Jump to content

הרכב מול ברסט

erantheking21

Recommended Posts

Just now, מכביסט לעד said:

נו באמת...

למה אתה חושב שהסנגלי ההוא יותר טוב מציקו?! לצ'יקו יש מהירות, עצירת כדור, סיומת טובה, כוח מתפרץ ומספרים יפים. אחלה צ'יקו, לא מבין מה נפלת עליו

2 דקות לפני, שובב said:

מה?

למה?

סבוריט אני מבין שיש משהו וגם לא שיחק במשחק הקודם...

אבל מה קרה לגלזר?

סבוריט דווקא התאמן.

1 דקה לפני, snufkin said:

למה אתה חושב שהסנגלי ההוא יותר טוב מציקו?! לצ'יקו יש מהירות, עצירת כדור, סיומת טובה, כוח מתפרץ ומספרים יפים. אחלה צ'יקו, לא מבין מה נפלת עליו

לסנגלי יש מספרים מרשימים בהרבה. צ'יקו היה אחלה, אבל להגיד שהייתה לו סיומת טובה זה מצחיק. היה לו החמצות הזויות. לא סתם חיפשנו חלוץ כל חלון מאז שהוא הגיע לפה.

הבעיה של צ׳יקו שהוא לא היה כושי אמיתי, היה ניגר כזה מניגריה מוקה כזה

אתם מדברים על כושי כמו דרגובה/אמבולו כהה כזה

2 דברים שונים לגמרי

לפי one גלזר יכול לשחק

אחרי שתמיר גלזר נדבק בקורונה, התוצאות של כל שחקני מכבי ת"א חזרו שליליות, כך שצמד האחים יוכל לעמוד לרשות דוניס. שניהם נמצאים בבידוד ספורטאים

10 דקות לפני, מכביסט לעד said:

סבוריט דווקא התאמן.

לסנגלי יש מספרים מרשימים בהרבה. צ'יקו היה אחלה, אבל להגיד שהייתה לו סיומת טובה זה מצחיק. היה לו החמצות הזויות. לא סתם חיפשנו חלוץ כל חלון מאז שהוא הגיע לפה.

מספרים בליגה פחות טובה  וציקו לא שיחק כל הזמן 9 אלא באגף ככה שלהשוות מספר שערים זה לא הוגן. יש לו סיומת טובה. החמצות ממצב קורץ יש לכל שחקן שהוא לא מסי, רונאלדו או זהבי

4 דקות לפני, snufkin said:

מספרים בליגה פחות טובה  וציקו לא שיחק כל הזמן 9 אלא באגף ככה שלהשוות מספר שערים זה לא הוגן. יש לו סיומת טובה. החמצות ממצב קורץ יש לכל שחקן שהוא לא מסי, רונאלדו או זהבי

צ'יקו בעונה האחרונה שיחק רק כ9. 

הוא לא הביא ערך מוסף, החמיץ לא מעט מצבים שחלוץ ברמה הזאת צריך לשים והתנועה שלו לוקה בחסר. 

אז לליגה זה היה בסדר, אבל לדעתי מכבי צריכה לשאוף ליותר.

בגדול על הנייר שניהם אמורים לפתוח, סבוריט במצב סביר עם הברך ואמור להיות כשיר, דן בריא ולא צריך חובת בידוד 

אבל וואלה ראיתי איך מתפתחת העונה הזאת, אז אני מהמר שבסוף שניהם לא יהיו בסגל בכלל.

4 hours ago, קובי השועל said:

מדובר בסך הכל בשני שחקנים שגם ככה לא שיחקו בנבחרת והיו בספסל.

יגנאטוביץ' השוער ורומאן יוזפצ'וק הבלם.

נראה שזה פייק ניוז. השוער והקשר (לא בלם) שיחקו לפני 3 ימים נגד דינמו מינסק (שזה היה אחרי המשחק נבחרת שלהם מול קזחסטן). 

10 דקות לפני, forza said:

נראה שזה פייק ניוז. השוער והקשר (לא בלם) שיחקו לפני 3 ימים נגד דינמו מינסק (שזה היה אחרי המשחק נבחרת שלהם מול קזחסטן). 

פייק ניוז של המאמן שלהם?

