Jump to content

קורונה בליגת העל

itan17

Recommended Posts

ברמת ההפגנה אם לא יידחה, מקווה מאוד שרק כי זה אנחנו לא ינסו להכביד עלינו עוד יותר כי השחקנים יהיו פשוט גמורים.

*שם הנושא שונה אחרי עצירת הליגה בסגר

המנהלת חייבת לדחות - אם לא בגלל הקורונה שיתחשבו בעומס, בזה שאין לנו שחקנים לליגה ולכמה ימים אחר כך באירופה.

אבל ביקשתי יותר מדי מהמנהלת, לא?

זונות!

חייבים לדחות

דחו משחק לפני יומיים בגלל ששחקן אחד היה חשוד כנדבק, אבל לנו שחצי סגל בחוץ, עדיין לא, מדהים!. מסתבר שהבינו בחודשים האחרונים שמכבי תספוג הכל, ואפשר לעשות לה ככל שרוצים ומבלי שיהיו לכך השלכות..

1 דקה לפני, כהן said:

דחו משחק לפני יומיים בגלל ששחקן אחד היה חשוד כנדבק, אבל לנו שחצי סגל בחוץ, עדיין לא, מדהים!. מסתבר שהבינו בחודשים האחרונים שמכבי תספוג הכל, ואפשר לעשות לה ככל שרוצים ומבלי שיהיו לכך השלכות..

אם אני לא טועה דחו כי גילו שהוא חיובי באותו יום של המשחק בשלב מאוחר מדי ביום כדי לעשות בדיקות לכל הקבוצה אז לא לקחו סיכונים.

אני די בטוח שיהיה משחק בשבת

Just now, קובי השועל said:

מאמין שידחו. גם את במשחק נגד חיפה.

אם לא ידחו את המשחק הקרוב, זה לדעתי רק בשביל שלא ידחו את המשחק שהזכרת. יותר מדי אינטרסנטים מקבוצות כאלו ואחרות מעורבים בהחלטות "הנייטרליות" של המנהלת..

יהיה מבחן לדוניס, אם הוא עולה עם הנוער בשבת ונותן לחיפה להגדיל את הפער, או מוותר על הסיכוי התאורטי שנשאר מול זלצבורג. 

2 דקות לפני, דקסטר said:

אם אני לא טועה דחו כי גילו שהוא חיובי באותו יום של המשחק בשלב מאוחר מדי ביום כדי לעשות בדיקות לכל הקבוצה אז לא לקחו סיכונים.

אני די בטוח שיהיה משחק בשבת

דחו שלושה משחקים השבוע (אם לא טועה), באף אחת מהקבוצות שבהם יש חולים, אין היקף כה גדול כמו אצלינו. השאלה האם יהיה משחק או לא, נתונה להחלטה פוליטית נטו ולא להחלטה על טהרת הספורט..

אין שום סיבה בעולם שידחו.

ישראל שולחת נציגות לאירופה באופן קבוע, אם עכשיו יתחילו להתחשב בכל נציגה ונציגה באירופה זה לא יגמר ולא ניתן לנהל ככה ליגה.

חוץ מזה, כולה מדובר במשחק עליה לליגת אלופות לא גביע הטוטו.

אני לא מבין למה יש פה מישהו שמצפה עדין שתתקבל איזושהי החלטה לטובתנו בארגונים האלו.

בטח יגידו שאם עלינו לשחק באלופות אנחנו יכולים גם בליגה, ושבגלל כל הבדיקות שנעשו בשבוע האחרון המצב בשליטה.

קשה לי להאמין שידחו, בטח אחרי הביקורת על דחיית המשחק של ביתר.

Just now, duss21 said:

חוץ מזה, אחרי השבוע האחרון, דחייה של המשחק תהיה בפועל עצירה של הליגה לחודש - חודשיים הקרובים. המנהלת בחיים לא תתן לזה לקרות.

הם חייבים. הליגה נהייתה מדגרה.

פחחחחח איזה ידחו.

אני רק נעיז לצייץ עוד יצאו עלינו שאנחנו חוצפנים ושנגיד תודה שיש ליגה בכלל כאילו מי אנחנו. 

מנהלת אנטי קבוצות יש פה. רק כסף מעניין אותם

1 דקה לפני, duss21 said:

חוץ מזה, אחרי השבוע האחרון, דחייה של המשחק תהיה בפועל עצירה של הליגה לחודש - חודשיים הקרובים. המנהלת בחיים לא תתן לזה לקרות.

המתווה המקורי של המנהלת עם משרד הבריאות היה בדיקות לפני כל משחק, ומספיק ששחקן אחד ימצא חיובי, אז לא רק שכל הקבוצה שלו צריכה להכנס לבידוד של שבועיים, אלה גם כל השחקנים ששיחקו נגדו שבועיים אחורה. דווקא בעלי הקבוצות שבהתחלה הסכימו,  ואח"כ חזרו בהם, הם אלו שאיימו, ובגללם שינו את המתווה, אותם בעלי קבוצות שעכשיו מתלוננים שלא דוחים להם משחקים למרות שיש להם שחקנים חולים..