Jump to content

מכבי ת"א - בני יהודה | המשחק הכי חשוב העונה

Sawyer

Recommended Posts

2 דקות לפני, Simba said:

לי זה נראה יותר כמו ב"ש 18-19 ולא פריז 20-21 

דווקא בב"ש של 18-19 הייתה תחושה שמשחקים עשרה זרים עם כל ההחלפות שעשו שם.

1 דקה לפני, קובי השועל said:

וזה משנה? אתה לא פתחת עם ההרכב החזק שלך כי רובם קיבלו מנוחה לפני המשחק החשוב וזה כנראה מה שעלה לנו בקודות.

יגיע רכש ככה או אחרת, מיץ' אמר ובצדק צריכים להתרגל בתקופה הזאת לעשות דברים אחרת.

המאמן הגיע באיחור, אחרי מחנה האימונים ואחרי משחקי קדם העונה. יש לך בסגל פאקינג זר אחד פעיל ורלוונטי. עזבו אותך 5-6 שחקנים דומננטים ולא הבאת תחליפים. ההגנה שלך נראת לא מתאימה לפלייאוף עליון בכלל והחלוץ שלך זה פאקינג בלקמן.

כל זה תוצאה של התנהלות רעה בקיץ. אין טעם לייפות את זה, צעקנו כאן כל הקיץ והכתובת היתה על הקיר.

זה עדין לא סוף העולם ואפשר לעשות התאמות גם בסגל הקיים. שבלקמן לא יראה דשא (לשחק עם יוני/אלמוג כ 9). שייני יראה הרבה פחות דשא. אולי לעסור ל 3 בלמים.

רכש? זרים? כשהמדינה תיכנס לסגר כללי? לא רואה את זה קורה לצערי. הלוואי.

11 דקות לפני, מכביסט לעד said:

וואלה? לא זכרתי. אולי בגלל שהתעסקתי אז בהפסד הנסיך לבית"ר (3-0 בנתניה).

כן. מצד שני אנחנו וחיפה פתחנו עם 3 מ6

ככה שהם היו בפיגור 2 אחרי 2 משחקים ולא פיגור של 5 כמו שאנחנו נהיה מחר.

לא מת על בלקמן אבל זיינתם אותו בקטע מוגזם.

איפה יוני היה היום 90 דקות?

איפה גלזר מתחילת העונה הזאת?

אלמוג? נתן היום החמצה של עונה מבחינתו 

כולם ממש כוכבים גדולים.

2 דקות לפני, snufkin said:

המאמן הגיע באיחור, אחרי מחנה האימונים ואחרי משחקי קדם העונה. יש לך בסגל פאקינג זר אחד פעיל ורלוונטי. עזבו אותך 5-6 שחקנים דומננטים ולא הבאת תחליפים. ההגנה שלך נראת לא מתאימה לפלייאוף עליון בכלל והחלוץ שלך זה פאקינג בלקמן.

כל זה תוצאה של התנהלות רעה בקיץ. אין טעם לייפות את זה, צעקנו כאן כל הקיץ והכתובת היתה על הקיר.

זה עדין לא סוף העולם ואפשר לעשות התאמות גם בסגל הקיים. שבלקמן לא יראה דשא (לשחק עם יוני/אלמוג כ 9). שייני יראה הרבה פחות דשא. אולי לעסור ל 3 בלמים.

רכש? זרים? כשהמדינה תיכנס לסגר כללי? לא רואה את זה קורה לצערי. הלוואי.

הכי קל ליפול למחוזות הפסימיות. יש לנו את הסגל הכי טוב בארץ בתוספת ל2-3 זרים שיגיעו עם או בלי הקורונה. הטעות היחידה היא אולי ג'ראלדש וגם היא באה אחרי שרצו מהר למצוא מחליף ישראלי די טוב לליגה והוא היה פנוי לזמן מוגבל.

Just now, turgi said:

כולם ממש כוכבים גדולים.

צודק תורג'י, סוף סוף מישהו אומר את הדברים כמו שהם.

בשביל שיצא משהו מהעונה הזאת אלמוג צריך להתפוצץ עם 10 ו-10, או להביא לו שחקן זר על הראש ולמכור בכמה שאפשר.

1 דקה לפני, תמיר8 said:

בנו הרבה על כהן ואלמוג שיתנו עונה גדולה

הם לא נראים בדרך לספק את הסחורה

אני מתגעגע למנספורד

ואני לאצילי ומיכה.

9 דקות לפני, turgi said:

בשביל שיצא משהו מהעונה הזאת אלמוג צריך להתפוצץ עם 10 ו-10, או להביא לו שחקן זר על הראש ולמכור בכמה שאפשר.

כרגע זה נראה ששכטר יותר קרוב למספרים האלה מאשר אלמוג שנראה רע ומראה למה איביץ' לא ספר אותו. 

