Jump to content

קורונה - מכבי תל אביב

Mentel

Recommended Posts

5 דקות לפני, dvirtop said:

מקווה מאד מאד מאד שהליגה לא חוזרת החודש.

מאד מקווה.

לא חושב. במקרה הכי טוב יחזרו להתאמן בשבוע הבא ואז סביב השבועיים. משמע אם הכול ילך חלק אז רק בסוף החודש

19 דקות לפני, dvirtop said:

מאד מקווה.

סופית: הקבוצות המקצעניות לא תחזורנה להתאמן בשבוע הימים הקרוב, עד כינוס קבינט הקורונה הבא.

גלצ בטוויטר

לא יודע אם זה הנושא הנכון, אבל דבר אחד אני לא מבין בנוגע לקורונה ועניין הבידוד. איך מנור סולומון שנחשף למלא חולי קורונה לא נמצא בבידוד, וטס ישר למחנה הנבחרת, כל זאת על פי חוקי ישראל?  פשוט הזיה, גם אם הוא יצא שלילי עדיין יש תקופת דגירה של הוירוס, בדיקה הבאה אגב הוא יכול לצאת חיובי ואז מדביק את כל מי שלידו. אני בגלל החרא המחורבן הזה כבר לא ראיתי את הילד שלי שבוע, אבל כשזה נוגע לכדורגל, איזה פלא.....

5 דקות לפני, valik said:

לא יודע אם זה הנושא הנכון, אבל דבר אחד אני לא מבין בנוגע לקורונה ועניין הבידוד. איך מנור סולומון שנחשף למלא חולי קורונה לא נמצא בבידוד, וטס ישר למחנה הנבחרת, כל זאת על פי חוקי ישראל?  פשוט הזיה, גם אם הוא יצא שלילי עדיין יש תקופת דגירה של הוירוס, בדיקה הבאה אגב הוא יכול לצאת חיובי ואז מדביק את כל מי שלידו. אני בגלל החרא המחורבן הזה כבר לא ראיתי את הילד שלי שבוע, אבל כשזה נוגע לכדורגל, איזה פלא.....

צודק לחלוטין.

שחקן שנחשף לחולה מאומת צריך לשבת בבידוד כמה ימים ולאחר מכן לבצע בדיקה חוזרת. זה נראה שהולכים נטו לפי הפרוטוקול ולא לפי המדע או ההנחיות הבריאותיות- בכלל לא מתחשבים בתקופת הדגירה.

37 דקות לפני, dvirtop said:

מאד מקווה.

אין סיכוי .

לפחות שבועיים אימונים לכל הקבוצות עד שיתחילו משחקים רשמיים. 

לא צופה חזרה לפני נובמבר. 

לפני4 שעות , Yoav_israel said:

חחח הייתי הראשון בעבודה, באה המנהלת כח אדם הביאה לי מסיכה כפפות ורכב לנסוע הביתה, אמרה שיבוא גרר לאסוף את הרכב :D

בדרך הביתה כבר חוזל"ש  העניין חחח

חחח איזה הגזמה טוב שלא שרפו את הרכב גם אח"כ, מה זה? 

48 דקות לפני, valik said:

עושים את כל הקומבינות כאילו הוא יהיה ההבדל בין הפסד לניצחון.

מפחד שהשחקנים שלנו ידבקו.

2 דקות לפני, antonio_margheriti2 said:

לקצר את הליגה, סיבוב אחד ופלייאוף.

הגזמת, לא יוותרו בקלות על 13 משחקים.

יותר הגיוני שהפליאוף יהיה סיבוב אחד.

שמעתי הצעה לסיבוב, ואז עוד שני משחקים בין מקומות 1-2 , 3-4 , 5-6.

גרוטו האהבל: "אם מכבי הייתה מקפידה יותר היא הייתה מגיעה לליגת האלופות". 

מדבר זה שפטר את החבר העשיר שלו מבידוד סתם כי בא לו. 

לפני2 שעות , מכביסט לעד said:

גרוטו האהבל: "אם מכבי הייתה מקפידה יותר היא הייתה מגיעה לליגת האלופות". 

מדבר זה שפטר את החבר העשיר שלו מבידוד סתם כי בא לו. 

הוא אמר ״אולי מכבי יכלה להגיע לליגת אלופות״.

אבל כותרת יפה של ספורט5...

הוא צודק אגב. המערכת והשחקנים לא הקפידו מספיק, לדוגמא חיבוקים אחרי גולים וחגיגות בסיום משחקים. ולך תדע גם מה קורה בחדר הלבשה.

אני בהחלט מאמין שיכלנו להיפגע פחות.

קודם כל זה משנה מאוד.

דבר שני הוא צודק. זלזול של מכבי בנוגע להנחיות בדומה לכל שאר הקבוצות בליגה ובדומה לכל הציבור המטומטם שלנו שלא שומר על ההנחיות.

עם קצת יותר זהירות, יתכן ורק גלזר היה חולה.

55 דקות לפני, פשוט צהוב said:

קודם כל זה משנה מאוד.

דבר שני הוא צודק. זלזול של מכבי בנוגע להנחיות בדומה לכל שאר הקבוצות בליגה ובדומה לכל הציבור המטומטם שלנו שלא שומר על ההנחיות.

עם קצת יותר זהירות, יתכן ורק גלזר היה חולה.

לא הבנתי איך זה משנה. דיברתי על ההנחיות לא על ההישגים.

ואיך אתה יודע שמכבי זלזלו בהנחיות? אם אתה חושב שהחגיגות הן אלה שהדביקו את השחקנים אתה חי בסרט. הם נמצאים ביחד בחדר הלבשה ברור שהם ידבקו. 

חוץ מזה שזה מצחיק לזיין את המוח שאנחנו לא שומרים על ההנחיות בזמן שהוא בעצמו לא עושה את זה...

לפני3 שעות , מכביסט לעד said:

לא הבנתי איך זה משנה. דיברתי על ההנחיות לא על ההישגים.

ואיך אתה יודע שמכבי זלזלו בהנחיות? אם אתה חושב שהחגיגות הן אלה שהדביקו את השחקנים אתה חי בסרט. הם נמצאים ביחד בחדר הלבשה ברור שהם ידבקו. 

חוץ מזה שזה מצחיק לזיין את המוח שאנחנו לא שומרים על ההנחיות בזמן שהוא בעצמו לא עושה את זה...

ההנחיות מלכתחילה היו לא להתחבק ולחגוג אחרי גולים ונצחונות, אז אין ספק שמכבי זלזלו.

ההדבקה כנראה הייתה כי גלזר לא נכנס לבידוד של כמה ימים לראות מה קורה איתו, ומכבי יכולים לספר כמה סיפורים שהם רוצים שזאת הייתה החלטה נכונה.