Jump to content

הרכב מול ברסט

erantheking21

Recommended Posts

איכשהו כל המאמנים של היריבות שלנו באירופה באו שחצנים. כולם אמרו שהם הולכים לעבור ובלה בלה בלה ובסוף העפנו אותם. 

גם הפעם המאמן של ברסט אומר שהדבר היחיד שמפחיד אותו זה הלחות ושהם הולכים לעבור. לא מבין את הקטע של לצאת שחצן, אבל מקווה שמחזיק גם אותו עם הראש באדמה.

לא זוכר מתי אחד המאמנים שלנו דיבר בצורה כזאת אפילו במשחקי גביע נגד קבוצות מליגות המשנה או משחקים באירופה נגד דייגים. הזוי לדעתי.

אצל ריגה וסודובה היינו פייבוריטים מובהקים אז זה היה איזשהו משהו זול ברמה מנטלית/פסיכולוגית.

גם עכשיו זה משהו דומה רק בלי הפייבוריטים(מובהקים).

דוניס מבין שזה כנראה משחק שהולך להשפיע על הקריירה שלו,בהתאם לכך הייתי מהמר על שלושה בלמים.

אם הוא יפתח עם שני בלמים גולסה וביטון יש לו ביצים רציניות וביטחון באיכות שלנו

משחק מאוד מאוד חשוב ומלחיץ לפנינו, כל כך הרבה חשיבויות לעתיד (בלי ציניות).

חושב שהמערך שהכי מתאים לנו כרגע הוא שלושה בלמים וראינו את זה בליגה, לפחות עד שנמצא בלם נורמלי. סבוריט כבלם זה בגדר חובה במשחק שכזה יחד עם איתן ושרן. דודזאדה מקווה שיעלה רגוע ורק שלא ימכור אותנו יחד עם קנדיל. גלזר גולסה וביטון זה הקישור אולי הכי שלם שהיה לנו בשנים האחרונות. בלקמן ויוני מקדימה כששכטר, פרץ ואילון זמינים מהספסל לשינויי מערכים.

יאלה מכבי, תנו לנו לשמוח !!

אין לי הרגשה חרא

הגישה של היום תהיה גישה אחרת לדעתי, ברסט לא יבואו לסגור כמו פ"ת ובני יהודה ויתישו אותנו כי מן הסתם זה משחק של 90 דקות ולא 180 , יחד עם זאת רק ההגנה מפחידה אותי ולכן אולי באמת לשקול עם 3 ולא לשחק עם הגנה גבוהה כרגיל.

במקרה של 4-3-3:

דניאל

קנדיל טיבי בלטקסה  סבוריט

גלזר

גולסה ביטון

יונתן שכטר טב"ח

במקרה של 5-3-2 שרן יכול להיות בלם נוסף על חשבון טב"ח בהתקפה.

3 hours ago, הרוסונרי said:

רק לי יש הרגשה חרא לגבי הערב? 

רק לי אין הרגשה לגבי הערב? אני יותר נהנה לראות זכרונות ממשחקים שהייתי בהם בטלפון שלי מלראות משחק בלייב, אני מקווה שאני אתרגש יותר במשחק עצמו כי כרגע אני כבוי לחלוטין, מרוחק 

1 hour ago, Sawyer said:

בשבילכם תפסיקו כבר לכתוב הרכבים עם פחות מ3 בלמים זה נראה מצחיק..

https://www.the7eye.org.il/381011

תעשו פסק זמן, לפני שאתם הולכים לכיוון הזה.

עבורכם אני מבקש.

9 דקות לפני, itan17 said:

מצד אחד עלייה לבתים תקטין עוד יותר את הסיכוי לאליפות, אבל מצד שני הכסף יכול להיות מאוד משמעותי לעתיד.

כסף, ניקוד אירופי, משיכת שחקנים לחשיפה אירופית, חשיפה שחקני הבית באירופה והגדלת השווי, שמירת המותג מכבי באירופה ויש לנו סגל די רחוב שיכול להתחרות בכל המסגרות.

15 דקות לפני, itan17 said:

מצד אחד עלייה לבתים תקטין עוד יותר את הסיכוי לאליפות, אבל מצד שני הכסף יכול להיות מאוד משמעותי לעתיד.

אין שום בעיה לעשות אליפות ובתים אירופאית

10 דקות לפני, nirnir20 said:

אין שום בעיה לעשות אליפות ובתים אירופאית

רק פעם אחת בעשור הזה מכבי לקחה אליפות והייתה בשלב בתים אירופית, בעונת 13/14 של פאולו, והייתה פה קבוצה מפחידה.

13 דקות לפני, דקסטר said:

רק פעם אחת בעשור הזה מכבי לקחה אליפות והייתה בשלב בתים אירופית, בעונת 13/14 של פאולו, והייתה פה קבוצה מפחידה.

כי היינו באירופה כשוידיגל ושוטא היו מאמנים ושג'ורדי היה מאמן...

עם איביץ' היינו לוקחים אליפות בקלות גם עם אירופית. העונה לא בטוח שבלי אירופית נקח...

1 hour ago, idan12 said:

רק לי אין הרגשה לגבי הערב? אני יותר נהנה לראות זכרונות ממשחקים שהייתי בהם בטלפון שלי מלראות משחק בלייב, אני מקווה שאני אתרגש יותר במשחק עצמו כי כרגע אני כבוי לחלוטין, מרוחק 

איך? אני לחוץ רצח. אשכרה משחק על עונה שלמה ואפילו יותר מזה.

15 דקות לפני, דקסטר said:

בקצב הזה לא נקח אליפות גם בלי בתים, אבל בתים באירופאית ואליפות זה לא איזה דבר הזוי. 

19 דקות לפני, Keano said:

גם ב"ש של 16/17 והפועל 09/10

מה איכפת לי מהם? כתבתי *מכבי* לא *קבוצה ישראלית* ואם כבר.. גם הם היו קבוצות מפחידות.

14 דקות לפני, nirnir20 said:

בקצב הזה לא נקח אליפות גם בלי בתים, אבל בתים באירופאית ואליפות זה לא איזה דבר הזוי. 

עם זה אני מסכים, רק ציינתי עובדה

26 דקות לפני, Keano said:

גם ב"ש של 16/17 והפועל 09/10

ואם לא בש אז אנחנו ואם לא הפועל אז חיפה. לא רק שזה ניתן, גם הסגניות שרצו לאליפות היו בבתים. 

8 דקות לפני, דקסטר said:

מה איכפת לי מהם? כתבתי *מכבי* לא *קבוצה ישראלית* ואם כבר.. גם הם היו קבוצות מפחידות.

לא ראיתי שכתבת אבל זה נתון רלוונטי אם מנסים להעריך אם אפשר לקחת אליפות ביחד עם שלב בתים