Jump to content

מכבי ת"א - בני יהודה | המשחק הכי חשוב העונה

Sawyer

Recommended Posts

30 דקות לפני, אקיטה said:

תעשנו פייסל, העונה עוד ארוכה

אין עם מה לעבוד קשה הקיץ להביא רכש טוב ואין כלום באופק.

1 דקה לפני, הנדון said:

אין עם מה לעבוד קשה הקיץ להביא רכש טוב ואין כלום באופק.

יש עם מה לעבוד. זה שנעשו אין סוף כשלים זה לא אומר שאין עם מה לעבוד. קצת פרופורציות.

47 דקות לפני, Meron's said:

אתה לא מרים ידיים.

דוניס חושב קדימה, העפלה לליגה האירופית תתן לו שקט כלכלי ויתרון לשנתיים קדימה. 

ניצחון על בני יהודה על חשבון יום רביעי יתן לו פיטורים בינואר. 

ההרכב אתמול היה כ''כ מובהק לשמור על שחקנים. 

יותר מחצי הרכב לא פתח. 

לא מבין מאיפה זה מגיע

סבוריט וגולסה כנראה שלא היו פותחים גם אם לא היה משחק ברביעי כי הם לא כשירים ב100%.

אחרי גביע הטוטו חצי מהאוהדים אמרו שב.ביטון עדיף על קנדיל אז זה לא כזה מטורף שהוא פתח על חשבון מאור.

בלקמן לדעת דוניס כך נראה, נמצא לפני שכטר בהיררכיה ואני בכלל לא בטוח שהוא לא פותח ברביעי

אז אני לא חושב שחוץ מדן ביטון היה פה הרכב מובהק לשמור עליהם *בגלל* דינמו ברסט.

11 hours ago, דקסטר said:

*ברזילאי

*וידאר חתם בנורבגיה לפני כמה ימים

*המשחק ברביעי

וואלה לא ידעתי שוידאר חתם בקבוצה חדשה.

נכון, המשחק ברביעי, התבלבלתי.

לא משנה אם הוא אפריקאי או ברזילאי, משנה שההגנה שלנו נתנה לו לנוע בחופשיות ולשים את הכדור ברשת.

אני פשוט חושב שלבור עכשיו על דוניס זו טעות שלא תתרום לנו כלום.

ראיתי אותו אתמול בראיון אחרי המשחק בעצבים, והוא צדק בכל מילה שאמר שם.

אני מקווה שניצחון ב-רביעי*, ירגיע את המערכת ואז יביאו רכש בפגרת הסגר שאולי תהיה לנו בקרוב.

7 דקות לפני, דקסטר said:

לא מבין מאיפה זה מגיע

סבוריט וגולסה כנראה שלא היו פותחים גם אם לא היה משחק ברביעי כי הם לא כשירים ב100%.

אחרי גביע הטוטו חצי מהאוהדים אמרו שב.ביטון עדיף על קנדיל אז זה לא כזה מטורף שהוא פתח על חשבון מאור.

בלקמן לדעת דוניס כך נראה, נמצא לפני שכטר בהיררכיה ואני בכלל לא בטוח שהוא לא פותח ברביעי

אז אני לא חושב שחוץ מדן ביטון היה פה הרכב מובהק לשמור עליהם *בגלל* דינמו ברסט.

מסכים

ייני, טבח ושכטר צריכים להתעורר ולהעיר את החבר'ה האחרים. במיוחד את אלו שמפנטזים על הליגה האיטלקית והבונדסליגה.

כמה שהליגה שלנו פח זבל - היא ליגה קשה. דוניס והשחקנים צריכים להפנים את מה שאיביץ הפנים מהר מאוד: ברגע שאתה מוריד רגל מהגז, אתה נענש ואז קשה לחזור.

הכדורגל אצל איביץ לא היה הכי גדול שהיה פה ועדיין הוא הכי גדול שהיה פה כי הוא למד את המשתנים הכי מהר שאפשר והגיב הכי טוב שאפשר.

אסור להוריד את הרגל מהגז, במקום 90 דקות משחקים כאן בממוצע 2 דקות נטו למשחק. גם למשמעת יש חלק גדול, זה נחמד לחשוב שהשחקנים כאן

הם ברמה מנטלית גבוהה אבל הם לא, לא יזיק חילוף דקה 30 או להוציא להם את הנשמה ביום אימונים מפרך.

בכל זאת, אני אופטימי, אנחנו מועדון ענק. יאללה מכבי. 

נראה לי שעבר מספיק זמן לקצת קצת פרופורציות. 

פתיחת עונה באמת קשה מאוד ושונה מכל מה שאנחנו מכירים ולכולנו נדלקות פה נורות אדומות. 

אבל בואו נזכור שמדובר בתחילת העונה אחרי פגרה לא אמיתית שלא אפשרה הערכות אידיאלית לעונה, בהרכבים חסרים מאוד (פציעות, שחקנים שטרם הגיעו), 3 ימים לפני המשחק הכי חשוב שלנו העונה וכל זה בתקופת הקורונה וחוסר הודאות.

יש עוד המון זמן והמון מקום לבצע שינויים על מנת להשיג בעונה הזאת את כל המטרות שלנו. מציע לכל האוהדים להרגע ולשלוט בעצמם כי אתם סתם מביכים את עצמכם.

פתיחה קשה ומרגיזה מאוד אבל לאור העזיבות אני אופטימי מהמשחק אתמול. גולסה ודן ביטון עשו שינוי משמעותי - עם חלוץ איכותי, סאבוריט בהרכב ועוד בלם מהיר אנחנו באמת קבוצה טובה.
קבוצות יעזו לתקוף נגדינו, נהיה חייבים לדעת לנצל מצבים, מהבחינה הזאת המצב שלנו בקנטים. העדיפות הכי גבוהה באימונים היא לתרגל יציאה מהירה להתקפות.

