Jump to content

קורונה - מכבי תל אביב

Mentel

Recommended Posts

6 דקות לפני, Krishi said:

בהתחשב בזה שהמשחק הראשון בליגת האלופות רק ב-20.10 יש סיכוי לא רע דווקא. 

השאלה בכמה שחקנים מדובר. אם זה יהיה רק גלזר אז לא ידחו. אם זה יהיה כל הקבוצה זה משהו אחר. 

אני אגיד לך בדיוק מה יקרה:

גלזר, שכטר, פרץ, טיבי וסבוריט יתגלו כחולים אבל אופ"א תגיד שרק מעל 6 חולים דוחים משחק, שאר הסגל יהיו שליליים חוץ מניקוליץ' שיהיה גבולי ולמעשה כולנו נתפלל שהוא ידבק גם כדי שהמשחק ידחה וכמובן שהוא יהיה בריא אז נשחק עם הנוער שבעצמו נראה רע העונה מול זלצבורג בפלייאוף ליגת האלופות.איזה כיף.

15 דקות לפני, itanar said:

נו אז? גם ככה אין ליגה השבוע.

מה זאת אומרת נו אז? הוא לא סתם נכנס לבידוד, הוא חולה.. הוא יכול לא לשחק עכשיו תקופה. ובוא נראה מי עוד מהקבוצה נדבק...

אני לא מבין למה הם צריכים לחגוג ככה... לא היו הנחיות לפני כמה שבועות לגבי חגיגות אחרי גולים וכו?

ולמי שמאחל שיהיו הרבה חולים מדובר גם בנזקים ארוכי טווח.. לא מאחל לאף שחקן או בן אדם להדבק בזה ואפילו אם לא ניקח אליפות או לא נעלה לבתים.

3 דקות לפני, דקסטר said:

מה זאת אומרת נו אז? הוא לא סתם נכנס לבידוד, הוא חולה.. הוא יכול לא לשחק עכשיו תקופה. ובוא נראה מי עוד מהקבוצה נדבק...

תקופת המחלה לא ארוכה. שבוע-שבועיים גג כל עוד אין סיבוכים.

זה לא יאמן איך אחרי השמחה של אתמול היה חייב לבוא משהו שיכבה אותנו. עוד התעסקות בכאב ראש גדול במקום הרכש. עאלק חיפה אומרים שיש לנו מזל

2 דקות לפני, itanar said:

זו הסיבה שהמשחק אתמול היה כל כך חשוב, לך תשחק עם סגל חסר על העליה לאירופית מול סלטיק.

לגמרי. האמת שאחרי שעברנו את המשחק אתמול כל השאר פחות חשוב. גם ככה לא עוברים את זחצבורג. מקסימום ידחו את המשחק או שנעלה עם הנוער

אולי פשוט הגיע הזמן להודות (לא רק אצלנו, בכל העולם) שאי אפשר לנהל שום דבר נורמלי עם כל הבידודים וההנחיות המגבילות האלה?
הרי גם ככה אין קהל, אין שחקנים, אין אווירה ואין עניין. 
מה הערך הספורטיבי בעונה שמתנהלת ככה?
האנושות השתגעה, זה כמו לרדוף אחרי הרוח.

הגיע הזמן לפתוח את הכל, כולל הכל.
לא מחר. מעכשיו.

עכשיו יקפצו עליי כל מיני משתמשים שאני רוצח את הסבתא שלהם ושאין ברירה אלא ללכת לסגר מוחלט של 5 שנים. 
בסוף האסימון ייפול לרוב האנשים...

מה זה הלוזריות הזאת? גם אם הסיכוי הוא פחות מ20 אחוז שנעבור זה 2 משחקים שצריך להתאבד עליהם ולנסות לעבור, אנשים פה מקבלים את זה בסבבה כאילו כל שנה אנחנו מגיעים מרחק יריבה אחת מליגת האלופות, "אז נעלה עם הנוער , אז נעלה עם ניקוליץ' כקפטן" , מה נסגר? לדחות את המשחק איכשהו ולעלות עם ההרכב החזק ביותר. 

15 דקות לפני, robertod said:

אני לא מבין למה הם צריכים לחגוג ככה... לא היו הנחיות לפני כמה שבועות לגבי חגיגות אחרי גולים וכו?

ולמי שמאחל שיהיו הרבה חולים מדובר גם בנזקים ארוכי טווח.. לא מאחל לאף שחקן או בן אדם להדבק בזה ואפילו אם לא ניקח אליפות או לא נעלה לבתים.

א. לפי קצב ההדבקה הנוכחי בו, שסביר להניח רק יעלה, במוקדם או במאוחר כולנו נידבק, אז שיהיה עכשיו.

ב. איזה נזקים ארוכי טווח בדיוק, כמעט כל מי שאני מכיר שנדבק בקורונה - גם אלו עם תסמינים (קלים) חזרו כמו חדשים.

אין שום דחיה, אם אפשר להעמיד סגל של 13 למשחק הראשון, יהיה משחק, אם לא, דוחים עד יום שישי לכל המאוחר, אם גם אז לא מצליחים הפסד טכני.

הסכוי שהוא לא הדביק מישהו בחגיגות אפסי ואם היה כאן סגל קצת יותר רחב הוא לא היה משחק אתמול. 

שמישהו יבדוק מזוזות בקריית שלום, כי נראה שיש עלינו השנה נאחס , משהו כמו חולצה שחורה או קארמה על שיחרור שחקנים, חחח

33 דקות לפני, דקסטר said:

רק שזה לא יהיה כמו שפצועים חוזרים אלינו.

Just now, פנחס שוף said:

הסיפור התמוהה בכל הסיפור זה שדן גר עם שני אחיו הקטנים

הייתי מצפה שיעבור לדירה חדשה עונה שעברה בצפון ת"א ליד שרן

בן אדם חכם, חוסך כסף

סומך על גלזר שיחסל את החיידקים מהר, נגיד גולסה היה גמור לשנתיים הקרובות אם הוא נדבק

מה הנוהל יציאה לאחר שאדם מחלים? אני יודע צריך לעשות 2 בדיקות שיוצאות שליליות כדי להחשב בריא. מה הטווח בין הבדיקות?

יש מצב הוא דופק 2 בדיקות שליליות עד שלישי לדוגמא?