Jump to content

סגרו את התיק למיכה ואצילי

liron1006

Recommended Posts

1 דקה לפני, duss21 said:

כמובן שאלמוג בוקר לא יפתח עם זה מהדורות.

לא ראית את הראיון איתו לפני השבת? הוא כבר ידע מה הולך לקרות, הוא ניסה עוד טיפה להרים את הפרשה הזאת לגבהים ולביקורת נשית\ציבורית

הכתבה עברה מהר מאוד לתחתית.

רשמתי בנושא השני: פרשה קשה וכואבת.. מקווה שכל המעורבים יצליחו לצאת לדרך חדשה ושאולי גם כמה אסימונים יירדו לכל מי שמעורב באופן עקיף - עיתונאים, ארגוני נשים, הנהלת מכבי, כל מי שתרם להוציא את זה לאור ולעשות שיימינג לשחקנים ולילדות, כל אדם שנמצא בבית ומסתכל על זה. 

בשם הרייטינג נרמסו חיים של נערים ונערות, הכל על פארש.

לעיתונאים וכ'ו לא ירדו שום אסימונים, הם אלה שעמלו במלאכה לגרום לדבר הזה לצאת לפועל.

רק ההנהלה שלנו היא זאת שצריכה לשם את עצמה בחשבון נפש ולהבין שהיא הובלה למהלך של לירות לעצמה ברגל .

גם לארגוני הנשים לא ירדו אסימונים.

אני מניח שהיום/מחר כבר יצוצו פוסטים על איך אנסים בדמות מיכה ואצילי יצאו זכאים בחסות תרבות האונס שקיימת גם בבתי המשפט.

למי שהיה עוד ספק:

ג' בתשרי תשפ"א

21 בספטמבר 2020
שלום רב,

הודעה מטעם הפרקליטות:

במענה לפניות כתבים, נבקש לעדכן כי פרקליטות מחוז ת"א (פלילי) הודיעה היום לבא כוחם של שחקני הכדורגל דור מיכה ועומר אצילי כי התיק נגדם בפרשה המכונה "פרשת הכדורגלנים" בחשד לעבירות מין בקטינות נסגר מחוסר אשמה. בנוסף, הודיעה הפרקליטות לבא כוחם כי החשד הנוסף בו היו חשודים השניים, הספקת אלכוהול לקטין, נסגר אף הוא. בשל התיקון לחוק הסדר הפלילי, לא נוכל לציין את עילת הסגירה.

ההחלטה לסגור את התיק התקבלה לאחר בחינה מעמיקה של מכלול הראיות בתיק, לרבות סרטונים והתכתבויות, ולאחר ביצוע השלמות חקירה.

הודעה על כך נמסרה היום גם לנפגעות העבירה.

יצוין כי לאחר פרסום פרשה זו בכלי התקשורת, החלו איומים רבים ושיימינג ברשתות החברתיות כלפי הקטינות נפגעות העבירה. הפרקליטות רואה תופעה זו בחומרה והחקירה בנושא זה עודנה נמשכת.

בברכה,

עדי לבני, עו"ד

ראש שלוחת תל אביב והמרכז
אגף דוברות הסברה ותקשורת | משרד

חבל מאוד שלא יוכלו לציין את עילת הסגירה אני מניח שזה לא היה נעים לנו לשמוע ובעיקר למועדון למה סגרו את התיק, בעיקר כמה אין קשר למוסריות.

אני מאוד מאוכזב מההתנהלות של מכבי, שפטנו אותם וגם העלינו אותם על הגרדום , זה פסול הרבה יותר ממוסרי כן או לא.

2 hours ago, החתול הצהוב said:

גם לארגוני הנשים לא ירדו אסימונים.

אני מניח שהיום/מחר כבר יצוצו פוסטים על איך אנסים בדמות מיכה ואצילי יצאו זכאים בחסות תרבות האונס שקיימת גם בבתי המשפט.

