Jump to content

דור מיכה

מכביסט לעד

Recommended Posts

11 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

שמע גבר, אין לי מושג מי אתה ובאופן כללי, אני ממש נגד השיח האלים שהולך כאן נגד אנשים שחושבים אחרת, אבל פייר? זה נראה שאתה ממש ממש מתאמץ להיות הפוך. 

לא נראה לך ששחקן שמשחק במכבי מגיל 8! (כמה כאלה יש בליגה באיזה שהיא קבוצה), מקבל הודעה כזאת מסריחה? אפשר היה לשים וידאו קצר, קצת רגש, גם אם החלטתם בצורה שאינה מקובלת. 

לא נחמץ לך קצת הלב מהדרך שהמועדון מתנהל?

כואב לי מאוד, אבל אני מבין שלמכבי היו את השיקולים שלהם, ואני מבין שבסופו של דבר המועדון יותר חשוב מכל שחקן עם כל הצער

31 דקות לפני, אדביסי said:

כואב לי מאוד, אבל אני מבין שלמכבי היו את השיקולים שלהם, ואני מבין שבסופו של דבר המועדון יותר חשוב מכל שחקן עם כל הצער

יש לזה אפס שייכות לצורה שבה המועדון נפרד מהם, במיוחד ממיכה, גם אם אתה מסכים במאה אחוז עם גולדהאר, לא יכול להיות שאתה מסכים לצורה. 

אני שונא צביעות ולפני שנתיים מאוד התגאו בוידאו שלהם מגיל ילדים במכבי .

33 דקות לפני, פנחס שוף said:

מה שהכי מפריע לי זה הדרך שהמועדון מנסה לטאטא את הפרשה והשחקנים מתחת לשטיח

החלטתם לשחרר אותם? אומר אמן למיטש מה שהוא אומר קדוש 

אבל יש דרך, אני מצפה מהמועדון לשקיפות ולא להתעלם מהשחקנים והפרשה

שיחררתם? תוציאו הודעה תגידו המועדון והבעלים לא מיישרים קו עם השחקנים בלה בלה בלה מצפה מהשחקנים להוות דוגמא

לפחות תעמדו על הדעה שלכם ואל תתביישו ותתנערו מהשחקנים כאילו הם לא חלק מהמועדון

מרגיש לי כמו בן אדם שזורק זבל שיש לו בכיס על הרצפה ברחוב ועושה את זה בסתר כדי שלא יראו

וגם ההודעה לשחקנים צריכה להיות יותר מכבדת, במיוחד לשחקן כמו מיכה שנתן פה 20 שנה ו-5 אליפויות 

תחשבו על מקום העבודה שלכם, אני מניח שאין פה אנשים עם ותק של 20 שנה במקום העבודה שלהם אבל תחשבו שאתם 20 שנה באותו מקום עבודה

יום אחד האשימו אותכם במשהו שבסוף מתברר כמשהו שאתם לא אשמים בו אלא הוטעתם ומקום העבודה שלכם זורק אותכם ביום אחד ללא הודעה מוקדמת אחרי שנתתם את התחת 20 שנה לאותו מקום

אם החלטתם לקחת החלטה תעמדו מאחוריה ולא תתחבאו

הייתי מצפה לעונש חינוכי כמו התנדבות, אפילו הייתי מקבל השעיה או השאלה לעונה אבל המועדון פשוט מסתיר את הפרשה כאילו היא לא קרתה מעולם וזה מאכזב

מסכים באלף אחוז! לא רק זה, גם פרסמו כמו גנבים, לא בשום מדיה חברתית, כדי שאנשים לא יגיבו. 

1 hour ago, דריקס said:

יש הבדל בין חוקי למוסרי. 

עצם זה שבגיר שכב עם בחורה בת 16 זה לא חוקי. האם  ניתן להוכיח ידיעה? כנראה שלא לכן התיק כנראה וייסגר. 

מפה להגיד שמיכה ואצילי לא עשו שום דבר לא מוסרי.. נו באמת. אצילי בגד באשתי בשביל זה.. רק זה כשלעצמו לא מוסרי. 

ולגבי מה שאתה מאחל לבנות.. תהי בריא ילד.

יום אחד שתהיה אבא תזכר במה שרשמת ותתבייש בעצמך מאוד. 

למה היא אחותך שהוא בגד בה ? אצילי ואשתו זה ענין שלהם בלבד ולא קשור למכבי

15 דקות לפני, פנחס שוף said:

https://www.one.co.il/Article/18-19/1,1,3,0/336846.html

צפו בוידאו, לפחות עד האמצע

למה אתה עושה לנו את הכאב הזה אבל.

