Jump to content

מכבי ת"א - בני יהודה | המשחק הכי חשוב העונה

Sawyer

Recommended Posts

3 דקות לפני, Simba said:

כאילו באמת מה רצית שאנשים יכתבו אחרי המשחק שערוריה הזה שממשיך את הנפילה ממשחק קודם ?

מי דמיין פתיחת עונה כזאת גרועה ? באמת שמכבי נראית רע , הסגל לא טוב מספיק , המאמן לא עושה רושם טוב ורכש לא מגיע.

אותי דווקא הכי מרשים אלה שלא מסתכלים על המצב כמו שהוא ונותנים נאומים על כמה העתיד ורוד בלי אחיזה במציאות,

מאמין שזה אותם אנשים שיאניוטיס צריך לקבל עוד משחקים בשביל ביטחון ושמוטי איווניר עוד יוציא אותנו מהמשבר.

פשוט מישהו רשם שהוא בלחץ כי אנחנו 5- מחיפה (נחמד שכבר הגיע אליו העיתון של מחרתיים עם התוצאות ממחר בערב), אז צחקתי להיזכר שאנשים פה היו לחוצים גם כשהיינו 10+

ואני לא מדבר על חרדה בעונת אוסקר, אלא אחרי שנתיים בלי הפסד עם איביץ'.

בקיצור לביקורת רצינית אפשר להתייחס ברצינות, אבל להיסטריה קצת יותר קשה להתייחס ברצינות.

נערך על ידי ששון הצהוב

4 דקות לפני, Simba said:

כאילו באמת מה רצית שאנשים יכתבו אחרי המשחק שערוריה הזה שממשיך את הנפילה ממשחק קודם ?

מי דמיין פתיחת עונה כזאת גרועה ? באמת שמכבי נראית רע , הסגל לא טוב מספיק , המאמן לא עושה רושם טוב ורכש לא מגיע

ולכל זה תוסיף מינוס 5 .

אותי דווקא הכי מרשים אלה שלא מסתכלים על המצב כמו שהוא ונותנים נאומים על כמה העתיד ורוד בלי אחיזה במציאות,

מאמין שזה אותם אנשים שאמרו בזמנו שיאניוטיס צריך לקבל עוד משחקים בשביל ביטחון ושמוטי איווניר עוד יוציא אותנו מהמשבר.

די מסכים איתך אבל מצד אחד אתה אומר מי דמיין פתיחת עונה כזאת ומצד שני מדבר על הסגל.. אז כנראה שגם אתה דמיינת את זה, בכל מקרה זה היה ברור לאור כל השינויים בקיץ הזה 

לגבי דוניס אני חושב שצריך לתת לו זמן -  הוא עוד לא מכיר את הכדורגל הישראלי. ולמרות הקרן - הוא בקושי התחיל לאמן אותנו (וזה עוד פלוס פגרת נבחרת של כמעט כל ההרכב הוזמן לשם) אז תנו לו זמן 

1 hour ago, snufkin said:

כל הקטע של "זרים איכותיים אחרי העפלה לבתים" זה די אגדה אורבנית. למעשה, להוציא את ראיקו שהיה יוצא מהכלל אחרי בכפלה לאלופות לא קיבלניץו שום דבר כזה. אולי וידאר אבל הוא הגיע בעונה בה נמכר זהבי.  בטח שלא  3 זרים שנוחתים האווט אוף דה בלו

גם ראיקו בעונה הראשונה בזמן שהיה הטוב בעולם לגילו , היה יותר חילוש מחיזוק . 

13 דקות לפני, Simba said:

איך אפשר להגיד ש2-0 היה פחות טוב מה2-1 לפת ? היה הרבה פחות טוב .. סיימנו שם את המשחק עם 2-0 קליל עד המחצית והתאכזבנו שנגמר רק 2.

איביץ' הודח נגד קלוז עם - לא שיחקנו נגד קבוצה ברמה קרובה לרמה שלהם - אי אפשר להשוות ושיחקנו עם היווני שאלה בדיוק הרגעים שהבנו כמה הוא לא קשור לענף .

ההפסד בטוטו לביתר לא היה בדיוק בשלב הזה , הגענו אחרי 4 מחזורים וזה לא היה משחק בית זה היה משחק נייטרלי בנתניה.

