Jump to content

והאנושיות מה איתה?

malkoçoğlu

Recommended Posts

פוסט יפייפה ומהמוצדקים שנפתחו פה מעולם. חבל שעסוקים פה במשפטי שדה והאשמות למערכת(מכבי פעלה בדיוק לפי הפרוטוקול). שיצאו מזה טוב.הם האלופים המכהנים, הם בבתים של האירופית ועכשיו שישמרו על עצמם ויבריאו מהר. תודה. 

אם כבר אנחנו בנושא אנושיות וגם קצת כניסה לפרופורציות, אני חושב שמן הראוי שנשלח את תנחומינו (אולי אפילו מצריך פתיחת נושא נפרד) לאח צהוב, אוהד יקר, דידי הררי שאיבד היום את אישתו מירית, זכרה לברכה, למחלת הסרטן הארורה... משפחת הררי, שלא תדעו עוד צער!

אז באמת בריאות לכולם, עם השאר נסתדר

13 hours ago, חןחן said:

אלי צודק לחלוטין, רק בריאות

מרגיש כאילו זאת העונה הכי מיותרת בעולם

ללא ספק המיותרת בעולם.

מילא עונה שעברה שכבר הגענו לפלייאוף, פה אנחנו עברנו שני מחזורים וזה מרגיש ככ כבד ומאולץ כבר.

12 hours ago, שובב said:

אם כבר אנחנו בנושא אנושיות וגם קצת כניסה לפרופורציות, אני חושב שמן הראוי שנשלח את תנחומינו (אולי אפילו מצריך פתיחת נושא נפרד) לאח צהוב, אוהד יקר, דידי הררי שאיבד היום את אישתו מירית, זכרה לברכה, למחלת הסרטן הארורה... משפחת הררי, שלא תדעו עוד צער!

אז באמת בריאות לכולם, עם השאר נסתדר

עצוב נורא, אהבתי לראות שהמועדון הוציא הודעה לגבי זה, חשוב מאוד, דידי מכביסט אהוב.

כיף לראות תגובה כמו שלך, בעולם של הרבה אנשים רעים שמסתובבים ברשת שטוענים שהיא הביאה את זה על עצמה כי היתה מעשנת.

אם מישהו היה אומר לי את זה במציאות על מישהו אהוב הייתי מפרק לו את הצורה, גועל נפש כל הרשתות החברתיות האלה.

22 hours ago, antonio_margheriti2 said:

עצוב נורא, אהבתי לראות שהמועדון הוציא הודעה לגבי זה, חשוב מאוד, דידי מכביסט אהוב.

כיף לראות תגובה כמו שלך, בעולם של הרבה אנשים רעים שמסתובבים ברשת שטוענים שהיא הביאה את זה על עצמה כי היתה מעשנת.

אם מישהו היה אומר לי את זה במציאות על מישהו אהוב הייתי מפרק לו את הצורה, גועל נפש כל הרשתות החברתיות האלה.

או שבמקום זה, תעבוד חכם יותר ותפרק את הצורה של הקרובים אליך שמעשנים ותמנע מהם למות בגיל צעיר

תנחומיי הכנים למשפחה היקרה הזו, ומי יתן שלא ידעו עוד צער.

אך עם זאת, נזקי העישון זה לא סוד שמור ואין פה עמימות בנושא. 

לצערנו את הגלגל שלה כבר לא ניתן להחזיר לאחור, אבל כן אפשר וחייבים לעשות רעש ציבורי כדי שמקרי מוות מיותרים כאלה לא יקרעו עוד משפחות בעתיד