Jump to content

קורונה בליגת העל

itan17

Recommended Posts

מראיון עם כלפון היום:

מה לגבי המשחק בשבת בין מכבי ת”א לנתניה? ומה יהיה עם בית”ר ירושלים?
“לגבי בית”ר אנחנו מחכים לקבל את התוצאות של ק”ש ואני מקווה שנקבל היום עד 12 בלילה. אם הכל בסדר ואין חולים משרד הבריאות יאשר וכבר היום ייקבע המשחק שאנחנו בשאיפה לעשותו עד סוף השבוע. לגבי מכבי ת”א נכון לעכשיו לפי המתווה של משרד הבריאות אם יש 7 שחקנים אי אפשר לקיים כי במקרים קודמים החל מ-3 שחקנים או 4 משרד הבריאות לא איפשר קיום משחקים. מחר נפנה שוב למשרד הבריאות, נעשה הכל לנסות לאפשר את המשחק בשבת, אבל בסוף מי שקובע זה רק משרד הבריאות וזו תהיה משימה לא פשוטה ונחכה לראות מה משרד הבריאות יקבע. אני חושב שצריך לשחק כדורגל כל עוד זה אפשרי”.

1 דקה לפני, Krishi said:

מראיון עם כלפון היום:

מה לגבי המשחק בשבת בין מכבי ת”א לנתניה? ומה יהיה עם בית”ר ירושלים?
“לגבי בית”ר אנחנו מחכים לקבל את התוצאות של ק”ש ואני מקווה שנקבל היום עד 12 בלילה. אם הכל בסדר ואין חולים משרד הבריאות יאשר וכבר היום ייקבע המשחק שאנחנו בשאיפה לעשותו עד סוף השבוע. לגבי מכבי ת”א נכון לעכשיו לפי המתווה של משרד הבריאות אם יש 7 שחקנים אי אפשר לקיים כי במקרים קודמים החל מ-3 שחקנים או 4 משרד הבריאות לא איפשר קיום משחקים. מחר נפנה שוב למשרד הבריאות, נעשה הכל לנסות לאפשר את המשחק בשבת, אבל בסוף מי שקובע זה רק משרד הבריאות וזו תהיה משימה לא פשוטה ונחכה לראות מה משרד הבריאות יקבע. אני חושב שצריך לשחק כדורגל כל עוד זה אפשרי”.

בקיצור, אם יש לך עשרה ילדים וקונוס, הוא מעלה אותך לדשא כמו גדול.

ביזיון כלפון השרמיט , מכבי חטפו קורונה אז על הזין שיעלו עם הנוער ושחיפה תרים צלחת באוקטובר. 

בואו פשוט נעשה הגרלה מי אלופה וזהו , הרי גם ככה זה הכל מזל . 

6 hours ago, Krishi said:

נעשה הכל לנסות לאפשר את המשחק בשבת, אבל בסוף מי שקובע זה רק משרד הבריאות וזו תהיה משימה לא פשוטה ונחכה לראות מה משרד הבריאות יקבע. אני חושב שצריך לשחק כדורגל כל עוד זה אפשרי”.

אשכרה נגדנו ואפילו לא מנסה להסתיר את זה.

טינופת אנושית, אני נגעל מכל האינטרסנטים שיש בכדורגל פה.

גם בלי ההתפרצות של הקורונה בקבוצה הייתי מצפה מהמנהלת לעזור לקבוצות ישראליות בשלבים מכריעים באירופה ולדחות את המשחק כדי להפחית מהעומס ולאפשר להתכונן בצורה מיטבית יותר.

אז עם הקורונה זה מתבקש שבעתיים.

רק אצלנו המנהלת הדפוקה הזאת שקמה מהקבוצות למען הקבוצות פועלת בכל דרך אפשרית נגד הקבוצות.

מזל שמשרד הבריאות מעורב וזה לא רק תלוי במנהלת

וזו בכלל חוצפה שהוא מבחינתו רוצה משחק כרגיל, שיא הנדבקים בקבוצה בליגה. מספיק כבר עם הכאילו לשדר שגרה, זה רחוק שנות אור מהפלייאוף עונה שעברה

זה ידוע שמנסים לשים לנו מקל בגלגלים בכל הזדמנות. תכף שרון תמם תשלח מכתב והם יענו לה תשובה עוקצנית ויהיה משחק. 

אצל שמעון זה לא היה קורה בחיים.

4 דקות לפני, איתי-מכביסט said:

לא הבנתי מה ההגיון לא לדחות? 

לסכנין וחדרה עצרו את הפעילות על פחות חולים ובלי שהן משחקות באירופה תוך כדי. 

כי מזהים הזדמנות לדפוק אותנו ולא לתת לנו להשתלט על הליגה, אז למה לא?

