Jump to content

דור מיכה

מכביסט לעד

Recommended Posts

9 דקות לפני, מכביסט לעד said:

חלק מהאנשים התחברו לכדורגל שלו יותר וחלק פחות (לא יודע איך אפשר שלא להתחבר לאומנות שלו אבל בסדר), אבל הוא לאורך כל התקופה שלו כאן תמיד היה אוהד מכבי. תמיד הקהל והמועדון היו הדבר היחיד שחשוב לו.

רואים גם בהודעה עד כמה הוא אוהב את המועדון הזה. לא הוציא תסכול או מרמור על ההתנהלות ולא כלום. תמיד היה גורם מרכזי בחדר הלבשה ומעולם לא עשה בעיות.

באמת שקשה רצח לדמיין את מכבי בלעדיו. הלוואי והוא באמת יחזור (בהובלת גולדהאר כמובן).

ולכל המעורבים בסיפור הזה, מהנערות הטיפשות, דרך ההורים ועורכי הדין ועד מי שדיווח על הסיפור ואחר כך מי שפירסם אותו אני מאחל רק רע.

ולתקשורת שעשתה פה חגיגה על חשבון מיכה ועל חשבון מכבי, אנחנו נמשיך לגדל כאלה שחקנים מוכשרים ואתם תמשיכו לראות אותנו מניפים תארים, כי אנחנו האימפריה הכי גדולה בכדורגל העלוב שכאן. תשתחוו יבני זונות.

גם לארגוני הנשים, "לשר הספורט", לאנשי ערוץ הספורט, לכתבים שליוו את הפרשה, לאלמוג בוקר כמובן.

הזוי שאין שום הודעה של מכבי על כל הפרשה הזאת שלושה חודשים אחרי, הזוי ששחקן ילדים מגיל 8 עוזב את המועדון (מגורש ממנו) ושום פיפס לא נשמע. 

בין אם ההחלטה נכונה ובין אם לאו, יש כאן התנהלות רעה במיוחד. 

ראויה לציון ההודעה הממש מחבקת של דור למרות שבעטו אותו, מקווה שיחזור אחרי שגולדהאר יבין שהוא הוסט על ידי התקשורת

רק הלך וכבר אני מת שיחזור :/

פרידה מהילד שגדל על נמני מביא אליפות אחרונה ב2003, שראה את הפועל במשך שנים מנקנקים אותנו כל דרבי כבר בדקה השלישית של המשחק עם הכדור החופשי התורן של טועמה והחלום הכי גדול שהעז לחלום היה,כמו כל אוהד מכבי, רק לשיר להם את הקונטרה בפרצוף בדרבי חוץ בזמן ניצחון כי מי חשב על אליפות בכלל... אין מילה מתאימה יותר מאחד משלנו...

ואיזו פרידה מכוערת, בלי הודעת פרידה אפילו? בלי תודה? דור מיכה הוא הפנים של מכבי ושל כל האליפויות של העשור הזה לא פחות ממיץ׳, מהמהפכה של ג׳ורדי, ומההנפות של שרן :(

עלו לי דמעות שלא עלו לי מלא זמן מכדורגל וממכבי בפרט.אחד משלנו,אוהד וגם שחקן מצויין.

אני אוהב אותו ואני עדיין אופטימי שהוא יסיים את הקריירה אצלנו 

תודה דור.

איזה אכזבה מהמועדון הקיץ הזה.

בהרבה בחינות - אבל לא להוציא הודעת פרידה עם תודה ענקית לדור מיכה?? זה השיא מבחינתי.

מאוכזב מההתנהלות

נשבר הלב שככה זה נגמר איתו. 

מצולק מהמאורע הזה, אחד מהדברים שנחקקים כאוהד ואף פעם לא יעלמו, כמו כתם על הגוף. 

אחד הסמלים הגדולים שגדלו פה, חלק עצום מהמשפחה. 

אני אעכל את זה עד הסוף רק כשאראה תקציר שלו עם מדים של קבוצה אחרת, ואז הדמעות ישבו לי על האישונים. 

