Jump to content

לקראת רד בול זלצבורג

דקסטר

Recommended Posts

1 דקה לפני, הילד בן 30 said:

אני חושב שיגמר באיזה 2-0 סתמי.

לא תבוסה (אהמ אהמ בנאדו) ובטח לא הפתעה שלנו

גם אני חושב

הם ישחקו בחצי הילוך. גול אחד במחצית הראשונה וגול שני בדקה 60-70 כזה. ידפקו כרטיס ויעופו הביתה.

41 דקות לפני, Krishi said:

תקראו לי אופטימיסט חסר תקנה אני עדיין במתח ועדיין מאמין שעם הרבה לחימה וקצת מזל אפשר לעשות משהו.

בכל מקרה אני לא זורק את המגבת עוד לפני שהקרב התחיל אפילו

יזיינו במוח על חוסר עניין עד שריקת הפתיחה, אין אחד שלא יאכל ציפורניים איך שהמשחק מתחיל, יהיה מה שיהיה.

חושב שהם דווקא ילחצו על הגז (סליחה על הקונוטציה) כדי לגמור סיפור למקרה שהם יחלו ולא יוכלו להופיע ויספגו טכנית. המטרה שלהם פלוס 4 ומעלה.

2 דקות לפני, antonio_margheriti2 said:

חחחחחח דווקא עושה רושם שדוניס מחזיק ממנו.

גם סוזה הכניס את מרגוליס במקום זהבי. בחודש הראשון המאמנים מטושטשים. כאילו לא עושים חפיפה עם המאמן הקודם.

1 hour ago, Sawyer said:

יא אללה.

1 hour ago, hen34 said:

לא מאמין עוד כמה שעות יש משחק על פאקינג עלייה לליגת האלופות וזה אפילו לא מזיז

פשוט מצב מאוס נשבר כבר 

עצוב

"אם גם נחטוף היום תבוסה, אנחנו לא נירתע ולא נכזיב. אנחנו נמשיך עד הסוף. אנחנו נילחם בהגנה, נילחם בקישור ובהתקפה, נילחם בבטחה גוברת על כדורי הגובה באוויר; אנחנו נגן על השער שלנו, ויהיה המחיר אשר יהיה. נילחם במרכז השדה, נילחם בגליצ'ים, נילחם בבעיטות החופשיות, נדחוף ונצבט. לעולם לא ניכנע".

-וינסטון צ'רצ'יל

1 hour ago, Krishi said:

תקראו לי אופטימיסט חסר תקנה אני עדיין במתח ועדיין מאמין שעם הרבה לחימה וקצת מזל אפשר לעשות משהו.

תשיג לי אופטומטריסט חסר תקנה לראות את הורוד שאתה רואה, הלוואי הלוואי הלוואי. כבר היו מקרים.

מה שאנשים לא מבינים זה שגם אם איכשהו נעשה היום תוצאה טובה (לא נעשה) , עד הגומלין עוד שחקנים יתגלו כחיוביים כמעט בוודאות, נגיע למשחק ההוא עם סגל של נוער .

יגמר 7-6 להם בסיכום שני המשחקים .

10 דקות לפני, nirnir20 said:

מה שאנשים לא מבינים זה שגם אם איכשהו נעשה היום תוצאה טובה (לא נעשה) , עד הגומלין עוד שחקנים יתגלו כחיוביים כמעט בוודאות, נגיע למשחק ההוא עם סגל של נוער .

יגמר 7-6 להם בסיכום שני המשחקים .

על בסיס מה אתה אומר שיתגלו עוד חיוביים? 

1 דקה לפני, מכביזם זה בדם said:

על בסיס מה אתה אומר שיתגלו עוד חיוביים? 

על בסיס זה שעל כל אחד לוקח זמן שונה עד שהנגיף מתפרץ אצלו, וגם זה שגררו ותורג'מן התאמנו רגיל אתמול בערב וכנראה הדביקו עוד שחקנים.

