Jump to content

נושא ציטוטים מהשדים לעונת 2020/21

פנחס שוף

Recommended Posts

3 דקות לפני, הנדון said:

מי דיבר על שחקנים אין שום קשר וגם אמרתי שאין שום בעיה עם זה. דיברתי על בעלים זה משהו אחר לגמריי זה לשנות את כל המועדון, ההיסטוריה והאופי שלו. אפשר להשוות את זה לאם אנשים ירצו פה שרד בול יקנו את מכבי הרי זה גם ימבה כסף.

לא מדובר בשינוי מהות של סמל, צבעים, מיקום גיאוגרפי, היסטוריה. חוגג פשוט הכניס שותף. לא יודע כמה זה מהותי אם קוראים לו אחמד או ציון. השלום שביבי חתם איתם הוא המהות. בתוך המכלול הזה, זאת עוד עסקה שנעשתה בשם הנורמליזציה.  

לפני2 שעות , המכבייה said:

לא מדובר בשינוי מהות של סמל, צבעים, מיקום גיאוגרפי, היסטוריה. חוגג פשוט הכניס שותף. לא יודע כמה זה מהותי אם קוראים לו אחמד או ציון. השלום שביבי חתם איתם הוא המהות. בתוך המכלול הזה, זאת עוד עסקה שנעשתה בשם הנורמליזציה.  

בקיצור נסגור את זה שנמשיך להגיד תודה לגולדהאר ושישאר פה לנצח.

לפני2 שעות , Insigne said:

אף אחד לא מינה שייח לראשות הממשלה.

אבל אם אפשר לענות ברצינות ולעניין כי אין קשר לדברים שכתבתי. מה ההבדל בין הכסף של גאידמק שלא בא מאהבת ישראל למרות שעשה דברים גדולים עבור האזרחים, לבין הכסף של השייח? למה אפשר למכור גז למצרים ומטוסים לאבו דאבי ואי אפשר למכור להם קבוצת כדורגל? אמרו שההסכם יתרום לכלכלה, הנה הוא תורם לכלכלה. לכלכלה של משה חוגג וביתר ירושלים. בהצלחה.

הייתם מעדיפים אנשים כמו גולדהאר אבל מה לעשות שאין. ברגע שהוחלט על הסכם שלום ולפתוח את המסחר והכלכלה אז זה בא גם במקומות שקצת פחות נוח לכם \ להם. סה טו.

כוונת ההודעה שלי הייתה שיש הבדל בין ספונסר שמתנוסס על החולצות ומכניס כסף, לבין שליטה במועדון ובקבלת ההחלטות, בדיוק כמו שלא יהיה כאן נציג אמירייתי בממשלה. 

מעבר לזה, אם חס וחלילה גולדהאר היה עוזב, היית סבבה אם היה בא משקיע ממצרים או אפגיניסטן וקונה את המועדון? 

10 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

כוונת ההודעה שלי הייתה שיש הבדל בין ספונסר שמתנוסס על החולצות ומכניס כסף, לבין שליטה במועדון ובקבלת ההחלטות, בדיוק כמו שלא יהיה כאן נציג אמירייתי בממשלה. 

מעבר לזה, אם חס וחלילה גולדהאר היה עוזב, היית סבבה אם היה בא משקיע ממצרים או אפגיניסטן וקונה את המועדון? 

מה זה חשוב אם בתעודת הזהות שלו רשום קוויבק או קזבלנקה?

אומרים בביתר וגם כאן, בגלל שנכנס שותף ערבי אז זה לשנות את המועדון, ההיסטוריה והאופי. 

אם זה שותף קנדי, רוסי או בולגרי, אז זה בסדר. זה לא לשנות את הערכים.

כשזה ערבי אז יש חשש אמיתי להמשך קיומה של קבוצת הכדורגל, שזה כל אחד אחר אז זה מדהים, המניעים שלו טהורים.

כל הכסף שזולג באירופה מהאוליגרכים (בעבר) והמפרציות עכשיו....הכסף הזה לא הגיע מהחנות מכולות של רמי לוי, גם זה לא כסף טהור.

ולשאלתך, כל אחד שרוצה לעשות טוב למכבי והמניעים שלו טובים, שיגיע ויתרום. לא מעניין אותי הת"ז. כשיהיו בתור אנשים לתרום, נוכל לעשות סלקציה.