עברה בי מחשבה שעצם הפוסט שלו (הנוגע ללב יש לציין) זה בעצם סוג של התנצלות סמויה בפני המועדון 

בהחלט רואה דרך אפשרית להחזיר אותו אחרי הסיבוב שלו בקפריסין

18 דקות לפני, Replay said:

עברה בי מחשבה שעצם הפוסט שלו (הנוגע ללב יש לציין) זה בעצם סוג של התנצלות סמויה בפני המועדון 

בהחלט רואה דרך אפשרית להחזיר אותו אחרי הסיבוב שלו בקפריסין

ההודעה שלו מדהימה בעיני, אפס כעס, המון כאב בלב, בניגוד אגב, להודעה של אצילי. מקווה שגולדהאר יבין יום אחד שהוא טעה.

כואב לי הלב שאלה הנסיבות, אני אתחיל ואגיד שאני מכבד את החלטת המועדון ומבין אותה גם אם לא מסכים איתה ולכן לא "אצעק" במקרה כזה להילחם על הסמל

ובנימה אישית ובגלל שאני לא מסכים עם המהלך אני רוצה להגיד שמדובר במכביסט מלידה, השחקן האהוב עלי בפער במכבי מגיע לו כל דבר ואני בטוח שכש"העונש" שלו יסתיים והרוח קצת תחלוף אנחנו ניהנה ממנו שוב

בעיניי זה לא פוגע בו כמכביסט ולא כבן אדם אני אמשיך לאהוב אותו, אעקוב אחריו ואקווה מאוד שנזכה לראות אותו במכבי שוב

בשבילי תמיד יהיה סמל ותמיד אעמוד מאחריו 

אוהב אותו ומקווה שיצליח ואפילו אחרוג ואגיד שגם אם לא יחזור למכבי אאחל לו את כל הטוב שבעולם 

בהצלחה נסיך ! 

חשבתי על ה בזמן האחרון. מיכה בטח צפה במשחקים שלנו בטלויזיה. מעניין מה היו התחושות? ברור שברמה האישית היה לו כאב לב אדיר. האם היה בעדנו אחרי הקטע הזה? 

חושב לעצמי גם אם הוא נוסע עם הרכב ליד קרית שלום מה עובר לו בראש.

אחד משלנו, התנהלות לא ראויה של מכבי שמתעלמים ממנו לחלוטין

מקווה שהם מחכים שזה יהיה רשמי כדי להוציא הודעה

אחד משלנו שאפילו לא סרח נזרק בלי הזדמנות שנייה, פשוט מבאס את התחת

אני מקווה שיהיה תיקון והוא יחזור לכאן

אני מניח שזה חלק מהאינטרס מההודעה המפויסת שלו למרות שאפשר להניח שהוא מאוכזב לא פחות מאיתנו

17 דקות לפני, פנחס שוף said:

אחד משלנו, התנהלות לא ראויה של מכבי שמתעלמים ממנו לחלוטין

מקווה שהם מחכים שזה יהיה רשמי כדי להוציא הודעה

אחד משלנו שאפילו לא סרח נזרק בלי הזדמנות שנייה, פשוט מבאס את התחת

אני מקווה שיהיה תיקון והוא יחזור לכאן

אני מניח שזה חלק מהאינטרס מההודעה המפויסת שלו למרות שאפשר להניח שהוא מאוכזב לא פחות מאיתנו

לא מגיע לנו שהוא יחזור אלינו.

1 hour ago, החתול הצהוב said:

חשבתי על ה בזמן האחרון. מיכה בטח צפה במשחקים שלנו בטלויזיה. מעניין מה היו התחושות? ברור שברמה האישית היה לו כאב לב אדיר. האם היה בעדנו אחרי הקטע הזה? 

חושב לעצמי גם אם הוא נוסע עם הרכב ליד קרית שלום מה עובר לו בראש.

חוץ מכאב גדול אני בטוח שהוא תמך בנו. יש לו פה המון חברים, הוא מת על הקהל והוא אוהד את הקבוצה הזאת.