Jump to content

ניק בלקמן

melody

Recommended Posts

קצת נעלבתי אתמול כששוב ראיתי את בלקמן מחרב את המשחק שלנו. נילבתי כי חשבתי שאני מבין כדורגל (קצת) אבל אז דוניס (שכביכול אמור להבין פי 2000 ממני) פותח שוב עם בלקמן שבמשך 65 דק פשוט לא עושה כלום. כ ל ו ם. 

אותי לא סנוורו הפנדלים שלו והגול בסודובה, הבן אדם משחק רק עם הגב לשער, 50% מהפסים כ"קיר" לא מגיעים ליעד, אין דריבל בכלל (לא קיים).

עכשיו, אם לא הייתה חלופה הייתי אומר מילא אבל בכל משחק ששכטר עולה הוא פשוט מביא שינוי (אתמול עקב לדן ביטון שמגביה לקנדיל את ה1 ואחכ מוסיף גול. כל זה ברבע שעה על המגרש)

משחק קודם נגד פתח תקווה- שם גול (בלקמן החטיא פנדל)

ובלי קשר לנתונים היבשים, הוא מגיע לפני הבלמים לכדור, שולח כדורים יפים לאגפים/מגנים, יש לו 1 על 1.

בחייאת יא דוניס, אתה עיוור?

ובמקום בלקמן לא הייתי יוצא ממתחם קריית שלום עד שאני מרגיש שאהי יכול להצדיק את המשכורת והקרדיט המוגזם שאני מקבל מהמאמן.

שונא לשחוט שחקנים אבל באמת שבלקמן זה כבר מוגזם. זה פחות שחקן על המגרש. שכטר לצערי לא יכל לסחוב 90 דקות כנראה ולכן אנחנו רואים את בלקמן בהרכב. הייתי רוצה שיחשבו על פתרונות אחרים כמו יוני 9 . אי אפשר להמשיך עם בלקמן

אני בדעה שלך, אף פעם לא החזקתי ממנו.

הקטע עם בלקמן שהיה אפשר להשתחרר מהחוזה איתו העונה.

אבל נשאר בגלל הבעייתיות להחתים שחקנים, בעולם נורמלי ללא קורונה הוא לא היה כאן.

קרדיט מוגזם? נתן פתיחת עונה נהדרת, בישל, כבש, סחט פנדלים.

הגיע מאמן חדש שלא מכיר אותו וישב שהוא יודע כדורגל. גם איביץ' טעה בזה בהתחלה. 

אם נפתח נושא ובלקמן אין סיבה שלא יפתחו נושאים על יונתן כהן ואילון אלמוג שהיו חלשים לא פחות.

חבל לי שבמקום להיפרד מבלקמן ניפרדו משוינפלד 

אומנם הוא לא היה חלוץ 9 מפחיד אבל תמיד הביא שינוי, היה רץ המון ומנסה לעשות בלגן לבלמים 

הייתי שמח אם במקום שכטר ובלקמן זה היה שכתר ושוינפלד

4 דקות לפני, מכביסט לעד said:

קרדיט מוגזם? נתן פתיחת עונה נהדרת, בישל, כבש, סחט פנדלים.

הגיע מאמן חדש שלא מכיר אותו וישב שהוא יודע כדורגל. גם איביץ' טעה בזה בהתחלה. 

אם נפתח נושא ובלקמן אין סיבה שלא יפתחו נושאים על יונתן כהן ואילון אלמוג שהיו חלשים לא פחות.

לגבי אלמוג, לא מסכים איתך. בניגוד לבלקמן, אלמוג כן עושה פעולות טובות עם הכדור, כן לוקח ל1 על 1 באחוזים יפים, כן מדייק במסירות אבל לוקה בקבלת ההחלטות (ניתן לעבוד על זה)

בנוסף, תן לאלמוג את ה9 ולא לבלקמן ותראה תוצאות הרבה יותר טובות.

דווקא פתח את העונה טוב וגם בפלייאוף היה סבבה.

המשחקים של בלקמן בליגה היו פחות טובים, מקווה שדוניס יעשה חושבים וילמד את השחקנים שלו טוב יותר ויקח החלטות בהתאם. כרגע הקרדיט לבלקמן דווקא מוצדק אם שופטים נטו מתחילת העונה.

זה ברור לנו כאוהדים שצריך חלוץ זר, שכטר גיבוי מהספסל ובלקמן ביציע. מאמן חדש שפותח דף חדש בקבוצה לא מכיר את השחקנים טוב, אנחנו משלמים על חוסר הניסיון וההיכרות.

