Jump to content

דור מיכה

מכביסט לעד

Recommended Posts

Just now, אדביסי said:

חלאס כבר איכס שמיכס, אתם מבינים את הסיטואציה טוב מאוד, לא צריך לעשות זבוב מפיל בכל פעם שמשהו לא נראה לכם

אתה מבין שהם אפילו אשמים במשהו

המועדון טעה שזרק אותם 

המשטרה קבעה שהם זכיים ועדיין הם לא במכבי 

אז לפחות מגיע למיכה הודעה מכבדת אחרי 20 שנה במועדון 

5 דקות לפני, אדביסי said:

חלאס כבר איכס שמיכס, אתם מבינים את הסיטואציה טוב מאוד, לא צריך לעשות זבוב מפיל בכל פעם שמשהו לא נראה לכם

אתה חסום אצלי אבל כבר ציטטו אז ראיתי את התגובה אז רק אגיב - אני בטח שואל אותך מה לכתוב יא חתיכת יצור 

אתם יודעים מה הכי נורא בעיניי? נורא וסמלי? 

שלא שמים אפילו תמונה שלו. 

תלישה מוחלטת. 

בזמנו, סטאלין היה מחזיק במומחה אמנות, שהיה מעלים אישים חשובים, לאחר שסטאלין העלים אותם פיזית. 

מרגיש אותו הדבר. 

מכבי נגנבה ע״י אנשים חסרי לב, זהות וכבוד. מגיע למיכה קצת יותר מההודעה המסכנה כזאת, שיפרסמו אותה בפייסבוק לפחות.

גולדהאר טעה בגדול, לפחות תפרדו מהם כמו שצריך. מה ככ קשה.

אפילו תמונה של מיכה אין.

וואלה אהבתי את דור מיכה וחבל לי רצח שהוא לא במועדון יותר. 

אבל, לאור הנסיבות מבין לחלוטין את מכבי. 

מתנהלת למופת לדעתי.

מיטש לא גדל אותנו בטריבונה וטוב שכך. 

הסיפור הזה (עזבו היה לא היה, ידעו לא ידעו) הוא כתם לשחקנים ולמועדון כולו. 

אנחנו בשנים של MeToo, פרשה של האונס באילת שמזעזעת את כל המדינה. 

כיום זה התחום התקשורתי הכי חם בארץ ובעולם כולו. 

מיכה ואצילי, נפלו על התקופה הכי רעה שיש להיכנס לסיפור כזה וזאת התוצאה. 

5 שנים קדימה יש מצב זה היה עובר חלק יותר. 

המועדון שלנו גדול מהכל והכי חשוב נותן מסר קדימה לכל שחקן שאי פעם יחשוב לא ללכת בדרך הישרה והמקובלת. 

אני מאוד מרוצה מההתנהלות של מכבי ולא רק במקרה הזה. 

אוהב אותך מיכה, אבל טעית בגדול. 

בהצלחה

7 דקות לפני, דריקס said:

וואלה אהבתי את דור מיכה וחבל לי רצח שהוא לא במועדון יותר. 

אבל, לאור הנסיבות מבין לחלוטין את מכבי. 

מתנהלת למופת לדעתי.

מיטש לא גדל אותנו בטריבונה וטוב שכך. 

הסיפור הזה (עזבו היה לא היה, ידעו לא ידעו) הוא כתם לשחקנים ולמועדון כולו. 

אנחנו בשנים של MeToo, פרשה של האונס באילת שמזעזעת את כל המדינה. 

כיום זה התחום התקשורתי הכי חם בארץ ובעולם כולו. 

מיכה ואצילי, נפלו על התקופה הכי רעה שיש להיכנס לסיפור כזה וזאת התוצאה. 

5 שנים קדימה יש מצב זה היה עובר חלק יותר. 

המועדון שלנו גדול מהכל והכי חשוב נותן מסר קדימה לכל שחקן שאי פעם יחשוב לא ללכת בדרך הישרה והמקובלת. 

אני מאוד מרוצה מההתנהלות של מכבי ולא רק במקרה הזה. 