ולגבי בית"ר ובאופן כללי, אני הרבה יותר חושד (ובצדק) באחד כמו חוגג שהוא לטענתו יהודי מילואימניק עם מניעים טהורים מאשר הבן חליפה.

חוגג נתן הרבה יותר סיבות לחשוש ממנו ולהרים גבה, אבל אוהדי בית"ר כמו המלך שלהם אוחנה, עשו ממנו מלך כי הוא בא עם צ'ק פתוח (בלי כיסוי) וקיבלו אותו בזרועות פתוחות 

אז שיבושם למטומטים הללו, מגיע להם. מקווה שהצלחתי להבהיר.

יאללה מכבי, נתקדם מהנושא המאוס הזה ושישרף בית וגן. מגיע להם. גם גזענים וגם אכלו צינור.

לפני7 שעות , הנדון said:

השאיר אבק לנשיא, נסיכת הג'חנון ומיץ' בכל הקשור לראיונות עם התקשורת כל שעה צריך לשמוע ממנו.

מצחיק שבחרת להזכיר אותו, הוא מתרחק מהתקשורת כמו מאש.

אגב, האוהדים היצורים בעולם (מכבי, פייסבוק) מדברים על זה שהם רוצים שמיטש ימכור את הקבוצה לאיזה שייח' שישדרג אותנו כלכלית.
כמה מטומטמים אפשר להיות? כאילו שהבעיות שלנו בשנים האחרונות לא היו העובדה שהוצאנו יותר מדי כסף

7 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

למה במדינות ערביות בכל העולם הת.ז כן חשובה? אין מאמנים, שחקנים או בעלים ישראליים.

אני לא מנכ"ל הליגה הערבית. השאלה לא צריכה להיות מופנית אליי.

אבל אהבתי איך התעלמת מכל מה שכתבתי ושאלת שאלה אחרת. יפה. :wub:

כשאתלטיקו השקיעו בב"ש או עידן עופר בפורטוגול, מישהו זעק שהם באים לשנות את ערכי המועדון או ההיסטוריה או האופי? 

עזוב, זה מביך שאנשים בוגרים מקימים קול זעקה כאשר מדובר ברוכש ערבי ומדברים על סוף העולם אך כשמדובר ברוכש עם ת"ז אחרת, זאת עסקה מבורכת.

משה חוגג הוא בעל בית גרוע יותר מכל אחד אחר אבל הם הרימו אותו על הכתפיים, גם כשידעו שהכסף שלו לא כשר (לכאורה), גם כשידעו שהוא בא לעשות סיבוב על הקבוצה,

גם כשידעו שיש נגדו תביעות מכאן ועד נהריה....חגגו. 

3 דקות לפני, gilgil28 said:

מצחיק שבחרת להזכיר אותו, הוא מתרחק מהתקשורת כמו מאש.

אגב, האוהדים היצורים בעולם (מכבי, פייסבוק) מדברים על זה שהם רוצים שמיטש ימכור את הקבוצה לאיזה שייח' שישדרג אותנו כלכלית.
כמה מטומטמים אפשר להיות? כאילו שהבעיות שלנו בשנים האחרונות לא היו העובדה שהוצאנו יותר מדי כסף

איך אומר סלבה אק יו אחד פחות והם נובחים.

12 דקות לפני, Insigne said:

אני לא מנכ"ל הליגה הערבית. השאלה לא צריכה להיות מופנית אליי.

אבל אהבתי איך התעלמת מכל מה שכתבתי ושאלת שאלה אחרת. יפה. :wub:

כשאתלטיקו השקיעו בב"ש או עידן עופר בפורטוגול, מישהו זעק שהם באים לשנות את ערכי המועדון או ההיסטוריה או האופי? 

עזוב, זה מביך שאנשים בוגרים מקימים קול זעקה כאשר מדובר ברוכש ערבי ומדברים על סוף העולם אך כשמדובר ברוכש עם ת"ז אחרת, זאת עסקה מבורכת.

משה חוגג הוא בעל בית גרוע יותר מכל אחד אחר אבל הם הרימו אותו על הכתפיים, גם כשידעו שהכסף שלו לא כשר (לכאורה), גם כשידעו שהוא בא לעשות סיבוב על הקבוצה,

גם כשידעו שיש נגדו תביעות מכאן ועד נהריה....חגגו. 

