Jump to content

נושא ציטוטים מהשדים לעונת 2020/21

פנחס שוף

Recommended Posts

לפני2 שעות , קמאנן said:

אמרתי את זה כבר

אם הראיס מביא את אצילי הליגה הזאת סגורה גם לעונה הבאה

ובעונה הזאת 70 נקודות יספיקו להם לאליפות

בדיחה

יש פה ממש הגזמה עם אצילי זה לא זהבי של ינואר 2013, בהחלט שחקן מוכשר שעדיף שהיה אצלנו אבל אל תעשו ממנו מה שיכריע את העשור הקרוב.

לא רוצה לפגוע, אבל מת על ההקטנה של אצילי שעושים פה בימים האחרונים. אם הוא היה חוזר למכבי אנשים כאן היו מדברים על חזרה למאבק האליפות.

2 דקות לפני, החתול הצהוב said:

לא רוצה לפגוע, אבל מת על ההקטנה של אצילי שעושים פה בימים האחרונים

שום הקטנה שחקן מעולה שעשו איתו טעות אבל בוא זהבי הוא לא וגם לא נאווקמה. לעונה הזאת זה יספיק להם כי אנחנו נראים בלי שום אופק אבל אם בקיץ נחזור לעצמנו נוכל להתמודד גם עם אצילי.

הוא לא צריך להיות זהבי בשביל זה.

חיפה כרגע במומנטום מעולה מבחינה קבוצתית. הבאה של אצילי שהוא מהישראלים הטובים בליגה , כשאתה איבדת אותו מצד שני, זה תוספת כח אדירה עבורם בליגה והחלשות גדולה שלנו מצד שני.

ומה זה בקיץ "נחזור לעצמנו"? בשביל שנחזור לעצמנו אנחנו צריכים לסגור המון בורות. הנהלה אין לך כבר שנה ומשהו. אתה באמת רואה כרגע את זה כתהליך שכ"כ קל להתקיים? אני לא אומר שהוא לא יכול לקרות כמובן , אבל להציג את זה כאילו לוחצים על מתג וחוזרים לעניינים ומטאטאים את חיפה כאילו כלום זו יותר משאלת לב , מאשר כמה צריך לעבוד קשה וכמה צריך לפגוע בלא מעט משתנים בשביל לעלות חזרה על דרך המלך. ושוב- אין לנו הנהלה. 

1 דקה לפני, החתול הצהוב said:

הוא לא צריך להיות זהבי בשביל זה.

חיפה כרגע במומנטום מעולה מבחינה קבוצתית. הבאה של אצילי שהוא מהישראלים הטובים בליגה , כשאתה איבדת אותו מצד שני, זה תוספת כח אדירה עבורם בליגה והחלשות גדולה שלנו מצד שני.

ומה זה בקיץ "נחזור לעצמנו"? בשביל שנחזור לעצמנו אנחנו צריכים לסגור המון בורות. הנהלה אין לך כבר שנה ומשהו. אתה באמת רואה כרגע את זה כתהליך שכ"כ קל להתקיים? אני לא אומר שהוא לא יכול , אבל להציג את זה כאילו לוחצים על מתג וחוזרים לעניינים ומטאטאים את חיפה כאילו כלום זו יותר משאלת לב מאשר כמה צריך לעבוד קשה וכמה צריך לפגוע בלא מעט משתנים בשביל לעלות חזרה על דרך המלך. ושוב- אין לנו הנהלה. 

אין פה ויכוח אני רק אומר שלא אצילי זה מה שיביא להם עכשיו 9/10 אליפויות בעשור הקרוב.

זה לא בבחינה של או "זהבי" או "כלום".

להתכחש לתוספת הכח העצומה שלהם בליגה עם אצילי שהיא לטווח של כמה שנים או להקטין אותה זה בעיקר לטמון את הראש בחול בעיניי ולא להבין איזה שינוי עצום זה ביחסי הכוחות בין הקבוצות שאתמול הוא היה אצלך, ומחר הוא שם. תוסיף לזה את העובדה שלאירופה הוא כבר לא יצא יותר סביר להניח, וקיבלת אותו נעול שם לכמה עונות בשקט.

אבל חתול אני לא מתווכח על האיכות של אצילי ולא מקטין את ההחתמה, אל תתעקש לעשות דיון. כל מה שאני אומר שלא עליו יקומו ויפלו השנים הבאות.

