Jump to content

דור מיכה

מכביסט לעד

Recommended Posts

43 דקות לפני, YoniC said:

נו מתי תעלה "הודעת המועדון", שאיזה שחקן רנדומלי בשם דור משהו שיחק פה כמה שנים, עזב ואיחלנו הצלחה לחייל?

אני חושב שבכלל תהיה.

אם עד עכשיו לא העלו, לא נראה לי שיעלו כבר.

ואם כן, זה עדיין מביש כי חלפו כבר כמה ימים.

בושה

הוציאו הודעה לאצילי אז למיכה לא ?

קשה לי להאמין. דווקא אני רוצה לחשוב שהמינימום יהיה באמת הודעת פרידה מושקעת ולא לקונית ומבישה כפי שהעלו לאצילי . 

בקפריסין טוענים: דור מיכה ילבש את החולצה מספר 20 - כמחווה למכבי תל אביב

המצטרף הטרי לאנורתוזיס שינה את מספר החולצה שמזוהה איתו. הסיבה: רצה לציין 20 שנה מאז שהצטרף למחלקת הנוער של קבוצת נעוריו

איזה נסיך הוא אם זה נכון

"שחקן הקבוצה בעבר דור מיכה סיים את תקופת התקשרותו עם המועדון. אנו מודים לדור על תרומתו המקצועית לאורך השנים ומאחלים לו בהצלחה"

מה שהכי עצוב זה שאני באמת מאמין שמכבי לא הוציאו הודעת פרידה עד עכשיו זה כי הם מחכים לאישור של מיץ' שיאשר להם להוציא הודעה פרידה יותר מכובדת ממה שהוציאו לאצילי כי מדובר בשחקן שנמצא 20 שנה במועדון.

אבל איזה מביך זה שלא הוציאו הודעת פרידה עד עכשיו ולא משנה מה הסיבה. הקיץ האחרון גורם לי לחשוב ולהתהות לא מעט פעמים האם באמת כמו שחשבנו עד היום מועדון הכדורגל מכבי תל אביב מתנהל למופת?

3 דקות לפני, erantheking21 said:

התנהגות מביכה מאוד של המועדון, אם הגעתי למצב שאני מצדיק זין קפיץ כמו צ'יבוטה המצב שלהם בכי רע בסיפור הזה.

מדוייק. מצד אחד הנטיה הטבעית היא לקלל את הילד חייל הזה שהיה מטגן חיפושיות לארוחת ערב לולא מכבי, אבל מצד שני הוא גם צודק במקרה הזה.  אני חושב שאני אלך על הצדקה שלו + קללה:

צודק הhiv positive הזה.

1 hour ago, LL6 said:

מה שהכי עצוב זה שאני באמת מאמין שמכבי לא הוציאו הודעת פרידה עד עכשיו זה כי הם מחכים לאישור של מיץ' שיאשר להם להוציא הודעה פרידה יותר מכובדת ממה שהוציאו לאצילי כי מדובר בשחקן שנמצא 20 שנה במועדון.

אבל איזה מביך זה שלא הוציאו הודעת פרידה עד עכשיו ולא משנה מה הסיבה. הקיץ האחרון גורם לי לחשוב ולהתהות לא מעט פעמים האם באמת כמו שחשבנו עד היום מועדון הכדורגל מכבי תל אביב מתנהל למופת?

אצילי ומיכה התנהלו למופת?

לצערי אתם שוכחים את זה, אבל מיץ' והמועדון יותר גדולים מכל שחקן.

תודה לדור על כל השנים, אני בטוח שהוא עוד יחזור.

כתבה מוואלה!NEWS, אחרי החתימה בקפריסין: דור מיכה במחווה למכבי תל אביב

https://sports.walla.co.il/item/3384990?utm_source=whatsup&utm_medium=sharebuttonapp&utm_term=social&utm_content=whatsup&utm_campaign=socialbutton

18 דקות לפני, אדביסי said:

אצילי ומיכה התנהלו למופת?

לצערי אתם שוכחים את זה, אבל מיץ' והמועדון יותר גדולים מכל שחקן.

תודה לדור על כל השנים, אני בטוח שהוא עוד יחזור.

איפה ראית שהוא כתב שמיכה ואצילי התנהגו למופת? הוא שואל על ההתנהלות של מכבי

המועדון הוציא בשעה טובה הודעה. לקונית ועניינית כמו שהיה אצל אצילי. 

מאיתנו, נאחל לך בהצלחה דור אנחנו אוהבים אותך ומקווים שתחזור הביתה יום אחד למרות מה שקרה