Jump to content

מכבי ת"א - בני יהודה | המשחק הכי חשוב העונה

Sawyer

Recommended Posts

2 דקות לפני, orelus said:

ייני הורג אותנו מאחורה

פרץ הורג אותנו באמצע

בלקמן הורג אותנו מקדימה

בול. ולא רק הם. מגנים בינוניים להחריד. בלי דן ביטון, אין שחקן יצירתי שיצור מצבים.

כמה רעל נשפך אלוהים, אנשים איבדו לגמרי את הצפון. כולה מחזור שני בליגה, פסע משלב בתים באירופה, תנשמו עמוק. יש עוד מלא זמן לתקן ואנחנו לא נראים עד כדי כך גרוע.

אני מסתכל שוב על השער מהקרן... וואו להוציא שחקן או שניים לשאר הייתי מחלק פופקורן ושתיה. לא מתאים לרמה הזאת.

ומצד שני בישול יפה של גולסה, נקודת אור.

9 דקות לפני, Krishi said:

כמה רעל נשפך אלוהים, אנשים איבדו לגמרי את הצפון. כולה מחזור שני בליגה, פסע משלב בתים באירופה, תנשמו עמוק. יש עוד מלא זמן לתקן ואנחנו לא נראים עד כדי כך גרוע.

כל כך צודק

אנחנו לא במיטבנו אבל לפי דעתי בהתקפה אנחנו יותר טובים משנה שעברה ובהגנה אין מה לעשות לוקח למאמן זמן ליצור קו הגנה שיודע לעבוד ביחד, מתואם ולפי השיטה שהוא רוצה 

חבל לבוא עם אנרגיות שליליות למשחק הכי חשוב שלנו בחמש שנים האחרונות

15 דקות לפני, Krishi said:

בדיוק. עם התגובות כאן אני חושב שאנחנו במאבקי תחתית, אני מאמין שנעבות את ברסט וגם נשתפר.

3 דקות לפני, דקסטר said:

אשכרה ספגנו ב180 דקות 40% מהכמות שספגנו ב3240 דקות בעונה שעברה.

זאת השוואה כ"כ לא רלוונטית, שחייב שכולם יפסיקו איתה.

כאילו הכדורגל עבר למדוד איכויות לפי כמויות ספיגת שערים

5 דקות לפני, הצהוב מהיציע said:

אמת. אבל עדיין לספוג בממוצע שני שערי ליגה זה לא זה .

28 דקות לפני, Krishi said:

כל מילה.

ואסור לשכוח שמשחקים בלי קהל.

זה ממש לא עוזר לקבוצה שרגילה לשחק מול קהל גדול.

תנו לעלות ביום רביעי ואנחנו שוכחים מזה. 

לא חושב שהכל על דוניס, היה חוסר חשק ברוב דקות המשחק. 

חומר השחקנים לא מספיק טוב, זה מה שאנחנו שווים עד שההרכב לא יתייצב ויהיה עם כל השחקנים הטובים. 

סבוריט במקום דוידזאדה

גולסה במקום פרץ 

ביטון במקום ריקן 

קנדיל במקום בן ביטון(לא חושב ששניהם שווים אירופה אבל זה מה יש)

שכטר במקום בלקמן(בתקווה שיבוא חלוץ אחר)

וכן, גם טב''ח במקום אלמוג. 

זה לפחות 5, 6 שינויים שנמצאים כבר בסגל. 

כמו שאומרים, מפה אפשר רק לעלות ואני מאמין שנעלה(תרתי משמע). 

1 hour ago, מכביזם זה בדם said:

כל משחק ששיחק העונה הכין 2-3 מצבים לגול ורץ כמו משוגע. 

מול חצי ב"ש? גם בלקמן היה נראה טוב אז. הוא עוד צעיר וצריך השאלה. 

1 hour ago, Shroud said:

תלמד כדורגל. פרץ אוברייטד. תתעורר

אוברייטד או לא, תלמד את אמא לסגור רגליים.

גם אבא לא מבין עד היום איך נקרע לו הקונדום.

יאללה זדיין

42 דקות לפני, Krishi said:

קרישי, עזוב עכשיו רעל לא רעל.

אי אפשר לטמון את בראש בחול.

אתה הקבוצה היחידה בליגה ללא זרים.

נשמע לך פאקינג הגיוני ששיחררת זרים שגם לקחו חלק לא קטן באליפות האחרונה וגם זו שלפניה, בחינם וללא מחליפים ?

פסע משלב בתים ? לא רואה אותנו מעפילים לשום שלב בתים, וגם אם כן זה יהיה במזל אחושרמוטה.

חייב להבין וגם אחרים, אני בכל אופן לא שובר את הכלים על המשחק היום, אבל הוא עוד סימפטום לקיץ ההזוי הזה . החשיבה הזו שאיכשהו ננצח ברביעי ואז יגיעו לכאן זרים היא אומללה. 

