Jump to content

ברק יצחקי

snufkin

Recommended Posts

25 דקות לפני, קובי השועל said:

יש עוד רבים וטובים בהנהלת מכבי שעובדים מאחורי הקלעים. בפן המקצועי אני חושב שכרגע עובדים עם חברות ניהול חיצוניות.

אם זה נכון הנחת פה פצצה!

9 דקות לפני, turgi said:

לא הבנתי מה זה אומר

בהעדר מנכ"ל ומנהל מקצועי אני מאמין ששוכרים שירות של חברת ניהול מועדוני ספורט כלשהי שעובדת מול סוכנים, מנהלת מו"מ, מתאימה רכש לדרישות המאמן והתקציב וכול'. יושבים שם אנליסטים, שחקני עבר ובעלי מקצוע מתחום הכדורגל.

27 דקות לפני, קובי השועל said:

בהעדר מנכ"ל ומנהל מקצועי אני מאמין ששוכרים שירות של חברת ניהול מועדוני ספורט כלשהי שעובדת מול סוכנים, מנהלת מו"מ, מתאימה רכש לדרישות המאמן והתקציב וכול'. יושבים שם אנליסטים, שחקני עבר ובעלי מקצוע מתחום הכדורגל.

האל ישמור

6 hours ago, קובי השועל said:

יש עוד רבים וטובים בהנהלת מכבי שעובדים מאחורי הקלעים. בפן המקצועי אני חושב שכרגע עובדים עם חברות ניהול חיצוניות.

מה גרם לך להאמין בשטות הזאת ? מת לדעת מי הצליח להטריל אותך

51 דקות לפני, הצבר said:

מה גרם לך להאמין בשטות הזאת ? מת לדעת מי הצליח להטריל אותך

לא חושב שיצחקי לבדו יכול וצריך להיות הגורם המקצועי המכריע בפן המקצועי. מאמין שמיץ' רוצה דעות של מומחים כמו בכל תחום ויש חברות שעושות את זה מעולה. שוב, זה לא מידיעה סתם הערכה אישית שלי.

28 דקות לפני, קובי השועל said:

לא חושב שיצחקי לבדו יכול וצריך להיות הגורם המקצועי המכריע בפן המקצועי. מאמין שמיץ' רוצה דעות של מומחים כמו בכל תחום ויש חברות שעושות את זה מעולה. שוב, זה לא מידיעה סתם הערכה אישית שלי.

זה לא חברת ניהול, אתה מתכוון לחברות שנותנות שירותי סקאוט ואנליזה.

6 דקות לפני, snufkin said:

זה לא חברת ניהול, אתה מתכוון לחברות שנותנות שירותי סקאוט ואנליזה.

התוכנות של נימני.

היה איזה חודש שלם בשנה האחרונה שאבי לא הפסיק להזכיר בכל ראיון את התוכנות סקאוטינג שהוא עובד איתן..

ושאין צורך היום לנסוע למגרשים בשביל לראות שחקנים. כזה. חברות חיצוניות שמכבי עובדות איתן זה בדר"כ לאיתור מנכ"ל \ משהו בסגנון הזה. (מרטין ביין, מנספורד)

לא יודע אם להיות "מאוכזב" מיצחקי, אני חושב שזה לא יושב עליו הפרידה מהשניים + אי הצעה לערן, אני חושב שזה יותר ג'ורדי שהייתה לו אקסטרה השפעה + סמכות בלתי רגילה

שכנראה אין ליצחקי וגם לא תהיה לבעל תפקיד אחד אחר במכבי.

מאיפה אתם יודעים שיצחקי לא ניסה לשכנע את מיץ' להשאיר את אצילי ומיכה ולא אמר לו כלום על ערן? זה שזה לא קרה זה לא אומר שיצחקי לא ניסה 

7 hours ago, הרוסונרי said:

מאיפה אתם יודעים שיצחקי לא ניסה לשכנע את מיץ' להשאיר את אצילי ומיכה ולא אמר לו כלום על ערן? זה שזה לא קרה זה לא אומר שיצחקי לא ניסה 

לא מאמין שעם אנשים חזקים כמו מנספורד וג'ורדי הפרשה הייתה מתפתחת למימדים כאלו.

