Jump to content

ברק יצחקי

snufkin

Recommended Posts

יצחקי יושב על המשבצת של להתקשר למיטש ולהסביר לו שזה צריך לבוא ממנו, שהמשמעות גדולה מכדי לוותר עליה, שזה מהלך שיכול לשנות את העתיד של מכבי תל אביב בעונה הקרובה ובכלל בראי ההיסטוריה. שהוא צריך חד פעמית לשבור את הכללים והחוקים וההתנהלות הפיננסית ולהרים טלפון לערן ולהגיד לו שמכבי תעשה הכל כדי שהוא יחזור מחר ובוא נדבר תנאים, ערן כבר יהיה הוגן ולא יחפש להשתולל בכסף כי מבין את המצב ורוצה בהצלחת הקבוצה. 

כאן הוא יכל לתת את האימפקט.

אני חושב שרוב העבודה שלו נוגעת למושאלים

לעקוב אחרים, לקבוע אם הם צריכים לחזור או לאיפה כדאי להשאיל אותם ואת מי אפשר למכור.

אלו נכסים של מכבי והוא מנהל אותם 

6 דקות לפני, Sawyer said:

יצחקי יושב על המשבצת של להתקשר למיטש ולהסביר לו שזה צריך לבוא ממנו, שהמשמעות גדולה מכדי לוותר עליה, שזה מהלך שיכול לשנות את העתיד של מכבי תל אביב בעונה הקרובה ובכלל בראי ההיסטוריה. שהוא צריך חד פעמית לשבור את הכללים והחוקים וההתנהלות הפיננסית ולהרים טלפון לערן ולהגיד לו שמכבי תעשה הכל כדי שהוא יחזור מחר ובוא נדבר תנאים, ערן כבר יהיה הוגן ולא יחפש להשתולל בכסף כי מבין את המצב ורוצה בהצלחת הקבוצה. 

כאן הוא יכל לתת את האימפקט.

סוייר, אנחנו בטוחים לגמרי שלא היתה שום שיחת טלפון בין מכבי לבין ערן? נשמע לי מוזר שאפילו גישוש ראשוני לא היה. 

3 hours ago, המכבייה said:

סוייר, אנחנו בטוחים לגמרי שלא היתה שום שיחת טלפון בין מכבי לבין ערן? נשמע לי מוזר שאפילו גישוש ראשוני לא היה. 

מה זה הדבר הזה שיחת טלפון בין מכבי לזהבי, אנחנו במציאות לא במשחקי הניחושים ומה שאתה מתאר פה מבחינתי זה כלום.

מיטש גולדהאר מתקשר לערן זהבי ואומר לו אני רוצה אותך במכבי. אנחנו נעשה מה שצריך כדי שזה יקרה כבר מחר. איך גורמים לזה לקרות ואיך רואים ביחד את העונה הקרובה? 

זהו. כל דבר אחר זה פשוט לא רלוונטי.

וזה עוד לא קרה..

4 דקות לפני, Sawyer said:

מה זה הדבר הזה שיחת טלפון בין מכבי לזהבי, אנחנו במציאות לא במשחקי הניחושים ומה שאתה מתאר פה מבחינתי זה כלום.

מיטש גולדהאר מתקשר לערן זהבי ואומר לו אני רוצה אותך במכבי. אנחנו נעשה מה שצריך כדי שזה יקרה כבר מחר. איך גורמים לזה לקרות ואיך רואים ביחד את העונה הקרובה? 

זהו. כל דבר אחר זה פשוט לא רלוונטי.

וזה עוד לא קרה..

כי אם היתה, אנחנו לא יודעים את תוכנה. אני גם לא חושב ששיחה כמו שתיארת, היתה גורמת לערן לסתום את האוזניים להצעות אחרות. אבל זאת רק מחשבה מושכלת ולא מבוססת- ערן לא היה מתחייב לפני שבוע על מיליון יורו לעונה בחוזה לשלוש שנים במכבי. 

On 4.9.2020 at 21:39, המכבייה said:

כי אם היתה, אנחנו לא יודעים את תוכנה. אני גם לא חושב ששיחה כמו שתיארת, היתה גורמת לערן לסתום את האוזניים להצעות אחרות. אבל זאת רק מחשבה מושכלת ולא מבוססת- ערן לא היה מתחייב לפני שבוע על מיליון יורו לעונה בחוזה לשלוש שנים במכבי. 

הוא לא צריך להתחייב

הוא צריך לדעת שיש על השולחן הצעה  + בונוסים, זה שווה לנו הרבה יותר

נ-כ-ש-ל.

הייתי מצפה מברק להסביר למיץ את הפרשה של מיכה ואצילי כי הוא בטוח לא הבין אותה, בטח יועצי שקר דחפו לו שזה תיק אונס(כפי שהבנות טענו בהתחלה).

