Jump to content

דור מיכה

מכביסט לעד

Recommended Posts

מיכה נשאר בקבוצה גם כשכבר היה שחקן מוביל ועדיין הביאו לו כל שנה שחקן על הראש. כמובן שהוא לקח את זה כאתגר ובמקום להתלונן קנה את מקומו בהרכב (לא משנה מי היה המאמן).

האהבה שלו לקבוצה ידועה. הפרידה ממנו היא כתם שחור. המינימום זה להיפרד עם הכבוד הראוי לו!

לדור מיכה יש קבוצה חדשה: הכדורגלן, שנחשד בקיום יחסי מין עם קטינות (יחד עם עומר אצילי), חתם באנורתוזיס פמגוסטה הקפריסאית ונפרד ממכבי תל אביב אחרי עשרים שנה. מי שיצא הערב (שישי) להגנתו הוא חברו לשעבר, מאוויס צ'יבוטה, שחקנה של לודוגורץ הבולגרית. בפוסט חריף הוא תקף הערב את הצהובים וטען: "מכבי זרקה אותו כמו מפית משומשת, נתנו לו ללכת עוד לפני החלטת השופט או המשטרה".

"זו בושה שכל אחד בחברה לוקח את תפקיד השופט וקובע את הכרעת הדין במקום מערכת המשפט והמשטרה", כתב צ'יבוטה, "הכי כואב זה לראות איך שאנחנו נשפטים בקלות על ידי אנשים אחרים, במיוחד על ידי מערכות או חברות שאנחנו נותנים בהן את האמון שלנו ואת כל החיים".

"ברגע שהם צריכים אותנו, הם רוצים אותנו לצידם. הם תמיד רוצים אותנו כשאנחנו טובים להם, אבל כשאנחנו צריכים אותם הם לא שם. אדם עבד מגיל 8 היה במערכת, אבל ברגע שיש לו טיפה בעיות, נפטרים ממנו בלי לחכות אפילו להכרעת דין או להחלטת המשטרה. אני לא בא להעביר מסר שמצדיק את ההתנהגות של השחקנים, אבל הם לא קיבלו שום תמיכה מהבוס שלהם. כואב לי בלב לראות שחקן כמו מיכה שנתן נכח למועדון עוזב ככה".

לא סובל אותו, אבל יש משהו בדבריו.

דרך אגב, עדיין אין פוסט פרידה מהמועדון.

41 דקות לפני, antonio_margheriti2 said:

האמת מוזר שהמועדון לא שיחרר הודעת פרידה, מה יהיה עופר רונן? למה אתה מחכה?

אולי מוצאי שבת או אחרי המשחק עם ברסט עם הרכש

שיהיה בהצלחה! 

מקווה שמכבי יוציאו בקרוב הודעה מסודרת לגבי כל העניין (או שמנסים פשוט להעלים את השחקנים ביחד עם הפרשה?!)

עוד עניין ששמתי לב בחנות עדין מוכרים חליפות לילדים של מיכה /אצילי וייני..  אז החלטתם שמבחינה מוסרית הם לא יכולים להמשיך, סבבה , אבל למכור חליפות לילדים של אותם שחקנים זה בסדר? 

111.jpg

החרפה של המועדון כנראה תמשיך עד יום ראשון ואז יוציאו הודעת פרידה עבשה ומזלזלת. 

אם עשו את זה לאצילי, יעשו את זה גם למיכה. 

פשוט לא מעכל שזאת ההתנהלות עם דור. 

אם הוא לא יסיים פה את הקריירה, אחת הנפילות הכי קשות של מכבי בהתנהלות. לב קפוא, מנוכר ועסקי מידי. 

עצוב מאוד, מקווה שתהיה לו עונה מטורפת בחו"ל וכשהעניינים יתקררו קצת יחזור למכבי בדלת הראשית

בינתיים נתגעגע

השבת יצאה, כך שגם אם כל מכבי פתאום שומרי שבת, אנחנו כבר באיחור של חמישים דקות להודעת פרידה ממיכה (נותן להם חסד שאתמול הוא חתם ממש לקראת השבת)

22 hours ago, הישראלי היפה said:

לדור מיכה יש קבוצה חדשה: הכדורגלן, שנחשד בקיום יחסי מין עם קטינות (יחד עם עומר אצילי), חתם באנורתוזיס פמגוסטה הקפריסאית ונפרד ממכבי תל אביב אחרי עשרים שנה. מי שיצא הערב (שישי) להגנתו הוא חברו לשעבר, מאוויס צ'יבוטה, שחקנה של לודוגורץ הבולגרית. בפוסט חריף הוא תקף הערב את הצהובים וטען: "מכבי זרקה אותו כמו מפית משומשת, נתנו לו ללכת עוד לפני החלטת השופט או המשטרה".

