Jump to content

ברק יצחקי

snufkin

Recommended Posts

באופן רשמי הוא מוגדר כ"מנהל טכני". מה בדיוק הטייטל הזה אומר? מה הוא עושה בפועל כשהוא קם כל בוקר לעבודה? 

בכלל, לפי השמועות, ברק הוא אחד הדמויוצ הדומננטיות בהנהלת מכבי נכון להיום. אולי "האיש החזק" של מיץ' בקבוצה חוץ מאנגלידס (שגם הוא לא בתפקיד רשמי במכבי ולא נמצא בקריית שלום בדרך כלל). אפשר לומר אולי שיצחקי הוא האיש של גולדהאר בקריית שלום?

מדהים השינוי שהבחור הזה עבר. מטראבל מייקר, בחברוה המפוקפקת של אייל גולן  שסולק לגלות בקפריסין לאיש אמונו היציב של מליארדר פלנטרופ מקנדה. אנחנו מכירים ואוהבים מאוק את יצחקי השחקן הוירטואוז אבל מה אנחנו יודעים על יצחקי איש ההנהלה במכבי? לא זוכר אותו מתראיין וגם אם כן אמר מילה וחצי כלליות שלא אמרו שום דבר. מדהים גם שהוא (כנראה) ממדר עצמו מהתקשורת והברנז'ה הישראלית בכל הקשור למכבי.

אפשר לומר הרבה דברים על יצחקי של העבר אבל על יצחקי של היום? אין לי מושג ולא יודע אם למישהו מאיתנו יש. אם למישהו יש מושג, הוא מוזמן לשפוך כאן קצת אור.

שורה תחתונה הוא לא הצליח להשאיר פה את אצילי ומיכה והוא לא הצליח לגרום למיטש להגיש הצעת ענק מיידית לערן

שאר השאלות שלך פשוט פחות מעניינות כשמסתכלים על זה..

החזיר את בן חיים(חבר שלו) והביא את בן ביטון(שחקן של הסוכן שלו לשעבר)

נכשל בדברים אחרים כרגע

אותה גיברת בשינוי אדרת, זרים באים מאוחר(אם בכלל), אצילי ומיכה לא נשארו פה וערן לא קיבל שום הצעה(גם לא יקבל)

13 דקות לפני, Sawyer said:

שורה תחתונה הוא לא הצליח להשאיר פה את אצילי ומיכה והוא לא הצליח לגרום למיטש להגיש הצעת ענק מיידית לערן

בדיוק מה שבאתי לכתוב איך שסיימתי לקרוא את ההודעה הראשית. 

מיטש כנראה זיהה שם משהו. יש לי תחושה שמאד נהנה ממנו. הוא היה שחקן מבריק ואני זוכר גם בן אדם רהוט ואינטילגנטי. לא אדם שיפספס את האפשרות הזאת שנפתחה בפניו. 

25 דקות לפני, Sawyer said:

אני מסכים איתך אבל שואל שאלות בסיסיות יותר, מה התפקיד שלו? מה הסמכויות? מה הביא את מיץ' לתת לו להיות "האיש החזק" שלו במכבי? או שהוא לא כזה? ואם הוא לא כזה אז כל מה שציינת לא היה תלוי בו כנראה. איך הוא הפך מהילד הבעייתי שמסתובב עם אייל גולן ומוגלה לקפריסין לאיש אמונו של מיץ' ? מה יש בו? 

7 דקות לפני, המכבייה said:

מיטש כנראה זיהה שם משהו. יש לי תחושה שמאד נהנה ממנו. הוא היה שחקן מבריק ואני זוכר גם בן אדם רהוט ואינטילגנטי. לא אדם שיפספס את האפשרות הזאת שנפתחה בפניו. 

אני בטוח שיש בו משהו, אחרת מיץ' לא היה ממנה אותו. אני לא זוכר משהו יוצא דופן ממנו בהיבט של האינטלגנציה אבל אולי אני לא זוכר נכון כי הרושם שלי ממנו יושפע הרבה מהיצחקי של פעם שהיה הילד הבעייתי והנהנתן, שועה סטייל. אבל אולי הוא לא באמת האיש החזק במועדון? אנחנו לא באמת יודעים.

בכל מקרה זה נושא שמאוד מסקרן אותי, אם ניקח כמשל אז זה כמו ששועה עוד כמה שנים יתבגר ויהפוך להיות איש אמונו של שחר אחרי שיפרוש  וכאן זה אפילו יותר חזק כי מיץ' הכי לא מעורבב בכל הישראלידה. אני חושב שלג'ורדי יש הרבה מניות בקידום של יצחקי.