אגב, הבנתי שהמספר 20 זה סתם חרטא (לא שזה משנה משהו...)

2 hours ago, זיפו said:

מכבי נגנבה ע״י אנשים חסרי לב, זהות וכבוד. מגיע למיכה קצת יותר מההודעה המסכנה כזאת, שיפרסמו אותה בפייסבוק לפחות.

גולדהאר טעה בגדול, לפחות תפרדו מהם כמו שצריך. מה ככ קשה.

אפילו תמונה של מיכה אין.

עצוב לי נורא ומבאס אבל לקרוא למיטש חסר לב, כבוד וזהות זה באמת שיא חדש. לא מתאים זיפו.  

2 hours ago, דריקס said:

עצם זה שבגיר שכב עם בחורה בת 16 זה לא חוקי.

מכיר את טיילור ובן זיני? הוא שכב איתה כשהיא הייתה בת 16, ראית מישהו מתרעם על זה איפשהו? לא.

מכיר ירדן שועה? הילד חרא של חיפה? הוא כרגע עם תלמידת יא. כן כן מה שאתה שומע תלמידת יא בת 16, ומקבל כתבות פרגון בגיא פינס ובאינסטגרם. ראית את האביב גפן הזה מהחדשות 13 עם הפלולה בפרצוף פותח על זה מהדורות? מישהו התרעם? לא.

הבנות האלה לכאורה רצו לשכב איתן מההתחלה  (וכמובן לשקר להם על הגיל שלהן) כדי להגיד ״שכבתי עם דור מיכה ועם אצילי״ ואחרי זה להשוויץ כמו שכתוב בהודעות המפורסמות שכל הרשת ראתה ואז מה אם קנו אותן בסושי ופיצה, העיקר הן שכבו עם כוכבי כדורגל.

מבחן התוצאה קובע והוא אומר שהתיק נסגר מחוסר אשמה, לא מחוסר ראיות. חוסר א-ש-מ-ה.

לא מדבר עכשיו עליהם ואיפה האחריות שלהם גם (וכמובן שיש) אבל בפן החוקי - הכל היה חוקי.

מאוכזב מאוד ממכבי בכל הסיפור הזה. שחקנים גדולים יותר מהם נחשדו, נוקו ואף אחד כבר לא זוכר שזה קרה. מישהו פה זוכר שניימאר נחשד באונס? שרונאלדו גם נחשד במשהו כזה? לפני שקובי בראיינט מת מישהו זכר בכלל שהיה לו איזו האשמת אונס ב2003? לא.

אולי האכזבה הכי גדולה הקיץ הזה, יותר מהרכש ומכל ההתנהלות.

מעציב אותי מאוד שניקוליץ׳ יקבל תמונת Thank You ענקית עם רשימת התארים ש״לקח״ פה ומיכה שורה כזאת עלובה.

11 דקות לפני, חרישי הוא הלילה ואפל said:

לא נסגר עדיין. זו הייתה ידיעה לא נכונה.

2 hours ago, זיפו said:

מכבי נגנבה ע״י אנשים חסרי לב, זהות וכבוד. מגיע למיכה קצת יותר מההודעה המסכנה כזאת, שיפרסמו אותה בפייסבוק לפחות.

גולדהאר טעה בגדול, לפחות תפרדו מהם כמו שצריך. מה ככ קשה.

אפילו תמונה של מיכה אין.

שאלוהים יציל אותנו מאוהדים כמוך

Just now, החתול הצהוב said:

לא נסגר עדיין. זו הייתה ידיעה לא נכונה.

אוקי אז ייסגר.אם הכדורגלנים מתעסקים בכדורגל וכבר מצאו קבוצות חדשות מעבר לים זה הולך לכיוון הזה.

מקווה מאוד שלפחות מיכה יחזור לפה שנה הבאה.

15 דקות לפני, חרישי הוא הלילה ואפל said:

מכיר את טיילור ובן זיני? הוא שכב איתה כשהיא הייתה בת 16, ראית מישהו מתרעם על זה איפשהו? לא.

מכיר ירדן שועה? הילד חרא של חיפה? הוא כרגע עם תלמידת יא. כן כן מה שאתה שומע תלמידת יא בת 16, ומקבל כתבות פרגון בגיא פינס ובאינסטגרם. ראית את האביב גפן הזה מהחדשות 13 עם הפלולה בפרצוף פותח על זה מהדורות? מישהו התרעם? לא.