אוהב אותך מיכה, אבל טעית בגדול. 

בהצלחה

אתם האנשים שלא מאמינים לבית המשפט ולמשטרה הכי מסוכנים.

התיק עומד להיסגר מחוסר אשמה, לא חוסר ראיות, חוסר אשמה.

מיכה ואצילי לא עשו שום דבר לא חוקי ושום דבר לא מוסרי.

״וואלה אהבתי את דור מיכה״ עלק אהבת.. הם לא עשו כלום, מספיק היות קצת  חכם ולהבין את זה.

להגיד ש התנהלות של המועדון היא נכונה. ? ממש לא.

הבנות שקרניות נצלניות שהונו ושיקרו את השחקנים והרסו להם את הקריירה וכל המתייפיפים אתם יכולים לקפוץ

8 דקות לפני, זיפו said:

אתם האנשים שלא מאמינים לבית המשפט ולמשטרה הכי מסוכנים.

התיק עומד להיסגר מחוסר אשמה, לא חוסר ראיות, חוסר אשמה.

מיכה ואצילי לא עשו שום דבר לא חוקי ושום דבר לא מוסרי.

״וואלה אהבתי את דור מיכה״ עלק אהבת.. הם לא עשו כלום, מספיק היות קצת  חכם ולהבין את זה.

להגיד ש התנהלות של המועדון היא נכונה. ? ממש לא.

אני מאחל לבנות שהיו עם השחקנים את כל הרע שבעולם ומקווה שהן באמת ידעו מה זה אונס.

שקרניות נצלניות שהונו ושיקרו את השחקנים והרסו להם את הקריירה וכל המתייפיפים אתם יכולים לקפוץ

יש הבדל בין חוקי למוסרי. 

עצם זה שבגיר שכב עם בחורה בת 16 זה לא חוקי. האם  ניתן להוכיח ידיעה? כנראה שלא לכן התיק כנראה וייסגר. 

מפה להגיד שמיכה ואצילי לא עשו שום דבר לא מוסרי.. נו באמת. אצילי בגד באשתי בשביל זה.. רק זה כשלעצמו לא מוסרי. 

ולגבי מה שאתה מאחל לבנות.. תהי בריא ילד.

יום אחד שתהיה אבא תזכר במה שרשמת ותתבייש בעצמך מאוד. 

אחרי שחתם רשמית באנורתוזיס הקפריסאית, הקשר מתכנן לעשות מחווה לקבוצת נעוריו - וללבוש את החולצה מספר 20, המציינת את מניין שנותיו במכבי תל אביב.

הודעה מגעילה, העיקר על הביצים של בלקמן בקיץ עושים פוש אבל בשביל מיכה לא ישקיעו בפוש באפליקציה?

אם יצא לי לפגוש את דור בגבעתיים כל מה שיש לי להגיד לו זה שאני מתנצל, אני כאוהד לא מרגיש נעים עם ההתנהגות של המועדון

הודעה רעה וצפויה כאחד. 

קודם כל מיכה לא החל את דרכו בקבוצת הנוער, הוא התחיל בילדים והמשיך בכל קבוצות הילדים, זו דרך יפה להקטין את הקשר שלו למועדון.

דבר שני, לפני שנתיים כשרצו להשיק את ה100 אחוז מכבי, היה מאוד נוח לחפור ולמצוא סרטונים של מיכה, אצילי, גלזר וכולם מהילדים, גם הפעם אפשר היה לעשות איזה סרטון של דקה עם קטעים שלו. 

דבר שלישי, מפרסמים רק באתר אבל לא בפייסבוק או אינסטגרם, ככה זה כשלא רוצים את האמת בפרצוף מהאוהדים.

פייר, אני די מתבייש.

7 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

הודעה רעה וצפויה כאחד. 

קודם כל מיכה לא החל את דרכו בקבוצת הנוער, הוא התחיל בילדים והמשיך בכל קבוצות הילדים, זו דרך יפה להקטין את הקשר שלו למועדון.