שוב , לגבי ספיגת השערים - אתם משקלל פה את קלוז .

מכבי של איביץ' לא הצליחה באירופה וגם פתחנו את העונה שעברה לא טוב לא רואה מה זה קשור לאיך שמכבי נראית עכשיו ולזה שהסגל חסר והמאמן נראה לא בעניינים בכלל.

עם איביץ הייתה יציבות פה אנחנו מובילים 2-1 על בני יהודה בנס וגם שנשאר 5 דקות לסיום והם לא עברו את החצי כי עדיין יש הרתעה של מכבי מעונה שעברה ,

יש תחושה של לחץ ושעוד שניה הם שמים גול כמו נגד באזל (אגב באזל לא שמו , פת ובני יהודה כן - הגנה שכונה).

כמו שלקחת את ההשוואה הזאת בוא תשווה לעונה עם מוטי איווניר ותראה איזה מאמן גדול הוא - במצב הזה של העונה היינו בשלב הבתים באירופית ומקום ראשון בליגה.

שורה תחתונה , המצב נראה רע , הקבוצה לא מתפקדת טוב והסגל הרבה הרבה יותר חלש מעונה שעברה , לא נראה שדוניס בכיוון הנכון ולא נראה שההנהלה עושה משהו כדי לשפר את המצב.

צודק.

מגוחך לקבוע שאיווניר מאמן גדול.

כמו שמגוחך היה להספיד את איביץ' שנה שעברה.

ולכן מגוחך להספיד את דוניס השנה.

לא באמת ניתחתי איזו השוואה ביניהם, רק הצגתי את המספרים כדי להציב מראה לסיפור האמיתי ולא לקפריזות של הפורום.

גילוי נאות: בזמן אמת שנה שעברה אני בעצמי הספדתי את איביץ', ההתפרעות שלו בליטא היתה נורה אדומה אבל הוא יצא ענק מהעונה הזו. (עם כתם על אירופה).

במקרה של דוניס אני באמת לא מזהה כדורגל רע.

יש איזו זחיחות, ניתוק מנטלי כלשהו

אבל גם שנה שעברה ראינו קריסה בתחילת עונה.

16 דקות לפני, ששון הצהוב said:

פשוט מישהו רשם שהוא בלחץ כי אנחנו 5- מחיפה (נחמד שכבר הגיע אליו העיתון של מחרתיים עם התוצאות ממחר בערב), אז צחקתי להיזכר שאנשים פה היו לחוצים גם כשהיינו 10+

ואני לא מדבר על חרדה בעונת אוסקר, אלא אחרי שנתיים בלי הפסד עם איביץ'.

בקיצור לביקורת רצינית אפשר להתייחס ברצינות, אבל להיסטריה קצת יותר קשה להתייחס ברצינות.

תראה המינוס 5 זה כבר לא בקטנה , אתה מגיע למשחק נגדם ואם אתה מפסיד זה כבר 8 שזה פער גדול מאוד.

מפה ועד ללכת לים (אם אין סגר) באוקטובר נובמבר - כמו רוב העונות של מכבי לפני עידן ג'ורדי הדרך די קצרה.

יאללה סקר:

1) הדחה מהמפעלים האירופיים ו- 4 נק' אחרי 2 מחזורי בליגה.

או

2) לארח ברביעי את הסיבוב השלישי בצ'מפיונס ו- 1 נק' אחרי 2 מחזורי ליגה.

בוא נקצין את זה בשביל הפאן:

1) 12 מ- 12 ופער 5 על חיפה בליגה, ללא אירופה.

או

2) 2 מ- 12 ופער 5 מחיפה, עם ברסט ברביעי.

2 דקות לפני, ששון הצהוב said:

צודק.

מגוחך לקבוע שאיווניר מאמן גדול.

כמו שמגוחך היה להספיד את איביץ' שנה שעברה.

ולכן מגוחך להספיד את דוניס השנה.

לא באמת ניתחתי איזו השוואה ביניהם, רק הצגתי את המספרים כדי להציב מראה לסיפור האמיתי ולא לקפריזות של הפורום.

גילוי נאות: בזמן אמת שנה שעברה אני בעצמי הספדתי את איביץ', ההתפרעות שלו בליטא היתה נורה אדומה אבל הוא יצא ענק מהעונה הזו. (עם כתם על אירופה).

