Jump to content

קיץ 2020

duss21

Recommended Posts

38 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

אני רוצה להאמין שנקודת האור היחידה בפתיחה המזעזעת הזו לעונה היא שדוניס ידפוק על השולחנות עד שיגיעו לכאן 2 זרים עוד לפני ברסט (גם אם לא ישחקו, לפחות שיתחילו להתאמן)

הוא יכול גם לפרק שולחן על הראש של יצחקי.

לא יהיה פה אפילו זר אחד.

3 דקות לפני, קובי השועל said:

התרגלנו לטוב. סבלנות. תהיה קבוצה טובה.

תהיה, כמו תמיד בסופו של דבר.

הדאגה היא שזה עלול להיות מאוחר מדי, זה כבר קצת מאוחר מדי.

Just now, הישראלי היפה said:

תהיה, כמו תמיד בסופו של דבר.

הדאגה היא שזה עלול להיות מאוחר מדי, זה כבר קצת מאוחר מדי.

אתם קיצוניים ואני לא נסחף אחרי הדבר הזה. העונה רק התחילה ואם לאמר את האמת בעונה שעברה המשחקים הראשונים היו הרבה יותר גרועים והצלחנו איכשהו לגרד נקודות, כל זה ואנחנו עוד לפני הרכש שבוודאות יגיע. שלב בתים אירופי בהישג יד שיכניס הרבה כסף ושקט למועדון. 

27 דקות לפני, הנדון said:

לא יצאו בהודעות על החזרי מנויים או איזו תודה קטנה שהרוב וויתרו על הכסף, לא הודעה אחת מאחורי ההחלטה על אצילי ומיכה שמרבית הקהל לא תמך בה, אם קיבלתם החלטה כל כך חותכת תעמדו מאחוריה ותסבירו, אחרי זה הודעות פרידה מביכות, אפילו הודעה מסודרת מי נמצא בעמדות ניהול ואיזו סמכויות יש למי לא יצאו. מרגיש לי כאילו יש העונה ניתוק מוגזם מדי מהאוהדים.

עצוב

9 hours ago, הנדון said:

לא יצאו בהודעות על החזרי מנויים או איזו תודה קטנה שהרוב וויתרו על הכסף, לא הודעה אחת מאחורי ההחלטה על אצילי ומיכה שמרבית הקהל לא תמך בה, אם קיבלתם החלטה כל כך חותכת תעמדו מאחוריה ותסבירו, אחרי זה הודעות פרידה מביכות, אפילו הודעה מסודרת מי נמצא בעמדות ניהול ואיזו סמכויות יש למי לא יצאו. מרגיש לי כאילו יש העונה ניתוק מוגזם מדי מהאוהדים.

זה מטריד בפן אחר.

אבל קשה היה לא לראות את הכיוון שאליו זה הולך בחלוף השנים...

לפעמים התחושה היא שמתייחסים למכבי ממש כמו לחברה עסקית ששומרת את כל הקלפים צמוד לחזה. יש פה דברים שלא היו משפיעים על הרמה המקצועית שלנו אם היו נפתחים גם בפני האוהדים. אנחנו עדיין חלק מהמועדון וראוי שיתייחסו אלינו קצת יותר.

9 hours ago, הנדון said:

האמת שאפילו לא נתנו לנו צ'אנס לוותר על הכסף של המנוי, פשוט השאירו את כולם באוויר, זאת לא התנהלות תקינה, גם אם חושבים שלא מגיע בכלל החזר בלי קשר להתנדבות על ויתור לפחות תוציאו הודעה בנושא, זה המינימום שהייתי מצפה.

9 hours ago, הנדון said:

בדיוק, לא ביקשנו פתיחות של ביתר אבל לפחות את המינימום.

אם קבוצה כמו ברצלונה יכולה להוציא הודעות על מסי לדוגמה, מה מונע מאיתנו להוציא הודעות? אנחנו יותר מקצועיים מברצלונה?

10 hours ago, הנדון said:

צודק 100%.

