Jump to content

לקראת רד בול זלצבורג

דקסטר

Recommended Posts

24 דקות לפני, Insigne said:

אני מאמין שלמרות הסיטואציה הבעייתית מאוד, אפשר להוציא משהו מהמשחק הזה ובכלל מצמד המפגשים.

דוניס פשוט צריך להיכנס למצב אבוקסיס. 

כדורגל לא הולך להיות, אם נשחק כדורגל נקבל בראש. צריך לעשות אבוקסיס ולהתחיל להחנות אוטובוסים,

לתת לשחקנים נאום מוטיביציה ובכלל לעשות הכל חוץ מלשחק כדורגל.

0-0 גדול כאן ובאוסטריה אלוהים גדול. 

משאיל את איגיבור רק למשחק הזה שישכב על עיגול האמצע מדקה ראשונה.

בהמשך למה שסוייר הזכיר, ממש קשה לחשוב שלא נהיה חלק מזה לנסות ולדחוף את הקבוצה. איזה דיכאון היום הזה.

ראיתי את המשחק נגד באזל וכמו טיפש התחלתי לפתח תקווה :doh:

2 דקות לפני, Simba said:

לא מבין את מי שאומר שאין לנו שום סיכוי . 

איפה המכביזם ?

אז נכון שהם קבוצה הרבה יותר טובה ושחצי ממכבי לא משחקת ,

אבל תמיד אפשר לקוות שאחרי המשחק תהיה איזה פרשת פקס ונגלה שהם שיתפו שחקן שהיה אמור להיות מורחק.

מה זה איפה המכביזם? אתם כאילו לא מבינים את המצב?

חסרים לנו שישה שחקנים (שלושה חשובים מאוד) בגלל הקורונה וקנדיל מורחק. מאז המשחק הקודם הראש של הקבוצה לא היה במקום. אפילו אימונים לא היו כמו שצריך. 

מה אתם מצפים? שקישור של ברסקי וקארצב יצליח לגבור עליהם? שהגנה עם דוידזאדה ובלטסקה יצליחו לעצור אותם?

מדובר בקבוצת ליגת האלופות לכל דבר. הקבוצה הכי טובה משחקת בפלייאוף נגד הקבוצה כנראה הכי חלשה. גם אם היינו מגיעים בשיא של העונה שעברה למשחק נגדם הם היו אחושרמוטה פייבוריטים. מי שלא מבין את כמה הקבוצה הזאת טובה שיקרא את הכתבה שמכבי עשו עליה באתר הרשמי. 

עם סגל מלא הייתי יושב ומאמין שאולי יקרא נס. לצערי זה לא המצב וגם נס לא יעזור (אלא אם כן יקרה משהו מחוץ למגרש). 

אני לא פסימי, אני רק רואה את המציאות. הלוואי ואטעה ואחד הדברים הכי גדולים שקרו בכדורגל יקרו היום, אבל הסיכויים כמעט לא קיימים.

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

חסרים לנו שישה שחקנים (שלושה חשובים מאוד) בגלל הקורונה וקנדיל מורחק. מאז המשחק הקודם הראש של הקבוצה לא היה במקום. אפילו אימונים לא היו כמו שצריך. 

מה אתם מצפים? שקישור של ברסקי וקארצב יצליח לגבור עליהם? שהגנה עם דוידזאדה ובלטסקה יצליחו לעצור אותם?

מדובר בקבוצת ליגת האלופות לכל דבר. הקבוצה הכי טובה משחקת בפלייאוף נגד הקבוצה כנראה הכי חלשה. גם אם היינו מגיעים בשיא של העונה שעברה למשחק נגדם הם היו אחושרמוטה פייבוריטים. מי שלא מבין את כמה הקבוצה הזאת טובה שיקרא את הכתבה שמכבי עשו עליה באתר הרשמי. 

עם סגל מלא הייתי יושב ומאמין שאולי יקרא נס. לצערי זה לא המצב וגם נס לא יעזור (אלא אם כן יקרה משהו מחוץ למגרש). 

אני לא פסימי, אני רק רואה את המציאות. הלוואי ואטעה ואחד הדברים הכי גדולים שקרו בכדורגל יקרו היום, אבל הסיכויים כמעט לא קיימים.

הייתי ציני , השורה האחרונה שכתבתי בתגובה הייתה צריכה להסגיר את זה .

11 דקות לפני, Keano said:

רק שאלה ה-3 הכי טובים שלנו

נכון, וזה חסרון משמעותי מאוד. אבל עדיין, אנחנו לא עולים עם הנוער, אלה עם שחקני סגל לגיטימיים, וזה ממש מוגזם לדעתי לומר שלמשחק אין ערך ספורטיבי.

אם כבר זלצבורג באמת בצרה ומבחינתם המשחק יכול לאבד את הערך הספורטיבי שלו - הם צריכים לסכן את עצמם כדי לשחק כרגיל, או לשחק עם פחד להיצמד לשחקנים. האפשרות השניה לא ספורטיבית בכלל.

