Jump to content

מכבי ת"א - בני יהודה | המשחק הכי חשוב העונה

Sawyer

Recommended Posts

Just now, itan17 said:

סבבה, עכשיו לך תראה את הגול השני ותבין שיש כאן משהו יותר בסיסי משחקן כזה או אחר.

לא פוסל את זה בכלל, 
אבל אל תשכח שהוא לא הכין את הקבוצה כל הקיץ אלא הגיע מאוחר, זה צפוי.
יכול להיות שהוא יהיה ברשימה השחורה ע"ש וידיגל,לא פוסל בכלל, אבל עוד מוקדם לשלוח אותו לחמם חמגשית באוטובוס. קצת סבלנות ובעיקר תפילות שאם יביאו את השחקנים שצריך ויפגעו בהם אז יהיו לו יותר כלים לשחק איתם וגם עם הזמן יכיר יותר את הקבוצה ואז גם ידע להוציא ממנה יותר.

ומה יקרה אם לא עוברים ברביעי ולא עולים גם אח"כ לאירופית? אז לא יביאו זרים בכלל? בלם וחלוץ היו צריכים להיות פה ב1.7 בלי קשר לאירופה כי ככה לא נקח אליפות בחיים. ולחשוב שעוד 2 מחזורים משחקים נגד חיפה.. 

12 דקות לפני, קובי השועל said:

תעזוב אותך מספקולציות זולות, נתבג לא יסגר לעולם ולכל מקום ששחקן יגיע היום כמעט יש חובת בידוד של שבועיים. דבר שני, אם אתה מעדיף זרים סטייל הזרים של חיפה שמתפשרים עליהם במקרה הטוב מאשר זרים איכותיים ומשדרגים שקונים אותם בשלב בתים אירופי וחשיפה אירופאית בכלל + חוזה מפנק יותר(בגלל הכנסה מהעפלה לבתים) אז אני כן מעדיף לחכות.

כל הקטע של "זרים איכותיים אחרי העפלה לבתים" זה די אגדה אורבנית. למעשה, להוציא את ראיקו שהיה יוצא מהכלל אחרי בכפלה לאלופות לא קיבלניץו שום דבר כזה. אולי וידאר אבל הוא הגיע בעונה בה נמכר זהבי.  בטח שלא  3 זרים שנוחתים האווט אוף דה בלו

15 דקות לפני, קובי השועל said:

תעזוב אותך מספקולציות זולות, נתבג לא יסגר לעולם ולכל מקום ששחקן יגיע היום כמעט יש חובת בידוד של שבועיים. דבר שני, אם אתה מעדיף זרים סטייל הזרים של חיפה שמתפשרים עליהם במקרה הטוב מאשר זרים איכותיים ומשדרגים שקונים אותם בשלב בתים אירופי וחשיפה אירופאית בכלל + חוזה מפנק יותר(בגלל הכנסה מהעפלה לבתים) אז אני כן מעדיף לחכות.

אתה לא היחיד שרושם את זה, ואני לא מבין מאיפה החשיבה הלא ברורה הזו הגיעה, שזרים איכותיים ומשדרגים אפשר להביא רק בסוף החלון כשעולים לבתים באירופה, וכל דבר אחר זו התפשרות. 

אז הנה בשבילך - ג'ראלדש, אמאדור וסאבוריט - מהזרים הכי טובים בהיסטוריה של מכבי - הגיעו יחסית מוקדם בקיץ כשלא היינו קרובים להבטיח שלב בתים. 

ראדה פריצה, עוד זר ענק, הגיע בינואר כשאירופה בכלל לא הייתה על הפרק. 

אני פשוט מרגיש שמכבי לא עבדו במהלך השנה כדי לאתר זרים, לא היה מאמן עד אוגוסט שיקבל החלטות, וככה זה נראה.

זה גם לא שלגולדהאר יש 3-3.5 מיליון לשים על זר כמו שהוא עשה במקרה של קיארטנסון וראיקוביץ', ואת ה-400 אלף חוזה אפשר היה לשים כבר לפני חודשיים. 

