Jump to content

איטיות הפורום

oferr

Recommended Posts

היי,

לאחרונה לאחר שדרוג הפורום, הוא נהיה לי איטי במיוחד בגלישה מהפלאפון( גם בוויפי וגם בגלישה סלולרית רגילה). לוקח לי משהו כמו 20-25 שניות להיכנס לנושא מסוים ( עכשיו קרה לי עם הנושא על זהבי), בנוסף מאז השדרוג כל פעם שאני לוחץ על העיגול ליד הנושא כדי להגיע לתגובה האחרונה שלא קראתי זה לוקח אותי לעמוד עצמו ואני צריך לגלול ולחפש את התגובה. לעוד מישהו זה קורה לאחרונה ( שבוע אחרון פלוס מינוס)?

1 hour ago, oferr said:

נוסף מאז השדרוג כל פעם שאני לוחץ על העיגול ליד הנושא כדי להגיע לתגובה האחרונה שלא קראתי זה לוקח אותי לעמוד עצמו ואני צריך לגלול ולחפש את התגובה. לעוד מישהו זה קורה לאחרונה

בהחלט

וגם לא רואים את השעה שבה פורסמו ההודעות אלא רק לפני כמה זמן הן פורסמו (בפלאפון בכלל לא רואים לא את זה ולא את זה)

בנוסף בפלאפון לא רואים בכלל את הכפתור של ההתראות

כל ההודעות הקופצות של ההתראות עם רקע כהה וגם הפונט עצמו כהה אז לא מבינים מה כתוב שם בכלל. 

גם השורת סטטוס איפה שההתראות כהה מדי וכפתורי התראות ודואר אישי כהים ובקושי רואים אותם. 

ובכלל איפה הכחול שלנו הכל נהיה צהוב שחור כזה

• מנהלים ראשיים
19 דקות לפני, Adir12 said:

@amilov אפשר בבקשה להחזיר את האפשרות לראות דרך הגרסה של הפלאפון את השעה שבה פורסמה הודעה?

זה יקח עוד יום או יומיים אבל הכל יסודר

עובד מעולה מבחינת מהירות, אבל עדיין לא מגיע לתגובה האחרונה שלוחצים על העיגול השחור ליד הנושא.

בכל מקרה תודה על הפיתרון המהיר

רק לי קורה שהפרסומות במעבר בין עמודים תקועות המון פעמים? לחיצה על האיקס עושה כלום.. צריך לחזור אחורה ולנסות להיכנס שוב לנושא

סמסונג 10+

32 דקות לפני, guyG said:

רק לי קורה שהפרסומות במעבר בין עמודים תקועות המון פעמים? לחיצה על האיקס עושה כלום.. צריך לחזור אחורה ולנסות להיכנס שוב לנושא

סמסונג 10+

לא רק לך, זה היה ככה עוד לפני השדרוג. 

אגב נראה לי שגם ההתראות פתאום לא עובדות בכלל

27 דקות לפני, Krishi said:

לא רק לך, זה היה ככה עוד לפני השדרוג. 

אגב נראה לי שגם ההתראות פתאום לא עובדות בכלל

וואלה לא קרה לי פעם אחת לפניי השדרוג