Jump to content

קורונה בליגת העל

itan17

Recommended Posts

37 דקות לפני, Lahav8 said:

תיכף סוגרים הכל לחודש-חודשיים כולל כל הליגות

ממשלה כושלת, אזרחים ששמים זין, מה הפלא?

במקום לסגור היו צריכים לאכוף כמו שצריך, ממש בדיחה של התנהלות.

2 hours ago, פנחס שוף said:

קשה לי לראות שיחה משחק לאור מה שהולך במדינה, הולכים להשבית שוב את המשק ולא יחריגו את הכדורגל.

מעולה לנו, אנחנו צריכים להתמקד באירופה. מצידי שיבטלו את העונה ללא זוכים וזהו

אם ישביתו את המשק כולל כדורגל הקבוצה תהיה חייבת מיד להמריא לחו"ל ולהערך לשהות שם כמה חודשים ביוון או קפריסין וכל זה בשביל 6 משחקים בליגה האירופית.

5 hours ago, ravid said:

אם ישביתו את המשק כולל כדורגל הקבוצה תהיה חייבת מיד להמריא לחו"ל ולהערך לשהות שם כמה חודשים ביוון או קפריסין וכל זה בשביל 6 משחקים בליגה האירופית.

יחריגו את הטיסות האלה. אין עם זה שום בעיה.

לגבי הליגה זה כבר עניין אחר. לאור התחלואה העולה בקרב הקבוצות, לדעתי ידחו את שני המחזורים הקרובים לכלל הליגה עד אחרי פגרת הנבחרת. אחר כך יחשבו מסלול מחדש. זה מה יש.

מצד אחד מובן לי למה הם כרגיל מנסים לדפוק אותנו

אבל אנחנו זה נושא מינורי מבחינת הצורך לעצור את ההדבקה, איפה משרד הבריאות או משהו שחושב גם ולא רק..

אני כבר רואה את הכותרות של מחר "מתווה מכבי תל אביב"

ליאור כלפון: "לאחר מאמצים כבירים והרבה תודה לשיתוף הפעולה הנפלא עם איתמר גרוטו ומשרד הבריאות הצלחנו להגיע להסדר שבמסגרתו קבוצת מכבי תל אביב תוחרג על מנת שתוכל להשתתף במשחקים האירופיים ובכדי שתוכל לשמור על כושר ראוי החרגנו גם את קבוצות מכבי נתניה ומכבי חיפה לשני משחקי הליגה הקרובים להבטיח את ההכנה הראויה לפני ואחרי המשחק מול זלצבורג. כמו כן הקמנו עבור מועדון מכבי תל אביב מערך בדיקות דו-יומי על מנת להבטיח שאף חולה לא יתפספס." 

בהתאם להחלטת ממשלת ישראל, על החלת סגר עקב נגיף הקורונה, פעילות הליגות המקצועניות תופסק באופן זמני החל ממחר, יום שישי 25.09.2020

*יו"ר המנהלת ארז כלפון*: "אנו מקבלים ומכבדים את החלטת ממשלת ישראל וראשית מאחלים לכל עם ישראל בריאות מלאה.

פעילות הליגות המקצועניות הופסקה באופן זמני. אנו נמצאים בשיחות רצופות עם משרדי הממשלה על מנת לאפשר פעילות אימונים במתכונת מיוחדת בתקופת הסגר.

הקבוצות התבקשו להכין תוכניות אימונים לשחקנים למקרה בו הם יתאמנו באופן עצמאי (אימונים מהבית, או בסביבת הבית בכל מתכונת אחרת כפי שתאושר לאזרחי ישראל על ידי משרד הבריאות) וזאת על מנת לקצר את זמן החזרה למשחקים ולהמשך פעילות העונה.

מנהלת הליגות תדע לתת את הפתרונות והתרופות להמשך פעילות הליגות על מנת לחדש את המשחקים ולסיים את העונה באופן ספורטיבי בדיוק כפי שנעשה בעונת המשחקים הקודמת.

גמר חתימה טובה לכולם.

49 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

הבעיה כשסוגרים זה שיהיה קשה מאוד לפתוח אחר כך.

אני לא אתפלא אם הליגה לא תחזור כשהסגר יסתיים.

אז האליפות חזרה הביתה אל הכרמל?

• itan17 changed the title to קורונה בליגת העל

לא יהיו אימונים ליתר הליגה גם בתקופה הזו של הסגר, אז גם כשירצו לחזור יצטרכו שבועיים ככה רק כדי לחזור לכושר.

בקיצור ליגה לא תהיה בחודש הקרוב, ואני באמת שואל אם במצב הנדבקים, בזמן שנותר ובלוז העמוס הם באמת חושבים שעדיף להמשיך את העונה?