חובה להביא זר לכנף. לצערי אני לא חושב שמכבי בכלל חושבים על זה.

Just now, מכביסט לעד said:

כרגע זה נראה ששכטר יותר קרוב למספרים האלה מאשר אלמוג שנראה רע ומראה למה איביץ' לא ספר אותו. 

יגיע

3 דקות לפני, מכביסט לעד said:

איביץ ספר אותו במידה הנכונה.

הוא עדיין לא צריך להיות באנקר

24 דקות לפני, turgi said:

כולם ממש כוכבים גדולים.

הם לא כושים

4 דקות לפני, מכביסט לעד said:

לא חושב שיגיעו זרים בקרוב, בגלל הסגר המחמיר שהולך להיות עד סוף ספטמבר. זר לכנף? קודם שיגיעו לעמדות הדחופות יותר בלם וחלוץ. כנף זה חלום רחוק ומותרות כרגע.

מאמין שכהן יתן מספרים

1 דקה לפני, הילד בן 30 said:

איביץ ספר אותו במידה הנכונה.

הוא עדיין לא צריך להיות באנקר

זאת הייתה הכוונה. עונה שעברה כולם היו בטוחים שאיביץ' טועה אלמוג צריך לפתוח כל משחק כאילו מדובר באמבפה שיושב על הספסל.

7 דקות לפני, קובי השועל said:

יגיע

בוודאות או ניחוש ?

כי אם לפני המשחק הזה חשבתי שצריך רק בלם וחלוץ היום אני חושב שצריך גם בנוסף עוד שחקן כנף ורסטילי שיודע לשחק בשני הצדדים וגם להביא עוד קשר התקפי כי דן ביטון לבד לא מספיק

Just now, snufkin said:

לא חושב שיגיעו זרים בקרוב, בגלל הסגר המחמיר שהולך להיות עד סוף ספטמבר. זר לכנף? קודם שיגיעו לעמדות הדחופות יותר בלם וחלוץ. כנף זה חלום רחוק ומותרות כרגע.

מאמין שכהן יתן מספרים

כהן זה לא מספיק. גם עונה שעברה הוא נתן מספרים, אבל היו לו מספרים גם מאצילי וצ'יקו שכבר לא כאן. 

גם אני רשמתי שאני לא מאמין שנביא אחד כזה, אבל אם הייתי יכול הייתי מביא גם זר לשם.

29 דקות לפני, קובי השועל said:

הכי קל ליפול למחוזות הפסימיות. יש לנו את הסגל הכי טוב בארץ בתוספת ל2-3 זרים שיגיעו עם או בלי הקורונה. הטעות היחידה היא אולי ג'ראלדש וגם היא באה אחרי שרצו מהר למצוא מחליף ישראלי די טוב לליגה והוא היה פנוי לזמן מוגבל.

מה זאת אומרת הטעות היחידה היא ג'ראלדש? סבבה מבחינתך שמחכים עם 3-4 זרים לרגע האחרון של החלון?

זאת התנהלות תקינה שקורית בקבוצות אחרות? ומאמן שמגיע אחרי מחנה אימונים, זה קורה איפשהו? 

בנוגע לזרים שיגיעו עם או בלי קשר לקורונה, אז אני לא רואה זרים רצים או מסכימים להגיע לכאן בתקופה של סגר כללי שאי אפשר לצאת מהבית, ולך תדע אם נתב"ג בכלל יהיה פתוח. 

3 דקות לפני, LL6 said:

בוודאות או ניחוש ?

כי אם לפני המשחק הזה חשבתי שצריך רק בלם וחלוץ היום אני חושב שצריך גם בנוסף עוד שחקן כנף ורסטילי שיודע לשחק בשני הצדדים וגם להביא עוד קשר התקפי כי דן ביטון לבד לא מספיק

צריך לתת צ'אנס לבן חיים וגררו. חוזז גם חוזר מפציעה. אנחנו בסדר בעמדה הזאת. 

*לא צפיתי במשחק, לא יכול להעיר על צורת המשחק\שחקנים ספציפיים ולכן תגובתי היא כללית בלבד* 

