Jump to content

קורונה - מכבי תל אביב

Mentel

Recommended Posts

20 דקות לפני, בוזגלו said:

אני לא אגיד יותר מידי

רק תחשבו שגלזר יצא שלילי כביכול בשלישי ויומיים אחרי חיובי..

אז תמתינו לא אמסור עוד פרטים

אבל פירסמו שכולם שליליים.

יכול להיות שבבדיקות של ראשון משהו ישתנה, אבל זה לא מה שאתה רשמת.

אז אתה טוען שהפירסום זה טעות? שקר?

3 דקות לפני, Avogadro said:

אבל פירסמו שכולם שליליים.

יכול להיות שבבדיקות של ראשון משהו ישתנה, אבל זה לא מה שאתה רשמת.

אז אתה טוען שהפירסום זה טעות? שקר?

נראה לי הוא טוען ששיקרו בבדיקות הראשונות כדי שיוכל לשחק

מעניין לדעת מתי עשו לדן את הבדיקה לפני המשחק, בה הוא יצא שלילי, ומה היה העומס הנגיפי בבדיקה החיובית (אפשר להעריך לפי הסייקל בבדיקת הpcr).

יש סיכוי לא רע שהוא לא היה מאוד מדבק בשעת החיבוקים אחרי המשחק

אחותי חלתה בקורונה(והבריאה) ועד שנודע לה, היא ישנה לפחות שבוע באותה מיטה עם בעלה ושהתה עם שלושת בנותיה ללא חשש. אף אחד מהם לא נדבק. מאד מתעתע הנגיף הזה. 

13 דקות לפני, המכבייה said:

אחותי חלתה בקורונה(והבריאה) ועד שנודע לה, היא ישנה לפחות שבוע באותה מיטה עם בעלה ושהתה עם שלושת בנותיה ללא חשש. אף אחד מהם לא נדבק. מאד מתעתע הנגיף הזה. 

איזה הזוי. גם אני שמעתי על סיפור כזה. מישהו שחלה בקורונה ולפני שידע שהה עם אישתו (הריונית) וביתו באותו הבית, ישנו ואכחו יחד. אף אחת מהן לא חלתה. הזיה

1 דקה לפני, snufkin said:

איזה הזוי. גם אני שמעתי על סיפור כזה. מישהו שחלה בקורונה ולפני שידע שהה עם אישתו (הריונית) וביתו באותו הבית, ישנו ואכחו יחד. אף אחת מהן לא חלתה. הזיה

גם הורי ואחותי השניה נחשפו ליעל(שחלתה) כולל נשיקות על הלחי. כולם שליליים. ושמעתי על עוד שלושה זוגות שרק אחד/אחת חלה/תה ובת/ בן הזוג לא. 

2 hours ago, המכבייה said:

גם בשפעת זה קורה

1 דקה לפני, לא מוצא היגיון said:

שכטר יצא חיובי אבל הvar פסל 

לא אופתע אם רק ניקוליץ׳ חיובי

נפצע באף במזמן בדיקת המטוש, יהיה כשיר במרץ

2 hours ago, snufkin said:

אח שלי יצא חיובי, הדביק את אמא שלי שהדביקה את אבא שלי ואני שבאתי במגע עם שלושתם יצאתי שלילי, הנגיף הזה עוד חדש ואנחנו לומדים אותו מקווה שאף שחקן מכבי (חוץ מדן) לא נדבק.

הנגיף הזה לא חדש ואין מה ללמוד בו.

כמו שפעת.

פשוט לא כל גוף הוא כמו גוף אחר.

וכל גוף מקבל אחרת וכשאצל פרט אחד הוירוס מתלבש ונמצא חיובי, בגוף אחר הוא לא מתקבל.

או לפחות לא מתבטא בבדיקת מעבדה.

לא מתעתע ולא בטיח.

כל אחד ישמור על הגוף שלו בדיוק כפי שלפני הקורונה נדרש כל אדם לכך (רק שלא כל אחד אכן נשמע לחיים בריאים ואז מופיע חולי- אפס קשר לקורונה).

49 דקות לפני, ששון הצהוב said:

הנגיף הזה לא חדש ואין מה ללמוד בו.

כמו שפעת.

פשוט לא כל גוף הוא כמו גוף אחר.

וכל גוף מקבל אחרת וכשאצל פרט אחד הוירוס מתלבש ונמצא חיובי, בגוף אחר הוא לא מתקבל.

או לפחות לא מתבטא בבדיקת מעבדה.

לא מתעתע ולא בטיח.

כל אחד ישמור על הגוף שלו בדיוק כפי שלפני הקורונה נדרש כל אדם לכך (רק שלא כל אחד אכן נשמע לחיים בריאים ואז מופיע חולי- אפס קשר לקורונה).

לגמרי מתעתע. יש לא מעט דוגמאות הזויות. אני בקבוצת סיכון עם מחלות רקע רלוונטיות, אז נשמר, תודה. 

8 hours ago, המכבייה said:

היה לי גם מקרה דומה במשפחה.

נקווה שיהיו למכבי כמה שפחות נדבקים כדי שנעמיד קבוצה ראויה נגד זלצבורג. הבדיקות השליליות זה חרטא הנגיף עוד לא התפתח אצלם. נחכה לשני