Jump to content

קיץ 2020

duss21

Recommended Posts

Just now, duss21 said:

איזו הפתעה, כמשחררים 5 שחקני הרכב, 2 בשם סטנדרט מוסרי מנותק מהמציאות, ולא מביאים שום חיזוק נורמלי מתקשים במשחק הכדורגל.

בדיוק

מחדל של כל האחראים

רק שהקיץ הזה לא יתפוצץ סופית ביום רביעי פשוט לא הגיוני בשום צורה ומצב פייר פליי או אסון גלובלי שאנחנו בלי זרים.

צריך להגיד את האמת 

התנהלות בושה וחרפה של מנהלי המועדון

לאבד כל כך הרבה שחקני הרכב,לאבד את אצילי ומיכה בכזאת הפקרות,להגיע לאמצע ספטמבר עם זר וחצי בסגל,ולהביא רכש של בן ביטון וטל בן חיים זה כבר השיא..

2 דקות לפני, קמאנן said:

בוא תגזים עוד

אם אתה לא עובר את ברסט אתה מקבל קבוצה מאוד קשה בפלייאוף האירופית שכנראה לא נעבור אותה, ואם זה מה שעומד בפני הרכש או לא רכש אז כנראה שלא יגיע רכש ושיהיה לנו בהצלחה עם בן ביטון ודודזאדה העונה.

0 זרים בהרכב היום ואפילו הישראלים שלנו לא מנצחים את בני יהודה ומכבי פתח תקווה...

אני מאוד פסימי הלוואי ואתבדה

הקיץ הכי גרוע מאז שגולדהאר פה. פשוט לא עבדו וחיכו לנס. 

הסאגה עם גולסה, העיכוב עם המאמן, מיכה ואצילי וכמובן לא הביאו זרים לעמדות הכי דחופות. חוץ מדן ביטון לא עשו כלום.

אנחנו חייבים חיזוק (לא בשביל המשחק מול ברסט בשביל כל העונה), אין לי בעיה להיות עם 4-5 זרים ויחליטו שהתקציב לזר או שניים יקבע על פי אם נעלה לשלב בתים כלשהו או לא, אבל להישאר עם שני זרים, כשאחד מהם זה ניקוליץ' שלא השלים פה מחצית והוא נמצא בקבוצה כבר כמעט שנתיים (מדצמבר 2018) זה לא מתקבל על הדעת, אמנם יש לנו את הסגל הישראלי הכי טוב בארץ אבל אנחנו לא יכולים להרשות לעצמנו להיות עם שני זרים בסגל (ובמשחק הזה בלי זרים בכלל), אני מאוד מקווה שנצליח לעבור את ברסט עם הסגל הזה, כי אחרי כל ההגרלות הטובות שקיבלנו אנחנו נצטער על ההפסד הכספי במידה ונודח.

מרגיש לי שגולדהאר היה במן סרט שמכבי תשאר גדולה על הליגה לעוד הרבה שנים ואפשר להוריד את הרגל מהגז...

זה מגיע למצב אבסורדי שהקהל הרחב יודע את הליקויים של הקבוצה וההנהלה מתנהגת כאילו זו מכה קטנה בכנף. 

לצערי הרב זה נכון

יותר מדי בניות והשענות על כל מיני דברים כמו קורונה ופייר פלי, לא מאמין לרגע שאנחנו כבר לא בטווח רגיעה אם לא קיצצנו לשחקנים וניקוליץ' הפלופ הזה עוד בסגל

החתמה מאוחרת של מאמן.

החתמה מאוחרת עם גולסה.

עזבו 5 שחקני הרכב ולא הביאו תחליפים - ולחלק מהם שהביאו פשוט הבדלים ענקיים - ביטון במקום גראלדש (נו באמת), בן חיים שלא שיחק שנתיים במקום אצילי שנותן מספרים דו ספרתיים בשערים ובישולים.

אנחנו רק עם זר אחד שבתוכניות !!!

עכשיו גם אם יגיעו זה כנראה מאוחר מדי - שחקן זר יקח לו זמן להתאקלם וגם להיכנס לכושר, אנחנו כנראה כבר בפער של 5 נקודות וזה עלול לגדול עד אז.