במקרה של דוניס אני באמת לא מזהה כדורגל רע.

יש איזו זחיחות, ניתוק מנטלי כלשהו

אבל גם שנה שעברה ראינו קריסה בתחילת עונה.

מסכים שזה עדיין לא אומר שאי אפשר להצליח עם דוניס , אבל מבחינה ריאלית זה נראה רע בינתיים עם הליגה ועם ההתנהלות של מכבי שלא מביאה שחקנים.

מה שהכי מפריע לי עם דוניס (אני מדבר על המשחקים בליגה , השאר נגד קבוצות חלשות מאירופה והרכב חסר של בש וסכנין באמת היו בסדר גמור)

זה שיש הרגשה שכל התקפה שקבוצה חלשה עושה נגדנו זה חצי גול וגם המנטליות של לקבל פעמיים גול בסיום המשחק ולאבד נקודות זה קצת מטריד.

אם יוציא את הקבוצה מהמשבר הזה (אפשר לקרוא לזה משבר כבר) ? הלוואי 

איבוד נקודות גם נגד נתניה וחיפה (שלא נראה לי דבר מופרך כרגע) ותתחיל כבר התרסקות.

Just now, ששון הצהוב said:

רק נזכרתי שב- 2008 לא פצחנו את השנה עם צמד הפסדי בכורה, אלא הסיפתח היה תיקו 1 נגד אשדוד.

2 הפסדים בפתיחה כרגע לא עולה לי בשלוף.

השער האחרון של נמני במכבי לא ?

2 דקות לפני, ששון הצהוב said:

יאללה סקר:

או

1 קל

Just now, Simba said:

מסכים שזה עדיין לא אומר שאי אפשר להצליח עם דוניס , אבל מבחינה ריאלית זה נראה רע בינתיים עם הליגה ועם ההתנהלות של מכבי שלא מביאה שחקנים.

מה שהכי מפריע לי עם דוניס (אני מדבר על המשחקים בליגה , השאר נגד קבוצות חלשות מאירופה והרכב חסר של בש וסכנין באמת היו בסדר גמור)

זה שיש הרגשה שכל התקפה שקבוצה חלשה עושה נגדנו זה חצי גול וגם המנטליות של לקבל פעמיים גול בסיום המשחק ולאבד נקודות זה קצת מטריד.

אם יוציא את הקבוצה מהמשבר הזה (אפשר לקרוא לזה משבר כבר) ? הלוואי 

איבוד נקודות גם נגד נתניה וחיפה (שלא נראה לי דבר מופרך כרגע) ותתחיל כבר התרסקות.

גם אני מודאג.

ולא שולל את הסצנאריום שאתה מגבש פה, אבל רק מזכיר שתחילת עונה עלולה להיות חושך שהוא בכלל לא מנבא את האור.

סומך על צום כיפור.

1 דקה לפני, ששון הצהוב said:

נראה לי שהוא כבש גם שבוע אחרי זה שער מצמק בהפסד 3-2 למכבי פ"ת באורווה.

צודק לפי ויקיפדיה , לא זכרתי את המשחק זה

23 דקות לפני, ששון הצהוב said:

או

נראה שכל הז׳יטונים על יום רביעי.

אני מקווה בשבילנו ובשבילו שזה גם מה שהוא מתכנן.

מהתגובה שלו אחרי המשחק זה לא נראה ככה.

מהתגובה שלו אחרי המשחק זה נראה כאילו הוא חשב שההגנה שלו מספקיה וטובה לפחות לליגה ורק היום אחרי המשחק והגולים הקלים שספגנו הוא הבין שהוא בבעיה כי ההגנה הרבה פחות טובה ממה שהוא חשב

1 hour ago, ששון הצהוב said:

אבל עם איביץ' היינו מכונה זוללת תארים?

זכינו ב- 3 מתוך 9.

בשלב הזה ספציפית בעונה שעברה כבר איבדנו 3 תארים שונים.

השנה אנחנו כבר עם 2 מ- 2 ומכוונים לאחד נוסף (שלב בתים באירופית) ומפנטזים על צ'מפיונס (שזה כמו 2 דאבלים).

יש לך את זה ביותר דמגוגי? אני לא חושב שהיה אי פעם במדינת ישראל מאמן שלקח בק טו בק אליפויות בצורה מרשימה יותר מאיביץ'.