מוקדם מידי לשלוח את שוטא חזרה ליוון, כולה עברו 2 מחזורי ליגה וצריך לזכור ששיחררו את:
אופואדו (לא הגיע מחליף),
אצילי (טל בן חיים בעיניי החתמה יותר סמלית-רגשית מאשר חיזוק מקצועי, בוודאי אחרי פציעה ותקופה ארוכה ללא כדורגל וגם לפני זה היכולת המקצועית נטו והתמורה המספרית נתונות לויכוח, כך שהוא לא ממלא את המקום של אצילי),
מיכה (ביטון מעולה בינתיים),
אמאדור (לא הגיע מחליף וייני ממשיך את היכולת הלא טובה),
ג'ראלדש (עם כל הכבוד לבן ביטון, זה לא אותו אזור חיוג בכלל), 
מה גם שהביאו אותו בשלב מאוחר לקבוצה, אז צריך לתת לו קצת זמן, אבל כמובן שכל הזמן שבעולם לא יעזור אם הוא לא יקבל את הכלים להצליח,
בכל מקרה עוד לא להבעיר את הליפדים. אומנם בינתיים אנחנו בכיוון לא טוב לעונה הקרובה, אז א אפשר לחרטט פה יותר מידי,אבל יש עוד אפשרות לפגוע בינגו בכמה שחקנים ולתת לעסק להתחבר ולעלות חזרה למסלול, מקווה שזה יקרה.

2 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

צריך לתת צ'אנס לבן חיים וגררו. חוזז גם חוזר מפציעה. אנחנו בסדר בעמדה הזאת. 

חוזז בסדר

בן חיים עדיין סימן שאלה

ואת גררו אני חושב שצריך להשאיל

לכן לדעתי צריך להביא עוד שחקן כנף זר בכיר איכותי

3 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

מה זאת אומרת הטעות היחידה היא ג'ראלדש? סבבה מבחינתך שמחכים עם 3-4 זרים לרגע האחרון של החלון?

זאת התנהלות תקינה שקורית בקבוצות אחרות? ומאמן שמגיע אחרי מחנה אימונים, זה קורה איפשהו? 

בנוגע לזרים שיגיעו עם או בלי קשר לקורונה, אז אני לא רואה זרים רצים או מסכימים להגיע לכאן בתקופה של סגר כללי שאי אפשר לצאת מהבית, ולך תדע אם נתב"ג בכלל יהיה פתוח. 

תעזוב אותך מספקולציות זולות, נתבג לא יסגר לעולם ולכל מקום ששחקן יגיע היום כמעט יש חובת בידוד של שבועיים. דבר שני, אם אתה מעדיף זרים סטייל הזרים של חיפה שמתפשרים עליהם במקרה הטוב מאשר זרים איכותיים ומשדרגים שקונים אותם בשלב בתים אירופי וחשיפה אירופאית בכלל + חוזה מפנק יותר(בגלל הכנסה מהעפלה לבתים) אז אני כן מעדיף לחכות.

2 דקות לפני, LL6 said:

חוזז בסדר

בן חיים עדיין סימן שאלה

ואת גררו אני חושב שצריך להשאיל

לכן לדעתי צריך להביא עוד שחקן כנף זר בכיר איכותי

אני חושב שיונתן כהן (הקיצוני הישראלי הבכיר בארץ), טל בן חיים, אלמוג וחוזז + קיצוני זר בכיר זה יותר מדי.

מעדיף קשר זר שייתן תחרות לדן ביטון באמצע מאשר קיצוני חמישי שייצור תחרות לא הגיונית ומרמור. מאמין שיוני ייתן את ה-10 גולים, ואחד מבין טב"ח ואלמוג לפחות ייתן עונה טובה. 

2 דקות לפני, YoC said:

*לא צפיתי במשחק, לא יכול להעיר על צורת המשחק\שחקנים ספציפיים ולכן תגובתי היא כללית בלבד* 

מוקדם מידי לשלוח את שוטא חזרה ליוון, כולה עברו 2 מחזורי ליגה וצריך לזכור ששיחררו את:
אופואדו (לא הגיע מחליף),
אצילי (טל בן חיים בעיניי החתמה יותר סמלית-רגשית מאשר חיזוק מקצועי, בוודאי אחרי פציעה ותקופה ארוכה ללא כדורגל וגם לפני זה היכולת המקצועית נטו והתמורה המספרית נתונות לויכוח, כך שהוא לא ממלא את המקום של אצילי),
מיכה (ביטון מעולה בינתיים),
אמאדור (לא הגיע מחליף וייני ממשיך את היכולת הלא טובה),
ג'ראלדש (עם כל הכבוד לבן ביטון, זה לא אותו אזור חיוג בכלל), 
מה גם שהביאו אותו בשלב מאוחר לקבוצה, אז צריך לתת לו קצת זמן, אבל כמובן שכל הזמן שבעולם לא יעזור אם הוא לא יקבל את הכלים להצליח,
בכל מקרה עוד לא להבעיר את הליפדים. אומנם בינתיים אנחנו בכיוון לא טוב לעונה הקרובה, אי אפשר לחרטט פה יותר מידי, יש עוד אפשרות לפגוע בינגו בכמה שחקנים ולתת לעסק להתחבר ולעלות חזרה למסלול, מקווה שזה יקרה.

סבבה, עכשיו לך תראה את הגול השני ותבין שיש כאן משהו יותר בסיסי משחקן כזה או אחר.