41 דקות לפני, Krishi said:

יש פה יותר מדי רעל זה נכון, אבל "כולה מחזור שני"? 

מתי קבוצה פתחה עונה עם נקודה חלקיה אליפות? כל חצי מצב אנחנו חוטפים גול. היום גם לא היינו קיימים התקפית. איכשהו הצלחנו לחזור ואפילו להפוך ובסוף חטפנו שער שכמעט כל אוהד ידע שנחטוף. 

המצב לצערי רע מאוד ואם לא יקרה משהו בלתי צפוי והאנשים שלמעלה לא יתעוררו אנחנו בדרך לעונה קשה.

30 דקות לפני, אביאל 5 said:

בדיוק. עם התגובות כאן אני חושב שאנחנו במאבקי תחתית, אני מאמין שנעבות את ברסט וגם נשתפר.

אנחנו במאבקי תחתית.

49 דקות לפני, Krishi said:

הגרסה היפה - "כולה מחזור שני בליגה"

הגרסה המציאותית - כולה 5 הפרש עוד לפני שהעונה התחילה ועדיין לא שיחקנו משחק קשה.

31 דקות לפני, הצהוב מהיציע said:

ברור לי שזו השוואה לא רלוונטית וגם כתבתי פה בזמן אמת מיליון פעמים לכל ה"מאוכזבים" משיטת המשחק שינצרו כל רגע כי כזאת דומיננטיות הגנתית לא נראה עוד בימי חיינו אבל בכל זאת.. אליפות לוקחים דרך ההגנה.

7 דקות לפני, מכביסט לעד said:

יש פה יותר מדי רעל זה נכון, אבל "כולה מחזור שני"? 

מתי קבוצה פתחה עונה עם נקודה ולקחה אליפות? כל חצי מצב אנחנו חוטפים גול. היום גם לא היינו קיימים התקפית. איכשהו הצלחנו לחזור ואפילו להפוך ובסוף חטפנו שער שכמעט כל אוהד ידע שנחטוף. 

המצב לצערי רע מאוד ואם לא יקרה משהו בלתי צפוי והאנשים שלמעלה לא יתעוררו אנחנו בדרך לעונה קשה.

קרה רק פעם אחת - הפועל ב"ש של 17/18

6 דקות לפני, Simba said:

הגרסה היפה - "כולה מחזור שני בליגה"

הגרסה המציאותית - כולה 5 הפרש עוד לפני שהעונה התחילה ועדיין לא שיחקנו משחק קשה.

לגמרי. לא ברור מאיפה האופטימות וגם המשפטים ״זה החומר שיש״ וכו פשוט מדהימים, שיחקנו בבלומפילד נגד פאקינג בני יהודה ומכבי פתח תקווה. גם עם הרכב שלישי צריך לקחת פה יותר מנקודה

מזכיר לי את ימי שוטה וליטו, זה מתחיל בסגל לא מספיק טוב, ממשיך בשחקנים לא נלחמים ובסוף הבנה שגם היה פה מאמן רע.

הלוואי ואטעה

3 דקות לפני, itan17 said:

לגמרי. לא ברור מאיפה האופטימות וגם המשפטים ״זה החומר שיש״ וכו פשוט מדהימים, שיחקנו בבלומפילד נגד פאקינג בני יהודה ומכבי פתח תקווה. גם עם הרכב שלישי צריך לקחת פה יותר מנקודה

גם פריז הגדולה הפסידה במשחק הפתיחה ובמרחק 6 נקודות מהמוליכה בליגה. לא שאני משווה אבל זה כדורגל והקבוצה עברה שינוי קיצוני מכל הסיבות. לא מצדיק את זה אבל זאת התוצאה, החיבור יגיע והקבוצה תהיה מצוינת אני בטוח בזה.

1 דקה לפני, קובי השועל said:

גם פריז הגדולה הפסידה במשחק הפתיחה ובמרחק 6 נקודות מהמוליכה בליגה. לא שאני משווה אבל זה כדורגל והקבוצה עברה שינוי קיצוני מכל הסיבות. לא מצדיק את זה אבל זאת התוצאה, החיבור יגיע והקבוצה תהיה מצוינת אני בטוח בזה.

הלוואי, אגב הם הפסידו ללא חצי הרכב בגלל קורונה

1 דקה לפני, קובי השועל said:

לי זה נראה יותר כמו ב"ש 18-19 ולא פריז 20-21 

Just now, itan17 said:

הלוואי, אגב הם הפסידו ללא חצי הרכב בגלל קורונה

וזה משנה? אתה לא פתחת עם ההרכב החזק שלך כי רובם קיבלו מנוחה לפני המשחק החשוב וזה כנראה מה שעלה לנו בקודות.

יגיע רכש ככה או אחרת, מיץ' אמר ובצדק צריכים להתרגל בתקופה הזאת לעשות דברים אחרת.