Jump to content

נושא ציטוטים מזלצבורג לקראת פלייאוף הצ'מפיונס

Chris

Recommended Posts

אגב, מה שמלחיץ בסיפור הזה שלמכבי פשוט אין מה להפסיד.. הרי ברור לכל שהסיכויים לעבור אותם הם 5% על 95% לאוסטרים. 

וזה מה שמלחיץ אותי, שהאוסטרים הרבה יותר בלחץ על המשחק הזה ואנחנו נבוא לטיול, ובטעות עוד נעבור אותם. 

9 דקות לפני, דריקס said:

אגב, מה שמלחיץ בסיפור הזה שלמכבי פשוט אין מה להפסיד.. הרי ברור לכל שהסיכויים לעבור אותם הם 5% על 95% לאוסטרים. 

וזה מה שמלחיץ אותי, שהאוסטרים הרבה יותר בלחץ על המשחק הזה ואנחנו נבוא לטיול, ובטעות עוד נעבור אותם. 

חלום אירוטי

7 דקות לפני, maccabi-king said:

רק אני חושב על זה שאם אנחנו עולים לאלופות זה מבטיח לחיפה את האליפות העונה?

במה זה שונה מהאירופית ?

8 דקות לפני, Double said:

לא שונה אבל סטטיסטית מעולם לא קרה שקבוצה ישראלית שעלתה לבתים בליגת אלופות זכתה גם באליפות

גם מעולם לא היה שיא כזה באי ספיגה או כל השיאים ששברנו בעונה שעברה, שיאים נועדו שישברו אותם

הסיכוי היחיד לעבור אותם זה אם יקבלו קורונה ויצטרכו לבוא לפה בהרכב שני/הפסד טכני.

מי מרגיש טיפתי היום ומוכן ללכת לטיול קצר באוסטריה?

אני פסימי לגבי הסיכויים שלנו, אבל צריך להילחם על ההעפלה הזאת לאלופות משתי סיבות עיקריות

- להיות הקבוצה היחדיה בארץ שהעפילה 3 פעמים (שונא לחלוק שיאים עם קבוצות אחרות)

- לקבל לפחות עוד 12 מיליון יורו שיהיו משמעותיים מאוד למועדון בשנה/שנתים הקרובות

גם אם נפסיד שם 6 פעמים זה כדי.

אבל בשורה התחתונה זה סיכוי קלוש, אני כבר מכין את עצמי לקמפיין באירופית.

הסטטיסטיקה הזאת מצחיקה אותי, רק 5 פעמים קבוצות ישראליות העפילו לצ'מפיונס, ונכון אף אחת מהן לא זכתה באליפות, אני זוכר היטב כל אחת מהעונות האלה,אמנם הקבוצות היו קרובות בדר"כ, וכל עונה לגופו של עניין. אבל אי אפשר לבסס סטטיסטיקה לפי 5 עונות..

6 דקות לפני, danielone said:

הסטטיסטיקה הזאת מצחיקה אותי, רק 5 פעמים קבוצות ישראליות העפילו לצ'מפיונס, ונכון אף אחת מהן לא זכתה באליפות, אני זוכר היטב כל אחת מהעונות האלה,אמנם הקבוצות היו קרובות בדר"כ, וכל עונה לגופו של עניין. אבל אי אפשר לבסס סטטיסטיקה לפי 5 עונות..

מה שאני טוען כל הזמן, בשביל סטטיסטיקה יחסית אמינה צריך מאות דוגמאות אם לא אלפים

1 דקה לפני, Keano said:

מה שאני טוען כל הזמן, בשביל סטטיסטיקה יחסית אמינה צריך מאות דוגמאות אם לא אלפים

בדיוק. אפשר להיכנס לכל מיני נתונים ולהגיע להמון סטטיסטיקות הזויות. אני שומע שוב ושוב קבוצה ישראלית מעולם לא העפילה לצ'מפיונס וזכתה באליפות באותה עונה. כאילו זה כלל ידוע.

15 דקות לפני, dvirtop said:

צריך לשאוף לסיים את המשחק הראשון בהפסד 2:0 או 3:1, אולי בנס הם יפסידו טכני במשחק השני ונעבור אותם כמו שעברנו את אולימפיאקוס.

???

את אולימפיאקוס ניצחנו בבית אחרי תיקו בחוץ

1 hour ago, danielone said:

הסטטיסטיקה גם מתעלמת ממהלך העונה עצמה

חיפה לא לקחה ב-2010 רק בגלל קיזוז והייתה קרובה מאוד מאוד עד למחזור האחרון ב-2003. ומכבי לא באמת הייתה ברמה ב-2005, בלי קשר להשתתפות בצ'מפיונס.