11 דקות לפני, forza said:

אבל אולי אסור להם לצאת מבלארוס בגלל בידוד או משהו כזה

4 hours ago, מכביסט לעד said:

צ'יקו בעונה האחרונה שיחק רק כ9. 

הוא לא הביא ערך מוסף, החמיץ לא מעט מצבים שחלוץ ברמה הזאת צריך לשים והתנועה שלו לוקה בחסר. 

אז לליגה זה היה בסדר, אבל לדעתי מכבי צריכה לשאוף ליותר.

בעיני, עד הפציעה הראשונה שלו, הביא המון ערך מוסף עם משחק גב לשער כבר מהחצי, שיצר לינק פליי לכל הקבוצה להתקדם. וזה היה בתקופה שעוד דישדשנו. הוא היה חלק חשוב מקבוצה לוחצת ולוחמת. בהינתן הפציעות ושיתופו של שכטר, היה מגיע לדו ספרתי בכל עונה אצלנו. 

צ'יקו שחקן טוב, אף אחד לא טען שלא, אבל פציע, דיברנו על זה בעבר... לכן לא מבין למה חוזרים אליו כל פעם.

אני בטוח שהוא היה מקבל הצעות יותר טובות מאשר ישראל או טורקיה אם הוא היה כשיר לאורך כל העונה, אי אפשר לבנות עליו.

הוא עדיין שחקן חופשי כי הוא עבר פציעה שהשביתה אותו לא מעט, כנראה אף אחת לא רוצה לקחת סיכון.

1 hour ago, המכבייה said:

בעיני, עד הפציעה הראשונה שלו, הביא המון ערך מוסף עם משחק גב לשער כבר מהחצי, שיצר לינק פליי לכל הקבוצה להתקדם. וזה היה בתקופה שעוד דישדשנו. הוא היה חלק חשוב מקבוצה לוחצת ולוחמת. בהינתן הפציעות ושיתופו של שכטר, היה מגיע לדו ספרתי בכל עונה אצלנו. 

הוא לא שחקן גרוע. הוא אחלה חלוץ לליגה, אבל משחקן זר שמרוויח 400 אלף יורו לעונה אני מצפה ליותר. תוסיף לזה את עניין הפציעות...

חוץ מזה שבשביל להבקיע דו ספרתי בשנתיים האחרונות לא היה צריך להיות חלוץ גדול.

7 hours ago, Sawyer said:

בגדול על הנייר שניהם אמורים לפתוח, סבוריט במצב סביר עם הברך ואמור להיות כשיר, דן בריא ולא צריך חובת בידוד 

אבל וואלה ראיתי איך מתפתחת העונה הזאת, אז אני מהמר שבסוף שניהם לא יהיו בסגל בכלל.

ברוך הבא למחנה הפסימיים :) פייר, אחרי הרבה שנים טובות אין מה לעשות יש גם שנים כאלו. 

1 דקה לפני, המכבייה said:

דניאל,

סאבוריט, טיבי, שרן, בלטקסה, קנדיל

גלזר, גולסה, ביטון

שכטר בלקמן/ אילון.

עד כדי כך נמאס לך מדוידזאדה?

6 דקות לפני, מכביסט לעד said:

עד כדי כך נמאס לך מדוידזאדה?

משחק אם שלושה בלמים ומעדיף את בלטקסה שהיה לא רע מול סודובה וסכנין. נותן אוויר למגינים שלי באגפים עם סגירות חיפוי של הקישור,  ודן חופשי להסתובב בחלקים המסוכנים ולעשות את הדבר שלו עם שניים באמצע ההתקפה. שווה לנסות, לא?

Just now, המכבייה said:

משחק אם שלושה בלמים ומעדיף את בלטקסה שהיה לא רע מול סודובה וסכנין. נותן אוויר למגינים שלי באגפים עם סגירות חיפוי של הקישור,  ודן חופשי להסתובב בחלקים המסוכנים ולעשות את הדבר שלו עם שניים באמצע ההתקפה. שווה לנסות, לא?

מסכים איתך ואני חושב שגם דוניס יסכים איתך, רק שהוא יפתח לדעתי עם דוידזאדה במקום בלטסקה וסבוריט ישחק כבלם כמו נגד סודובה.