דבר שני, לפני שנתיים כשרצו להשיק את ה100 אחוז מכבי, היה מאוד נוח לחפור ולמצוא סרטונים של מיכה, אצילי, גלזר וכולם מהילדים, גם הפעם אפשר היה לעשות איזה סרטון של דקה עם קטעים שלו. 

דבר שלישי, מפרסמים רק באתר אבל לא בפייסבוק או אינסטגרם, ככה זה כשלא רוצים את האמת בפרצוף מהאוהדים.

פייר, אני די מתבייש.

מה זה קשור??

יש שני צדדים למטבע. צריך גם להבין את הצד של מיץ' ושל המועדון.

מיכה היה קפטן, הרוויח משכורת עתק, סמל של המועדון, כל הפרשה סביבו וסביב עומר עשתה רק רע. לכולם

22 דקות לפני, פנחס שוף said:

אחרי שחתם רשמית באנורתוזיס הקפריסאית, הקשר מתכנן לעשות מחווה לקבוצת נעוריו - וללבוש את החולצה מספר 20, המציינת את מניין שנותיו במכבי תל אביב.

נשבר הלב

מקווה שאף אחד לא ישכח את הביזיון הזה כשיחזור הקהל.

נשבר הלב שהוא לא יהיה כל הקריירה שלו במכבי .

סמל , לא נשכח אותך לעולם.

סופרים את הדקות שתחזור. יום יום אני תולש מהלוח דף :(

8 דקות לפני, אדביסי said:

מה זה קשור??

יש שני צדדים למטבע. צריך גם להבין את הצד של מיץ' ושל המועדון.

מיכה היה קפטן, הרוויח משכורת עתק, סמל של המועדון, כל הפרשה סביבו וסביב עומר עשתה רק רע. לכולם

שמע גבר, אין לי מושג מי אתה ובאופן כללי, אני ממש נגד השיח האלים שהולך כאן נגד אנשים שחושבים אחרת, אבל פייר? זה נראה שאתה ממש ממש מתאמץ להיות הפוך. 

לא נראה לך ששחקן שמשחק במכבי מגיל 8! (כמה כאלה יש בליגה באיזה שהיא קבוצה), מקבל הודעה כזאת מסריחה? אפשר היה לשים וידאו קצר, קצת רגש, גם אם החלטתם בצורה שאינה מקובלת. 

לא נחמץ לך קצת הלב מהדרך שהמועדון מתנהל?

מה שהכי מפריע לי זה הדרך שהמועדון מנסה לטאטא את הפרשה והשחקנים מתחת לשטיח

החלטתם לשחרר אותם? אומר אמן למיטש מה שהוא אומר קדוש 

אבל יש דרך, אני מצפה מהמועדון לשקיפות ולא להתעלם מהשחקנים והפרשה

שיחררתם? תוציאו הודעה תגידו המועדון והבעלים לא מיישרים קו עם השחקנים בלה בלה בלה מצפה מהשחקנים להוות דוגמא

לפחות תעמדו על הדעה שלכם ואל תתביישו ותתנערו מהשחקנים כאילו הם לא חלק מהמועדון

מרגיש לי כמו בן אדם שזורק זבל שיש לו בכיס על הרצפה ברחוב ועושה את זה בסתר כדי שלא יראו

וגם ההודעה לשחקנים צריכה להיות יותר מכבדת, במיוחד לשחקן כמו מיכה שנתן פה 20 שנה ו-5 אליפויות 

תחשבו על מקום העבודה שלכם, אני מניח שאין פה אנשים עם ותק של 20 שנה במקום העבודה שלהם אבל תחשבו שאתם 20 שנה באותו מקום עבודה

יום אחד האשימו אותכם במשהו שבסוף מתברר כמשהו שאתם לא אשמים בו אלא הוטעתם ומקום העבודה שלכם זורק אותכם ביום אחד ללא הודעה מוקדמת אחרי שנתתם את התחת 20 שנה לאותו מקום

אם החלטתם לקחת החלטה תעמדו מאחוריה ולא תתחבאו

הייתי מצפה לעונש חינוכי כמו התנדבות, אפילו הייתי מקבל השעיה או השאלה לעונה אבל המועדון פשוט מסתיר את הפרשה כאילו היא לא קרתה מעולם וזה מאכזב

48 דקות לפני, דריקס said:

יש הבדל בין חוקי למוסרי. 