הבנות האלה לכאורה רצו לשכב איתן מההתחלה  (וכמובן לשקר להם על הגיל שלהן) כדי להגיד ״שכבתי עם דור מיכה ועם אצילי״ ואחרי זה להשוויץ כמו שכתוב בהודעות המפורסמות שכל הרשת ראתה ואז מה אם קנו אותן בסושי ופיצה, העיקר הן שכבו עם כוכבי כדורגל.

לא מדבר עכשיו עליהם ואיפה האחריות שלהם גם (וכמובן שיש) אבל בפן החוקי - הכל היה חוקי.

מאוכזב מאוד ממכבי בכל הסיפור הזה. שחקנים גדולים יותר מהם נחשדו, נוקו ואף אחד כבר לא זוכר שזה קרה.

מעציב אותי מאוד שניקוליץ׳ יקבל תמונת Thank You ענקית עם רשימת התארים ש״לקח״ פה ומיכה שורה כזאת עלובה.

מדוייק להפליא.

1 hour ago, המכבייה said:

עצוב לי נורא ומבאס אבל לקרוא למיטש חסר לב, כבוד וזהות זה באמת שיא חדש. לא מתאים זיפו.  

מה שכתבתי הוא לא נגד מיץ' אלא נגד ההנהלות המבישה זאת.

בהודעה הזאת ספציפית שכתבתי היא מופנת לצורת הודעת "עזיבה" של מיכה.

לפרסם כמה מילים, ללא תמונה של שחקן שגדל במועדון זאת בושה וחרפה, חוסר כבוד.

לא רק כלפי השחקן, גם כלפי כאוהד מכבי שכואב לו ששחקן שגדל במכבי מסיים ככה את ה-20 שנה שלו במועדון, בהודעה מסריחה שוב חסרת כבוד ללא תמונה וללא הערכה.

פשוט כתבו הודעה ומחקו את 2 השחקנים ממכבי, בלי שום תמונה בלי כלום!

אולי מה שכתבתי קצת מוגזם, אבל גם ההתנהלות של המועדון כלפי מיכה מוגזמת ובאמת זה נראה כאילו מחקו את השחקן, כאילו הוא לא קיים, כאילו הוא שיחק 2 משחקים וזהו..

1 hour ago, זיפו said:

מה שכתבתי הוא לא נגד מיץ' אלא נגד ההנהלות המבישה זאת.

בהודעה הזאת ספציפית שכתבתי היא מופנת לצורת הודעת "עזיבה" של מיכה.

לפרסם כמה מילים, ללא תמונה של שחקן שגדל במועדון זאת בושה וחרפה, חוסר כבוד.

לא רק כלפי השחקן, גם כלפי כאוהד מכבי שכואב לו ששחקן שגדל במכבי מסיים ככה את ה-20 שנה שלו במועדון, בהודעה מסריחה שוב חסרת כבוד ללא תמונה וללא הערכה.

פשוט כתבו הודעה ומחקו את 2 השחקנים ממכבי, בלי שום תמונה בלי כלום!

אולי מה שכתבתי קצת מוגזם, אבל גם ההתנהלות של המועדון כלפי מיכה מוגזמת ובאמת זה נראה כאילו מחקו את השחקן, כאילו הוא לא קיים, כאילו הוא שיחק 2 משחקים וזהו..

אתה יודע טוב מאוד שמי שעמד מאחורי המהלך הזה זה מיץ'.

אז לפחות תעמוד מאחורי המילים שלך.

אתה חושב שמיץ' חסר לב, כבוד וזהות...

רק מזכיר לך שהמועדון מעל הכל. אם עברנו את ה-04.01 אז נעבור גם את זה

תגידו, אי אפשר היה לדחוף את אדביסי לאנתורוזיס או לניקוסיה יחד עם אחד משתי השחקנים?

שחרר אותנו יא מאוס

לא רוצים את מיכה במכבי? שיהיה לכם לבריאות(למרות שלא ממש) אבל גם להיפרד יש דרך וצורה

כמו שאתם לא הייתם רוצים שיום אחד בעבודה שלכם בגלל שעשיתם טעות מסויימת יתעלמו ממכם ושתנסו לבוא לעבודה השומר יגיד שאתה כבר לא עובד פה יותר בלי שום שימוע וסיבה או אם חברה שיש לכם פתאום תכחיש שהיא חברה שלכם

ככה גם הם, אז עשו טעות... אפילו לא אחת שהיא לא חוקית(אלא אם כן גם המשטרה ובית המשפט לא מספיק ישרים לטעמכם)

צריך לכבד שחקנים כאלה ולהיפרד מהם בצורה מכובדת ונאותה

זה פשוט ביזיון ואני מאחל דברים לא טובים בכלל למי שקשור לניסוח המכתב המגעיל הזה

לא אתפלא אם אדביסי כתב אותו

יש רוצחים שעשו להם יותר כבוד בהיסטוריה מאשר לשתי השחקנים המסכנים האלה

ביזיון.

