Jump to content

אילון אלמוג נגד זלצבורג

Armagedon

Recommended Posts

גם אם לא נעבור את זלצבורג (עדיין מאמין), המחשבה שנראה אותו ואת דן ביטון במפעל אירופאי משמחת אותי בטירוף.

שני כשרונות מרגשים. צריכים יותר כאלו.

עוד כמה משחקים כאלה בבתים והוא לא איתנו בקיץ. רק שיביא את היכולת הזו לליגה. מסתבר שזה שיש לו הרבה זמן לחשוב דווקא עושה לו רע.

13 דקות לפני, itanar said:

חייב למסור ולמסור ולמסור.

אם דקה 47 הוא מוסר לדן ביטון מול שער ריק ולא בועט זה 2-0 קליל וגיים אובר.

לא יודע אם למסור. 

אבל זה מצב שהרגשת את חוסר הניסיון. 

לבד, יש זמן להעביר רגל או לא יודע מה. אבל להוציא יותר ממצב במשחק שאין לך הרבה מצבים(עוזב שאחר כך המשחק התפתח לזה שהיו לנו עוד מצבים). 

דווקא זה משחק שפחות הפריע לי שהוא לא מסר. במשחקים מהסוג הזה ההתקפות צריכות להיות מאוד מהירות, בטח במחצית הראשונה כשכמעט לא הגענו לשער.

עשה הרבה מאוד פעולות יפות, היה לו קשה והאמת שציפיתי ממנו להפגין קצת יותר פיסיות בהתחשב במסה שלו אבל בגדול שיחק ללא שום רגשי נחיתות מול שחקנים מהטופ של אירופה ויש לו עוד לאן להתקדם למימוש מלא של הפוטנציאל שלו. רק שימשיך ככה ונזכה להנות ממנו עוד הרבה

חלוץ שני. שם הוא מפוקס ואחראי ולא מתפתה לדרבל באגף. יש לו מסירה, בעיטה טובה, ניידות, חלוץ שני קלאסי. שחקן אידיאלי להיכנס בין הקווים. 

6 hours ago, duss21 said:

דווקא זה משחק שפחות הפריע לי שהוא לא מסר. במשחקים מהסוג הזה ההתקפות צריכות להיות מאוד מהירות, בטח במחצית הראשונה כשכמעט לא הגענו לשער.

הבעיה שלו היא קבלת החלטות, מעט אגואיסטיות ואי היכולת למסור בזמן הנכון.

דברים שאפשר לעבוד עליהם.

בין אם כחלוץ שני ובין אם באגף, הוא צריך מאמן שיאמין בו ויאלף אותו לקבל החלטות נכונות והוא לא איתנו בקיץ הבא.

מעבר לקבלת החלטות (היה חייב להשאיר לביטון נראה לי כדור מול שער חשוף) צריך ללמוד מכל הדאקות של זלצבורג איך לשחרר פצצה כשהוא במצב טוב מחוץ לרחבה במקום לבעוט סתם לאמצע.

אחד מהם שלח טיל אתמול שדניאל עצר כמו גדול, שפשפתי את העיניים כמה מהר הכדור טס.