16 דקות לפני, קמאנן said:

לא אמרתי עשור אמרתי שנה הבאה.

וכמו שחתול אמר, על שחקן כמו אצילי אין לנו אופציה לוותר. אין הרבה ישראלים בשוק שמביאים מספרים.

גם אין זרים כאלה.

1 hour ago, הנדון said:

אבל חתול אני לא מתווכח על האיכות של אצילי ולא מקטין את ההחתמה, אל תתעקש לעשות דיון. כל מה שאני אומר שלא עליו יקומו ויפלו השנים הבאות.

זאת בדיוק הנקודה, זה כן שובר שוויון.

בליגה כמו שלנו אצילי זה כמעט הכי טוב שאתה יכול להשיג.

הוא ישראלי, הוא בגיל טוב, הוא כבר לא יצא לאירופה, הוא מעורב ב20 שערים לעונה ואפילו יודע ללחוץ.

זהבי זה רף בפני עצמו, זאת סתם אנומליה, הלוואי ואי פעם נצליח להנחית פה משהו דומה לזה, ההיסטוריה מלמדת שזה קרה פעם אחת, אולי זה יקרה שוב בעתיד אבל קצת קשה לי לבנות על זה.

אגב, רק מוסיף לחתול, העובדה שלא רק שזה שחקן שחיפה מצליחה לשים עליו יד אלא זה שחקן שהיה לנו ביד רק מעצים את הפער.

אגיד את זה במספרים, אם אצילי שווה 1 אז לנו ירד 1 ולהם התווסף הפער הוא +2.

Just now, kutomer said:

אגב, רק מוסיף לחתול, העובדה שלא רק שזה שחקן שחיפה מצליחה לשים עליו יד אלא זה שחקן שהיה לנו ביד רק מעצים את הפער.

אגיד את זה במספרים, אם אצילי שווה 1 אז לנו ירד 1 ולהם התווסף הפער הוא +2.

הצלחת להגדיר את זה בצורה היפה והעניינית ביותר. ובנוסף לפן המקצועי, אצילי זה לגמרי בגדר הרצחת וגם ירשת, המכה המנטלית שנראה אותו חוגג עם המדים של הקבוצה שלפי השמועות מי מטעמם החל את כל הפרשה, משמעותית ותפגע בנו גם כן..

הרגתם עם האצילי זה, הוא לא תוספת כח עצומה. ואם היה חוזר אלינו מה טוב, אבל גם אם לא לא נורא. אין פה הקטנה, זה פשוט השחקן. זה לא איזה בניון או זהבי. 

לדעתי אצילי היה השחקן הישראלי הכי טוב בליגה ב-3 שנים שהוא היה פה, גם בעונה האחרונה שלו בביתר הוא היה הישראלי השני הכי טוב בליגה אחרי זהבי.

זאת דעתי בלבד, הוא שובר שוויון מטורף בליגה שלנו 

גם בעיניי אצילי הוא שובר שוויון בליגה שלנו. שחקנים עם מספרים, עוצמה ולוחץ מצוין. תוסיפו לזה מרים ובועט מצוין מצבים נייחים מה שאצלנו חלש מאוד ואצל חיפה חזק מאוד...

אצילי הוא כמו גולסה, גלזר, טיבי, כהן ופרץ ועוד מספר ישראלים שלנו שהוגדרו כ״הטובים בליגה בתפקידם״ מספר פעמים בשנתיים האחרונות.

כל אחד מהשמות כאן נרצח פה בפורום כמה וכמה פעמים, כל אחד מסיבותיו שלו.

אצילי לא שובר שיוויון לבדו, הוא אף פעם לא היה והוא גם לא יהיה.

מה שמדאיג אותי זה שהשמות למעלה עשו את כל ההישגים האפשריים עם מכבי שלנו ואני עדיין לא מצליח למצוא את השלד הישראלי שיחליף אותם במציאות הנוכחית. חיפה מצאו את אצילי ויש להם את חזיזה(כן חזיזה) וארד(כן ארד) ועוד הרבה כאלה עם סוגריים אחריהם,בשביל המזלזלים, שעוד לא השיגו כלום בליגה הזו. 