הם יאשרו את המשחק הזה, זה ברור 

הם גם יתגאו בהישג שלהם. 

הסגל הזה לא יוציא 6 נקודות מול נתניה וחיפה שבאמצע יש מלחמה מול זלצבורג. 

9 דקות לפני, קאוביין said:

הם יאשרו את המשחק הזה, זה ברור 

הם גם יתגאו בהישג שלהם. 

הסגל הזה לא יוציא 6 נקודות מול נתניה וחיפה שבאמצע יש מלחמה מול זלצבורג. 

אל תדאג, אם חיפה יעברו את הרוסים ידחו את המשחק, כי זה חיפה ויש נבחרת שבוע אחרי, זה כבר אינטרס אחר לגמרי כשזה לא אנחנו. 

הבעיה שהסגל הזה ל מוציא 3 נקודות מנתניה, חיפה זה רחוק מדי, אבל יש בזה רק אשמה אחת וזה מכבי, אם היה רכש כמו שצריך, היינו מנצחים עד עכשיו ובסכוי גבוה מאוד עוברים את האוסטרים, שעשו מהם בתקשרות באיירן.

אני אסביר לכם איך זה הולך: קבוצה שלא משחקת באירופה תזכה להתחשבות על מנת שלא תהיה פגיעה בספורטיביות וסכנה לבריאות השחקנים.

קבוצה שמשחקת באירופה גם ככה כפופה למתווה של אופ"א אז בואו נלך עם זה עד הסוף.

בקיצור: לגדל ביצים ולא להופיע למשחק בשבת. יש לנו קייס מצויין. אם לא זורמים איתנו- לפעול בכל מישור משפטי ובריאותי שברשותנו.

8 hours ago, Krishi said:

נעשה הכל לנסות לזיין את מכבי, אבל בסוף מי שקובע זה רק משרד הבריאות וזו תהיה משימה לא פשוטה ונחכה לראות מה משרד הבריאות יקבע. אני חושב שצריך לחייב את מכבי לשחק גם עם הנוער, נעשה הכל בשביל שחיפה תניף”

חתיכת אפס הכלפון הזה

אף אחד לא דואג פה לקבוצות מישהו יודע לכמה משתתפות במוקדמות דחו את המשחקים במדינות בסדר גודל שלנו?

8 דקות לפני, הנדון said:

אף אחד לא דואג פה לקבוצות מישהו יודע לכמה משתתפות במוקדמות דחו את המשחקים במדינות בסדר גודל שלנו?

למה בסדר גודל שלנו? זה קורה בכל סדרי הגודל בכל הליגות באירופה. רק העונה התחשבו בכל היריבות שלנו ודחו להן משחקים (ריגה, סודובה וברסט, שלושתן.) ואם תסתכל "למעלה" גם בליגה האנגלית וגם בליגה הספרדית דחו משחקים. 

קיצר לא לדחות את המשחק מבחינת המנהלת זה לעשות הכל נגד מכבי בצורה ככ בוטה שיכולה להתקיים רק בישראל.

1 hour ago, מכביסט לעד said:

זה ידוע שמנסים לשים לנו מקל בגלגלים בכל הזדמנות. תכף שרון תמם תשלח מכתב והם יענו לה תשובה עוקצנית ויהיה משחק. 

אצל שמעון זה לא היה קורה בחיים.

הגיע הזמן להפשיל שרוולים ולהיכנס במנהלת. גם אם זה אומר לפרוש ממנה כרגע

5 דקות לפני, Sawyer said:

למה בסדר גודל שלנו? זה קורה בכל סדרי הגודל בכל הליגות באירופה. רק העונה התחשבו בכל היריבות שלנו ודחו להן משחקים (ריגה, סודובה וברסט, שלושתן.) ואם תסתכל "למעלה" גם בליגה האנגלית וגם בליגה הספרדית דחו משחקים. 

קיצר לא לדחות את המשחק מבחינת המנהלת זה לעשות הכל נגד מכבי בצורה ככ בוטה שיכולה להתקיים רק בישראל.

ולכן זה מה שיקרה בסוף

6 דקות לפני, Sawyer said:

אם מכבי נשארת במנהלת אחרי הפארסה הזאת - מכבי אשמה

לא חשוב שמכבי צריכה להתנהל שכונה כמו איזה סכנין או הפועל ת"א (סל / רגל) ולפזר איומי סרק. 

צריך להוציא בקשה רשמית שתפורסם, שמבקשת לא להשבית את הפעילות למרות הקורונה, אבל להתחשב במצב הסגל הדליל ולאפשר למועדון לא לשחק בשבוע 2 משחקים.

כלומר לדחות את המשחקים מול נתניה וחיפה, בתקווה שעד אז שחקנים אולי יחלימו מקורונה ולמשחקים יהיה ערך ספורטיבי.