אז לומר 3 מ-9, עם תארים זניחים כמו גביעי הטוטו, זה די מביך. 

2 hours ago, מכביזם זה בדם said:

יש לך את זה ביותר דמגוגי? אני לא חושב שהיה אי פעם במדינת ישראל מאמן שלקח בק טו בק אליפויות בצורה מרשימה יותר מאיביץ'.

אז לומר 3 מ-9, עם תארים זניחים כמו גביעי הטוטו, זה די מביך. 

פשוט אחרי שקראתי את התגובות בנושא אז נודע לי שמכבי הערב ירדה לראשונה ליגה, ושדוניס הצליח להפסיד למרמורק במשחקי המבחן.

כל כך הצטערתי לשמוע את הבשורה שהתרפקתי בנוסטלגיה עד התקצירים של השלב הזה בשנה שעברה, ואז המציאות החטיפה לי סטירה ולרגע נזכרתי שאנחנו מרחק ניצחון ביתי על ברסט משלב בתים באירופה, וסיכוי לא רע לקבוע קוואדרפל היסטורי או קווינטופל גלאקטי כאשר כבר לרגע זה הנפנו כל חפץ אפשרי שיכול היה להימסר

ואז נרגעתי שוב

ונזכרתי שבכל שנה אנחנו לוקחים את כל התארים ומתקדמים בהרמוניות בשלבי המוקדמות של אירופה

ואז ראיתי ששנה שעברה לתדהמתי שממש הושפלנו

לא פעם אחת

אלא ארבע פעמים רצוף

אבל אז הלכתי עוד שנה אחורה וגם שם עפנו!

אז הסתכלתי במסגרות בארץ וראיתי שגם מגביעי המדינה עפנו.

אז הלכתי לליגה ובדקתי מה עשינו בשלב הזה:

מצאתי סיפתח מאכזב שבו לסקציה נס ציונה הגיע לא פחות מתיקו, ואמרתי תודה לאל שנגד מכבי פ"ת אבל לפחות גילינו יכולת כלשהי (זה חשוב למחזור פתיחה).

ובמחזור שני בבכורה של בלומפילד המחודש, לא בזמן קורונה אלא מול הר געש של 30,000 צהובים הבסנו את הכתומים 0-7 כשמדוניאנין עם העקב....

אבל מסתבר שנרדמתי מרוב שזה היה משחק חרא

ופתאום התעוררתי ונזכרתי שזה בכלל נגמר 0-0 רע ושבדיוק עכשיו על המסך מולי כתוב מכבי נגד בני יהודה 2-2 שזה באסה, אבל זה לא סוף העולם.

אז חשבתי להיכנס לפורום ולשים לכם את המספרים בתור מראה לאיך היה המצב שנה שעברה.

אבל לפעמים גם כשמספרים לאדם שהקבוצה שלו זכתה העונה בכל התארים, אז הוא בכח ינסה לחפש איך להקטין ולמה לספור את זה זה לא בסדר.

ושוב כאמור:

ברכות לקטר של בכר על הניצחון הענק על ב"ש!

שהעלה את ההפרש ל- 5 ושיוכל בעוד שבועיים להבטיח סופית את התואר בסמי.

טרם התפנתי לתקציר,

אבל אני סומך על מה שקראתי פה בפורום ולפי התגובות הם קונצרט כדורגל.

אנשים לא סתם יכתבו- אז אני כבר סקרן לצפות  במובילה הגאה.

8 hours ago, MTA For Ever said:

קרישי, עזוב עכשיו רעל לא רעל.

אי אפשר לטמון את בראש בחול.

אתה הקבוצה היחידה בליגה ללא זרים.

נשמע לך פאקינג הגיוני ששיחררת זרים שגם לקחו חלק לא קטן באליפות האחרונה וגם זו שלפניה, בחינם וללא מחליפים ?

פסע משלב בתים ? לא רואה אותנו מעפילים לשום שלב בתים, וגם אם כן זה יהיה במזל אחושרמוטה.

חייב להבין וגם אחרים, אני בכל אופן לא שובר את הכלים על המשחק היום, אבל הוא עוד סימפטום לקיץ ההזוי הזה . החשיבה הזו שאיכשהו ננצח ברביעי ואז יגיעו לכאן זרים היא אומללה. 