50 דקות לפני, זיפו said:

נ-כ-ש-ל.

הייתי מצפה מברק להסביר למיץ את הפרשה של מיכה ואצילי כי הוא בטוח לא הבין אותה, בטח יועצי שקר דחפו לו שזה תיק אונס(כפי שהבנות טענו בהתחלה).

אני בטוח מיטש יודע טוב מאיתנו את כל הפרטים. הפכת את ברק לגננת עכשיו? זה זילזול שלא לצורך באינטילגנציה והמעורבות של מיטש.

1 hour ago, הצבר said:

הוא לא צריך להתחייב

הוא צריך לדעת שיש על השולחן הצעה  + בונוסים, זה שווה לנו הרבה יותר

אין סרט שמכבי לא גיששה ונתנה הצעה בקווים כללים. אין סרט כזה. 

4 דקות לפני, המכבייה said:

אין סרט שמכבי לא גיששה ונתנה הצעה בקווים כללים. אין סרט כזה. 

לא יודע איך אתה כל כך בטוח אחרי הקיץ הזה. 

לא יכול להיות שמכבי החליטו שהם מרוצים מהשנתיים האחרונות שבהם לא הושקע הרבה כסף על ישראלים מבחוץ והסתמכו בעיקר על הצעירים והצליח להם? או שהחליטו שלא מתאים להם ההוצאה הזאת כשאין קהל?

שני התירוצים לא מתקבלים, אבל אני לא אופתע אם מכבי לא ממש עשו משהו ואני כבר מדמיין את זהבי בראיון שישאלו אותו על מכבי והוא יגיד שזה הרגיש לו שלא באמת נלחמו עליו ורצו שהוא יחזור.

Just now, מכביסט לעד said:

לא יודע איך אתה כל כך בטוח אחרי הקיץ הזה. 

לא יכול להיות שמכבי החליטו שהם מרוצים מהשנתיים האחרונות שבהם לא הושקע הרבה כסף על ישראלים מבחוץ והסתמכו בעיקר על הצעירים והצליח להם? או שהחליטו שלא מתאים להם ההוצאה הזאת כשאין קהל?

שני התירוצים לא מתקבלים, אבל אני לא אופתע אם מכבי לא ממש עשו משהו ואני כבר מדמיין את זהבי בראיון שישאלו אותו על מכבי והוא יגיד שזה הרגיש לו שלא באמת נלחמו עליו ורצו שהוא יחזור.

עניין הקהל הוא אכן פקטור מטריד ומעכב אבל אפילו ברמת הנימוס, אני מאמין שנוצר קשר. 

אם כבר 6 שנים ברצף הקבוצה לא מוכנה מוקדם בקיץ והסמכות המקצועית התחלפה במהלך התקופה כמה פעמים, אז כנראה שהבעיה היא לא במי שמחליט. אבל לכם זה לא משנה, אתם כבר סימנתם את המטרה.

יצחקי לא כזה עציץ כמו שאתם חושבים. תנו לו קצת ריספקט.

איך אנשים גומרים מזה שהכל שמור במכבי ולא דולף ומצד שני מתחילים לפתוח על אנשים שהם בכלל לא יודעים מה הם עושים מאחורי הקלעים.

Just now, gilgil28 said:

איך אנשים גומרים מזה שהכל שמור במכבי ולא דולף ומצד שני מתחילים לפתוח על אנשים שהם בכלל לא יודעים מה הם עושים מאחורי הקלעים.

זה. 

3 דקות לפני, gilgil28 said:

אבל לצערי בקיץ האחרון זה כבר לא ככה. יודעים המון דברים שלא אמורים לדעת.

33 דקות לפני, gilgil28 said:

לא ביקשנו לקרוא את המיילים האישיים שלהם, רק לדעת מה לכל הרוחות התפקיד שלהם. 

יצחקי, תמם, ניקוליץ, מאירי, אנגלידיס 

מה בעצם הגדרת התפקיד של כל אחד?

41 דקות לפני, gilgil28 said:

ככה זה.

סוגדים למיץ' עד שפעם אחת הוא מחליט על מהלך שלא לטעמם.

וכשזה קורה קוראים לו חסר כבוד, חסר לב וחסר זהות.

מגעיל, כפיות טובה ישראלית טיפוסית.

2 hours ago, nirc2 said:

זה מה שמעניין אותנו?

3 hours ago, nirc2 said:

נסתפק גם באפשרויות בינאריות - "אחראי / לא אחראי על רכש."

20 דקות לפני, קובי השועל said:

יש עוד רבים וטובים בהנהלת מכבי שעובדים מאחורי הקלעים. בפן המקצועי אני חושב שכרגע עובדים עם חברות ניהול חיצוניות.

לא הבנתי מה זה אומר