Jump to content

מכבי ת"א - בני יהודה | המשחק הכי חשוב העונה

Sawyer

Recommended Posts

Just now, Dan eran said:

מזכיר לך שהוא הכניס את שני הכובשים

באותה דקה הוא היה צריך להוציא אותם אחרי שכבשו לנוח. אחרי הפסד בליגה לא צריך לקחת שום צאנס.

3 דקות לפני, איתי ד. said:

תסלח לי אבל קבלת החלטות של אהבל יש לו. שום תחכום, שום ראיית משחק, שום הברקה. 

שני משחקי הליגה על הראש של המאמן ועוד איך. 

ברור שההנהלה חייבת להתעורר, וזה מתחיל מלא להביא מאמן סוג ז' לקבוצה שרוצה לדבר חזק באירופה ולשמור על התארים בליגה. 

שוב, תסתכל על ההגנה של איביץ' בשנה שעברה, באותה נקודת זמן, כך גם על העונה הראשונה שלו.

אני חושב שהתקפית, מכבי שוטפת יותר, כמובן שחסר חלוץ נורמלי.

אפשר לצפות ולקוות לבלם, אבל אחד בינגו כמו זאיר כבר לא יהיה פה ועל אחת כמה וכמה שאנחנו מדינה שאף אחד לא יתקרב אליה כרגע.

באמת לא יודע מאיפה האופטימיות שלכם, כל הכבוד, הלוואי וגם אני הייתי מאמין ככה.

4 דקות לפני, חרישי הוא הלילה ואפל said:

אני חושב שאחרי אלוף האלופים וגביע הטוטו שלקחנו ונראנו בהם טוב ועכשיו איך שאנחנו נראים זה כמו שאתה עף למעלה לגובה ואז הנחיתה היא כואבת מאוד.

חוץ מזה לא ביקשנו שיראו טוב, לנצח את פ״ת ובני יהודה בבלומפילד זה יותר מדי לצפות ממכבי?

באלוף האלופים שיחקנו נגד ההרכב השני של ב"ש (בלי זרים) ובגביע הטוטו נגד סכנין שבקושי עברה בבקרה וקיבלה 3 מאותה בני יהודה בבית במחזור ראשון. 

ומכבי בהרכב שהיא פתחה את המשחק לא במאה אחוז תנצח קבוצות עקשניות כמו בני יהודה ומכבי פ"ת. גם בהרכב מלא התקשנו לאורך שנים מולן. 

Just now, כהן said:

זה שיש כתובת אחת (אי שם מעבר לים) לאשם על כל ההתנהלות בקיץ הזה אני מסכים, הביקורת שלי לפחות כלפי המאמן נובעת "משמירת הכוחות" שהנהיג היום ובמשחק הקודם, בגלל ההרכבים שלו נראינו כמו שנראינו, והרבה בגללו אנו נמצאים במיקום כה עלוב כרגע..

היה היום הרכב  שפתח כל המשחקים העונה +-

9 דקות לפני, itan17 said:

למה אתם זורקים פה חצי הרכב כל הזמן, מיכה כבר לא היה הרכב ומול דן ביטון אני מאמין שהמאמנים היו מעדיפים את ביטון.

זה זאיר, זראלדש ואצילי.

בכלל לא בטוח ויש את צ'יקו עם 9 שערים ו-3 בישולים עד שנפצע במחזור 25. אתה יכול להגיד שעדיף את שכטר אבל עדיין.. בלקמן לא ראה דשא בעונה שעברה

Just now, מכביזם זה בדם said:

באלוף האלופים שיחקנו נגד ההרכב השני של ב"ש (בלי זרים) ובאלוף האלופים נגד סכנין שבקושי עברה בבקרה וקיבלה 3 מאותה בני יהודה בבית במחזור ראשון. 

ומכבי בהרכב שהיא פתחה את המשחק לא במאה אחוז תנצח קבוצות עקשניות כמו בני יהודה ומכבי פ"ת. גם בהרכב מלא התקשנו לאורך שנים מולן. 

מסכים שההרכב היה צריך להיות שונה לגמרי.

קבוצות עקשניות? תהיה יותר עקשן מהם ותנצח זה בני יהודה לא ברצלונה

אוף איזה עצבים מהמשחק הזה

איפה הימים שהובלנו בשער אחד והיית יודע שרשום על המשחק הזה ניצחון, הרגשתי מוזר אבל היתה לי הרגשה שנספוג.

ובכלל גאד דאמט תחזיקו בכדור. מה אתם מוותרים על הכדור.. תסחטו פאולים תסחטו את השעון.

9 דקות לפני, itan17 said:

למה אתם זורקים פה חצי הרכב כל הזמן, מיכה כבר לא היה הרכב ומול דן ביטון אני מאמין שהמאמנים היו מעדיפים את ביטון.

זה זאיר, זראלדש ואצילי.

ז'איר, ג'ראלדש, אצילי + סאבוריט שלא היה בסגל, גולסה ודן ביטון ש-45 דקות ישבו בחוץ, אופואדו/שכטר שהם 3 רמות מעל בלקמן. וגם יונתן כהן עדיין לא הגיע. 

