מאוד מקווה שמכבי לא שותקים ושוב יגידו אמן גם על זה. לא משנה לאיזו תקופה עמוסה זה יידחה, זה עדיף על השבת הזו.

יגידו אמן , ובמקסימום יוציאו מכתב מצקצק כמו פעם קודמת של תמם.

לפי המחלת מין הגיעו לסיכום שמסגרתו קבוצה עם מעל 3 חולים ב5 הימים לפני המשחק - אין משחק. 

לפי זה כמובן לא נשחק מול נתניה בוא נראה מה הם עוד יצליחו לשלוף מהכובע נגדנו...

1 דקה לפני, Sawyer said:

לפי המחלת מין הגיעו לסיכום שמסגרתו קבוצה עם מעל 3 חולים ב5 הימים לפני המשחק - אין משחק. 

חכה הם עושים מאמצים שהמשחק יתקיים.

1 hour ago, itan17 said:

אני מאוד מקווה שמכבי לא שותקים ושוב יגידו אמן גם על זה. לא משנה לאיזו תקופה עמוסה זה יידחה, זה עדיף על השבת הזו.

ישתקו ויגידו אמן

אני מקווה שכולם מבינים שישנם שני משחקים שחובה לדחות (ולא רק אחד)!!!

גם נתניה וגם חיפה.

אחרי חיפה יש פגרת נבחרת וכולי תקווה שלאחר הפגרה המאומתים ישובו אלינו- לפחות רובם.

אסור בתכלית האיסור לקיים את המשחקים נגד נתניה ונגד חיפה!

קשה לי לראות שיחה משחק לאור מה שהולך במדינה, הולכים להשבית שוב את המשק ולא יחריגו את הכדורגל.

מעולה לנו, אנחנו צריכים להתמקד באירופה. מצידי שיבטלו את העונה ללא זוכים וזהו

8 דקות לפני, פנחס שוף said:

קשה לי לראות שיחה משחק לאור מה שהולך במדינה, הולכים להשבית שוב את המשק ולא יחריגו את הכדורגל.

צריכים לעשות את העונה הנוכחית בלי פלייאוף.

13 דקות לפני, פנחס שוף said:

בעד

1 hour ago, Sawyer said:

אל דאגה חביבי גם אם ידחו ידאגו לשבץ את המשחק בזמן הכי לא נוח למכבי

ברור שעדיף שיבטלו את העונה בלי זוכה.

אם בטעות המשחק ישוחק בשבת, אנחנו נהיה במינוס 7 עם עונה אירופית וסגל שלא נראה שיקבל כבר חיזוק משמעותי.

נמאס כבר שדופקים אותנו ים של פעמים ואנחנו לא מגיבים - מקסימום איזה מכתב חסר משמעות.

מצפה כבר שיגדלו אומץ שם בהנהלה במקרים כאלו.

עפ הדיווחים שאני קיבלתי בדיון בין ראשי המנהלת שהתעצבנו על הבקשה של מכבי לדחות את המשחק נשמע המשפט הבא

"אין בעיה, לעשות דווקא גם אנחנו יודעים. בואו נבקש סגירה זמנית של הענף עד סוף הסגר, מכבי תודח מאירופה ולא תצטרך לבקש טובות על ריווח משחקים"

רק עוד מעט שיתחילו פרסומים של המנהלת שרוצים לסגור בכלל לתקופה, אל תשכחו מה עומד מאחורי זה. לא יאמן.

39 דקות לפני, Sawyer said:

עפ הדיווחים שאני קיבלתי בדיון בין ראשי המנהלת שהתעצבנו על הבקשה של מכבי לדחות את המשחק נשמע המשפט הבא

"אין בעיה, לעשות דווקא גם אנחנו יודעים. בואו נבקש סגירה זמנית של הענף עד סוף הסגר, מכבי תודח מאירופה ולא תצטרך לבקש טובות על ריווח משחקים"

רק עוד מעט שיתחילו פרסומים של המנהלת שרוצים לסגור בכלל לתקופה, אל תשכחו מה עומד מאחורי זה. לא יאמן.

בחיית סוייר אם משפט כזה נאמר, מכבי יפיצו את זה החוצה כדי להבין מי הנוכל כאן

בנוסף, אם זה המצב, מכבי בטוח ישקלו לעבור להתאמן בחול כשיהיה אירופה