במשחק הקרוב נגד הקופים ביכולת הזאת הפער עוד עלול לגדול.

עוד מעט יש סגר וזה גם עלול להקשות בהחתמה של שחקנים.

קיץ זוועה

עזבו את השחרור של מיכה ואצילי.

מה שהעלה לי את הסעיף זה ההתנהלות עם ג'רדלש.

פשוט לדפוק את הראש בקיר מרוב עצבים, ושום תירוץ על פייר פליי לא יעזור פה. 100% מחדל וטימטום טהור.

או שבהנהלה יגידו שאי אפשר כבר לבנוצ, על הקבוצה והרכש יהיה לייט רק שלא נבייש את עצמנו, או שיגידו שחייבים לשים הכל. 

נוטה להאמין שבגלל הקורונה האופציה הראשונה ריאלית יותר. 

1 דקה לפני, thunderbolt said:

עזבו את השחרור של מיכה ואצילי.

מה שהעלה לי את הסעיף זה ההתנהלות עם ג'רדלש.

פשוט לדפוק את הראש בקיר מרוב עצבים, ושום תירוץ על פייר פליי לא יעזור פה. 100% מחדל וטימטום טהור.

אתה לא חושב שמיכה ואצילי זה מחדל יותר גדול? עם גראלדש אני עוד יכול להאמין שלא התאפשר לשלם את הסעיף שחרור, אבל מה מנע מאיתנו להשאיר שני שחקנים סופר משמעותיים עם חוזה במכבי?

Just now, zeudemort said:

אתה לא חושב שמיכה ואצילי זה מחדל יותר גדול? עם גראלדש אני עוד יכול להאמין שלא התאפשר לשלם את הסעיף שחרור, אבל מה מנע מאיתנו להשאיר שני שחקנים סופר משמעותיים עם חוזה במכבי?

מיכה ואצילי זה פשוט מקרה של "כח עליון", משהו שלהנהלה אין עליו השפעה. עם ג'רלדש לדעתי היה אפשר למצוא תקציב לסעיף שחרור אם באמת היו רוצים.

19 דקות לפני, חרישי הוא הלילה ואפל said:

אני אומר את זה בצער רב מאוד אבל יום רביעי העונה הזאת נגמרת לנו.

מקווה שלא בגלל אירופה. אבל לדעתי בגלל הסגר. שום זר לא יבוא. ולא יודע במידה ונעבור איך נשחק בכלל באירופה.

19 דקות לפני, hen34 said:

צריך להגיד את האמת 

התנהלות בושה וחרפה של מנהלי המועדון

לאבד כל כך הרבה שחקני הרכב,לאבד את אצילי ומיכה בכזאת הפקרות,להגיע לאמצע ספטמבר עם זר וחצי בסגל,ולהביא רכש של בן ביטון וטל בן חיים זה כבר השיא..

הלוואי והייתי יכול להגיד שאתה טועה... לצערי צודק. והלוואי שנאכל את הכובע.

יש מצב שאנחנו בעונת מעבר פיננסית. זה בסדר מבחינתי  מבאס אבל בסדר, יש גם כאלו בחייו של כל מועדון.

מצד שני, דוניס והצוות שלו לא עולים שקל. הכל הזוי העונה הזאת.

Just now, thunderbolt said:

מיכה ואצילי זה פשוט מקרה של "כח עליון", משהו שלהנהלה אין עליו השפעה. עם ג'רלדש לדעתי היה אפשר למצוא תקציב לסעיף שחרור אם באמת היו רוצים.

ההנהלה היא זאת שהחליטה לשחרר אותם, בזמן שלכולם היה ברור שלא יוגש כתב אישום, והנה, כולם שכחו מזה כבר.

אין יותר כתבות של פמניסטיות, אין יותר בכי של האבא של הבנות, אין יותר כלום.

לכולם היה ברור שזה ילך לשם, גולדהאר פשוט החליט שהוא רוצה לשחק אותה אובר מוסרי.

4 דקות לפני, zeudemort said:

תשאל את גולדהאר.