Jump to content

נושא ציטוטים מהשדים לעונת 2020/21

פנחס שוף

Recommended Posts

6 דקות לפני, thunderbolt said:

לא הבנתי למה הגמלים התחילו לבכות גם כן? כי אם לא טעויות השיפוט אנחנו במינוס 30 בטבלה והם נכנסים לפלייאוף?

הם בוכים שכאילו העבירה של מלי דומה לזאת של קנדיל ומלי קיבל אדום וקנדיל לא. למרות שזה ממש לא אותו מקרה. בכל מקרה הבכי שלהם עוד יותר דפוק בהתחשב בזה שהאינטרס שלהם זה שק"ש תפסיד כדי שיהיה להם יותר סיכוי לפלייאוף העליון חח

ומנושא לנושא באותו נושא - :D:D

6 דקות לפני, Krishi said:

הם בוכים שכאילו העבירה של מלי דומה לזאת של קנדיל ומלי קיבל אדום וקנדיל לא. למרות שזה ממש לא אותו מקרה. בכל מקרה הבכי שלהם עוד יותר דפוק בהתחשב בזה שהאינטרס שלהם זה שק"ש תפסיד כדי שיהיה להם יותר סיכוי לפלייאוף העליון חח

ומנושא לנושא באותו נושא - :D:D

הם בוכים עוד מלפני העבירה של קנדיל, ביום רביעי איזה טמבל עלה לתוכנית של אופירה וברקו ובכה על זה שההתאחדות לא דופקת את מכבי כמו שהיא דופקת את ב''ש.

Just now, thunderbolt said:

הם בוכים עוד מלפני העבירה של קנדיל, ביום רביעי איזה טמבל עלה לתוכנית של אופירה וברקו ובכה על זה שההתאחדות לא דופקת את מכבי כמו שהיא דופקת את ב''ש.

הם בוכים תמיד, זאת המהות של הפריפריה. התייחסתי ספציפית לתירוץ שלהם אחרי המשחק הזה. 

37 דקות לפני, Double said:

חחחחח

אני חושב שציטטו אותו בעבר ומישהו כתב עליו תגובה גאונית "שם של פיקלו במסעדה תאילנדית"

הם בונים על החזרה של חזוזה כאילו זה זהבי, לפחות mhod שלנו. יהיה מעניין לראות אם השחיף המכוער הזה (באמת שחקן גדול) יכול לעמוד בלחץ 

מה שקורה לאחרונה זה שחיפלה מתנהגת כמו שהיא אמורה להיות, קבוצה נחותה וקטנה, תירוצים ומה לא כדי להצדיק את השוק שהכנסנו אותם אליו אחרי שחחגו אליפות כבר בינואר. אין להם אפשרות להתמודד ביכולת אז מתבכיינים כמו שרמוטות.

מתוך כתבה בוואן של בן דור : תגובה כאילו רשמית של חיפלה:

״אנחנו יכולים וצריכים לקחת אליפות בכוחות עצמנו, ללא עזרה מאף אחד והמבין יבין״

חחחחחחח יא נחותים מושפלים, מצאתם תירוץ להישען עליו אחרי שעשינו לכם נוק אאוט מצלצל יא שרמוטות עם כל מה שעברנו. 

מושפליםםםםםם איכס עליכם אתם מועדון קטנצ׳יק שייעלם בקרוב אמן, תקבלו מה שמגיע לכם אני בטוח.

תיחנקו עם הקינאה והתסכול שלכם.

איך אפשר לשנוא את הפועל יותר מהם מאז 2010. לעולם לא אבין. צריך לזיין את הקבוצה הזאת, זו צריכה להיות המטרה הראשונה של המועדון שלנו.

2 דקות לפני, אלמוג מלול said:

איך אפשר לשנוא את הפועל יותר מהם מאז 2010. לעולם לא אבין. צריך לזיין את הקבוצה הזאת, זו צריכה להיות המטרה הראשונה של המועדון שלנו.

כי הפועל זה מועדון רציני ומקורי עם כל המגרעות שלו.

וחיפלה מצד שני זה פייק מועדון וזה wanna be אחד עלוב ופתטי ללא אישיות או מקוריות.