2 hours ago, erantheking21 said:

לא משנה

נראה שבאופ"א מעדיפים שמשחקים ישחוקו גם אם קבוצות יביסו 37-0 

למי איכפת מהמשחק הזה? העיקר ששחקנים יהיו בריאים.

וואלה מה ההצעה שלך? 

אם באמת היה אכפת להם מהבריאות של השחקנים היו מביאים לנו הפסד טכני 

זה לא כמו המקרה שלנו עם סכנין ששם יכלו לדחות- כאן אין עוד זמן 

11 דקות לפני, nirnir20 said:

על בסיס זה שעל כל אחד לוקח זמן שונה עד שהנגיף מתפרץ אצלו, וגם זה שגררו ותורג'מן התאמנו רגיל אתמול בערב וכנראה הדביקו עוד שחקנים.

האימון עד כמה שידוע לי היה ריצה מסביב למגרש וללא מגע. מעבר לזה, אנחנו לא הקבוצה הראשונה ולא השניה שיש אצלה התפרצות קורונה, ובאף מקום לא הושבתו 10-15 שחקנים. 

אני מאמין שלמרות הסיטואציה הבעייתית מאוד, אפשר להוציא משהו מהמשחק הזה ובכלל מצמד המפגשים.

דוניס פשוט צריך להיכנס למצב אבוקסיס. 

כדורגל לא הולך להיות, אם נשחק כדורגל נקבל בראש. צריך לעשות אבוקסיס ולהתחיל להחנות אוטובוסים,

לתת לשחקנים נאום מוטיביציה ובכלל לעשות הכל חוץ מלשחק כדורגל.

0-0 גדול כאן ובאוסטריה אלוהים גדול. 

2 hours ago, Krishi said:

הפעם אני עם קרישי. עם כל החיסורים, בשורה התחתונה אנחנו כנראה נפתח רק עם 3 שחקנים שלא היו אמורים לפתוח, וכנראה יהיו גם 2 חילופים סבירים. אנחנו לא נעלה עם הנוער ולמרות הכל, וכמה שזה מבאס להגיד את זה, למשחק יש ערך ספורטיבי. זה כמו עוד הרבה משחקים אחרים של קבוצה טובה מול קבוצה לא טובה, וההיסטוריה מלאה בהפתעות במשחקים כאלה - תשאלו את זלצבורג.

מן הסתם אני לא אשים את הבית שלי על נצחון שלנו והסיכויים הם לגמרי נגדנו, אבל גם בנסיבות האלה תקווה יש ובהתאם לזה גם לחץ. 

4 דקות לפני, duss21 said:

הפעם אני עם קרישי. עם כל החיסורים, בשורה התחתונה אנחנו כנראה נפתח רק עם 3 שחקנים שלא היו אמורים לפתוח, וכנראה יהיו גם 2 חילופים סבירים. אנחנו לא נעלה עם הנוער ולמרות הכל, וכמה שזה מבאס להגיד את זה, למשחק יש ערך ספורטיבי. זה כמו עוד הרבה משחקים אחרים של קבוצה טובה מול קבוצה לא טובה, וההיסטוריה מלאה בהפתעות במשחקים כאלה - תשאלו את זלצבורג.

מן הסתם אני לא אשים את הבית שלי על נצחון שלנו והסיכויים הם לגמרי נגדנו, אבל גם בנסיבות האלה תקווה יש ובהתאם לזה גם לחץ. 

רק שאלה ה-3 הכי טובים שלנו

לא מבין את מי שאומר שאין לנו שום סיכוי . 

איפה המכביזם ?

אז נכון שהם קבוצה הרבה יותר טובה ושחצי ממכבי לא משחקת ,

אבל תמיד אפשר לקוות שאחרי המשחק תהיה איזה פרשת פקס ונגלה שהם שיתפו שחקן שהיה אמור להיות מורחק.