Jump to content

קורונה - מכבי תל אביב

Mentel

Recommended Posts

או לפתוח הכל או לבודד. האמצע הזה לא עובד.

לדוגמה בליגת האלופות פ.ס.ז' היו מבודדים וליגת האלופות התנהלה כמו שצריך, אחרי זה השחקנים יצאו לאיביזה, התערבבו עם אנשים ונדבקו בקורונה. איך עכשיו הם ישחקו בליגה כאילו הכל רגיל?  פתאום לא עולים 5 שחקני הרכב והקבוצה תוך כדי תנועה מפסידה נקודות.

אז או שכולם מתערבבים עם האנשים שבחוץ וחיים כרגיל עם הנגיף או שמבודדים את השחקנים כמו בסגר הקודם. 

אם יש שחקנים שלא מקובל עליהם להיות בסגר, שימצאו פירצה משפטית בחוזה ושיהיו מוקפאים (לא רק במכבי אלא בכלל). שימצאו מתווה מסוים אחרת הכדורגל כל פעם ידחה, יבוטל או יהיה לא ספורטיבי

השחקנים כאן התרעמו שאי אפשר להיות בבידוד, תנו לנו לחיות כמו כולם והכל סבבה. אז הנה התוצאה. 

לא שאני מצדיק חלילה לשים אותם בסגר, אבל היה ברור שזו התוצאה לחיות כמו כולם ואז ללכת לפעילות ספורטיבית עם מגע. 

2 דקות לפני, תמיר8 said:

או לפתוח הכל או לבודד. האמצע הזה לא עובד.

לדוגמה בליגת האלופות פ.ס.ז' היו מבודדים וליגת האלופות התנהלה כמו שצריך, אחרי זה השחקנים יצאו לאיביזה, התערבבו עם אנשים ונדבקו בקורונה. איך עכשיו הם ישחקו בליגה כאילו הכל רגיל?  פתאום לא עולים 5 שחקני הרכב והקבוצה תוך כדי תנועה מפסידה נקודות.

אז או שכולם מתערבבים עם האנשים שבחוץ וחיים כרגיל עם הנגיף או שמבודדים את השחקנים כמו בסגר הקודם. 

אם יש שחקנים שלא מקובל עליהם להיות בסגר, שימצאו פירצה משפטית בחוזה ושיהיו מוקפאים (לא רק במכבי אלא בכלל). שימצאו מתווה מסוים אחרת הכדורגל כל פעם ידחה, יבוטל או יהיה לא ספורטיבי

מסכים איתך שככה זה לא עובד ולא יכול להימשך אבל מה זאת אומרת לבודד את כולם? היה אפשרי לעשות את זה בפלייאוף של חודש בליגה (גם לא אנושי אבל בסדר), ההבדל מהפעם הקודמת לעכשיו זה שהליגה עתידה להסתיים במאי. תכלא את כל השחקנים והמאמנים בבית חצי שנה ויותר עד שימצא חיסון? כולה כדורגל וסמרטוט רצפה רציני מי שיסכים לזה.

לבטל את הליגה או לשים זין על הקורונה, אין אמצע. עניין של זמן עד שהכל ייעצר, במיוחד שאוטוטו חורף ואללה יסטר מה שילך פה.

36 דקות לפני, yellow_blood said:

מסכים איתך שככה זה לא עובד ולא יכול להימשך אבל מה זאת אומרת לבודד את כולם? היה אפשרי לעשות את זה בפלייאוף של חודש בליגה (גם לא אנושי אבל בסדר), ההבדל מהפעם הקודמת לעכשיו זה שהליגה עתידה להסתיים במאי. תכלא את כל השחקנים והמאמנים בבית חצי שנה ויותר עד שימצא חיסון? כולה כדורגל וסמרטוט רצפה רציני מי שיסכים לזה.

לבטל את הליגה או לשים זין על הקורונה, אין אמצע. עניין של זמן עד שהכל ייעצר, במיוחד שאוטוטו חורף ואללה יסטר מה שילך פה.

אז תעשה פה ליגת שני סיבובים בלי פלייאוף ושלום על ישראל. היה ברור שנגיע למקום הזה. 

לחשוב שאפשר להמשיך ולעשות עונה רגילה, שחקנים מסתובבים רגיל, כשיש כאן 5000 נדבקים ביום, זה לא הגיוני. 

1 hour ago, yellow_blood said:

אפשר לעשות פתרון יצירתי. ליגה קצרה, הפסקות. 

לדוגמה סיבוב ראשון כסוג של "בועה" שהשחקנים והצוות המקצועי בבידוד ורק יוצאים לאימונים למשחקים או אפילו כולם מתאכסנים במתחם אחד. משחק כל 3-4 ימים ועד חודשיים מסיימים את הסיבוב. אחרי לתת לכולם להתאוורר וככה חוזר חלילה. לא להיות בבידוד מעכשיו ועד מאי, ברור שזה לא אנושי

Just now, Armagedon said:

הבלם היווני חותם לדעתי.

