Jump to content

נושא ציטוטים מהשדים לעונת 2020/21

פנחס שוף

Recommended Posts

"כשאתה מת, אתה לא יודע שאתה מת - זה רק קשה לכל מי שנמצא מסביבך.

אותו דבר כשאתה טיפש"

כל פעם כשאני קורא משהו שקשור למכבי חיפה אני נזכר בפתגם הזה ומצליח להירגע מהטמטום שלהם.

On 14.3.2021 at 13:46, אלמוג מלול said:

איך אפשר לשנוא את הפועל יותר מהם מאז 2010. לעולם לא אבין. צריך לזיין את הקבוצה הזאת, זו צריכה להיות המטרה הראשונה של המועדון שלנו.

בול. שנים אני אומר את זה. הפועל לפחות מודעים לזה שהם מועדון נחות.

שונא את חיפה הרבה יותר. הפועל יותר מעורת רחמים.

18 דקות לפני, Maximus said:

בול. שנים אני אומר את זה. הפועל לפחות מודעים לזה שהם מועדון נחות.

שונא את חיפה הרבה יותר. הפועל יותר מעורת רחמים.

אנשים שלא היו כאן בשנות התשעים ובתחילת המילניום. 

הפועל לנצח תהייה שנואה יותר. לשנוא את חיפה יותר מהם זה מחמאה עצומה לחיפה. 

6 דקות לפני, מנג'ר יונייטד said:

אנשים שלא היו כאן בשנות התשעים ובתחילת המילניום. 

הפועל לנצח תהייה שנואה יותר. לשנוא את חיפה יותר מהם זה מחמאה עצומה לחיפה. 

במגרשים משנת 93 אחינו. חוויתי תקופות איומות של שליטה אדומה בעיר.

בוא נגיד שאני שונא את הקהל של חיפה יותר מהקהל של הפועל. איתם עוד אפשר לנהל פה ושם שיחות נורמליות.

23 דקות לפני, Maximus said:

במגרשים משנת 93 אחינו. חוויתי תקופות איומות של שליטה אדומה בעיר.

בוא נגיד שאני שונא את הקהל של חיפה יותר מהקהל של הפועל. איתם עוד אפשר לנהל פה ושם שיחות נורמליות.

יש הבדל בין לשנוא מועדון ל-לשנוא קהל של מועדון. 

הפועל זה מועדון שאני שונא אותו בכל ליבי, מאחל לו באמת שיתפרק כמה שיותר מהר ויעלם מהנוף, אבל האוהדים שלהם בסה"כ ברובם אנשים הגיוניים כמוני כמוך שלצערם יצאו אוהדי הפועל. 

חיפה זה מועדון שבגדול מעניין לי תביצה, אבל האוהדים שלהם פשוט הכי מטומטמים בארץ, היחידים בארץ שאי אפשר לדבר איתם על כדורגל יותר מחצי דקה בלי לרצות לחורר לעצמך את עור התוף, עד השנים האחרונות זה עוד היה מתעכל, אבל בשנים האחרונות הם מקבלים הכי הרבה תשומת לב מהתקשורת כי האוהדים שלהם צורכים הכי הרבה תקשורת ומביאים הכי הרבה קליקים וכסף, נהיה כמעט בלתי אפשרי לצרוך ספורט בלי שאיזה אוהד חיפה/כתב ישלשל עליך את הטמטום שלו באתר/תכנית ספורט כלשהיא. 

1 hour ago, nirnir20 said:

הפועל זה מועדון שאני שונא אותו בכל ליבי, מאחל לו באמת שיתפרק כמה שיותר מהר ויעלם מהנוף, אבל האוהדים שלהם בסה"כ ברובם אנשים הגיוניים כמוני כמוך שלצערם יצאו אוהדי הפועל. 