ואם אתה שואל אותי מבחינת מסורת והיסטוריה, הפועל מועדון יותר גדול ומפואר מהם.

2 דקות לפני, הילד משער 8 said:

צריך לקחת אליפות בהפרש כמה שיותר גבוה. ואם אפשר, 6/6 על הראש שלהם. זו התשובה הטובה ביותר ולילה טוב לכל הנהי.

קונה עכשיו אליפות בנקודה או הפרש שערים, רק כדי לראות אותם מתרסקים.

מצדי שחיפה תצמצם את הפער, יצטרכו תיקו בשביל לקחת אליפות, פוסלים להם גול חוקי כשר כשר - דקה 90 מקבלים גול מנבדל 1000 אחוז.

ואנחנו מנצחים מפנדל שלא היה ולא נברא.

הלוואי. זה יהיה הכי מתוק.

בפרצוף שלהם.

4 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

קונה עכשיו אליפות בנקודה או הפרש שערים, רק כדי לראות אותם מתרסקים.

אין דבר שאני רוצה יותר מאשר לזיין אותם

13 דקות לפני, DanMTA said:

כי הפועל זה מועדון רציני ומקורי עם כל המגרעות שלו.

וחיפלה מצד שני זה פייק מועדון וזה wanna be אחד עלוב ופתטי ללא אישיות או מקוריות.

ואם אתה שואל אותי מבחינת מסורת והיסטוריה, הפועל מועדון יותר גדול ומפואר מהם.

הפועל לא מועדון רציני מאז שנות השמונים בערך. ברור שיש לדרבי חשיבות היסטורית, אבל מבחינה ספורטיבית היריבה היחידה שלנו זאת חיפה. לכן גם הייתי אומר שלתוצאות המשחקים איתם יש משמעות גדולה יותר.

תגידו מה שתגידו, הם הרימו פה קמפיין רציני בכל קנה מידה.

אשכרה בכל משחק שהם מתלוננים עליו גם היה כרטיס אדום ברור שלא נשרק ליריבה, פנדלים שהגיעו לנו וזכו להתעלמות, ועדיין נוצר נרטיב ככ ברור וככ מדובר בתקשורת.

בכיניים, אפסים, אבל אם זה יזיין אותנו בסוף (אהמ 2016) הם עשו את שלהם

8 דקות לפני, avich15 said:

אשכרה בכל משחק שהם מתלוננים עליו גם היה כרטיס אדום ברור שלא נשרק ליריבה, פנדלים שהגיעו לנו וזכו להתעלמות, ועדיין נוצר נרטיב ככ ברור וככ מדובר בתקשורת.

הקמפיין הזה מדובר בתקשורת בגלל הרבה אוהדי חיפה שנהפכו לכתבים באתרים כמו ONE וספורט 5.

כמעט לא תראה דיבורים על זה בWALLA או SPORT1.

לצורך העניין, אותו קמפיין של ב"ש בלבד לא היה זוכה לאזכורים האלה. 

22 דקות לפני, avich15 said:

לגמרי

אין לי ספק שכבר נראה את זה בדרבי

16 דקות לפני, שחר צהוב said:

הקמפיין הזה מדובר בתקשורת בגלל הרבה אוהדי חיפה שנהפכו לכתבים באתרים כמו ONE וספורט 5.

כמעט לא תראה דיבורים על זה בWALLA או SPORT1.

לצורך העניין, אותו קמפיין של ב"ש בלבד לא היה זוכה לאזכורים האלה. 

אחי, בוואלה זה חצי מהכתבות כרגע באתר. לא צוחק. זה בכל מקום החרא הזה.

49 דקות לפני, Omer said:

הפועל לא מועדון רציני מאז שנות השמונים בערך. ברור שיש לדרבי חשיבות היסטורית, אבל מבחינה ספורטיבית היריבה היחידה שלנו זאת חיפה. לכן גם הייתי אומר שלתוצאות המשחקים איתם יש משמעות גדולה יותר.

הייתי אומר שהפועל לא מועדון רציני מאז שיש מועדונים רציניים בארץ.

43 דקות לפני, avich15 said:

אז לא היה ואר, היום קשה יותר לזיין אותך עם הואר. לא אומר שבלתי אפשרי, אבל מה שהיה ב2016 לא יחזור