24 דקות לפני, duss21 said:

הפעם אני עם קרישי. עם כל החיסורים, בשורה התחתונה אנחנו כנראה נפתח רק עם 3 שחקנים שלא היו אמורים לפתוח, וכנראה יהיו גם 2 חילופים סבירים. אנחנו לא נעלה עם הנוער ולמרות הכל, וכמה שזה מבאס להגיד את זה, למשחק יש ערך ספורטיבי. זה כמו עוד הרבה משחקים אחרים של קבוצה טובה מול קבוצה לא טובה, וההיסטוריה מלאה בהפתעות במשחקים כאלה - תשאלו את זלצבורג.

מן הסתם אני לא אשים את הבית שלי על נצחון שלנו והסיכויים הם לגמרי נגדנו, אבל גם בנסיבות האלה תקווה יש ובהתאם לזה גם לחץ. 

הגרסה האופטימית : נפתח רק עם 3 שחקנים שלא אמורים לפתוח 

הגרסה הריאלית : 5 שחקנים משמעותיים מאוד שהיו אמורים להיות משותפים במשחק כמעט בודאות לא ישחקו (6 עם בלקמן)

4 דקות לפני, מכביסט לעד said:

עזוב את זה שהוא היה ציני, זה לא כיף לקרוא את זה שוב ושוב. אז הבנו שאנחנו לא פייבוריטים ועדיין אנחנו לא מרימים ידיים ונשחק עמ"נ לנצח וננצח

1 דקה לפני, Dr. Caligari said:

עזוב את זה שהוא היה ציני, זה לא כיף לקרוא את זה שוב ושוב. אז הבנו שאנחנו לא פייבוריטים ועדיין אנחנו לא מרימים ידיים ונשחק עמ"נ לנצח וננצח

מעבר לציניות ושכל הסיכויים נגדנו , מסכים שלא מרימים ידיים ועדיין יהיה מאכזב אם נעוף.

6 דקות לפני, Simba said:

הייתי ציני , השורה האחרונה שכתבתי בתגובה הייתה צריכה להסגיר את זה .

אתה היית ציני והרבה פה היו רציניים, אז זאת יותר תגובה כללית.

2 דקות לפני, Dr. Caligari said:

לא פייבוריטים זאת מילה עדינה. 

תמיד משחקים כדי לנצח, אבל לצערי המצב קשוח.

13 דקות לפני, Simba said:

הגרסה האופטימית : נפתח רק עם 3 שחקנים שלא אמורים לפתוח 

הגרסה הריאלית : 5 שחקנים משמעותיים מאוד שהיו אמורים להיות משותפים במשחק כמעט בודאות לא ישחקו (6 עם בלקמן)

הגרסה האופטימית: בלקמן לא בסגל.

2 דקות לפני, PLASTOMAN said:

הבעיה שמכבי לא מצטיינת בחניה של אוטובוסים. זה לא ב-DNA של המועדון.

זאת בעיה קשה כי כדי להוציא נקודות באירופה אנחנו נצטרך גם להתבנקר לפעמים. גם בעייתי לשחק בליגה פתוח ולעלות לאירופה עם בונקר. אבל זה מה שמכבי צריכה ללמוד לעשות. לעלות באהלן אהלן כמו שבאנו לצ׳מפיונס בפעם הקודמת לא הועיל לנו. דווקא בבית מוות שהיה לנו ב2003 ידענו את מקומנו ויצאנו סבבה לגמרי.

המשחק היום לא דוגמא לכלום.  דיברתי בכללי.

קצת חבל לי על גררו. היה נראה מעניין ומאז המחצית נגד ריגה נדחק לאיזשהו קצה.

בכלל אם יש משהו חיובי מכל התסמינים זה שחקנים שמקבלים הזדמנות,לא אופטימילי ביחס למשחק אבל אולי נרוויח שחקן  

19 דקות לפני, אלחנדרו קניג said:

קצת חבל לי על גררו. היה נראה מעניין ומאז המחצית נגד ריגה נדחק לאיזשהו קצה.

בכלל אם יש משהו חיובי מכל התסמינים זה שחקנים שמקבלים הזדמנות,לא אופטימילי ביחס למשחק אבל אולי נרוויח שחקן  

זה לא יעזור להם לקבל הזדמנות במשחק כזה. אולי נגד נתניה.

5 דקות לפני, Simba said:

מה עם זלצבורג , חסר שם מישהו ? הרחקה/פציעה/ בידוד קורונה /מאומת קורונה/לא רוצים לסכן אותו שיקבל קורונה?

רק זלטקו יונוזוביץ' (בן 32) מהשחקנים הבכירים.

גררו ותורג'מן, לפני שקיבלו את התוצאות, עשו אימון עם מגע מלא עם שאר השחקנים.

סביר מאוד שהדביקו לפחות 2-4 שחקנים נוספים.

בשביל מה הסיכון הזה? תבטלו את המשחק המזדיין הזה כבר.