חיפה זה מועדון שבגדול מעניין לי תביצה, אבל האוהדים שלהם פשוט הכי מטומטמים בארץ, היחידים בארץ שאי אפשר לדבר איתם על כדורגל יותר מחצי דקה בלי לרצות לחורר לעצמך את עור התוף, עד השנים האחרונות זה עוד היה מתעכל, אבל בשנים האחרונות הם מקבלים הכי הרבה תשומת לב מהתקשורת כי האוהדים שלהם צורכים הכי הרבה תקשורת ומביאים הכי הרבה קליקים וכסף, נהיה כמעט בלתי אפשרי לצרוך ספורט בלי שאיזה אוהד חיפה/כתב ישלשל עליך את הטמטום שלו באתר/תכנית ספורט כלשהיא. 

מדוייק.

אשכרה מועדון לא רלוונטי וקהל שמצליח להיות כל פעם מחדש תופעת טבע הזויה יותר.

לפני9 שעות , nirnir20 said:

תיארת את זה מדויק. 

הקהל של חיפה זה הקהל הכי יצור שיצא לי לראות בחיי. מיטב המדענים בעולם לא יצליחו לפצח את החידה הזאת שנקראת "אוהד מכבי חיפה". פשוט יצורים אחד אחד. אבל כלפי המועדון עצמו אין לי רגשות שנאה עזים כאלה.

הפועל לעומת זאת זה באמת שנאה טהורה שלא תשתווה לכלום. 

מועדון שמעניין את הביצה? לא רלוונטי? על מה אתם מדברים?

היחידים שיכולים לקרוא תיגר על מכבי לאורך זמן.

שונא אותם הכי בעולם (אבל את הפועל יותר)

3 דקות לפני, דקסטר said:

מועדון שמעניין את הביצה? לא רלוונטי? על מה אתם מדברים?

היחידים שיכולים לקרוא תיגר על מכבי לאורך זמן.

שונא אותם הכי בעולם (אבל את הפועל יותר)

כנל חוץ מהמשפט האחרון, את חיפה אני שונא יותר.

7 דקות לפני, itan17 said:

כנל חוץ מהמשפט האחרון, את חיפה אני שונא יותר.

שמע, כל עוד הפועל ללא סיכוי אמיתי לרדת הם לא באמת מעניינים. זה לא שאני רואה משחקים שלהם ומקווה שיפסידו (כאילו, מקווה שיפסידו ואשמח לשמוע שזה קרה ולראות תקציר אבל לא אעקוב "לייב").

ברור שבשנה וחצי האחרונות בעיקר התוצאות של חיפה הרבה יותר מעניינות אותי ולמרות שגם משחקים שלהם אני לא רואה, אני עוקב בזמן אמת.

הפועל נגד חיפה אני בעד הפועל בלי לחשוב לשניה כן?

אבל כמו שכרישי כתב, מול הפועל זו פשוט שנאה טהורה שאי אפשר להסביר במילים, מול חיפה זו שנאה אדירה אבל טיפה שונה, קשה לי לשים את האצבע.

טובת מכבי מעל הכל כמובן.

אני שונא את הקהל של הפועל פי עשרות מונים ממה שאני שונא את של חיפה אבל בקבוצות- מה זה הפועל בכלל? את מי הם מעניינים בשם ה'?

22 דקות לפני, דקסטר said:

שמע, כל עוד הפועל ללא סיכוי אמיתי לרדת הם לא באמת מעניינים. זה לא שאני רואה משחקים שלהם ומקווה שיפסידו (כאילו, מקווה שיפסידו ואשמח לשמוע שזה קרה ולראות תקציר אבל לא אעקוב "לייב").

ברור שבשנה וחצי האחרונות בעיקר התוצאות של חיפה הרבה יותר מעניינות אותי ולמרות שגם משחקים שלהם אני לא רואה, אני עוקב בזמן אמת.

הפועל נגד חיפה אני בעד הפועל בלי לחשוב לשניה כן?

אבל כמו שכרישי כתב, מול הפועל זו פשוט שנאה טהורה שאי אפשר להסביר במילים, מול חיפה זו שנאה אדירה אבל טיפה שונה, קשה לי לשים את האצבע.