6 דקות לפני, snufkin said:

אני בטוח שיש בו משהו, אחרת מיץ' לא היה ממנה אותו. אני לא זוכר משהו יוצא דופן ממנו בהיבט של האינטלגנציה אבל אולי אני לא זוכר נכון כי הרושם שלי ממנו יושפע הרבה מהיצחקי של פעם שהיה הילד הבעייתי והנהנתן, שועה סטייל. אבל אולי הוא לא באמת האיש החזק במועדון? אנחנו לא באמת יודעים.

בכל מקרה זה נושא שמאוד מסקרן אותי, אם ניקח כמשל אז זה כמו ששועה עוד כמה שנים יתבגר ויהפוך להיות איש אמונו של שחר אחרי שיפרוש  וכאן זה אפילו יותר חזק כי מיץ' הכי לא מעורבב בכל הישראלידה. אני חושב שלג'ורדי יש הרבה מניות בקידום של יצחקי.

יצחקי מעולם לא היה במקומות ההתנהגותיים של שועה והכישרון שלו היה בלוול אחר לגמרי מההוא שנתן 7 גולים בחצי עונה בבני יהודה(כרגע). חיות אחרות לגמרי. תמיד היה בברק יותר מהנראה לעין. ואני חושב שזה ג'ורדי שזיהה שם משהו. אני זוכר שחקן מאד טבעי ונינוח מול מצלמה, ואדם שהצליח להתמקצע ולחזור טוב ובוגר יותר אחרי פציעה קשה. 

13 דקות לפני, snufkin said:

אני מסכים איתך אבל שואל שאלות בסיסיות יותר, מה התפקיד שלו? מה הסמכויות? מה הביא את מיץ' לתת לו להיות "האיש החזק" שלו במכבי? או שהוא לא כזה? ואם הוא לא כזה אז כל מה שציינת לא היה תלוי בו כנראה. איך הוא הפך מהילד הבעייתי שמסתובב עם אייל גולן ומוגלה לקפריסין לאיש אמונו של מיץ' ? מה יש בו? 

יש מצב הוא מחזיק משהו על מיטש

הוא מונה בדיוק שג'ורדי עזב, מבחינת מיץ' נפער חור של איש מקצוע אולי קצת ערמומי ואינטיליגנט כמו ג'ורדי שמכיר את כל ההתנהלות של הכדורגל הישראלי וברק התאים לנישה הזאת. 

1 hour ago, Sawyer said:

☝️

לא יודע אם הוא האיש החזק במועדון, לדעתי שרון היא בעצם המנכ''לית בפועל ולא יודע אם הוא סמכות מקצועית מעל ואן לוואן למשל.

אבל מסכים לגמרי עם סוייר ומוסיף, שאם הוא אחראי על שחקנים הוא נכשל. בלם וחלוץ היו צריכים להיות כבר בקנה מזמן.

10 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

לא יודע אם הוא האיש החזק במועדון, לדעתי שרון היא בעצם המנכ''לית בפועל ולא יודע אם הוא סמכות מקצועית מעל ואן לוואן למשל.

אבל מסכים לגמרי עם סוייר ומוסיף, שאם הוא אחראי על שחקנים הוא נכשל. בלם וחלוץ היו צריכים להיות כבר בקנה מזמן.

לפי ניסיון עבר, אי הבאת שחקנים קשור לחוסר אישור תקציבי מלמעלה. לא חושב שלברק היתה בעיה אמיתית בלהנחית פה שחקנים. אם למי שמנהל את הפועל/רעננה/נתניה/בני יהודה אין בעיה, אז גם לו אין. כולם עובדים פה עם אותם סוכנים ואף אחד לא מגלה את אמריקה. כמו שג'ורדי אמר לא פעם, לא תמיד יש אישור לזה. אבל אני מבין איך בקיץ הלא טוב הזה, הוא הופך לש.ג קלאסי. 

10 דקות לפני, maor24 said:

אם גורדי היה היום במכבי הייתה מוגשת הצעה לזהבי ומיכה ואצילי היו עדיין במכבי

אם ג'ורדי היה היום במכבי, זה כנראה בגלל שמיטש לא מאס בו והרגיש מיצוי. אבל הכל קול, ג'ורדי, ארכיטקט הפיירפליי, היה מגיש לזהבי הצעה על דעת עצמו. בסך הכל הגיוני.

33 דקות לפני, המכבייה said:

לפי ניסיון עבר, אי הבאת שחקנים קשור לחוסר אישור תקציבי מלמעלה. לא חושב שלברק היתה בעיה אמיתית בלהנחית פה שחקנים. אם למי שמנהל את הפועל/רעננה/נתניה/בני יהודה אין בעיה, אז גם לו אין. כולם עובדים פה עם אותם סוכנים ואף אחד לא מגלה את אמריקה. כמו שג'ורדי אמר לא פעם, לא תמיד יש אישור לזה. אבל אני מבין איך בקיץ הלא טוב הזה, הוא הופך לש.ג קלאסי. 