המחדל של הזרים הוא ענק. עם זאת, עדיין, ההרכב הנוכחי צריך לספק תצוגה טובה יותר. התקפית אני בהחלט רואה איך אנחנו משחקים טוב יותר (יותר טוב ויותר יפה מבתקופה של איביץ' אפילו). גם אתמול, אחרי החילופים נראינו הרבה יותר טוב. התקפית והגנתית (למרות השער ממצב נייח). לא יהיה שום מזל באם ננצח את ברסט ביום רביעי. יש לנו קבוצה טובה שצריכה עוד קצת כיוונונים ובעיקר עוד זמן למאמן.

8 hours ago, מכביסט לעד said:

יש פה יותר מדי רעל זה נכון, אבל "כולה מחזור שני"? 

מתי קבוצה פתחה עונה עם נקודה חלקיה אליפות? כל חצי מצב אנחנו חוטפים גול. היום גם לא היינו קיימים התקפית. איכשהו הצלחנו לחזור ואפילו להפוך ובסוף חטפנו שער שכמעט כל אוהד ידע שנחטוף. 

המצב לצערי רע מאוד ואם לא יקרה משהו בלתי צפוי והאנשים שלמעלה לא יתעוררו אנחנו בדרך לעונה קשה.

עם ההרכב הראשון הקבוצה התעוררה התקפית ושיחקה יפה מאוד. ברור שחסר עוד 2-3 שחקים, אבל הפאניקה פה מוגזמת לגמרי והמצב רחוק מאוד מלהיות רע מאוד. יום רביעי הוא הכי חשוב כרגע, ואת כל השאר יש מספיק זמן לתקן.

8 hours ago, Simba said:

הגרסה היפה - "כולה מחזור שני בליגה"

הגרסה המציאותית - כולה 5 הפרש עוד לפני שהעונה התחילה ועדיין לא שיחקנו משחק קשה.

גם בגירסה המציאותית אנחנו מחזור 2 בסה"כ. ויש עוד 34 מחזורים לתקן.

ולפי איך שחיפה נראית עד עכשיו, היא גם לא במצב מי יודע מה. ולא בטוח בכלל שהם יצליחו לנצח את ב"ש.

6 hours ago, ששון הצהוב said:

איביץ' שנה שעברה בליגה?

אותה פתיחה מול העולה החדשה ובני יהודה.

מול בני יהודה 0-0 אפילו פחות מחמיא מהיום.

ומול נסציונה שהיא 2 דרגות מתחת פ"ת הצגנו משחק רפה ופחות טוב הרבה מנגד פ"ת, למרות ההפסד.

איביץ' בסופר קאפ?

זכייה דחוקה במשחק אחד לעומת זכייה משכנעת על ב"ש בצמד משחקים השנה.

איביץ' בטוטו?

הפסד לוזרי בבית לבית"ר בגמר לעומת זכייה בסטייל עם הנוער על סכנין בדוחא.

איביץ' באלופות?

הדחה מוקדמת ומאכזבת לעומת השנה שעוד חולמים על המנון הצ'מפיונס.

איביץ' באירופית?

רשם את ההישג המשפיל של המפעלים האירופיים בתולדות המועדון, (חרף פייט מאתגר) עם צמד הפסדים לסודובה.

השנה טרם פלירטטנו עם האירופית, אם וכאשר נודח אז נצפה להגרלה.

המקטרגים יגידו אבל היתה הגנת ברזל!

לאחר 9 משחקים כבר ספגנו 9 שערים, לעומת 4 שערים השנה ב- 7 משחקים.

כמעט חצי.

אבל לפחות היינו מפלצתיים בהתקפה?

כבשנו 8 ב- 9 משחקים אז לא.

השנה כבר 14 ב- 7 משחקים.

יותר מכפול.

אתם יודעים כמה זמן לקח לנו לעקוף את זה שנה שעברה?

עד סוף אוקטובר.

בדיוק 14 משחקים, כולל רוסלן ברסקי בטדי בוולה+שערים עצמיים.

אבל עם איביץ' היינו מכונה זוללת תארים?

זכינו ב- 3 מתוך 9.

בשלב הזה ספציפית בעונה שעברה כבר איבדנו 3 תארים שונים.

השנה אנחנו כבר עם 2 מ- 2 ומכוונים לאחד נוסף (שלב בתים באירופית) ומפנטזים על צ'מפיונס (שזה כמו 2 דאבלים).