ההוא ששוחרר מהמבורג? הלוואי. הוא הכי מרשים מבין המועמדים, אבל לפי הפרסומים הוא רוצה הרבה כסף (600 אלף).

7 דקות לפני, snufkin said:

https://m.sport5.co.il/articles.aspx?FolderID=384&docID=349972

עכשיו אני בטוח שהוא יגיע

אני כתבתי על זה, שהוא חולה בקורונה כבר לפני כמה ימים כשהוא הוזכר כמועמד.

רק עכשיו הם נזכרו לפרסם? אחלה עבודה עיתונאית

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

ההוא ששוחרר מהמבורג? הלוואי. הוא הכי מרשים מבין המועמדים, אבל לפי הפרסומים הוא רוצה הרבה כסף (600 אלף).

כן פאפאדופולוס.

יש עונה אירופאית, מאמן יווני (יקל עליו בחיבור), ישראל מאוד מזכירה את יוון בהרבה אספקטים. אין לו מה להפסיד.

משחקי כוח של סוכנים כדי לסגור חוזה טוב.

4 דקות לפני, Armagedon said:

כן פאפאדופולוס.

יש עונה אירופאית, מאמן יווני (יקל עליו בחיבור), ישראל מאוד מזכירה את יוון בהרבה אספקטים. אין לו מה להפסיד.

משחקי כוח של סוכנים כדי לסגור חוזה טוב.

למה מבין על סמך מה הדרישת שכר הגבוהה שלו? שנתיים הוא כמעט לא שיחק, 3-4 משחקים בשנתיים.

12 דקות לפני, הישראלי היפה said:

למה מבין על סמך מה הדרישת שכר הגבוהה שלו? שנתיים הוא כמעט לא שיחק, 3-4 משחקים בשנתיים.

לא רק שהוא לא שיחק שנתיים גם אין לו ביקוש לפי מה שקראתי בתקשורת הגרמנית והיוונית.

פנאתנייקוס רצתה אותו (כנראה דוניס סימן אותו כבר אז)אבל זה ירד מהפרק, עכשיו הוא שומר על כושר בקבוצה חובבנית מהליגה הרביעית ביוון.

1 דקה לפני, LL6 said:

לא רק שהוא לא שיחק שנתיים גם אין לו ביקוש לפי מה שקראתי בתקשורת הגרמנית והיוונית.

פנאתנייקוס רצתה אותו (כנראה דוניס סימן אותו כבר אז)אבל זה ירד מהפרק, עכשיו הוא שומר על כושר בקבוצה חובבנית מהליגה הרביעית ביוון.

ומה רז זהבי היווני אומר עליו?

וואלה אם לשים את העניין המקצועי בצד, הנה דוגמא קלאסית לאחד שאובחן חיובי לנגיף אבל ממש לא חולה. שאני בריא אני לא רבע מגלזר עם קורונה.

אני חושב שאת התוצאות של מה שקורה בהתנהלות הנוכחית כולנו כבר רואים סביבנו:

רמת העניין בכדורגל המקומי והעולמי ירדה. לאנשים קשה להתחבר לכדורגל בלי קהל וזה הכי הגיוני שיש. 
בלי קהל אין ספורט. 
הרייטינג צנח לרצפה,
אנשים אפילו לא יודעים מתי הקבוצה שלהם משחקת.
השידורים בטלוויזיה נראים כמו אווירה של בית קברות. 
ספורט בלי קהל יותר מעציב מאשר מעניין. 
לאט לאט העניין אובד וההתעניינות במכבי נעלמת מחיינו.

ומי יודע עוד כמה זמן העניין הזה יימשך?
אם הקהל לא יחזור למגרשים בקרוב, הוא כנראה לא יחזור למגרשים בשנים הקרובות בכלל. 

או שפותחים עכשיו את הכל, כולל ביטול חובת בידוד והחזרת הקהל למגרשים,
או שככה ייראה הכדורגל שלנו בשנים הבאות. עצוב ומדכא וחסר וודאות. 

אני מאמין שככל שתתקדם העונה אנשים יבינו שאין מנוס מחזרה לשגרת חיים רגילה.
בכל התחומים, לא רק בכדורגל. 

5 דקות לפני, קייפטאון said:

אני חושב שאת התוצאות של מה שקורה בהתנהלות הנוכחית כולנו כבר רואים סביבנו:

רמת העניין בכדורגל המקומי והעולמי ירדה. לאנשים קשה להתחבר לכדורגל בלי קהל וזה הכי הגיוני שיש. 
בלי קהל אין ספורט. 
הרייטינג צנח לרצפה,
אנשים אפילו לא יודעים מתי הקבוצה שלהם משחקת.
השידורים בטלוויזיה נראים כמו אווירה של בית קברות. 
ספורט בלי קהל יותר מעציב מאשר מעניין. 
לאט לאט העניין אובד וההתעניינות במכבי נעלמת מחיינו.

