Jump to content

קורונה - מכבי תל אביב

Mentel

Recommended Posts

3 דקות לפני, zeudemort said:

אני חושב שזה 7 ימים עם תסמינים ועוד 3 ימים ללא תסמינים או משהו כזה.

לצערי מניסיון זה 10 ימים בלי תסמינים ואז עוד 3

5 דקות לפני, turgi said:

באמת מישהו חשב שזה יסתיים בחולה אחד? הם חיים אחד בתחת של השני.

קבלו סקופ: יהיו עוד

אולי עדיף שיהיו עוד. ככה אולי ידחו את המשחק, ואולי עדיף שיהיו חולים עכשיו ולעבור את זה תוך שבועיים-שלוש. רק שיהיו בריאיל זה הכי חשוב

2 דקות לפני, snufkin said:

אולי עדיף שיהיו עוד. ככה אולי ידחו את המשחק, ואולי עדיף שיהיו חולים עכשיו ולעבור את זה תוך שבועיים-שלוש. רק שיהיו בריאיל זה הכי חשוב

אבל הדד ליין הוא עד שישי, אחרת לפי מה שהבנתי אנחנו נפסלים

הדרך הכי טובה זה להפחיד את באזל מלהגיע, צריך לשלוח להם קצת סרטוני פיגועים ואוטובוסים מתפוצצים באוויר

גם תמונות מהמשחק נגד בני יהודה ב-2012 שבשמיים יש טילים יבואו בטוב

3 דקות לפני, snufkin said:

לא ידחו את המשחק.

לא שזה מזיז, היינו נשחטים ככה או ככה ותכלס ההדבקות לא משנות את המצב שלנו לגבי אירופה.

הבעיה שלנו היא שיהיה למכבי מאוד קשה להכיל את זה עכשיו.

יש 13 נדבקים היום, אני מאמין שהם לא מתקרבים לקש, אבל השאר מגיעים ומאוד סביר להניח שגם שם יש כמה נדבקים שימשיכו להדביק.

3 דקות לפני, turgi said:

לא ידחו את המשחק.

לא שזה מזיז, היינו נשחטים ככה או ככה ותכלס ההדבקות לא משנות את המצב שלנו לגבי אירופה.

הבעיה שלנו היא שיהיה למכבי מאוד קשה להכיל את זה עכשיו.

יש 13 נדבקים היום, אני מאמין שהם לא מתקרבים לקש, אבל השאר מגיעים ומאוד סביר להניח שגם שם יש כמה נדבקים שימשיכו להדביק.

לא ידחו גם אם לא יהיו לנו 13 שחקני סגל רשומים לאירופה? אני חושב שיש לנו כרגע 18

3 דקות לפני, snufkin said:

לא ידחו גם אם לא יהיו לנו 13 שחקני סגל רשומים לאירופה? אני חושב שיש לנו כרגע 18

ידחו למתי?

Just now, snufkin said:

לא יודע. האמת? זה באמת לא כזה מזיז. חשוב יותר שידחו את מחזורי הליגה הקרובים שלנו

זהו שאין לאן לדחות.

אני חושב שהליגה בבעיה וזה לא קשור רק למכבי. 3/14 קבוצות מושבתות.

1 hour ago, itan17 said:

עם כל הדחיות שיהיו גם העונה הזו אנחנו נשחק כל 3 ימים כמו עונה שעברה

זה גם ככה הלוז פחות או יותר.

מנהלת רצינית הייתה מקצרת את העונה הזאת ל-26 משחקים בלבד ונותנת מרווח נשימה לקבוצות אבל אצלנו הם פשוט זונות של הטוטו אז גם אם מישהו ימות לא יבטלו משחקים.

לפני כמה ימים כתבתי על החשש שאישתו של סבוריט תדבק כי היא בהיריון ואי אפשר לדעת מה הסיכון.

עכשיו מסתבר שהוא חיובי, מקווה שהכל יהיה בסדר איתה, לא נעים בכלל... לא חשבתי על המשחק נגד האוסטרים, על הזין, במילא אין ציפיות.