ע"פ המשחק האחרון שווה לנסות את יונתן כהן על הספסל קצת.

לגבי בלקמן, עשה את שלו בטרום עונה, דוניס התרשם ונותן לו הזדמנות = רגיל. מצב רגיל לגמרי.

שכטר שחקן נפלא שחייב להיות בכל רגע שניתן - על המגרש.

בלי קשר לחולשה של בלקמן, שכטר צריך לשחק בכל משחק. שחקן גדול. חבל שהגיע מאוחר מדי אבל זה רק דריקס אשם. B)

10 דקות לפני, מכביסט לעד said:

!

כהן מסריח את הדשא. מבלקמן אין לי ציפיות, אם כבר הטענות צריכות להיות מופנות לשחקנים המובילים, לא המשלימים

2 דקות לפני, תמיר8 said:

דווקא פתח את העונה טוב וגם בפלייאוף היה סבבה.

המשחקים של בלקמן בליגה היו פחות טובים, מקווה שדוניס יעשה חושבים וילמד את השחקנים שלו טוב יותר ויקח החלטות בהתאם. כרגע הקרדיט לבלקמן דווקא מוצדק אם שופטים נטו מתחילת העונה.

זה ברור לנו כאוהדים שצריך חלוץ זר, שכטר גיבוי מהספסל ובלקמן ביציע. מאמן חדש שפותח דף חדש בקבוצה לא מכיר את השחקנים טוב, אנחנו משלמים על חוסר הניסיון וההיכרות.

אשמח שתסביר מה הכוונה ב"פתח טוב"?

בבקשה ממך, אל תציין הבקעת פנדלים כי מתוך ה3 שבעט יכלו להיות לי (שחקן בליגה ב) אחוזים טובים יותר 

2 דקות לפני, melody said:

אשמח שתסביר מה הכוונה ב"פתח טוב"?

בבקשה ממך, אל תציין הבקעת פנדלים כי מתוך ה3 שבעט יכלו להיות לי (שחקן בליגה ב) אחוזים טובים יותר 

קודם כל גם פנדלים צריך לדעת להבקיע.

וכבש שער חשוב בסודובה, וגם הבקיע נגד באר שבע. תלך אחורה בפורום ותראה איך התלהבו ממנו לפני כמה שבועות ואיך הוא היה נראה בהכנה (בטוטו) כמו מפלצת.

ובכלל באופן כללי שיחק טוב ונראה שהוא עם ביטחון ושיש לו חיבור טוב עם המאמן החדש והרעיונות החדשים שהוא מביא.

9 דקות לפני, melody said:

לגבי אלמוג, לא מסכים איתך. בניגוד לבלקמן, אלמוג כן עושה פעולות טובות עם הכדור, כן לוקח ל1 על 1 באחוזים יפים, כן מדייק במסירות אבל לוקה בקבלת ההחלטות (ניתן לעבוד על זה)

בנוסף, תן לאלמוג את ה9 ולא לבלקמן ותראה תוצאות הרבה יותר טובות.

חוץ מבעיטה אחת של אלמוג הוא לא עשה הרבה כבר משחק שני ברציפות. 

אלמוג כ9 לבד זה לא יעבוד. הוא שחקן אגף קלאסי או חלוץ שני (גם בלקמן טוב יותר כשיש לידו עוד חלוץ).

אלה שאומרים שכהן צריך להיות חלוץ, אז המחצית השנייה הוא שיחק באמצע, אבל כנראה לא שמתם מרוב שהוא היה חלש ולא הורגש. 

אין ספק ששכטר הרבה יותר טוב מבלקמן.

הבעיה היא ששכטר בקושי סוחב מחצית, לא רואה אותו מסיים 90 דקות.

חייבים להביא חלוץ דחוף, אולי אפילו לנסות את אילון אלמוג בשפיץ

24 דקות לפני, melody said:

קצת נעלבתי אתמול כששוב ראיתי את בלקמן מחרב את המשחק שלנו. נילבתי כי חשבתי שאני מבין כדורגל (קצת) אבל אז דוניס (שכביכול אמור להבין פי 2000 ממני) פותח שוב עם בלקמן שבמשך 65 דק פשוט לא עושה כלום. כ ל ו ם. 

