Jump to content

נושא ציטוטים מהשדים לעונת 2020/21

פנחס שוף

Recommended Posts

לא ייאמן מה נהיה מהקטע עם השופטים השנה. זה אשכרה דילמה אם להיות מעל לזה ללשבת על כל המשחקים השנה ולהכיח לאהבלות האלה שהם שודדי דעת.

7 דקות לפני, dushko said:

לא ייאמן מה נהיה מהקטע עם השופטים השנה. זה אשכרה דילמה אם להיות מעל לזה ללשבת על כל המשחקים השנה ולהכיח לאהבלות האלה שהם שודדי דעת.

זה הכי קל בעולם, אבל מצריך ים זמן והם לא שווים את זה לדעתי. 

משחק אחרון של חיפה מאבוק בכמעט אותו מקרה כמו עם קנדיל, עבירה עם הפקקים לרגל, על מאבוקה לא דיברו לחצי דקה (אפילו לא שרקו לפאול) ואת המקרה עם קנדיל יטחנו עד המשחק הבא. 

בגדול הם בכיינים, הבעיה שהשיפוט בארץ באמת רקוב ופועל לפי דעת קהל ואני בטוח שהקמפיין שלהם מבחינת טעויות שיפוט רק יכול לעזור להם, שופטים יחשבו 1000 פעם לפני שישרקו נגדם.

מצד שני, אני גם די בטוח שלחיפה, הידועה לכולם כקבוצה עם בעיות עיכול חמורות ונטייה חמורה לשלשול, כל הבכי והנהי הזה פוגע בסוף גם בהם ומכניס את המערכת שם ללחץ, הקהל והמערכת שם זה לא מכבי ולא יודעים להכיל את זה וזה ממש מתחיל לצאת שם מכלל שליטה, שחקנים שמעלים סטורים תוך כדי משחקים שלנו, בכר שמדבר על שופטים וכו'. 

5 דקות לפני, Krishi said:

אליפות המשרוקית - המיטב!

אשכרה כל הטעיות שיפוט לכאורה שהיו להם במשחקים שמופיעים בסרטון לא שינה את תוצאות המשחקים שלהם:doh:

Just now, The yellow Toms said:

אשכרה כל הטעיות שיפוט לכאורה שהיו להם במשחקים שמופיעים בסרטון לא שינה את תוצאות המשחקים שלהם:doh:

וגם מיותר לציין שכל מה שהם מציינים כטעות לטובתנו זה לא טעות וההחלטה הייתה מוצדקת

1 hour ago, Krishi said:

אליפות המשרוקית - המיטב!

חחחחח יש שם כמה הזיות, בעיקר במשחקים נגדנו, לא מבין איך הם מצפים שיקחו אותם ברצינות.

מה שכן הקטע עם חכמון ואצילי זה באמת שוד השודים.

טוב תקשיבו, הייתי חייב להעלות את זה, סוף סוף עלה המשחק המלא של חיפה מול מכבי פתח תקווה.

האוהדים של חיפה בכו שלושה ימים על פנדל שהם לא קיבלו דקה 91 פנדל ברור פנדל ברור ורק פסטיבל נהי ובכי, מישהו בשופטים זרק משהו על יד 

אחרי השידור וגם אני ראיתי יד של אצילי, עכשיו שהמשחק המלא עלה רואים בבירור שאצילי נוגע ביד לפני ה"פנדל" שהם כלכך בכו עליו ובגלל זה זה נפסל.

תהיה להם הגינות לבוא ולהגיד סליחה שהאשמנו?

הווידאו

ב-2 המקרים אין פנדל של הרננדז לדעתי

במקרה השני היד צמודה לגוף

במקרה הראשון זה פגע ביד אבל אם זה לא היה פוגע ביד זה היה פוגע בחזה, ככה שהכדור לא שינה את המסלול שלו

לפני1 שעה , ebibo said:

טוב תקשיבו, הייתי חייב להעלות את זה, סוף סוף עלה המשחק המלא של חיפה מול מכבי פתח תקווה.

האוהדים של חיפה בכו שלושה ימים על פנדל שהם לא קיבלו דקה 91 פנדל ברור פנדל ברור ורק פסטיבל נהי ובכי, מישהו בשופטים זרק משהו על יד 

אחרי השידור וגם אני ראיתי יד של אצילי, עכשיו שהמשחק המלא עלה רואים בבירור שאצילי נוגע ביד לפני ה"פנדל" שהם כלכך בכו עליו ובגלל זה זה נפסל.

תהיה להם הגינות לבוא ולהגיד סליחה שהאשמנו?