בדומה למקרה אצילי, היה עדיף לא להוציא שום הודעה. אנחנו עוד חיינו בסרט כלשהו שיוקירו 20 שנה של מצרך נדיר, של אחד משלנו שכל החיים מבחינתו זה מכבי. כמה כאלה יש? היה עדיף להמשיך בקו ההתעלמות. פשוט בושה.

לדעתי הלכתם קצת רחוק מדי, ״כתם שחור, חסרי לב וכדומה״. היה ראוי לקבל הרבה הרבה יותר מההודעה היבשה הזו זה אין ספק.

הקריירה שלו תמשיך (ובהצלחה גדולה אני מקווה), ובסופו של דבר זו הדרך של גולדהאר, קרה ומחושבת, לטוב (בכמויות) וגם לפחות טוב.

בכל מקרה, תודה ענקית על הכול ואולי עוד נראה אותו בעתיד לובש שוב צהוב-כחול.

16 דקות לפני, itan17 said:

לדעתי הלכתם קצת רחוק מדי, ״כתם שחור, חסרי לב וכדומה״. היה ראוי לקבל הרבה הרבה יותר מההודעה היבשה הזו זה אין ספק.

הקריירה שלו תמשיך (ובהצלחה גדולה אני מקווה), ובסופו של דבר זו הדרך של גולדהאר, קרה ומחושבת, לטוב (בכמויות) וגם לפחות טוב.

בכל מקרה, תודה ענקית על הכול ואולי עוד נראה אותו בעתיד לובש שוב צהוב-כחול.

לצערי לא הלכנו רחוק מספיק... אולי הוא עוד היה נשאר פה

22 hours ago, חרישי הוא הלילה ואפל said:

מאוכזב מאוד ממכבי בכל הסיפור הזה. שחקנים גדולים יותר מהם נחשדו, נוקו ואף אחד כבר לא זוכר שזה קרה. מישהו פה זוכר שניימאר נחשד באונס? שרונאלדו גם נחשד במשהו כזה? לפני שקובי בראיינט מת מישהו זכר בכלל שהיה לו איזו האשמת אונס ב2003? לא.

מה זה קשור למה שהוא כתב?

אם מיץ' קבע שזה נוגד את חוקי המוסר שלו אז הוא החליט שהוא העיף.

גם החוק הפלילי תומך בכך, שכן היו בנות 15.

מזה קשור לגיא פינס?

למה מכבי צריכה לצרף בהודעה שלו סרטון קטעים מרגשים?

זה כמו שאזרוק בחורה ובהודעת הפרידה אצרף סרטון רגעים מרגשים.

חחחחחח.

49 דקות לפני, ששון הצהוב said:

מה זה קשור למה שהוא כתב?

מזה קשור לגיא פינס?

חחחחחח.

אם היית עם הבחורה 20 שנה סרטון זה המינימום, בד"כ גם תתן לה חצי ממה שיש לך.

איזה השוואה בחייאת...

46 דקות לפני, ששון הצהוב said:

מה זה קשור למה שהוא כתב?

מזה קשור לגיא פינס?

חחחחחח.

הוא כתב שעצם זה שלהם היו עם בנות 16 זה לא חוקי. עניתי הכי לעניין שאפשר, הסברתי למה הוא טועה מבחינת החוק של מדינת ישראל (ולא החוק של מיץ׳ כי מה לעשות אנחנו חיים בישראל.) ונתתי מספר דוגמאות ללמה זה כן חוקי ומתקבל סבבה אם זה בהסכמה ולא בכוונת זדון לכאורה של שתי הבנות האלה ששיקרו על גילן ושאת הקללות אליהן אני אשמור לעצמי.

לא ציפיתי לסרטון רגעים מרגשים שמכבי תוציא, ציפיתי לפחות לתמונת ״תודה״ לשחקן שהרבה מהטוב שחווינו בעשור האחרון רשומים על שמו ולא לשורה עלובה.