עכשיו אוקיי, אני יכול לקבל שמכבי רוצה לשמור דובדבן אחד או שניים למקרה של עלייה, אבל מה ההיגיון לשמור 4 מקומות של זרים?

ספציפית בנוגע לזרים של חיפה, אז הבלם שהגיע אליהם עם אחלה רקורד וזו ממש לא התפשרות. 

1 דקה לפני, מכביזם זה בדם said:

אתה לא היחיד שרושם את זה, ואני לא מבין מאיפה החשיבה הלא ברורה הזו הגיעה, שזרים איכותיים ומשדרגים אפשר להביא רק בסוף החלון כשעולים לבתים באירופה, וכל דבר אחר זו התפשרות. 

אז הנה בשבילך - ג'ראלדש, אמאדור וסאבוריט - מהזרים הכי טובים בהיסטוריה של מכבי - הגיעו יחסית מוקדם בקיץ כשלא היינו קרובים להבטיח שלב בתים. 

ראדה פריצה, עוד זר ענק, הגיע בינואר כשאירופה בכלל לא הייתה על הפרק. 

אני פשוט מרגיש שמכבי לא עבדו במהלך השנה כדי לאתר זרים, לא היה מאמן עד אוגוסט שיקבל החלטות, וככה זה נראה.

זה גם לא שלגולדהאר יש 3-3.5 מיליון לשים על זר כמו שהוא עשה במקרה של קיארטנסון וראיקוביץ', ואת ה-400 אלף חוזה אפשר היה לשים כבר לפני חודשיים. 

עכשיו אוקיי, אני יכול לקבל שמכבי רוצה לשמור דובדבן אחד או שניים למקרה של עלייה, אבל מה ההיגיון לשמור 4 מקומות של זרים?

ספציפית בנוגע לזרים של חיפה, אז הבלם שהגיעה אליהם הוא עם אחלה רקורד וזו ממש לא התפשרות. 

קורונה חביבי קורונה. יש כל כך הרבה אלמנטים לא מוסברים שכל שיטות העבודה משתנות. שחקנים עושים חושבים 5 פעמים עד שבוחרים את היעד שלהם (ע"ע המוזהב).

ולא יגיעו 4. יגיעו 2, גג 3.

5 דקות לפני, קובי השועל said:

קורונה חביבי קורונה. יש כל כך הרבה אלמנטים לא מוסברים שכל שיטות העבודה משתנות. שחקנים עושים חושבים 5 פעמים עד שבוחרים את היעד שלהם (ע"ע המוזהב).

ולא יגיעו 4. יגיעו 2, גג 3.

הקורונה נוגעת לכל הליגה ועדיין רוב הקבוצות הצליחו להשלים מכסה של 5-6 זרים.

תרצה לקרוא לזה "פשרה", לבריאות.

זו לא פשרה, זה להביא את ההכי טוב שאפשר במסגרת היכולות שלך.

אם אתה חושב שאם נעבור את ברסט נביא זרים טובים מהם ועוד משמעותית, נכונה לך אכזבה גדולה.

15 דקות לפני, boys77 said:

ומה יקרה אם לא עוברים ברביעי ולא עולים גם אח"כ לאירופית? אז לא יביאו זרים בכלל? בלם וחלוץ היו צריכים להיות פה ב1.7 בלי קשר לאירופה כי ככה לא נקח אליפות בחיים. ולחשוב שעוד 2 מחזורים משחקים נגד חיפה.. 

מה חיפה? את נתניה אתה מאמין שננצח?

3 דקות לפני, turgi said:

מה חיפה? את נתניה אתה מאמין שננצח?

לא, אבל העיקר פה זה שזרים צריכים להגיע ללא קשר בכלל לאירופה. יש אליפות שלישית על הכף ושתזדיין אירופה

יש לי שאלה אליכם - דוניס, המאמן שלנו, השאיר לבד את השחקן האפריקאי שהבקיע לנו את הגול בקרן בדקה ה-90, או צמד הבלמים שלנו?

