Jump to content

דור מיכה

מכביסט לעד

Recommended Posts

רגע עצוב מאוד. גם אם לאורך השנים חשבתי שזה יקרה, לא עלה בדעתי שזה יהיה בנסיבות האלה.

תודה על 10 שנים איתנו, מתוכן 5 עם אליפויות מופלאות, עונה אחת בלתי נשכחת והמון רגעים קסומים שיישארו תמיד בזכרון.

מכביסט אמיתי שמגיע לו את כל הטוב שבעולם.

עצוב מאוד. אחלה מיכה, אוהב אותו ואתגעגע אליו. 

העזיבה שלו בנסיבות האלו יהיו לעד צלקת בתקופה טובה דווקא עם ניהול טוב והוגן, אבל הצלקת של תחושת חוסר הצדק לא תשחרר אותי.

בעזרת השם מיץ' יבין את הטעות שלו ושנה הבאה הוא יחזור אלינו חזק מתמיד. שיהיה לו המון בהצלחה איפה שלא יהיה. עצוב נורא כל מה שנעשה לו והצורה בה נפרד מהמועדון. 

רגע מאוד עצוב, ממש מזיל דמעה...

דור מיכה בשבילי הוא חלק מסמל המעבר למכבי העוצמתית של העשור האחרון. תמיד התגאנו שגדל אחד כמוהו אצלנו מגיל ילדים בבית, הפך לקפטן ולקח חלק מרגעים בלתי נשכחים שנזכור לעד. 

מיכה היה פסע מלהפוך לOne man team שכל כך נדיר בימינו, אבל אני בטוח שבליבו הוא תמיד ישאר כזה. 

אוהבים אותך לעד.

חלק מהאנשים התחברו לכדורגל שלו יותר וחלק פחות (לא יודע איך אפשר שלא להתחבר לאומנות שלו אבל בסדר), אבל הוא לאורך כל התקופה שלו כאן תמיד היה אוהד מכבי. תמיד הקהל והמועדון היו הדבר היחיד שחשוב לו.

רואים גם בהודעה עד כמה הוא אוהב את המועדון הזה. לא הוציא תסכול או מרמור על ההתנהלות ולא כלום. תמיד היה גורם מרכזי בחדר הלבשה ומעולם לא עשה בעיות.

באמת שקשה רצח לדמיין את מכבי בלעדיו. הלוואי והוא באמת יחזור (בהובלת גולדהאר כמובן).

ולכל המעורבים בסיפור הזה, מהנערות הטיפשות, דרך ההורים ועורכי הדין ועד מי שדיווח על הסיפור ואחר כך מי שפירסם אותו אני מאחל רק רע.

ולתקשורת שעשתה פה חגיגה על חשבון מיכה ועל חשבון מכבי, אנחנו נמשיך לגדל כאלה שחקנים מוכשרים ואתם תמשיכו לראות אותנו מניפים תארים, כי אנחנו האימפריה הכי גדולה בכדורגל העלוב שכאן. תשתחוו יבני זונות.