Jump to content

מחזור 3 יתר הליגה (מה שנשאר ממנה)

Krishi

Recommended Posts

11 דקות לפני, חרישי הוא הלילה ואפל said:

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח ויונתן כהן מחמם אותו:" איפה משטרת ההגירה???"

גם אותו צריך להעיף על זה. 

ההודעה על ההשעייה של שרף זה אחד הדברים המשמחים :yahoo::clap:

אמירה אומללה אבל עשו מזה יותר מדי רעש, עוד השפעות של ה-PC. הבננות\ירקות\וכו' זה חלק מההומור הדבילי של שלמה שנים, הוא לא באמת מתכוון לזה.

2 דקות לפני, Keano said:

אמירה אומללה אבל עשו מזה יותר מדי רעש, עוד השפעות של ה-PC. הבננות\ירקות\וכו' זה חלק מההומור הדבילי של שלמה שנים, הוא לא באמת מתכוון לזה.

קשה להאשים אותי באובר PC אבל זאת אמירה שאסור לפאקינג פרשן להגיד בטלוויזיה, ילדים רואים את זה, גועל נפש.  

הלוואי גם יתבעו אותו וירששו את הכלב הזה. 

על מה מכבי פ"ת יתבעו אותה? 
זכותו כפרשן להגיד שהוא היה שולח את השחקן הזה הביתה, מה לעשות שהבית של השחקן = פנמה, ובפנמה לא אוכלים בננות?

1 דקה לפני, YoC said:

על מה מכבי נתניה יתבעו אותה? 
זכותו כפרשן להגיד שהוא היה שולח את השחקן הזה הביתה, מה לעשות שהבית של השחקן = פנמה, ובפנמה לא אוכלים בננות?

ענפי החקלאות העיקריים של פנמה הם: בננות, אורז, סוכר וקפה.

לשליימה יש תירוץ

3 דקות לפני, Keano said:

היו לא מעט מקרים שאם היית כותב את התגובה הזאת לגביהם, הייתי מסכים איתך. אבל פה יש שוני ברור בין אם אני או אתה נגיד דבר כזה, בין אם זה על דפי פורום או בפודקאסט חברי, לבין בחור שעובד בערוץ הספורט ומשדר לקהל צופים. גם אתה יודע, זה לא שמוציאים אותו להורג - המעסיקים שלו הודיעו לו כי חוזה העסקה ביניהם מושעה כעת. לא נשמע לי מוגזם ביחס לאמירה. 

3 דקות לפני, Keano said:

איזה הומור? הוא אומר את זה בעצבים.

מקווה מאוד שלא נשמע יותר את השמן המפגר הזה, מבחינתי זה היה צריך לקרות מזמן כי הוא לא רלוונטי כבר 15 שנים ואין לו מושג אבל גם אם זה יקרה סוף סוף בגלל הזגענות אז סבבה.

3 דקות לפני, YoC said:

על מה מכבי פ"ת יתבעו אותה? 

נניח והיה שחקן קולומביאני שהוא היה שולח להיות ברון סמים במקום שחקן כדורגל, 
או שחקן אפריקאי שהיה שולח לאכול בננות, אז הייתי מבין את הקשר לגזענות וסטיגמות, 

אבל מה הקשר לשחקן מיבשת אמריקה ובננות? 
נדמה שהגזענות היא במוחו של מי שמקשר את הבננות לצבע עורו.

שחור= בננות. זה באמת לא דורש הסבר. אתה חושב ששלמה התעסק בשבריר השניה במיקום הגיאוגרפי של פנמה? די, זה לא pc, זה מכוער. 

2 דקות לפני, המכבייה said:

שחור= בננות. זה באמת לא דורש הסבר. אתה חושב ששלמה התעסק בשבריר השניה במיקום הגיאוגרפי של פנמה? די, זה לא pc, זה מכוער. 

אצלי בראש הגזענות הזאת של לך תאכל בננה היא לאנשים שחורים אפריקאים ומעולם לא קישרתי את זה לשחקנים כהים ממקומות אחרים, אבל מצד שני אם היו אומרים את זה לשחור אמריקאי אז כן זה באמת אותו דבר, לכן ערכתי.

4 דקות לפני, nirnir20 said:

קשה להאשים אותי באובר PC אבל זאת אמירה שאסור לפאקינג פרשן להגיד בטלוויזיה, ילדים רואים את זה, גועל נפש.  

הלוואי גם יתבעו אותו וירששו את הכלב הזה. 

אסור נכון אבל צריך לקחת את זה בפרופורציות, ערוץ הספורט כבר שנים יודעים מה הסגנון שלו.

2 דקות לפני, Brandon Roy said:

היו לא מעט מקרים שאם היית כותב את התגובה הזאת לגביהם, הייתי מסכים איתך. אבל פה יש שוני ברור בין אם אני או אתה נגיד דבר כזה, בין אם זה על דפי פורום או בפודקאסט חברי, לבין בחור שעובד בערוץ הספורט ומשדר לקהל צופים. גם אתה יודע, זה לא שמוציאים אותו להורג - המעסיקים שלו הודיעו לו כי חוזה העסקה ביניהם מושעה כעת. לא נשמע לי מוגזם ביחס לאמירה. 

לא דיברתי רק על ההשהייה, כל הטוויטר יצא עליו.

1 דקה לפני, דקסטר said:

איזה הומור? הוא אומר את זה בעצבים.

מקווה מאוד שלא נשמע יותר את השמן המפגר הזה, מבחינתי זה היה צריך לקרות מזמן כי הוא לא רלוונטי כבר 15 שנים ואין לו מושג אבל גם אם זה יקרה סוף סוף בגלל הזגענות אז סבבה.

מתי הוא לא מדבר בעצבים? הומור דבילי כמו שאמרתי כמו של קופמן

8 דקות לפני, הנדון said:

מה פתאום נזכרו עכשיו הוא כבר שנים מדבר ככה.

חחח בדיוק. גם על צ'יקו הוא אמר משהו דומה בדרבי הראשון שלו פה.

21 דקות לפני, Keano said:

זה לא הומור וגם הוא יודע את זה. הוא פשוט דפקט.

להזכיר לך מקרים שזרקו לשחקנים שחומי-עור בננות מהיציע? באחד המקרים המפורסמים, דני אלבס קילף אותה, נתן ביס, זרק והלך להרים קרן.

8 דקות לפני, הנדון said:

מה פתאום נזכרו עכשיו הוא כבר שנים מדבר ככה.

הוא תמיד דיבר ככה, זה הדור שלו. גם בגלל זה הדיזנוזאור לא מרגיש שהוא טעה פתאום

2 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

להזכיר לך מקרים שזרקו לשחקנים שחומי-עור בננות מהיציע? באחד המקרים המפורסמים, דני אלבס קילף אותה, נתן ביס, זרק והלך להרים קרן.

וזרקו גרעינים על ברק יצחקי והוא הרים אותם ופיצח. 

2 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

עזוב נו זה דור של בומרים שלא מבינים באמת מה זה אומר, אם צריך לצאת על מישהו זה על הערוץ שעדיין מעסיק אותו.

3 דקות לפני, Keano said:

עזוב נו זה דור של בומרים שלא מבינים באמת מה זה אומר, אם צריך לצאת על מישהו זה על הערוץ שעדיין מעסיק אותו.

הערוץ בבעיה רצינית, הוא השעה את מלר על הרבה פחות. על המילה "צבעוניים".

אם הוא הולך לפי הסטנדרט הזה, שרף לא אמור לחזור לעבוד יותר.