קשה לי להאמין שמישהו יעז להכניס את מיכה ואת אצילי ואת המילה "אנסים" באותו משפט אחרי זיכוי של חוסר אשמה, כי אם החוק לא מסכים איתם וזיכה אותם, השחקנים יכולים לתבוע אותם על הוצאת דיבה, אז קשה לי להאמין.

אני שמח בשביל השחקנים שזוכו, כי זה היה ברור מלכתחילה שהבנות שיקרו לגבי הגיל שלהן, וחבל שהעיפו אותם מהקבוצה, מי יודע אולי בעתיד הם יחזרו.

לפעמים אני חושב שרק ככה הם יכולים לקחת לנו אליפות, כשיש דברים שלא קשורים לכדורגל שמחלישים אותנו.

פעם זה עניין בן חיים מחזיר/לא מחזיר כדור, אבוקסיס עף מליטוף של ראיקוביץ׳, זהבי ובן חיים הולכים מכות עם ״אנשי אבטחה״ של סכנין,עכשיו התיק המיותר הזה שנסגר מחוסר אשמה...

כל הדברים האלה הם דברים שלא קשורים לכדורגל שהסיטו את מכבי מהמטרה שלה ובסוף השיגו את המטרה - אם זה למנוע ממכבי אליפות כמו בעונה ההיא או להעיף את מיכה ואצילי ממכבי כמו בעונה הנוכחית וככה להחליש אותה בתקווה שזה יגמר בלי אליפות...

אגב אם התיק נסגר מחוסר אשמה, השחקנים יכולים להוציא משהו מהמערכון ההוא בארץ נהדרת שהציג אותם כאנסים לכאורה?

2 דקות לפני, חרישי הוא הלילה ואפל said:

משהו מהמערכון ההוא בארץ נהדרת שהציג אותם כאנסים לכאורה?

הלוואי יתבעו את הכושלאמא של קיציס וחבורת הזבל שלו

טעות אדירה הייתה לשחרר אותם,ועכשיו זה ברור כבר לכולם.

הקפאה עד קביעה של הפרקליטות (דהיינו היום),

הייתה מספיקה לחלוטין.

בהצלחה,

מקווה שנפגוש אתכם בעתיד

1 hour ago, liron1006 said:

חבל מאוד שלא יוכלו לציין את עילת הסגירה אני מניח שזה לא היה נעים לנו לשמוע ובעיקר למועדון למה סגרו את התיק, בעיקר כמה אין קשר למוסריות.

אני מאוד מאוכזב מההתנהלות של מכבי, שפטנו אותם וגם העלינו אותם על הגרדום , זה פסול הרבה יותר ממוסרי כן או לא.

זה חסר משמעות עבור מיטש. הוא החליט מהרגע הראשון והוא גם ידע שלא יהיה אישום פלילי. זה האיש וזאת דרכו. 

לא הבנתי מה צריך את הנושא הזה כאילו זה לא היה ברור מהרגע הראשון 

מסכנים הם,  המשפחות שלהם וגם הבנות.

תקשורת מגעילה וגם התנהלות רעה של כל מי שקשור להעלמה שלהם ממכבי (האמת שכבר לא שופט אותם היה עליהם לחץ קשה) ולכל מי שעזר לתדלק את זה עמ"נ לרדת להם לחיים 

מקווה שיסלחו לנו 

8 דקות לפני, Dr. Caligari said:

זה כבר קורה לצערי 

די עם השטויות, עלינו לליגה האירופית עם 3 פנדלים

עם קצת תשומת לב היינו עם 4 נקודות בליגה

אח של שחקן הדביק אותו בקורונה והוא הדביק אחרים

את זלצבורג לא היינו עוברים ממילא

לא קארמה ולא עמה

חבל שלא מצאו פתרון אחר, חינוכי מוסרי שהיה מתאים למיטש אבל זה מה יש

אתם לא יכולים להתעלם מהבעיה המוסרית, והכתם הזה גם אם נעשה בזדון ע''י המשפחה של אחת הנערות

כואב על שניהם שנזרקו ככה, אבל הם צריכים לקחת אחריות על השיט הזה