"זו בושה שכל אחד בחברה לוקח את תפקיד השופט וקובע את הכרעת הדין במקום מערכת המשפט והמשטרה", כתב צ'יבוטה, "הכי כואב זה לראות איך שאנחנו נשפטים בקלות על ידי אנשים אחרים, במיוחד על ידי מערכות או חברות שאנחנו נותנים בהן את האמון שלנו ואת כל החיים".

"ברגע שהם צריכים אותנו, הם רוצים אותנו לצידם. הם תמיד רוצים אותנו כשאנחנו טובים להם, אבל כשאנחנו צריכים אותם הם לא שם. אדם עבד מגיל 8 היה במערכת, אבל ברגע שיש לו טיפה בעיות, נפטרים ממנו בלי לחכות אפילו להכרעת דין או להחלטת המשטרה. אני לא בא להעביר מסר שמצדיק את ההתנהגות של השחקנים, אבל הם לא קיבלו שום תמיכה מהבוס שלהם. כואב לי בלב לראות שחקן כמו מיכה שנתן נכח למועדון עוזב ככה".

לא סובל אותו, אבל יש משהו בדבריו.

דרך אגב, עדיין אין פוסט פרידה מהמועדון.

מה הוא מתערב האידיוט הבן זונה? שימשיך להיכשל באירופה. סכסכן מניאק.

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

מה הוא מתערב האידיוט הבן זונה? שימשיך להיכשל באירופה. סכסכן מניאק.

דווקא צודק הפעם ומיכה חבר שלו, הוא עושה את מה שהשחקנים של מכבי לא יכולים להגיד

6 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

דווקא צודק הפעם ומיכה חבר שלו, הוא עושה את מה שהשחקנים של מכבי לא יכולים להגיד

ביצים שלי חבר שלו. הנבלה הזה לא מפספס הזדמנות לרדת על מכבי.

On 4.9.2020 at 21:30, antonio_margheriti2 said:

האמת מוזר שהמועדון לא שיחרר הודעת פרידה, מה יהיה עופר רונן? למה אתה מחכה?

הוא גם עדיין מופיע בסגל באתר. מניח שיעדכנו הכל במקביל.

3 hours ago, מכביסט לעד said:

ביצים שלי חבר שלו. הנבלה הזה לא מפספס הזדמנות לרדת על מכבי.

אף מועדון לא חף מטעויות. כנראה שגם הוא פגוע הילד זין. אבל בכל הקשור למיכה הוא צודק.

זה לא עוד שחקן.

זה מיכה. פאקינג מיכה זה הזיה שהוא לא פה.

צ'יבוטה במקרה הזה אולי צודק אבל זה לא אומר שצריך לצטט אותו כאן.

הוא אידיוט שאמר על אוהדי מכבי גזענים באינספור פעמים, למרות שדי אהבו אותו ביציע וקשקשו למה ג'ורדי לא משתמש בו.

מיכה עדיין מופיע בסגל של מכבי, לא רק במכירת חולצות לילדים.

נראה לפי התגובות באינסטגרם שהסיפור הזה מאחורי מיכה, אני מאחל למיכה עונה בה יקח את אנרתוזיז לאליפות (זה אפשרי?)

יסיים כמלך הבישולים ויתחיל לבעוט לשער. אולי מכבי לא תוכל להתעלם וזה יכשיר את הקרקע לחזרה.

7 דקות לפני, YoniC said:

נו מתי תעלה "הודעת המועדון", שאיזה שחקן רנדומלי בשם דור משהו שיחק פה כמה שנים, עזב ואיחלנו הצלחה לחייל?

ממש, יאללה ההתעלמות הזאת במיוחד אחרי שפוסט שהוא הוציא ממש לא לעניין. קשה לכם?

לא צריך יותר מידי גם כבר לא מצפים למשהו מיוחד אבל כן תנו לילד מילה גם בשביל הכבוד ש המועדון

2 דקות לפני, Lahav8 said:

מאמין שמחלקת המדיה מכינה וידאו/הודעת פרידה קצת יותר מכובדת משל אצילי... 

אני גם חושב , רק שהיה להם מספיק זמן לזה. מעניין גם איזה ניסוח יתנו, כי הודעה גנרית תיהיה שערורייתית, מצד שני לא יכתוב, מאמינים שדרכנו יפגשו...