קראתי את כל מה שכתבת, ולא היה לי ממש מה לרשום על זה :) מכבד את הדיעה שלך, ועדיין חשבתי לרדת לשורש העניין. 

וכדי להגיע לשורש חשבתי על מקרה כזה - נניח אתה הולך ברחוב, רואה בנאדם, מושיט לו יד, והוא מקלל אותך, יורק על הרצפה, ומחליט שהוא מחרים אותך. 

עוד יום עובר, רואה בנאדם אחר מהשכונה שלו, והוא עושה אותו דבר. ושוב. ושוב. ושוב. אז באיזשהו שלב, אני מניח, תחליט שאתה ממשיך הלאה בחייך ולא תרצה שום קשר לקבוצה הזו. 

לא יבואו לשכנע אותך למה אתה צריך להכניס את האנשים האלה לארוחת שישי, והכל בסדר, כל אחד ממשיך הלאה בחייו, ולא כל שידוך נועד לקרות. 

ככה שאם אני מסתכל מפרספקטיבה כזו, אני חושב שזה בסדר להיות חשדן כלפי אנשים ממדינה שעד לפני רגע החרימו אותך ולא הכירו בך, לעומת איזה יווני או אנגלי. 

ופייר, אם אנשים היו עושים לי רע כל החיים, אז לא הייתי רץ לחפש את תשומת הלב שלהם כל היום, מתחנף בכוח וצמא לאהבה מהם, אלא ממשיך בחיי, אבל זה כבר טו מאץ' פוליטיקה. 

בסדר, זה מגיע לנו, בערוץ הספורט סקר אם היה פנדל, שוכחים את נגיעת היד של הפועל חיפה שדפקו אותנו ואף אחד לא מדבר על זה.

נמאס מהשטויות האלה.

הפנדל עם היד זה הרבה יותר פנדל מזה , הזוי שלא בדקו.

היה פנדל על יוני אבל לדעתי אם השופט לא שורק הואר לא היה קורא לשנות את ההחלטה על זה.

ומכאן , להמשיך לחפור לשופטים שיש פנדלים , לקבל צהובים אפילו בדיוק כמו מה שריקן עשה.

ולחפור בראיונות על זה שהיה פנדל ברור שלא נשרק ולא נבדק - בנושא הזה , ללמוד מחיפה.

צטט

עמרי אלטמן לא הצליח הסתיר את דעתו בכל הנוגע להתנהלות של האדומים. "כל הרעש מסביב למועדון מאוד משפיע, כל כמה שבועות יש פה סרט חדש", סיפר אלטמן והוסיף: "זה פוגע בנו ובהכנות שלנו, כל פעם מגיעה פצצה אחרת. אני מקווה שתתחיל להיות יציבות מסביב, אנחנו צריכים שקט ולא מקבלים אותו".

היה חסר שיגיד שהוא מופתע מהמצב

מקווה שהוא מבסוט שחתם במועדון זבל הזה, שרמוטה

On 13.12.2020 at 23:09, gilgil28 said:

חצופים אלה
spacer.png

פיקנטריה: 

במחצית ובסוף המשחק אני תופס את תומר לוי ואומר לו שאף אחד לא ידבר על הפנדל 100% וימציאו משהו שאנחנו קיבלנו. הוא אומר "חד משמעית לא. פוקסמן קיפח את מכבי והעורכים שלנו יציינו את זה" אמרתי לו שנפגש ברביעי - אעדכן. 

מה שלא יהיה אל תצפו בטעות שמישהו יבוא לטובתנו בתקשורת בסיפור הזה. ברור לכולם מה הם רוצים שיקרה אחרי למעלה מעשור בלי אליפות ירוקה.

היום ברדיו, גיא פלג 
 ״חיפה לא צריכה את אלחמיד״ ואחר כך תיקן את עצמו שהתבלבל ״עם ערבי אחר שעבר מחיפה להפועל תל אביב״
פלג 2 חיפה חייבת להביא את אצילי.

וואו חוגג אני מתרגש שמעתי שבעוד יומיים הוא ידבר על הכל אני במתח סוף סוף להכיר את איש המיסתורין הזה!

On 14.12.2020 at 01:07, Simba said:

לקבל צהובים אפילו בדיוק כמו מה שריקן עשה.

נראה לי שריקן קיבל צהוב כי אמר לשופט כזה "לך לך תבדוק גם את זה".