טובת מכבי מעל הכל כמובן.

זה גם תלוי תקופות, ב-4 שנים בלי ניצחון בדרבי שנאתי אותם בטירוף, בהפרש עצום.

לפני1 שעה , Krishi said:

תיארת את זה מדויק. 

הקהל של חיפה זה הקהל הכי יצור שיצא לי לראות בחיי. מיטב המדענים בעולם לא יצליחו לפצח את החידה הזאת שנקראת "אוהד הפועל חיפה". פשוט יצורים אחד אחד. אבל כלפי המועדון עצמו אין לי רגשות שנאה עזים כאלה.

הפועל לעומת זאת זה באמת שנאה טהורה שלא תשתווה לכלום. 

משום מה לא נראה לי שהוא התכוון לאוהדי הפועל חיפה

לפני1 שעה , קובי השועל said:

אליפות אדומה תהיה לי הרבה יותר קשה.

אם זאת עונה שאנחנו לא רלוונטים בה לא כזה יזיז לי שחיפה תזכה בה.

אין מצב. עד 2010 בקצב של תחילת שנות ה 2000 ולפני שנראה שאנחנו קרובים לאליפות הם היו בדרך הנכונה להשוות את שיא האליפויות. 

הפועל זה בעיקר היסטוריה וחיפה זאת היריבה הכי גדולה ודומיננטית לגבי השאלה מי הקבוצה הכי גדולה בארץ (נכון לעכשיו אנחנו בכל פרמטר בעיקר בגלל מקצה השיפורים מאז גולדהאר).

אי אפשר להתייחס בביטול לאליפות של חיפה. אני בטוח שאם חיפה היו מתקרבים ל 18 אליפויות של מכבי אז אחוז נכבד מהאוהדים היה מעדיף שהפועל יקחו במקום חיפה.

בש ביתר הפועל זה חצי כח והן די גם עם קהלים מאוד ממוקדים ומצומצמים יחסית (ביתר יחסית יותר ארצית). חיפה הקבוצה הדומיננטית היחידה שבטווח הרחוק איתנו ראש בראש על השליטה בארץ.

בגלל זה השנה זה סופר חשוב לקחת כי זה יכול ממש לחבל להם בגרף השיפור ולעצור אותם בהיבטים של חזרה לעניינים, כסף שנכנס, התעוררות של קהל ישן ואהדה של ילדים קטנים שבוחרים את הקבוצה הראשונה שלהם.

אנסה להקביל את זה עד כמה שאפשר לספרד: אנחנו ריאל, הפועל אתלטיקו שמידי פעם יכולה לעשות תואר ויש דרבי ויריבות נכון אבל הקרב האמיתי הוא מול ברצלונה (חיפה) ששם באמת זה הראש בראש האמיתי (וגם יריבות בין שתי ערים גדולות).

כשחיפה מצליחים אז ברור שהם האיום הכי גדול על ההגמוניה (בעיקר כי הפועל ממש ממש רקובים, כי חיפה עדיין מאחוריהם במניין התארים - אז פרופורציה גם בעניין הזה) אבל באמת יש פה מישהו שיכול להגיד לי שאם הפועל זבל וחיפה זבל או ששתיהן טובות מאוד הוא יעדיף את הפועל? באמת?

לפני4 שעות , itan17 said:

זה גם תלוי תקופות, ב-4 שנים בלי ניצחון בדרבי שנאתי אותם בטירוף, בהפרש עצום.

כל כך, אוהדי הפועל בתקופה של הנצחונות בדרבי זה אנשים שחושבים שהשמש זורחת להם מהתחת כי הם ניצחו קבוצה די עלובה כמו מכבי באותה תקןפה

באליפות שלהם? זה הגיע לשיא, בעיקר עם המנטרה של כל העולם כולו שונא את הפועל וכו'

ברגע שמכבי חזרה לשלטון בדרבי, הם התנרמלו לגמרי

אוהדי חיפה מניאקים מעצבנים גם שהקבוצה שלהם גרועה, זה הבעיה

הסיבה היחידה שחלקכם מרגישים שאתם שונאים את חיפהל'ה יותר היא בגלל שהפועל לא מדגדגים לנו את הביצה, גם בטבלה וגם בדרבי.