ומי יודע עוד כמה זמן העניין הזה יימשך?
אם הקהל לא יחזור למגרשים בקרוב, הוא כנראה לא יחזור למגרשים בשנים הקרובות בכלל. 

או שפותחים עכשיו את הכל, כולל ביטול חובת בידוד והחזרת הקהל למגרשים,
או שככה ייראה הכדורגל שלנו בשנים הבאות. עצוב ומדכא וחסר וודאות. 

אני מאמין שככל שתתקדם העונה אנשים יבינו שאין מנוס מחזרה לשגרת חיים רגילה.
בכל התחומים, לא רק בכדורגל. 

קייפטאון, בגדול אני מעריך את הדעה שלך בנושא, אבל אני חושב שאתה מתעלם לחלוטין מהאפשרות השניה. 

היו כאן מגפות עולמיות ב-100 שנים האחרונות שמוגרו, ואחרי שנתיים אנשים חזרו לחיות כרגיל. 

גם השפעת הספרדית, גם האבעבועות השחורות, גם הפוליו. אפילו הסארס והמרס נעלמו תוך שנה מהעולם. 

אז הרפואה התפתחה מאז, תהליכים יותר אפקטיביים, וסביר לחלוטין שיימצא חיסון שימגר את העניין כמו במגפות קודמות. 

9 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

קייפטאון, בגדול אני מעריך את הדעה שלך בנושא, אבל אני חושב שאתה מתעלם לחלוטין מהאפשרות השניה. 

היו כאן מגפות עולמיות ב-100 שנים האחרונות שמוגרו, ואחרי שנתיים אנשים חזרו לחיות כרגיל. 

גם השפעת הספרדית, גם האבעבועות השחורות, גם הפוליו. אפילו הסארס והמרס נעלמו תוך שנה מהעולם. 

אז הרפואה התפתחה מאז, תהליכים יותר אפקטיביים, וסביר לחלוטין שיימצא חיסון שימגר את העניין כמו במגפות קודמות. 

אני מתפלל שאתה צודק.
לפי רמת ההיסטריה העולמית, לא נראה שהדברים הולכים בכיוון הזה. 
פנדמיות מהסוג הזה יכולות להימשך עד 5 שנים. 
הלוואי שאתבדה וב2021 נחזור לחיים רגילים, כולל חיי ספורט. 

3 דקות לפני, antonio_margheriti2 said:

עזבו לרגע את המשחק.

מקווה שאף אחד לא יצא חיובי, נגיד סבוריט, אישתו בהיריון, אוי ואבוי אם תדבק בקורונה, זה נוראי.

שום דבר רציני, כולן יולדות בבטחה.

3 hours ago, antonio_margheriti2 said:

עזבו לרגע את המשחק.

מקווה שאף אחד לא יצא חיובי, נגיד סבוריט, אישתו בהיריון, אוי ואבוי אם תדבק בקורונה, זה נוראי.

קשקוש לגמרי

לא יקרה לה כלום

11 hours ago, קייפטאון said:

א. הסברתי שהייתה מהפכה תעשייתית ומדעית שהאריכה את תוחלת החיים + יצרה מנוע קיטור שמאפשר למטוס לטוס + יוצרת אור מלאכותי שמאפשר להאיר אצטדיון של 30 אלף איש. 
ב. תרופות למחלות וחיסונים אינם "הנדסת טבע", אלא חלק מהטבע. ע"ע אנטיביוטיקה וחיידקים מוחלשים או מתים. 
ג. ברירה טבעית עובדת בדיוק ככה - זו הסיבה שנמר טורף את הזברה הזקנה והחלשה ולא את הזכר שהוא ראש הלהקה החזק. 

תקן אותי אם אני טועה. 

א. מהפכה תעשייתית זה חלק מהטבע? אם כן בגלל שבני אדם, שהם חלק מהטבע, עשו את זה (כמו שסכר של בונה או קן של ציפור זה חלק מהטבע) אז גם תרופות וסגרים זה חלק מהטבע.

ב. אתה מפשט את המונחים. חיסון זה לא "בוא נחלה במחלה בקטנה ואז נהיה חזקים להבא". המון הנדסה גנטית מעורבת בתהליך. מה שמכניסים לגוף זה לא אותם חיידקים, אלא מוטציות גנטיות שפותחו במעבדה.

ג. הברירה הטבעית במקרה שציינת פועלת על האריות, לא על הזברות.

לחיה זקנה, בכל יצור חי, אין שום משמעות בברירה הטבעית שפועלת אך ורק ברמת העובר (והצעירים שעוד יכולים לייצר עוברים).

במקרה של הקורונה אנחנו הזברות, לא האריות. לכן זה שזקנים/חלשים מתים אין שום קשר לברירה הטבעית.

אם כבר להפך, הברירה הטבעית הפכה אותנו ליצור שמאוד אכפת לו לשמור על החלשים. 

להגן על הזקנים שלנו זה חלק מהברירה הטבעית שלנו.