Jump to content

מכבי ת"א - בני יהודה | המשחק הכי חשוב העונה

Sawyer

Recommended Posts

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

מדהים איך אתם באים בטענות למאמן. עושים הנחות למקבלי ההחלטות (וכן גם לגולדהאר).

לא עשיתי הנחות לאף אחד, מה שכן יצאו עלי לא פעם בפורום על טענות לגולדהאר בזמנו.

אני אומר את זה בפעם החמישים היום - זה אחד החלונות הכי שחורים שאני זוכר.

מביך איך שאנחנו מגישים לחיפה את האליפות הזאת, מהר מאוד אנחנו משלמים על כל ההתנהלות של הקיץ המסריח הזה.

5 דקות לפני, antonio_margheriti2 said:

צריכים נס ביום רביעי, אם עוברים, אז להנחית כאן 4 זרים כבר למחרת.

שניה אחי, נדבר עם ביבי שישאיר את ישראל פתוחה לעוד כמה ימים כי למכבי לא היה זמן חודשיים להביא לכאן זרים. 

אז במקום גארלדש וסאבוריט ראינו את בן ביטון ודוידזאדה
במקום מיכה ואצילי עלו היום דור פרץ כ10 ואלמוג בכנף.
במקום צ'יקו עלה בלקמן.
מה ציפיתם שיקרה?

אף פעם לא יצאתי נגד מאמן גם אם הוא היה הכי גרוע בעולם וחוויתי מספיק מאמנים גרועים וגם הפעם לא אעשה את זה. אבל קצת קשה לי עם השמירה הזאת של שחקנים. ותמיד במשחקים כאלה שלא הולך לחשוב מה היה קורה עם ההרכב שסיים את המשחק היה מתחיל את המשחק... 

בעיקרון הרבה דברים עיצבנו במשחק היום ויש שחקנים שלא מקומם במכבי ושחסרים מספיק שחקנים בשביל שיהיה הרכב שיתקרב לשנה שעברה אבל לצאת נגד שחקנים ספציפים והמאמן לא יוביל לכלום. 

מקווה שהוא ילמד מהמשחק הזה ויתחיל לעלות עם הרכב חזק ונורמלי בלי לשמור אף אחד לשום משחק. 

Just now, Lahav8 said:

תסלח לי שאני מציאותי ורואה כמה צעדים קדימה...

לא מגישים שום דבר. קודם כל מחזור 2 תפסיק לקפל תעונה. ושנית אם חיפה תקח זה יהיה בזכות.

3 דקות לפני, snufkin said:

היה נראה מבואס מגול שחטף דקה 90. טבעי לגמרי. התרגלנו לפוקר פייס של איביץ'.

אני פחות מודאג מהמאמן. נראה שהוא עוד לומד את הסגל ואת הליגה. אני כן מאוד מודאד מהסגל שיש לו. בלי דן ביטון אין לנו שום דבר יצירתי בהתקפה. אין לנו חלוץ נורמלי חוץ משכטר. ההגנה פשוט ביזיון אחד גדול, הכי חלשה שאני זוכר מאז 2012. המצב של הסגל רע מאוד

+1

Just now, itan17 said:

עם סגל כזה נקודה אחת משש בבית??? צריך להיות מחרב רציני

פשוט התפוצצה הבועה, השחקנים שלנו ניצלו יכולת בינונית מקבוצות הליגה ויכולת מעולה של אימון ומאמן. השחקנים עצמם בינוניים. פרץ, ריקן אופיר ייני אין להם מקום אצלנו מספיק עם הבלוף הזה.  

הכל מוקדם מדי והקלפים יתערבבו עוד הרבה בטח עם כל השיגעון של הקורונה . רק שהנאחס לא ידלוף לאירופה ואם נעבור שלב מאמין יגיעו 2 שחקנים לפחות ויתחילו לסדר את הראש בליגה. צריך להאמין במאמן , משהו או מישהו יווני חייב להצליח פה במשהו מתישהו.

אגב הזבלים בתקשורת מדברים כל הזמן ״הכסף של גולדהאר הכסף של גולדהאר הכסף של גולדהאר, בטלפון אני לוקח אליפות״ ובסוף מכבי עולים בלי זרים בכלל בהרכב ולא מסוגלים להביא אפילו זר אחד נורמלי אחרי שאיבדת כל כך הרבה שחקנים משמעותיים ונראים כמו הצרות של כולנו.

אוף זו הולכת להיות עונה כל כך קשה...

ערן בוא כבר

6 דקות לפני, snufkin said:

היה נראה מבואס מגול שחטף דקה 90. טבעי לגמרי. התרגלנו לפוקר פייס של איביץ'.

אני פחות מודאג מהמאמן. נראה שהוא עוד לומד את הסגל ואת הליגה. אני כן מאוד מודאד מהסגל שיש לו. בלי דן ביטון אין לנו שום דבר יצירתי בהתקפה. אין לנו חלוץ נורמלי חוץ משכטר. ההגנה פשוט ביזיון אחד גדול, הכי חלשה שאני זוכר מאז 2012. המצב של הסגל רע מאוד

מסכים שהסגל בעייתי. אבל כן אפשר לדרוש להראות טוב יותר מול בני יהודה ומכבי פ"ת.

אני מקווה שעד שנתאפס (וזה יותר על הצוות הניהולי) לא תהיה בריחה גדולה מדי בצמרת. בשנתיים האחרונות זה היה בדיוק ההיפך - אנחנו ניצלנו את חוסר ההיערכות של שאר הקבוצות כדי לברוח קצת לליגה (זה זכור לי מאוד מהעונה הראשונה של איביץ').

בלי קשר, אני גם לא יודע עד כמה חדר ההלבשה "בריא" העונה. נראה לא טוב.

Just now, itan17 said:

נתת להם פור כשעלית בלי גולסה ודן ביטון באמצע, ועם בלקמן שזה כמו שחקן פחות. כשהם נכנסו מכבי התחילה לייצר גם מצבים. 

למרות הפאניקה כאן בפורום אני חושב שעם סאבוריט, גולסה ודן ביטון בהרכב אנחנו קבוצה אחרת לגמרי, וגם יונתן כהן וטב"ח ייכנסו לכושר אני מאמין. 

אבל כן, כרגע כשייני בלם אנחנו נספוג לפחות שער אחד כל משחק (גם אם היום זה לא עליו) וכשבלקמן חלוץ יהיה קשה מאוד להבקיע. 

2 דקות לפני, itan17 said:

מה זה סגל כזה? סגל גרוע. זה שאיביץ' קוסם גרם להנהלה וגם לחלק מהעובדים לחיות בסרט. 

יונתן כהן הכי חלש על המגרש. פאקינג דוידזאדה וביטון מגנים, ייני בלם ובלקמן חלוץ. לא עבדו כל הקיץ המזדיין הזה וככה זה נראה.

2 דקות לפני, אלמוג מלול said:

לא מגישים שום דבר. קודם כל מחזור 2 תפסיק לקפל תעונה. ושנית אם חיפה תקח זה יהיה בזכות.

בזכות הכסף ששחר שופך