הווידאו

למען ההגינות החוק החדש אומר שכדור שניתז ליד לאחר שפגע באיבר אחר בגוף - לא שורקים לנגיעת יד... ככה שזה קצת פחות רלוונטי

37 דקות לפני, שני מלמוד said:

למען ההגינות החוק החדש אומר שכדור שניתז ליד לאחר שפגע באיבר אחר בגוף - לא שורקים לנגיעת יד... ככה שזה קצת פחות רלוונטי

החוק החדש אומר שכל נגיעת יד כלשהי שהביאה יתרון לשחקן ההתקפה מכריחה שריקה, כל נגיעה, אם תרצה אמצא לך את הסעיף בחוקה

מה שאתה מדבר עליו זה השינוי בחוק היד בהגנה

במבט נוסף על השער של פסיץ' נגד סכנין- ממש אותו מקרה של השער של שחר נגדינו. הכדור מיועד אליו, הוא עושה תנועה לכדור ובהחלט מאתגר את ההגנה.  לדעתי היה צריך להיפסל בשני המקרים.

39 דקות לפני, zion8 said:

במבט נוסף על השער של פסיץ' נגד סכנין- ממש אותו מקרה של השער של שחר נגדינו. הכדור מיועד אליו, הוא עושה תנועה לכדור ובהחלט מאתגר את ההגנה.  לדעתי היה צריך להיפסל בשני המקרים.

הכדור אולי היה מיועד אליו אבל ממש לא הלך אליו, פשיץ' רץ קדימה והיה רחוק מהבלם ולא אתגר אותו בשום צורה. 

חברים בב"ש זועמים על אירועי השיפוט במשחק שלנו אתמול.

כמו כן ג'ו ביידן יכנס מסיבת עיתונאים מיוחדת בה יבקש ממיטש המשוחת להתפטר, האו"ם מתכנס ברגעים אלה לדיון חירום.

16 דקות לפני, אקיטה said:

חברים בב"ש זועמים על אירועי השיפוט במשחק שלנו אתמול.

כמו כן ג'ו ביידן יכנס מסיבת עיתונאים מיוחדת בה יבקש ממיטש המשוחת להתפטר, האו"ם מתכנס ברגעים אלה לדיון חירום.

שימצצו לצוענייה שלהם , גנבי הרכב הפרובינציונלים האלה.

היום כתבות חגיגיות בחיפה, הקהל הסרבי עושה קאמבק "פלאניץ' מדבר הרבה על הקהל בסרביה, מה שהיה אתמול זה רק טעימה וזה הטריף אותו".

מדמיין את הכתבת ההיא של קים ז'ונג און כל פעם שאני קורא ציטוטים מחיפה.

47 דקות לפני, אקיטה said:

היום כתבות חגיגיות בחיפה, הקהל הסרבי עושה קאמבק "פלאניץ' מדבר הרבה על הקהל בסרביה, מה שהיה אתמול זה רק טעימה וזה הטריף אותו".

מדמיין את הכתבת ההיא של קים ז'ונג און כל פעם שאני קורא ציטוטים מחיפה.

״ומכבי חיפה שולחת מסר לתל אביביות- זהירות״

זה כזה משעשע לראות איך הם יוצאים מהגדרות אחרי כל ניצחון של חיפה כאילו הם מינימום זכו במונדיאל.

"עומדת בלחץ", באיזה לחץ היא עמדה? בזה שבו היא הפסידה 8 נקודות פער בפסגה? או אולי בזה שהיא לראשונה העונה צריכה לרדוף אחרי המקום השני ופגשה את המקום האחרון בטבלה (וגם שם גירדה ניצחון בגלל טעויות שוער זוועתיות).

"מחמאות לצוות המנטלי" חח פתאום אחרי ניצחון הצוות המנטלי מצליח לעשות את העבודה, לפני זה כשהם הפסידו נקודות הצוות המנטלי היה בחופש. 

כל מה שקשור לקבוצה הזאת בין אם זה המועדון עצמו, האוהדים, התקשורת שמסקרת אותם, כולם פשוט כאלה יצורים שזה מדהים.

כמו שכבר אמרתי, התקשורת (כלומר הכתבים-אוהדים שמסקרים אותם עבור התקשורת הארצית ולא עבור רדיו חיפה וכאלה) הם אחראים מאוד רציניים לשיגעון הגדלות שלהם וההרגשה שלהם שהם במרכז העניינים ושאם לרגע זה נראה שלא, מי שאחראי על זה הוא מהתקשורת התל אביבית הפושעת, שלא שם לב לקבוצה הטובה בגלקסיה מכבי חיפה ומעז לדבר על קבוצה אחרת.

כל פעם כותרות בומבסטיות ומנותקות מהמציאות.

אני באמת לא מבין למה צריך להמציא כותרות על מכבי חיפה, המציאות מספיקה: 

המגן לא היה ב-0:2 של מכבי חיפה על בני יהודה לאחר שלא נשאר לארוחת גיבוש: "בכר נחמד עד ששחקן עובר גבול. טאלב יודע שטעה". שבחים לאצילי: "חוויה"