דוניס הגיע באיחור למכבי, 2 שחקני ההגנה הי טובים שלנו מהעונה שעברה עזבו, החלוץ שלנו צ׳יקו, שבסוף את הגולים שלו נתן, גם עזב.

שני הישראלים הבכירים שלנו הועזבו על ידי המועדון, כל השלד של הקבוצה האלופה שלנו מהעונה שעברה קיבל זעזוע מאסיבי.

דוניס הוא הבעיה הכי קטנה פה.

ייני וטיבי הוא חיבור לא מספיק טוב להגנה שלנו.

בן ביטון לא מגן ימני טוב כמו שהיה ג׳ראלדש, זו עובדה בשטח.

ההתקפה שלנו בעייתית עוד מהעונה שעברה.

צריך פה בלם זר תותח ודחוף.

עוד שחקן התקפה (הלוואי וזה היה זהבי, אך לא רואה את זה קורה) גולר חייב להגיע.

האמת, לא הייתי פוסל החזרה של וידאר אם ישנה אופציה כזו.

אבל רכש חייב להגיע, אחרת אליפות לא תהיה כאן.

לגבי יום שלישי, אני ממש לא דואג, שכטר, גולסה ודן ביטון יפתחו.

רק ניצחון בשלישי ירגיע את השטח וישכיח את הפתיחה הנוראית של העונה הזו.

18 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

ספציפית בנוגע לזרים של חיפה, אז הבלם שהגיע אליהם עם אחלה רקורד וזו ממש לא התפשרות. 

אתה ממש אופטימי אם אתה חושב שיגיעו לפה יותר מ2 זרים

3 דקות לפני, Hararihr said:

יש לי שאלה אליכם - דוניס, המאמן שלנו, השאיר לבד את השחקן האפריקאי שהבקיע לנו את הגול בקרן בדקה ה-90, או צמד הבלמים שלנו?

דוניס הגיע באיחור למכבי, 2 שחקני ההגנה הי טובים שלנו מהעונה שעברה עזבו, החלוץ שלנו צ׳יקו, שבסוף את הגולים שלו נתן, גם עזב.

שני הישראלים הבכירים שלנו הועזבו על ידי המועדון, כל השלד של הקבוצה האלופה שלנו מהעונה שעברה קיבל זעזוע מאסיבי.

דוניס הוא הבעיה הכי קטנה פה.

ייני וטיבי הוא חיבור לא מספיק טוב להגנה שלנו.

בן ביטון לא מגן ימני טוב כמו שהיה ג׳ראלדש, זו עובדה בשטח.

ההתקפה שלנו בעייתית עוד מהעונה שעברה.

צריך פה בלם זר תותח ודחוף.

עוד שחקן התקפה (הלוואי וזה היה זהבי, אך לא רואה את זה קורה) גולר חייב להגיע.

האמת, לא הייתי פוסל החזרה של וידאר אם ישנה אופציה כזו.

אבל רכש חייב להגיע, אחרת אליפות לא תהיה כאן.

רק ניצחון בשלישי ירגיע את השטח וישכיח את הפתיחה הנוראית של העונה הזו.

*ברזילאי

*וידאר חתם בנורבגיה לפני כמה ימים

*המשחק ברביעי

5 דקות לפני, Hararihr said:

זאת ההחלטה של דוניס לשמור איזורית בקרן והגול האחרון הוא לגמרי עליו. 

בנוגע לברסט, אני מאמין שיהיה יותר טוב עם גולסה, דן ביטון ושכטר, אבל אני כן חושב שיש מקום לדאוג, והם קבוצה יותר טובה מבני יהודה ומכבי פ"ת. 

דוניס לא נקי מאשמה

ייני עם כל האהבה אליו לא צריך לפתוח במכבי.

דוידזאדה וביטון כנל(חבל שברגע שראינו שגארלדש לא רצוי בקבוצה שלו לא ניסינו להשתחרר מביטון ולהביא אותו בכל הכוח.)