אותי לא סנוורו הפנדלים שלו והגול בסודובה, הבן אדם משחק רק עם הגב לשער, 50% מהפסים כ"קיר" לא מגיעים ליעד, אין דריבל בכלל (לא קיים).

עכשיו, אם לא הייתה חלופה הייתי אומר מילא אבל בכל משחק ששכטר עולה הוא פשוט מביא שינוי (אתמול עקב לדן ביטון שמגביה לקנדיל את ה1 ואחכ מוסיף גול. כל זה ברבע שעה על המגרש)

משחק קודם נגד פתח תקווה- שם גול (בלקמן החטיא פנדל)

ובלי קשר לנתונים היבשים, הוא מגיע לפני הבלמים לכדור, שולח כדורים יפים לאגפים/מגנים, יש לו 1 על 1.

בחייאת יא דוניס, אתה עיוור?

ובמקום בלקמן לא הייתי יוצא ממתחם קריית שלום עד שאני מרגיש שאהי יכול להצדיק את המשכורת והקרדיט המוגזם שאני מקבל מהמאמן.

אל תעלב אבל דוניס באמת מבין כדורגל יותר ממך.

בלקמן פתח את העונה בצורה טובה + שכטר לא עשה הכנה מלאה וגם היה שבועיים בבידוד.

אגב אישית אני גם מעדיף את שכטר אבל נתוני הרקע הם כאלו שהוא לא בכושר של 90 דקות בטח שלא לשני משחקים בשבוע אז דוניס עשה בחירה לגיטימית ביניהם

10 דקות לפני, PLASTOMAN said:

כהן לא יכול לשחק באמצע. בכלל הוא התחיל את העונה מאוד "כבד".

יכול לשחק באמצע אבל לא נגד קבוצות שמסתגרות

לדעתי אילון יכול להיות 9 לא רע כי על הקו הוא כרגע לא משהו ואז יונתן בשמאל (שהוא גם לא איזה משהו מיוחד חוץ מכמה הברקות קנה שעברה) ביטון בימין , ובאמצע וגלזר גולסה פרץ / ריקן. ואח סבוריט לא מחלים אני שם את יונתן מגן שמאלי ופותח עם טב״ח

הייתי מנסה את יונתן/אילון באמצע לפני בלקמן. 

100 פעמים כבר אמרנו את זה אבל בלקמן "טוב" רק עם עוד חלוץ מרכזי לידו. 

בלקמן צריך להיות חלוץ 3-4 ברוטציה בקבוצה כמו מכבי, כזה שמשחק כמה דקות פה ושם וממלא חורים בגביע הטוטו, זה שהוא חלוץ פותח במכבי כבר 10 משחקים זה ביזיון רציני.

49 דקות לפני, nirnir20 said:

הייתי מנסה את יונתן/אילון באמצע לפני בלקמן. 

100 פעמים כבר אמרנו את זה אבל בלקמן "טוב" רק עם עוד חלוץ מרכזי לידו.

זה נכון גם לגבי יונתן ואלמוג.

57 דקות לפני, eyali said:

לדעתי אילון יכול להיות 9 לא רע כי על הקו הוא כרגע לא משהו ואז יונתן בשמאל (שהוא גם לא איזה משהו מיוחד חוץ מכמה הברקות קנה שעברה) ביטון בימין , ובאמצע וגלזר גולסה פרץ / ריקן. ואח סבוריט לא מחלים אני שם את יונתן מגן שמאלי ופותח עם טב״ח

ביטון בימין זה להרוג אותו. הוא שחקן שזקוק לחופש. 

אין סיבה לתת ליונתן לשחק בשמאל שהעמדה המקורית שלו (ימין) פנויה לגמרי.

52 דקות לפני, מכביסט לעד said:

זה נכון גם לגבי יונתן ואלמוג.

ביטון בימין זה להרוג אותו. הוא שחקן שזקוק לחופש. 

אין סיבה לתת ליונתן לשחק בשמאל שהעמדה המקורית שלו (ימין) פנויה לגמרי.

הייתי בטוח שיונתן אוהב לשחק בשמאל ואז נתתי לו את ההנחה ליכולת אתמול , ודן ביטון ישחק קיצוני מדומה ירמה לאמצע , הבעיה שאצל המאמן הזה הוא מעדיף שהמגנים יכנסו לאמצע שמניעים כדור , אז פותח בכל זאת איתו באמצע .. גולסה וגלזר , ימין יוני שמאל טבח / חוזז וחלוץ אלמוג עד שיגיע איזה פריצה :(