4 דקות לפני, הנדון said:

לא מאמין שעם אנשים חזקים כמו מנספורד וג'ורדי הפרשה הייתה מתפתחת למימדים כאלו.

הפרשה ממש לא התנפחה.

להיפך, נתפרה בשיא המקצועיות והשקט.

בתקשורת חגגו כי הנושא מושך עניין, אבל זה לא תלוי במכבי.

34 דקות לפני, gilgil28 said:

מה בדיוק אתה יודע שהוא עשה או לא עשה?

אתה ידעת בדיוק מה התפקיד של ג'ורדי, מנספורד, ביין, טוריחו, מורן מאירי אבל פה זה לא ברור אלו תחומי אחריות יש לו.

7 דקות לפני, הנדון said:

אתה ידעת בדיוק מה התפקיד של ג'ורדי, מנספורד, ביין, טוריחו, מורן מאירי אבל פה זה לא ברור אלו תחומי אחריות יש לו.

לדעתי( הלא מלומדת) זה קצת השתנה. הפיירפליי קידם את תמם בכל הקשור לשמירה על המגבלות. ברק יצחקי התחיל במערך הסקאוטינג והתקדם לכיוון של החלטות מקצועיות. אבל זה לגמרי בחפיפה עם המגבלות התקציביות. ניחוש מושכל שלי. 

יצחקי הוא אחד המערבבים המתערבבים והמתקמבנים הכי גדולים בכדרוגל שלנו ( ואני לא אומר את זה לשלילה ) 

בקשר למיכה ואצילי ברק כמובן היה בעדם, אבל לא סופרים אותו. גם איביץ היה מאוד בעדם והעובדה שהוא הבין שהם לא יוחזרו הייתה עוד שיקול בנדבך השיקולים לעזוב. 

ההחלטה עליהם הייתה לגמרי של מיץ', ולא מדובר על החלטה שהוא התייעץ עליה 

12 hours ago, הצבר said:

יצחקי הוא אחד המערבבים המתערבבים והמתקמבנים הכי גדולים בכדרוגל שלנו ( ואני לא אומר את זה לשלילה ) 

בקשר למיכה ואצילי ברק כמובן היה בעדם, אבל לא סופרים אותו. גם איביץ היה מאוד בעדם והעובדה שהוא הבין שהם לא יוחזרו הייתה עוד שיקול בנדבך השיקולים לעזוב. 

ההחלטה עליהם הייתה לגמרי של מיץ', ולא מדובר על החלטה שהוא התייעץ עליה 

דעתי האישית (לא מידיעה) שאני לגמרי מסכים איתך וחושב כמוך.

אני בעד יצחקי לגמרי. לדעתי, רק לג'ורדי הייתה את האופציה\היכולת לשנות החלטה של מיץ', החלטה בסדר גודל כזה...וגם זה...לא בטוח.

בדיוק היום דיברתי עם חבר על כל הפסטיבל הרועש סביב זהבי (סגור פה סגור שם) ונזכרנו שבדיוק לפני עשור שהביאו לנו את יצחקי, גם עשו רעש כזה סגור במכבי/סגור בהפועל. ובסוף שילמנו סכום אסטרונומי. 

לפי מה שנראה כרגע זהבי לא חושב על מכבי. לא ברור מה ההצעה מטורקיה. מה שברור יש הרבה פימפום לעשות כמה שיותר רעש והד תקשורתי...

אנשים ממש חייבים להפסיק להתבטא בפורום כאילו הם מבינים משהו מהחיים שלהם או מקבלים מידע פנים ממכבי, כי יש פה אנשים שעוד עלולים להאמין

8 hours ago, Insigne said:

דעתי האישית (לא מידיעה) שאני לגמרי מסכים איתך וחושב כמוך.

אני בעד יצחקי לגמרי. לדעתי, רק לג'ורדי הייתה את האופציה\היכולת לשנות החלטה של מיץ', החלטה בסדר גודל כזה...וגם זה...לא בטוח.

לא חושב שיש פה בעד או נגד יצחקי בסך הכל מנסים להבין מה תפקידו בכוח.