עצם זה שבגיר שכב עם בחורה בת 16 זה לא חוקי. האם  ניתן להוכיח ידיעה? כנראה שלא לכן התיק כנראה וייסגר. 

מפה להגיד שמיכה ואצילי לא עשו שום דבר לא מוסרי.. נו באמת. אצילי בגד באשתי בשביל זה.. רק זה כשלעצמו לא מוסרי. 

ולגבי מה שאתה מאחל לבנות.. תהי בריא ילד.

יום אחד שתהיה אבא תזכר במה שרשמת ותתבייש בעצמך מאוד. 

אני מחקתי את השורה על הבנות מחשש לחסימה/תביעה מצד ההורים של הילדות, לצערי בעידן הזה, לך תדע מה יכול להיות.

לגבי מוסר, לכל אחד מידת מוסר שונה, יש כאלה שחושבים שאכילת בשר זה לא מוסרי, יש כאלה  שחושבים שלהתחתן בגיל צעיר מתחת ל-18 זה לא מוסרי(יש דתות שזה מקובל).

בבודהיזם לא מוסרי לשתות אלכוהול ולצרוך סמים.

אף אחד לא יכול לכפות את המוסר שלו כלפי אחרים, זה אפילו לא מוסרי.

אצילי בגד באשתו, דבר חמור אבל אני יכול לתת לך רשימה של שחקני כדורגל, אנשים מוכרים שבגדו בנשים שלהם והם לא קיבלו עונש מהקבוצה.

העונש נבע מהאקט המיני עם הבנות, זה אמור להיות מובן..

אני לא מצפה מאף אדם לבקש תעודת זהות או להתקשר להורים של אותה בחורה ולשאול אותה מה גילה. אם בחקירה היה חשד קטן שהשחקנים ידעו את הגיל של הבנות, הם בדיוק שעירים לעזאזל ונדפקים עד הסוף.

זה לא היה נגמר בסגירת חקירה ואי אשמה בכלל, חשד קטן וזה היה משפט "למען יראו ויראו".

לך תראה את התמונות של הבנות האלה, את הצורת דיבור שלהם, אם אתה שם לב שהן מתחת ל-16 - מה שאתה רוצה.

הבנות לא תמימות, הן לא סתם הלכו למסיבות של גדולים, לא סתם התחברו לשחקנים, הבנות שיקרו לשחקנים והבנות בכלל לא רצו להוציא את זה לתקשורת, זה רק בגלל הבית ספר ואוהד באר שבע אלמוג בוקר.

ההורים ראו שהבנות שלהם יוצאות קצת "זולות" אז החליטו להביא עורך דין דרג א' ולנסות להוציא משהו, בטוח שתהיה תביעה אזרחית כי את ההורים מעניין רק הכסף, לא הבנות.

בהתחלה גם ההורים והבנות והעורכי דין ניסו לקשור את השחקנים לאונס, את זה אנשים שוכחים, פתאום הבנות לא התלהבו שהם שכבו עם השחקנים? לא סיפרו לכל העולם? לא עשו לייב באניסטגרם וסיפרו על זה בהתלהבות?

ולגבי מה שאמרת, שתהיה אבא. אל תדאג - שאני אהיה אבא הילדה שלי לא תצא מהבית ואני לא אדע לאן היא הולכת ועם מי היא נפגשת, 00:00 היא כבר במיטה ולא משנה איזה בת כמה היא, כל עוד היא מתגוררת איתי היא תציית לחוקים שלי, אני מאוד מקווה שאתה שומר על הילדות שלך ונותן להן חינוך טוב, לא כמו ההורים של אותם בנות.

כל מה שאמרתי פה לכאורה !