למועדון אין פנים, מביאים מאמן שיאמן את הקבוצה ויתעסק רק במקצועי, כל שאר התחומים נשארים בערפל

10 hours ago, תמיר8 said:

לקחו קבוצה אלופה וחירבנו אותה. כמו ב96 וכמו ב03

זה.

מטריף אותי שאנחנו מתפרקים כמו דומינו אחרי עונות כאלה גדולות. תביאו בלם וחלוץ בזמן, פאקינג תשאירו את ג'ראלדש שמאוד רצה להישאר ובסוף עבר בחינם כי ספורטינג לא רצו אותו.

תחשבו טיפה קדימה, תייצרו שושלת שאף אחת לא תחלום אפילו לנסות לקחת לנו את זה. במקום זה בועטים בדלי. Every fucking time

1 hour ago, Krishi said:

זה מטריד בפן אחר.

אבל קשה היה לא לראות את הכיוון שאליו זה הולך בחלוף השנים...

לפעמים התחושה היא שמתייחסים למכבי ממש כמו לחברה עסקית ששומרת את כל הקלפים צמוד לחזה. יש פה דברים שלא היו משפיעים על הרמה המקצועית שלנו אם היו נפתחים גם בפני האוהדים. אנחנו עדיין חלק מהמועדון וראוי שיתייחסו אלינו קצת יותר.

גם בחברה עסקית לקוח מדי פעם מקבל עדכון מה קורה בחברה. מרגיש שכבר אף אחד לא סופר אותנו.

2 hours ago, boys77 said:

זה.

מטריף אותי שאנחנו מתפרקים כמו דומינו אחרי עונות כאלה גדולות. תביאו בלם וחלוץ בזמן, פאקינג תשאירו את ג'ראלדש שמאוד רצה להישאר ובסוף עבר בחינם כי ספורטינג לא רצו אותו.

תחשבו טיפה קדימה, תייצרו שושלת שאף אחת לא תחלום אפילו לנסות לקחת לנו את זה. במקום זה בועטים בדלי. Every fucking time

אנחנו תחת פייר פליי, יש פה יריבות שנותנות פייט בתקציב, אז לבוא בטענות שאנחנו לא הופכים למכבי סל שלפני הפיינל פור זה מוגזם מאוד לדעתי.

צריך להגיד תודה כל יום על חמש אליפויות מדהימות בשמונה שנים אחרי שהיינו באמת כלום ושום דבר.

הקטע עם ג'ראלדס באמת אחד ההזויים 

אני לא חושב שהקפריסאים שילמו עליו דמי העברה 

קשה לי להבין את זה

פירקו את כל ההגנה ולא דאגו להביא תחליף ראוי 

התנהלות רשלנית 

מה שקרה, לדעתי, זה שספורטינג התעקשו לקבל עליו את הסעיף שהם דרשו שנה שעברה. מכבי ניסתה להוריד אותם, לא הצליחו והחליטו לא לחכות למקרה שאולי ספורטינג תרצה לשחרר את ג׳ראלדש, אז הביאו את בביטון.

ספורטינג לא הצליחו למצוא מועדון אחר שירצה לשים כסף עליו, אז בשביל לחסוך עלויות שחררו אותו בחינם.

סהכ התנהלות מטומטמת של שני המועדונים כנראה

6 דקות לפני, YoniC said:

מה שקרה, לדעתי, זה שספורטינג התעקשו לקבל עליו את הסעיף שהם דרשו שנה שעברה. מכבי ניסתה להוריד אותם, לא הצליחו והחליטו לא לחכות למקרה שאולי ספורטינג תרצה לשחרר את ג׳ראלדש, אז הביאו את בביטון.

ספורטינג לא הצליחו למצוא מועדון אחר שירצה לשים כסף עליו, אז בשביל לחסוך עלויות שחררו אותו בחינם.

זה הזוי אם פה החליטו לא לחכות ולכל שאר הזרים מחכים שנה.

1 hour ago, YoniC said:

אז אפשר היה לחכות עוד קצת זמן

כמו שמחכים לבלם, חלוץ,וניקוליץ....

שרן יכל לתת גיבוי לקנדיל 

התנהלות הזויה