מסכים עם מה שאמרו פה מעלי

דוניס קיבל קבוצה בלי 3-5 שחקני הרכב שהיו חלק ממשחק ההגנה והלחץ המטורף שלנו שנה שערה.

נראה שהוא עדין מנסה ללמוד את הקבוצה,נקווה שזה לא יפגע בנו יותר מידי.

איביץ' שנה שעברה בליגה?

אותה פתיחה מול העולה החדשה ובני יהודה.

מול בני יהודה 0-0 אפילו פחות מחמיא מהיום.

ומול נסציונה שהיא 2 דרגות מתחת פ"ת הצגנו משחק רפה ופחות טוב הרבה מנגד פ"ת, למרות ההפסד.

איביץ' בסופר קאפ?

זכייה דחוקה במשחק אחד לעומת זכייה משכנעת על ב"ש בצמד משחקים השנה.

איביץ' בטוטו?

הפסד לוזרי בבית לבית"ר בגמר לעומת זכייה בסטייל עם הנוער על סכנין בדוחא.

איביץ' באלופות?

הדחה מוקדמת ומאכזבת לעומת השנה שעוד חולמים על המנון הצ'מפיונס.

איביץ' באירופית?

רשם את ההישג המשפיל של המפעלים האירופיים בתולדות המועדון, (חרף פייט מאתגר) עם צמד הפסדים לסודובה.

השנה טרם פלירטטנו עם האירופית, אם וכאשר נודח אז נצפה להגרלה.

המקטרגים יגידו אבל היתה הגנת ברזל!

לאחר 9 משחקים כבר ספגנו 9 שערים, לעומת 4 שערים השנה ב- 7 משחקים.

כמעט חצי.

אבל לפחות היינו מפלצתיים בהתקפה?

כבשנו 8 ב- 9 משחקים אז לא.

השנה כבר 14 ב- 7 משחקים.

יותר מכפול.

אתם יודעים כמה זמן לקח לנו לעקוף את זה שנה שעברה?

עד סוף אוקטובר.

בדיוק 14 משחקים, כולל רוסלן ברסקי בטדי בוולה+שערים עצמיים.

אבל עם איביץ' היינו מכונה זוללת תארים?

זכינו ב- 3 מתוך 9.

בשלב הזה ספציפית בעונה שעברה כבר איבדנו 3 תארים שונים.

השנה אנחנו כבר עם 2 מ- 2 ומכוונים לאחד נוסף (שלב בתים באירופית) ומפנטזים על צ'מפיונס (שזה כמו 2 דאבלים).

בפינת הפיקנטריה הסטטיסטית:

בעונה שעברה פיגרנו סה"כ 89 דקות במצטבר.

2 דק' ידועות נגד נס ציונה 

87 דק' במחזור באחרון בהפסד לב"ש באשדוד.

השנה כבר פיגרנו 100 דק'

40 לפ"ת במחזור הראשון.

ושעה היום נגד בני יהודה.

5 דקות לפני, ששון הצהוב said:

בפינת הפיקנטריה הסטטיסטית:

בעונה שעברה פיגרנו סה"כ 89 דקות במצטבר.

2 דק' ידועות נגד נס ציונה 

87 דק' במחזור באחרון בהפסד לב"ש באשדוד.

השנה כבר פיגרנו 100 דק'

40 לפ"ת במחזור הראשון.

ושעה היום נגד בני יהודה.

שנה שעברה פיגרנו שתי דקות 

העונה הובלנו שתי דקות 

5 דקות לפני, ששון הצהוב said:

איביץ' שנה שעברה בליגה?

ומול נסציונה שהיא 2 דרגות מתחת פ"ת הצגנו משחק רפה ופחות טוב הרבה מנגד פ"ת, למרות ההפסד.

איביץ' בסופר קאפ?

איביץ' בטוטו?

איביץ' באלופות?

איביץ' באירופית?

רשם את ההישג המשפיל של המפעלים האירופיים בתולדות המועדון, (חרף פייט מאתגר) עם צמד הפסדים לסודובה.