1 hour ago, אלמוג מלול said:

מנותק מהמציאות שנחשוב שננצח אותם?

מה אנחנו עולים נגד סיטי? אתה אוהד הפועל אחי?

עד שלא יוכח אחרת פלאניץ/סיינסוברי זה אותו לבל פחות או יותר. התחזקו בעמדת המאמן. מפה ועד לפסול אותנו מלנצח אותם זה אבסורד, אתה הזוי אחי.

כן, זה לגמרי מנותק מהמציאות.

עם איך ששיחקת עד עכשיו חיפה פייבוריטים ברורים לגמרי.

Just now, zeudemort said:

כן, זה לגמרי מנותק מהמציאות.

עם איך ששיחקת עד עכשיו חיפה פייבוריטים ברורים לגמרי.

אותה קבוצה שדי הובכה מחצית ראשונה נגד זלז'ניצר?

17 דקות לפני, gilgil28 said:

פתיחה קשה ומרגיזה מאוד אבל לאור העזיבות אני אופטימי מהמשחק אתמול. גולסה ודן ביטון עשו שינוי משמעותי - עם חלוץ איכותי, סאבוריט בהרכב ועוד בלם מהיר אנחנו באמת קבוצה טובה.
קבוצות יעזו לתקוף נגדינו, נהיה חייבים לדעת לנצל מצבים, מהבחינה הזאת המצב שלנו בקנטים. העדיפות הכי גבוהה באימונים היא לתרגל יציאה מהירה להתקפות.

אופטימי מהמשחק אתמול?

21 דקות לפני, מכביסט לעד said:

יפה... לא יודע איך אתה מצליח להוציא דברים טובים מאתמול.

דן ביטון, גולסה. 

דן ביטון עם חלוץ נורמלי מסיים עונה עם 15-20 בישולים, כל משחק שם 2-3 שחקנים ב1 על 1. 

ידענו לפני אתמול ששניהם שחקנים טובים, אבל הם היו היחידים שעשו משהו אתמול. 

גולסה אומנם בישל יפה, אבל גם הגון היה על הגב שלו ושל גלזר.

דן ביטון באמת מאוד מפתיע.

הוא משתחרר יפה מלחץ, פיזי מאוד (פיזי מאוד = ביחס לגודל שלו ולצפיות ממנו בעניין הזה) לצד טכניקה טובה הוא לא נופל באגרסיביות. רכש נפלא. 

ידענו לפני אתמול ששניהם שחקנים טובים, אבל הם היו היחידים שעשו משהו אתמול. 

גולסה אומנם בישל יפה, אבל גם הגון היה על הגב שלו ושל גלזר.

לא יודע. הם היחידים שקפצו עם דוס סנטוס, כל השאר הסתכלו מרחוק.

מעניין מאוד. בהגנה איזורית ולא אישית, מעניין אם הם זכאים או אשמים בעניין הזה. שמישהו יתייעץ עם פפ.

3 hours ago, Echoes said:

6. זה רק מחזור שני. לא חסרות דוגמאות בהיסטוריה לשיפוט מוקדם של שחקנים\מאמנים שנגמר בהתבדות מוחלטת.

מסכים עם הרוח של כל ההודעה שלך 

ובעיקר עם מה שציטטתי 

מזכיר לי שאשתקד, במחזור השני,  משחק החזרה שלנו לבלומפילד נגד אותה בני יהודה (שלא הפסיקו להעיר לך על הדגל) חשבתי לכסלותי שג'ראלדס הוא נפילה מטורפת 

7 hours ago, מכביסט לעד said:

יפה... לא יודע איך אתה מצליח להוציא דברים טובים מאתמול.

שיחקת טוב בסוף, עשית מהלכים יפים, חטפת גול בדקה האחרונה. קורה. מכבי נראית הרבה יותר טוב מאשר בתחילת העונה שעברה, שני משחקי ליגה שלא ניצחת זה בדיוק מה שזה, שני משחקי ליגה. חבל על 5 נקודות, אבל מי נכנס לדיכאון משני משחקים? גם אם היינו באמת נראים רע.

4 דקות לפני, Omer said:

שיחקת טוב בסוף, עשית מהלכים יפים, חטפת גול בדקה האחרונה. קורה. מכבי נראית הרבה יותר טוב מאשר בתחילת העונה שעברה, שני משחקי ליגה שלא ניצחת זה בדיוק מה שזה, שני משחקי ליגה. חבל על 4 נקודות, אבל מי נכנס לדיכאון משני משחקים? גם אם היינו באמת נראים רע.

לא יודע אם שיחקנו טוב זו המילה. היו לנו כמה התקפות טובות זה נכון, אבל אחרי הגול במקום ללכת קדימה ברחנו אחורה כאילו באזל נגדו. אני חושב שכמו נגד מכבי פ"ת כולנו ידענו שהגול שלהם יבוא שוב.

העונה עדיין לא הלכה לגמרי, אבל נראה שיש סגר שיקשה עוד יותר על הבאת זרים ועוד שני מחזורים אפשר להגיד ביי ביי לאליפות אם נפסיד לחיפה (אולי גם לנתניה עוד לפני).

בפתיחת עונה שעברה נראינו רע מאוד, אבל היה לנו סגל טוב בהרבה, מאמן שידענו שאפשר לסמוך עליו ולפחות היינו טובים הגנתית. נקווה שיהיה בסדר...