5 hours ago, ששון הצהוב said:

אגב המנגנון הכי מרשים שבאמת מוכיח את עצמו מדי שנה הוא הקהל.

אפילו בקורונה בלי קהל אתם מצליחים להגעיל ולהמאיס.

אם בפלוס עשר על חיפה אנשים פה נהגו כמוכי ירח, אז אני כבר לא מתרגש מכלום.

את מנת הקיטור והקיטורים אתם בכל מקרה תמצאו איך למצוא.

אז להתראות בהמשך.

הדבר היחיד שעוד מפריע לי, ואולי המנהלים צריכים להתבטא בעניין שזה שאנשים אשכרה מכנים את דוניס "היווני" ככינוי גנאי.

איך היתה נראית לכם התופעה שאוהדי פורטסמות' יכנו את אברם גרנט "יהודון"? או שברוסיה יקראו "לגרש את האף הארוך של דייויד בלאט"?

תקללו מצידי, ביקורת עניינית היא גם לגיטימית ואם  היא מקצועית אז היא אפילו מבורכת.

אבל גזענות זה לאבד את זה....

לא חושב שהסכמתי איתך יותר מאשר כמו שאני מסכים עם ההודעות האלו (וכל שאר ההודעות שלך שבאו בהמשך).

אנשים עם זיכרון קצר ובעיקר עם פאניקה וחוסר סבלנות טוטאלי.

המצב לא מיטבי, אבל גם לא כזה נורא, ולהיות עם 2 מ-2 בתארים שחילקו מתחילת העונה פלוס סיבוב שלישי בליגת האלופות מול קבוצה מבלרוס (שהיא לא באטה בוריסוב) הייתי קונה גם אם היו אומרים לי שאני אשיג רק נקודה ב-2 המחזורים הראשונים בליגה. אני לגמרי אופטימי לגבי העונה הזאת בתנאי שכמובן יבוא חיזוק לפחות להגנה.

1 דקה לפני, Krishi said:

המחדל של הזרים הוא ענק. עם זאת, עדיין, ההרכב הנוכחי צריך לספק תצוגה טובה יותר. התקפית אני בהחלט רואה איך אנחנו משחקים טוב יותר (יותר טוב ויותר יפה מבתקופה של איביץ' אפילו). גם אתמול, אחרי החילופים נראינו הרבה יותר טוב. התקפית והגנתית (למרות השער ממצב נייח). לא יהיה שום מזל באם ננצח את ברסט ביום רביעי. יש לנו קבוצה טובה שצריכה עוד קצת כיוונונים ובעיקר עוד זמן למאמן.

בגדול אני מסכים.

אבל לבלם זר שיבוא יקח זמן להכנס לעניינים ואם סאבוריט פצוע אנחנו בבעיה גם בעמדה הזאת ואין לנו פריבילגיה לדברים כאלה כרגע.

1 דקה לפני, PLASTOMAN said:

מישהו פה באמת מאמין שביכולת הנוכחית לא נקבל בראש מהחזיזות בסמי עופר עוד שבועיים? 

חיפה חוזרת להיות מאיימת עלינו כמו פעם 

:(

שתהיה ליגה קודם, אני לא כל כך בטוח שתהיה ליגה בסגר, ואני גם קצת מקווה שלא תהיה ויאפשרו ייצוג באירופה.

אנחנו צריכים עוד זמן התארגנות. זה לא זה עד עכשיו.

וממש מוקדם לפסול את דוניס, צריך לתת קרדיט למיעוט הזמן שהוא נמצא פה.

צריך יותר משחק לחימה, עוד קצת לחימה והיינו לוקחים את המשחק אתמול, שנתחיל להילחם במגרש עוד לפני הרכש שיבוא או לא.

Just now, turgi said:

בגדול אני מסכים.

אבל לבלם זר שיבוא יקח זמן להכנס לעניינים ואם סאבוריט פצוע אנחנו בבעיה גם בעמדה הזאת ואין לנו פריבילגיה לדברים כאלה כרגע.

מסכים. ואמרתי שוב, ההכנה לא הייתה מיטבית בלשון המעטה.

אבל מפה ועד לכאוס הרגשות שאנשים מפגינים פה המרחק מוגזם.