החשש שנתבזה עם הרכב שלישי, זה קיים... לכן אני רוצה להאמין שידחו את המשחק לשבוע הבא.

שיגדילו ראש שם ולא יהיו מקובעים, חייב להיות ספורטיבי ולא רק עניין של כסף ולוח זמנים, אבל אני תמים אה? ימח שמם של הסינים והמגפה המסריחה הזאת.

4 hours ago, turgi said:

זה גם ככה הלוז פחות או יותר.

מנהלת רצינית הייתה מקצרת את העונה הזאת ל-26 משחקים בלבד ונותנת מרווח נשימה לקבוצות אבל אצלנו הם פשוט זונות של הטוטו אז גם אם מישהו ימות לא יבטלו משחקים.

חיים בסרט שאפשר להמשיך הכל כרגיל, אבל לא מפתיע במדינה שלנו שחיים בגישת 'יהיה בסדר'

8 hours ago, duss21 said:

הנחיות ליציאה מבידוד לחולי קורונה:

חולה מאומת הנחיה
עם סימפטומים מתאריך ידוע  בידוד 10 ימים מתאריך גילוי הסימפטומים + 3 ימים ללא תסמיני חום ונשימה. לכל הפחות 13 ימים ולאחריהם שחרור רופא
עם סימפטומים מתאריך לא ידוע  בידוד 10 ימים מתאריך ביצוע הבדיקה, מתוכם לפחות 3 ימים ללא תסמיני חום ונשימה. לכל הפחות 10 ימים ולאחריהם שחרור רופא
ללא סימפטומים 

בידוד 10 ימים מתאריך ביצוע הבדיקה ולאחריהם שחרור רופא

לכאורה אפשר לצאת יחסית מהר מבידוד, אבל העניין הרבה יותר מורכב. קודם כל, יוצא שלפחות 7 שחקנים לא יתאמנו שבועיים במסגרת, ככה שבכל מקרה הם לא יוכלו לשחק יום אחרי היציאה מהבידוד. חוץ מזה, גם חולים ללא תסמינים או עם תסמינים מינימליים, כמעט כולם נחלשים מאוד מהוירוס - מן הסתם וירוס שנמצא בדרכי הנשימה ישפיע על סיבולת לב ריאה. לוקח זמן להוריד את קצב הלב לנורמה שלו, וזה סופר משמעותי בכדורגל. גם סיבולת השריר נחלשת.

קחו בחשבון גם שכנראה בימים הקרובים נשמע על עוד נדבקים ועל הדבקות משניות, וככל שנדבקים יותר מאוחר יקח יותר זמן לחזור לקבוצה.

גם מבחינת אנשי צוות, בטח יהיה לנו חוסר שאנשי צוות, מה שגם משמעותי מאוד לשחקנים שלא נדבקו.

לסיכום, לדעתי מדובר במכה די רצינית לקבוצה, שהיא הרבה מעבר להיעדרויות הפרסונליות. להערכתי הלא מקצועית יקח לנו לפחות חודש לחזור לקצב סביר, ובערך חודשיים לחזור לקצב בו היינו.

וככה ילדים, נשמעת שטיפת מח...

מה שכתבת נכון לאחוז קטן מהאוכלוסיה, בטח לא לאתלטים בשיא אונם.

ואם כבר, אז הוירוס מתלבש (במקרים נדירים בלבד!) על גוף חלש וחולה.

ואם במקרה כבר התלבש על גוף בריא כמו של שחקני כדורגל, אז הם יוצאים ממנו במהירות ובלא נזק בכלל.

בעצם למה להציג את האמת המורכבת- בואו נמכור פראנויה, זה הדבר הכי קל.

על סמך מה ניסחת תחזית שיקום למטופלים?

התייחסת לבלקמן כמורדם?

זה פשוט שסגנון המשחק שלו רדום...

ששון, זה הנחיות לגבי בידוד חיוביים כדי שלא ידביקו 

מה קשר לגוף בריא של שחקני כדורגל ? 

אם עכשיו יונתן כהן לדוגמא צריך להיות סגור 14 יום, ובהם הוא לא אמור להתאמן 

מתי לדעתך הוא יהיה כשיר לשחק כדורגל ?