Jump to content

מכבי - ברסט | הכי חשוב העשור

Sawyer

Recommended Posts

10 דקות לפני, Ambition said:

דעה לא פופולארית: אפשר לחלוטין לעבור גם את זלצבורג.

הרבה דברים שלא קשורים לכדורגל עובדים לטובתנו.

האין קהל (הם מפחידים במגרש שלהם), המסורת של הישראליות מולם, הלוזריות התמידית שלהם במוקדמות ליגת האלופות.

תהיו אופטימיים.

באופן כללי אתה צודק, אבל ביכולת כזאת אין סיכוי בעולם 

11 דקות לפני, Ambition said:

דעה לא פופולארית: אפשר לחלוטין לעבור גם את זלצבורג.

הרבה דברים שלא קשורים לכדורגל עובדים לטובתנו.

האין קהל (הם מפחידים במגרש שלהם), המסורת של הישראליות מולם, הלוזריות התמידית שלהם במוקדמות ליגת האלופות.

תהיו אופטימיים.

במידה ונביא חיזוק של שניים-שלושה שחקנים ברמה עד אז, אני איתך.

מגיע לדוניס הרבה כבוד 

עם סגל חסר והגנה מחוררת הוא הצליח להעמיד קבוצה מסודרת מאוד בהגנה ועדיין מגיעה למספיק מצבים

הברסט האלה בכלל לא פראיירים! 

אני רואה את הטכניקה שלהם השתלטות מהירה על כדור + מסירות מדוייקות + קריאה נכונה של הסיטואציה+ מיקום ותנועה טובה בהתקפה ומבין שהם קבוצת טופ 3 כאן קל

בקיצור כל הכבוד לצוות ולשחקנים 

מקווה שיאמץ ואם אפשר במהירות את הקו של איביץ בנוגע לדוידזאדה ובלקמן - כל עוד יש על מה לשחק, אין להם מה לחפש על המגרש. 

התקופה הטובה והיציבה שלנו הייתה כשפרץ היה פצוע. בתחילת העונה הקודמת האמצע שלנו היה נראה בערך כמו עכשיו - גם אז זה היה פרץ וגלזר ביחד. 

הצהובים הרוויחו 7.5 מיליון אירו. החלוקה היא כזו – מכבי ת”א תקבל 2.9 מיליון אירו על הגעה לפלייאוף האלופות וזאת בנוסף ל-1.13 מיליון אירו שהכניסה עד עתה במפעל. עצם הבטחת הבתים בליגה האירופית היא תקבל עוד 3.5 מיליון אירו. 

זה נכון? אני זוכר שקראתי שעל הגעה לפלייאוף עצמו לא מקבלים, אם עפים ומגיעים לאירופית מקבלים באיזור ה3 מיליון ואם עוברים ומגיעים לאלופות מקבלים איזה 15.5 מיליון
מי בודק

6 דקות לפני, דקסטר said:

זה נכון? אני זוכר שקראתי שעל הגעה לפלייאוף עצמו לא מקבלים, אם עפים ומגיעים לאירופית מקבלים באיזור ה3 מיליון ואם עוברים ומגיעים לאלופות מקבלים איזה 15.5 מיליון
מי בודק

נכון לעונה שעברה (ואני מניח שהעונה תהיה זהה), הקבוצה שעפה בפליאוף האלופות מקבלת 5 מליון יורו, והמנצחת מקבלת את ה-15.25 מליון יורו שכל העולות לבתים של האלופות מקבלת.

Share for 12 clubs participating in UEFA Champions League play-offs
A total of €30m will be paid out to clubs involved in the UEFA Champions League play-offs: clubs that are eliminated will each receive a fixed payment of €5m. The winners of the play-offs will not receive any specific payment for this round, but will get payments for participating in the UEFA Champions League group stage.