14 דקות לפני, itan17 said:

הוא בקושי חודש וכבר הקבוצה רחוקה 180 מזו שהייתה עונה שעברה.

אם הוא מדבר על מלחמה מצבנו רע.

הגול הראשון שספגנו לא קשור למלחמה ובטח לא הגול השני

הגול הראשון בגלל שהוא משחק הגנה גבוהה, הגנה קצת יותר נמוכה בחיים לא מקבלת גול כזה.

1 דקה לפני, הישראלי היפה said:

הגול הראשון בגלל שהוא משחק הגנה גבוהה, הגנה קצת יותר נמוכה בחיים לא מקבלת גול כזה.

מה זה משנה הגנה גבוה או נמוכה בשורה התחתונה ספגנו מכל מסירת עומק 

4 דקות לפני, liron1006 said:

יכול להיות 5 הפרש אחרי 2 מחזורים. זה מספיק גרוע. וזה לא רק ההפרש זה בעיקר היכולת

זה מספיק גרוע לכעס ואכזבה,בטח לא לכאוס ופאניקה.

עם איביץ׳(לדעתי הטוב בעולם)עפנו שנתיים ברצף בלי אפשרות לתקן והשנה פתחנו לא טוב את הליגה עם מאה הזדמנויות לתקן.

יש כאן אנשים שמאוד מתאמצים להראות שהם לא אוהדי הקבוצה ולפזר רעל,לדעתי לא קשה למצוא אותם

יש כאן שילוב של קבוצה שנראית כבויה ועם סגל שנחלש בטירוף. הבעיה שחוץ מבלם, עוד קשר התקפי וחלוץ רוצח, צריך כאן גם שחקן קו ועוד מגן.

לדעתי יונתן, בן חיים ואלמוג לא ימשכו אותנו עונה שלמה ומי היה נכנס היום בסגל מלא? חוזז? יונתן פשוט רע ואנמי מתחילת העונה וגם אלמוג לא משהו, בלשון המעטה.

בהגנה, בלם זה ברור, אבל מי המגנים שלנו? מקווה שלא הולכים לעונה פציעה של סבוריט. 

קישור - בינוני ואפור להחריד. מצטער, אמרתי לפני כמה שבועות (לפחות אני עיקבי), אבל דור פרץ לא צריך להיות בהרכב כשגולאסה כשיר, אין פה בכלל שאלה וגם לא ריקן (וזה מתחבר לקשר התקפי נוסף שצריך כי אם ביטון פצוע או לא פוגע, צריך משהו אחר שם).

עכשיו השאלה מה מצפים שיגיע כאן בזרים, הרי תיאורטית כרגע יכולים לבוא שלושה. מתי הם יבואו? איך הם יסתגלו? הם יהיו בינגו? מה יהיה הפער בליגה כשזה יקרה?

עלינו בלי זרים היום.

עלינו עם כמה שחקנים זרים לכדורגל.

איפה צוות מקצועי שמכין את הקבוצה לקראת המשחק מול בני יהודה שידוע שעולה 3 בלמים ואיך נראינו בחצי השני נגד פ״ת. גם עיוור לא עולה עם בלקמן חלוץ נסוג מול 3 בלמים. 

הכלים שהצוות מקבל הוא מתחת לכל ביקורת, 4/5 שחקני הרכב שוחררו ואף רכש לא מגיע, ומי שהגיע לא עלה היום על הדשא. רק בחצי השני זה קצת השתפר עם ביטון ושכטר (הוא צריך לעשות עוד משהו בשביל שהבנאדם יבין שבמצב הנוכחי זה האופציה הטובה ביותר ? הוא לא ראה עשרות משחקי וידאו בהם בלקמן ישב ביציע ? )

גלזר קיבל הוראה לא לרדת על התחת היום ? איפה הראש שלו ושל יונתן כהן ? בחו״ל ?

יש לי כל-כך הרבה ביקורת אבל נשמור את זה ליום רביעי כי כרגע זה הולך רק למקום אחד.

19 דקות לפני, ebibo said:

ובאים בטענות לשחקנים שלא נלחמים, השחקנים ראו שלא נלחמים על חברים שלהם ברגעים הכי קשים שלהם, קשה יהיה לדרוש מהם להילחם, כמה שאתם חושבים שזה לא אמור להשפיע זה משפיע

אוי ואבוי לשחקן שיחשוב ככה 

21 דקות לפני, Shroud said:

גם זהבי לא יעזור. 

קשר, בלם וחלוץ

פרץ להשאיל לרמלה

אתה חייב לשחרר מפרץ, הבהרת את עמדתך לגביו כמה אפשר לכתוב עליו

כל הקיץ הזה הצביע על כישלון, הסגל פשוט נחלש משמעותית, הכל מתעכב, אני לא מאשים את דוניס אפילו, זה לא יכול לעבוד ככה.

הפסד לברסט ברביעי וזה יהיה כדור שלג בלתי ניתן לעצירה.