ביום שהפועל תחזור להיות בטופ 4(נקווה שיתפרקו לפני שהסיוט הזה יהיה אפשרי) 

אתם תשכחו בכלל שחיפה הייתה קיימת

58 דקות לפני, מביך said:

הסיבה היחידה שחלקכם מרגישים שאתם שונאים את חיפהל'ה יותר היא בגלל שהפועל לא מדגדגים לנו את הביצה, גם בטבלה וגם בדרבי.

מסכים.

במידה וחיפה ביחד עם הפועל בקרב תחתית, אשמח שחיפה יתנו להפועל 5 ויורידו אותם

במידה וחיפה והפועל בקרב על אליפות (ואנחנו לא רלוונטיים) אעדיף שחיפה יתנו להם 5 ויניפו מאשר הפועל

לפני6 שעות , duduha said:

משום מה לא נראה לי שהוא התכוון לאוהדי הפועל חיפה

חחח כן התערבב לי כל ההפועל וחיפה.... תוקן

לפני2 שעות , מביך said:

חד משמעית.

אין דבר שיותר דוחה אותי בעולם מלעלות ליציע בדרבי ולראות את הגוש האדום בצד השני.

שנים של חרא בדרבים, הבובה שזרקו לאובארוב, שירי שואה, רקטה לשער 11, הגועל נפש בכדורסל, ההתבכיינות וההתמסכנות. באמת שלא חסר.

אז נכון חיפה הפכו למועדון מביך מציק ומעצבן עם אובססיה מוגזמת אלינו אבל באמת שקשה לי אפילו להשוות אותם להפועל.

ייקח עוד עשור שלם של הפועל בתחתית וחיפה בטופ של הצמרת מולנו בשביל שהם יהיו בכלל ראויים להיות היריבה השנואה שלנו

מי זה חיפה בכלל? מה הם חוץ מרעש חסר מודעות? הם סתם מסכנים שחולמים להיות מכבי. 

הפועל זה שנאה טהורה. אידיאולוגית. הגמוניה עירונית. רוע טהור. זה ההפסד הראשון של מכבי שאי פעם חוויתי באיצטדיון. איך אפשר להשוות את השנאה הזאת לחיפה? וזה עוד כשיש לי כמה חברים טובים אוהדי הפועל. 

ה-5:0 על הפועל והירידה שלהם שווים פי אלף מה-6:0 על חיפה. חיפה היא היריבה הספורטיבית הכי גדולה אבל לעולם לא תגיע לרמות השנאה של הפועל.

לא מאמין שכתבתי כל כך הרבה על שני המועדונים האלה שלא שווים התייחסות. הלכתי לשטוף את הבושה. 

31 דקות לפני, מנג'ר יונייטד said:

מי זה חיפה בכלל? מה הם חוץ מרעש חסר מודעות? הם סתם מסכנים שחולמים להיות מכבי. 

הפועל זה שנאה טהורה. אידיאולוגית. הגמוניה עירונית. רוע טהור. זה ההפסד הראשון של מכבי שאי פעם חוויתי באיצטדיון. איך אפשר להשוות את השנאה הזאת לחיפה? וזה עוד כשיש לי כמה חברים טובים אוהדי הפועל. 

ה-5:0 על הפועל והירידה שלהם שווים פי אלף מה-6:0 על חיפה. חיפה היא היריבה הספורטיבית הכי גדולה אבל לעולם לא תגיע לרמות השנאה של הפועל.

לא מאמין שכתבתי כל כך הרבה על שני המועדונים האלה שלא שווים התייחסות. הלכתי לשטוף את הבושה. 

מדוייק