Jump to content

דניאל טננבאום

nirdag7

Recommended Posts

29 דקות לפני, gilgil28 said:

אני חושב שכבר מגיע לו שיר שחקן נורמאלי

תמיד לשוערים אין שירי שחקן רציניים. חואן פאבלו קולינס? ראייקוביץ' נהנהנהנה?

Just now, הילד בן 30 said:

גם המשקוף היה הצלה גדולה שלו 

הטוב בישראל

אם הוא גם הדף למשקוף (קשה לראות בתקציר עם הזוויות שצילמו) זאת הצלה אפילו יותר גדולה מהריבאונד.

חושב גם שכרגע לפחות הוא השוער הכי טוב בליגה (והשוער הישראלי הכי טוב בכלל).

1 דקה לפני, Simba said:

אם הוא גם הדף למשקוף (קשה לראות בתקציר עם הזוויות שצילמו) זאת הצלה אפילו יותר גדולה מהריבאונד.

חושב גם שכרגע לפחות הוא השוער הכי טוב בליגה (והשוער הישראלי הכי טוב בכלל).

אכן, הדף את הבעיטה למשקוף ואז הדף גם את הניסיון השני. הצלה כפולה מטורפת.

6 דקות לפני, kutomer said:

מבאס שאנחנו צרכים לגלות שהוא שוער טוב.

בוא, אני חושב שנגמרה העונה בליגה אבל גם לא צריך לגנוב דעת, בעטו לו פעמיים לשער (במצב 1) במשך 90 דקות. 

זה לא שישבו עלינו. 

10 דקות לפני, nirnir20 said:

בוא, אני חושב שנגמרה העונה בליגה אבל גם לא צריך לגנוב דעת, בעטו לו פעמיים לשער (במצב 1) במשך 90 דקות. 

זה לא שישבו עלינו. 

לא טענתי אחרת, אבל העונה הוא עמד ביותר מבחנים משעמד בשנה שעברה, לא דיברתי על המשחק אתמול (ששוב היה נהדר) אלא בכללי.

זה לא רק כמות הבעיטות למסגרת, זה אומנם מדד חשוב אבל לא היחיד, בעיטה חסרת סיכוי מחוץ לרחבה אולי נחשבת למסגרת אבל לא באמת מסוכנת, בשנה שעברה קבוצות פשוט לא הגיעו למצבים מסוכנים נגדנו, בכלל, אם אתה מוציא את היוצא מן הכלל מהסטט׳ (חיפה חוץ) הגיעו למצב לכיבוש שער אולי פעם אחת כל איזה 4-5 משחקים.

העונה גם באירופה הוא מוכיח יכולת טובה, הוא מראה המון ביטחון בשער, אני אוהב מאוד את שפת הגוף שלו שהוא לא מתפרע גם אחרי טעויות של ההגנה, אלא תמיד נותן תחושת ביטחון שיש על מי לסמוך.

בקיצור, אני מבסוט מאוד שיש לנו אותו בשער, חוסך עמדה של זר, אפשר להחתים מישהו פצוע שיבוא לפה לתיירות מרפא.

אחלה דניאל. עדיין מאד מוקדם אבל גם הרננדס מרגיש טוב. באופן כללי, משחק ההגנה ושחקני ההגנה עושים את העבודה שלהם. וכדי לחזור לצמרת, נצטרך משחק הגנה טוב. 

מת עליו, כמו ש @kutomer  הוא "נקי" מהמניירות ופוזות של שוערים, לא צועק על השחקנים, לא משתולל, שומר על פאסון תמיד. 
דופק שתי הצלות אחת אחרי השניה של שערים בטוחים ברמה גבוה ביותר ומשחרר את הכדור כאילו לא קרה כלום..
כמו שאמרתי, אהבתי את אניימה, אהבתי מאוד את ראיקוביץ' - אבל בטננבאום אני מאוהב. נדרש חוזה ל-5 שנים מינימום.

לפני1 שעה , המכבייה said:

אחלה דניאל. עדיין מאד מוקדם אבל גם הרננדס מרגיש טוב. באופן כללי, משחק ההגנה ושחקני ההגנה עושים את העבודה שלהם. וכדי לחזור לצמרת, נצטרך משחק הגנה טוב. 

הרננדס השאיר רושם חיובי מאוד, אני מחכה להרכב עם 4 בהגנה איתו ועם טיבי במרכז

לפני9 שעות , kutomer said:

לא טענתי אחרת, אבל העונה הוא עמד ביותר מבחנים משעמד בשנה שעברה, לא דיברתי על המשחק אתמול (ששוב היה נהדר) אלא בכללי.

זה לא רק כמות הבעיטות למסגרת, זה אומנם מדד חשוב אבל לא היחיד, בעיטה חסרת סיכוי מחוץ לרחבה אולי נחשבת למסגרת אבל לא באמת מסוכנת, בשנה שעברה קבוצות פשוט לא הגיעו למצבים מסוכנים נגדנו, בכלל, אם אתה מוציא את היוצא מן הכלל מהסטט׳ (חיפה חוץ) הגיעו למצב לכיבוש שער אולי פעם אחת כל איזה 4-5 משחקים.

העונה גם באירופה הוא מוכיח יכולת טובה, הוא מראה המון ביטחון בשער, אני אוהב מאוד את שפת הגוף שלו שהוא לא מתפרע גם אחרי טעויות של ההגנה, אלא תמיד נותן תחושת ביטחון שיש על מי לסמוך.

בקיצור, אני מבסוט מאוד שיש לנו אותו בשער, חוסך עמדה של זר, אפשר להחתים מישהו פצוע שיבוא לפה לתיירות מרפא.

מסכים מאוד בנוגע לשפת הגוף של טננבאום, מבחינתי חוזה עד סוף הקריירה, אבל מבחינת המבחנים שהוא עומד מהם ביחס לשנה שעברה - אין מה לעשות, שנה שעברה לא תחזור כנראה לעולם. 

עכשיו, עם הרננדס בהרכב, גם כמות המצבים תרד אני מקווה, אבל עדיין לא תהיה עוד עונה כמו העונה שעברה וצריך לקבל את זה.