כמעט חצי.

השנה כבר 14 ב- 7 משחקים.

יותר מכפול.

עד סוף אוקטובר.

זכינו ב- 3 מתוך 9.

השנה אנחנו כבר עם 2 מ- 2 ומכוונים לאחד נוסף (שלב בתים באירופית) ומפנטזים על צ'מפיונס (שזה כמו 2 דאבלים).

זה שוד דעת אחד הגדולים שקראתי 

בתחילת עונה שעברה היינו אפורים אבל יציבים לפחות, ניצחנו את כל הגדולות על ה0. 

באירופה זה היה בעיקר על יאניוטיס. 

כרגע מבחינה מקצועית זה עדיין בגדר סביר, יש פה ושם דקות טובות, מה שבעייתי בעיני זה ניהול הסגל והמשמעת. 

אגב המנגנון הכי מרשים שבאמת מוכיח את עצמו מדי שנה הוא הקהל.

אפילו בקורונה בלי קהל אתם מצליחים להגעיל ולהמאיס.

אם בפלוס עשר על חיפה אנשים פה נהגו כמוכי ירח, אז אני כבר לא מתרגש מכלום.

את מנת הקיטור והקיטורים אתם בכל מקרה תמצאו איך למצוא.

אז להתראות בהמשך.

הדבר היחיד שעוד מפריע לי, ואולי המנהלים צריכים להתבטא בעניין שזה שאנשים אשכרה מכנים את דוניס "היווני" ככינוי גנאי.

איך היתה נראית לכם התופעה שאוהדי פורטסמות' יכנו את אברם גרנט "יהודון"? או שברוסיה יקראו "לגרש את האף הארוך של דייויד בלאט"?

תקללו מצידי, ביקורת עניינית היא גם לגיטימית ואם  היא מקצועית אז היא אפילו מבורכת.

אבל גזענות זה לאבד את זה....

4 דקות לפני, ששון הצהוב said:

איביץ' שנה שעברה בליגה?

איביץ' בסופר קאפ?

איביץ' בטוטו?

איביץ' באלופות?

איביץ' באירופית?

כמעט חצי.

השנה כבר 14 ב- 7 משחקים.

יותר מכפול.

עד סוף אוקטובר.

זכינו ב- 3 מתוך 9.

איך אפשר להגיד ש2-0 היה פחות טוב מה2-1 לפת ? היה הרבה פחות טוב .. סיימנו שם את המשחק עם 2-0 קליל עד המחצית והתאכזבנו שנגמר רק 2.

איביץ' הודח נגד קלוז עם - לא שיחקנו נגד קבוצה ברמה קרובה לרמה שלהם - אי אפשר להשוות ושיחקנו עם היווני שאלה בדיוק הרגעים שהבנו כמה הוא לא קשור לענף .

ההפסד בטוטו לביתר לא היה בדיוק בשלב הזה , הגענו אחרי 4 מחזורים וזה לא היה משחק בית זה היה משחק נייטרלי בנתניה.

שוב , לגבי ספיגת השערים - אתם משקלל פה את קלוז .

מכבי של איביץ' לא הצליחה באירופה וגם פתחנו את העונה שעברה לא טוב לא רואה מה זה קשור לאיך שמכבי נראית עכשיו ולזה שהסגל חסר והמאמן נראה לא בעניינים בכלל.

עם איביץ הייתה יציבות פה אנחנו מובילים 2-1 על בני יהודה בנס וגם שנשאר 5 דקות לסיום והם לא עברו את החצי כי עדיין יש הרתעה של מכבי מעונה שעברה ,

יש תחושה של לחץ ושעוד שניה הם שמים גול כמו נגד באזל (אגב באזל לא שמו , פת ובני יהודה כן - הגנה שכונה).

כמו שלקחת את ההשוואה הזאת בוא תשווה לעונה עם מוטי איווניר ותראה איזה מאמן גדול הוא - במצב הזה של העונה היינו בשלב הבתים באירופית ומקום ראשון בליגה.