2 דקות לפני, פנחס שוף said:

דוניס אמר שגם אם יבוא שחקן הוא לא ישחק בשלישי, בקיצור בהצלחה לנו עם דוידזאדה ובביטון

למה חשבת שיבוא מגן? אין סיכוי. אם יבוא בלם בתקופה הקרובה זה הישג

אגב באופן שאנחנו משחקים באירופה צריך לשחק גם בליגה.

שיהיה כדורגל מגעיל, עדיף שלא נספוג. המערכת עדיין לא נראית בנויה ללחץ בעידן פוסט איביץ. 

1 hour ago, אליהו_הנביא said:

אני רק יותר מוטרד מהמשחק נגד נתניה שיהיה בין שני המפגשים.

גם אני, הראש שלהם יהיה נטו באלופות ונקודה/שתיים מתשע זה משהו מאוד מאוד ריאלי.

7 דקות לפני, אלחנדרו קניג said:

שיהיה כדורגל מגעיל, עדיף שלא נספוג. המערכת עדיין לא נראית בנויה ללחץ בעידן פוסט איביץ. 

ברור. טיבי פתח רע את העונה ושרן לא מסתדר עם אף חלוץ.

בגלל זה כתבתי שצריך 2 שחקני הגנה זרים. אליפות לוקחים על הגנה לא על התקפה.

37 דקות לפני, אלחנדרו קניג said:

נולדנו לסבול זה המוטו החדש? 

29 דקות לפני, itanar said:

ברור. טיבי פתח רע את העונה ושרן לא מסתדר עם אף חלוץ.

בגלל זה כתבתי שצריך 2 שחקני הגנה זרים. אליפות לוקחים על הגנה לא על התקפה.

אם אחרי כל 2 משחקים רעים נחליף את השחקן בזר, נצטרך כאן 11 זרים. טיבי צריך להיות באנקר כל עוד הוא בריא. 

41 דקות לפני, פנחס שוף said:

דוניס אמר שגם אם יבוא שחקן הוא לא ישחק בשלישי, בקיצור בהצלחה לנו עם דוידזאדה ובביטון

בקיצור כל מי שחשב שזה רעיון טוב לחכות ולראות אם נעלה, מקבל את האמת לפנים. 

כאילו שזה היה ריאלי להגיד טוב, נעבור את ברסט, זרים יותר איכותיים ירצו לבוא, ואז איזה קסם תוך שבוע הם מוכנים לשחק. 

10 hours ago, modz0r said:

נכון לעונה שעברה (ואני מניח שהעונה תהיה זהה), הקבוצה שעפה בפליאוף האלופות מקבלת 5 מליון יורו, והמנצחת מקבלת את ה-15.25 מליון יורו שכל העולות לבתים של האלופות מקבלת.

צודק

רז אמיר:

‏אחרי בדיקה ארוכה מאוד: מכבי ת"א הבטיחה אתמול 5 מיליון אירו, עגול, נקודה. זה הסכום פיקס שמקבלת כל קבוצה אשר מודחת משלב הפלייאוף של ליגת האלופות לליגה האירופית. בתוכו כבר מגולמים מענקי הניצחונות עד כה + זכויות שידור וספונסרים של שלב הבתים של הליגה אירופית. עלייה לצ'מפיונס שווה 15.5

10 hours ago, פנחס שוף said:

אני חושב, ואולי לא כולם יסכימו איתי, שלאור החולשה של דוידזאדה,

ביום שלישי, צריך להכניס את בלטקסה כבלם שלישי ולהחזיר את סבוריט האליל להיות מגן שמאלי.

1 דקה לפני, שובב said:

אני חושב, ואולי לא כולם יסכימו איתי, שלאור החולשה של דוידזאדה,

ביום שלישי, צריך להכניס את בלטקסה כבלם שלישי ולהחזיר את סבוריט האליל להיות מגן שמאלי.

זה מה שקיוויתי שיהיה במשחק הזה גם אבל בסוף דוידזאדה עלה. 

בחור נחמד דוידזאדה אבל מקצועית הוא לא מתאים לרמה. בלטקסה דווקא הראה יכולות טובות בתור בלם שלישי.