והם פחות מוכשרים מהשמות למעלה, אבל הם מספיק מוכשרים בשביל להוריד אותנו על הבירכיים לשנתיים הקרובות אם לא יהיה שינוי שמורכב משתי אופציות:

1.מאמן שיהיה מספיק מוכשר להפוך את אלמוג וקארצב לכהן ופרץ ואת פיבן לפיבן ובקיצור להיות איביץ

2.מאמן(או משהו) מספיק חזק לגרום למיץ להחתים את השלד הישראלי הבא. בקיצור, להיות ג׳ורדי

אם אף אחת מהשתיים לא יקרו אז אצילי זו החתמה שוברת שוויון שתגרום לנו לאכול הרבה חרא,בלי שאצילי שחקן שובר שוויון.

מה שמצחיק זה שאותם אנשים יפי נפש שהתחננו למיץ' לא להשאיר את אצילי ומיכה בקבוצה בטענה הזויה של חוסר ערכים וכול' הם אותם אנשים שמתבכיינים עכשיו שאצילי בדרך לחיפה..

הלוואי ואצילי היה חוזר אלינו, איך אפשר להגיד שלא? שחקן שאין הרבה כמוהו בארץ, והזוי שהבנאדם היה אצלנו כבר והוא כבר לא. כנ"ל מיכה שלדעתי יהיה בבית"ר.

בקיצור ההפסד כולו שלנו יותר מהרווח כולו שלהם.

אצילי אחלה שחקן והייתי שמח אם היה חוזר למכבי למרות שזה בלתי אפשרי. הוא תוספת כוח לחיפה אי אפשר להתכחש לזה.

אחרי שזה נאמר, הלוואי שיכשל שם, שחקן פרווה שיצא לחו"ל ל10 דקות בשביל להכשיר את החזרה שלו לארץ, לא התאמץ בחו"ל (שוב) ובורח חזרה לארץ.

בפעם האחרונה שהוא חזר לארץ הוא לקח 2 אליפויות. נקווה שיתחרבן לו הפעם.

אני חייב לציין שכשמכבי בתקופה רעה כמו היום, נושא הציטוטים לא מהנה יותר.

תביאו רק ציטוטים מהפועל כי לפחות עד הדרבי הם היחידים שאנחנו יכולים עוד לצחוק עליהם.

מקווה שאחרי הדרבי לא נצטרך לנעול את הנושא הזה

54 דקות לפני, itanar said:

הסתכלתי על המספרים שלו בליגת פח בקפריסין, די עלובים. מקווה שלא מגיע פיט.

לא הייתי בונה על זה. אין משמעות למספרים במקום שממילא לא רצית להיות בו.

לפני18 שעות , SABO said:

הקופים התחילו לשים תמונה של דוניס בחתימות שלהם בפורום

אין מילים לתאר כמה שאני שונא אותם

וואלה הייתי עושה את אותו דבר... הם סבלו 10 שנים תן למסכנים האלו לשחרר קיטור.

תוך כדי שהם שמים תמונה של דוניס אני יכול לתת מבחר שלם של תמונות, רק תגיד מי בא לך - רוני לוי, סטנוייביץ, מולנסטיין, הליצן ההולנדי השני, הליצן ההולנדי השלישי, עטר, בנאדו, גיא לוזון

רק תבחר

לפחות יש קצת הפועל

צטט

"האמת? טוב להיות שוב בכותרות, זה מרענן, רק חבל שלא בהקשר של גול או בישול. אה... בעצם זה בלתי אפשרי כי לא העבירו אותי בבקרה התקציבית. סבבה לשמש כשחקן אימונים אבל פחות סבבה להיות שק חבטות. אז הנה אני עושה לכם סדר: חזרתי ב-8.12 מדובאי אחרי שנבדקתי וד"א, בזמן הזה גם משלחת של מנהלת הליגה ובית"ר ירושלים היו בדובאי, אבל למה לספר את זה אם אפשר להקליק על הגב של בוזגלו? מה שלא סיפרו לכם זה ששחקן נוער שעלה לבוגרים נדבק (עדיף לא לתת לי לשחק נכון?) כשיש מכת הדבקות בכל הליגה לנוער וכמה קבוצות מושבתות. המצב בטבלה אמור יותר להדאיג מאשר להדביק לי תואר מדביק. חלאס עם הצביעות!".