שורה תחתונה , המצב נראה רע , הקבוצה לא מתפקדת טוב והסגל הרבה הרבה יותר חלש מעונה שעברה , לא נראה שדוניס בכיוון הנכון ולא נראה שההנהלה עושה משהו כדי לשפר את המצב.

1 hour ago, snufkin said:

כל הקטע של "זרים איכותיים אחרי העפלה לבתים" זה די אגדה אורבנית. למעשה, להוציא את ראיקו שהיה יוצא מהכלל אחרי בכפלה לאלופות לא קיבלניץו שום דבר כזה. אולי וידאר אבל הוא הגיע בעונה בה נמכר זהבי.  בטח שלא  3 זרים שנוחתים האווט אוף דה בלו

לגמרי 

וגם וידאר הגיע אחרי שכל אותו הקיץ חיפשו חלוץ בסכומים הללו

9 דקות לפני, ששון הצהוב said:

אגב המנגנון הכי מרשים שבאמת מוכיח את עצמו מדי שנה הוא הקהל.

אפילו בקורונה בלי קהל אתם מצליחים להגעיל ולהמאיס.

אם בפלוס עשר על חיפה אנשים פה נהגו כמוכי ירח, אז אני כבר לא מתרגש מכלום.

את מנת הקיטור והקיטורים אתם בכל מקרה תמצאו איך למצוא.

אז להתראות בהמשך.

כאילו באמת מה רצית שאנשים יכתבו אחרי המשחק שערוריה הזה שממשיך את הנפילה ממשחק קודם ?

מי דמיין פתיחת עונה כזאת גרועה ? באמת שמכבי נראית רע , הסגל לא טוב מספיק , המאמן לא עושה רושם טוב ורכש לא מגיע

ולכל זה תוסיף מינוס 5 .

אותי דווקא הכי מרשים אלה שלא מסתכלים על המצב כמו שהוא ונותנים נאומים על כמה העתיד ורוד בלי אחיזה במציאות,

מאמין שזה אותם אנשים שאמרו בזמנו שיאניוטיס צריך לקבל עוד משחקים בשביל ביטחון ושמוטי איווניר עוד יוציא אותנו מהמשבר.

3 דקות לפני, Keano said:

זה שוד דעת אחד הגדולים שקראתי 

בתחילת עונה שעברה היינו אפורים אבל יציבים לפחות, ניצחנו את כל הגדולות על ה0. 

באירופה זה היה בעיקר על יאניוטיס. 

כרגע מבחינה מקצועית זה עדיין בגדר סביר, יש פה ושם דקות טובות, מה שבעייתי בעיני זה ניהול הסגל והמשמעת. 

אתה מתכוון להפסד בגמר הטוטו לבית"ר? להפסד בקלוז', או לתיקו נגד קלוז' העוד יותר מאכזב מהפסד

כשאתה כותב שניצחנו את הגדולות על ה- 0, אתה מתכוון לביזיון+השפלה שהרסה לנו את העונה האירופית, או להשפלה+ ביזיון שחירבה אפילו את שבריר הסיכוי בחוץ+התפרעות ואיבוד הדעת בחדר ההלבשה?

את חיפה ניצחנו רק באוקטובר משער עצמי.

את ב"ש בנובמבר בקושי.

הדבר היציב היחיד היה ששיחקנו חושךךךך.

ושכמובן הקהל קיטר.

השנה כבר צברנו פעמיים 2-0 על ב"ש ו-2-0 בגמר הטוטו על סכנין בדוחא עם הנוער, 2-0 על ריגה ו-3-0 על מיודעתנו סודובה.

היה לי חשוב לציין את התוצאות כדי שתיווכח שהכל היה על ה- 0 בעוד אצל איביץ' דווקא היינו יציבים בלספוג 2 ועוד 2 ועוד 2 ועוד 2.

בכל מקרה לא נקטתי עמדה- רק צירפתי מספרים.

אם אתה כבר מפרש אותם אחרת זו בעיה שלך.