אני גם לא בטוח שהוא האיש להאשים אותו בעזיבות שחקנים או היעדר רכש. מיכה ואצילי זה טאבו של מיץ' וגם ג'ורדי או אפילו אבא שלו לא היו מונעים את הפרידה.

לגבי מו"מ שלא הבשיל עדין עם שחקני רכש זרים, אני גם לא מבין למה להאשים את יצחקי. הוא קובע את מסגרת התקציב? למעשה, אני לא יודע מה התפקיד שלו בשרשרת קבלת ההחלטות. 

לגבי מי שכתב כאן על זה שהוא "הביא את חבר שלו בן חיים" או "הביא שחקן של סוכן שהוא חבר שלו" אני רק יכל להגיד שלדעתי אלו שטויות וזה זלזול במיץ' לחשוב שיצחקי מסדר ג'ובים לחברים ומיץ' לא מונע או עולה על זה.

בן חיים שחקן טוב שמזוהה עם מכבי, בעמדה שבא היינו צריכים ובשכר של 180 אלף דולר, נמוך בקנה מידה של מכבי. בן ביטון בא לסתום חור בעמדת המגן הימני, כנראה מחוסר ברירה. אין להבאה שלהם קשר ל"חברות" עם יצחקי

14 דקות לפני, snufkin said:

אני גם לא בטוח שהוא האיש להאשים אותו בעזיבות שחקנים או היעדר רכש. מיכה ואצילי זה טאבו של מיץ' וגם ג'ורדי או אפילו אבא שלו לא היו מונעים את הפרידה.

לגבי מו"מ שלא הבשיל עדין עם שחקני רכש זרים, אני גם לא מבין למה להאשים את יצחקי. הוא קובע את מסגרת התקציב? למעשה, אני לא יודע מה התפקיד שלו בשרשרת קבלת ההחלטות. 

לגבי מי שכתב כאן על זה שהוא "הביא את חבר שלו בן חיים" או "הביא שחקן של סוכן שהוא חבר שלו" אני רק יכל להגיד שלדעתי אלו שטויות וזה זלזול במיץ' לחשוב שיצחקי מסדר ג'ובים לחברים ומיץ' לא מונע או עולה על זה.

בן חיים שחקן טוב שמזוהה עם מכבי, בעמדה שבא היינו צריכים ובשכר של 180 אלף דולר, נמוך בקנה מידה של מכבי. בן ביטון בא לסתום חור בעמדת המגן הימני, כנראה מחוסר ברירה. אין להבאה שלהם קשר ל"חברות" עם יצחקי

מסכים לגמרי. ואם אני לא טועה, ערןדהקינג21 היה מאד בעד החזרת טבח למכבי. יותר ממני לפחות. 

1 דקה לפני, המכבייה said:

מסכים לגמרי. ואם אני לא טועה, ערןדהקינג21 היה מאד בעד החזרת טבח למכבי. יותר ממני לפחות. 

עזוב שטויות...כל קיץ הפורום הזה מאבד שפיות ונכנס לדיפרסיה.

2 hours ago, Sawyer said:

עם כל הכבוד לברק יצחקי, אני בטוח שהוא בורג מרכזי במערכת ואם הוא שם כנראה שהוא שווב משהו. הוא דמות מוערכת בכדורגל הישראלי וטוב שכך . מפה ועד להשפיע על הישארותם של מיכה ואצילי או החתמה של ערן נראה לי רחוק מדי. לא בטוח שמישהו היה מצליח למנוע ממנו לקבל את ההחלטה הזו. כנ״ל לגבי ערן.

דיברתם פה על חוסר הבהירות לגבי תפקידו והדברים שהוא צריך לעשות, אז קשה לנו לקבוע מעורבות בבחירת רכש וכו' אבל מה שבטוח הוא יכל בתור דמות ששיחקה עם כל המעורבים ומכירה את כולם זה לתת אימפקט פה, לגבי קושי המשימות ומה הוא עשה בפועל (אם בכלל) אפשר לדבר מתוך מקסימום ניחושים מושכלים אבל על התוצאה בפועל אין מה להתווכח. מיכה בחוץ, אצילי בחוץ, ערן לא קיבל שיחה עם הצעה ממיטש. 

לא יודע אם זה בוודאות כישלון/חוסר הצלחה של יצחקי אבל בנושאים האלו הוא לכל הפחות לא מקבל נקודות, ואלו היו נושאים חשובים מאוד עבורי. 

מיץ' באמת צריך את יצחקי בשביל לתת הצעת ענק לזהבי? הוא יודע כמה זהבי טוב ואני מאמין שהוא לא עד כדי כך מנותק שהוא לא יודע שזהבי חופשי.