Jump to content

נושא ציטוטים מהשדים לעונת 2020/21

פנחס שוף

Recommended Posts

1 hour ago, nirc2 said:

קבוצות נגד ישראל... זה כבר ידוע...
אין לי מושג למה, אבל נגד קבוצות אוסטריות הקבוצות מישראל תמיד מנצחות

לא נשכח ולא נסלח.

4 hours ago, nirc2 said:

בנימה אישית, אני חייב  לציין שהגרמנית האוסטרית כל כך פחות אלגנטית מהגרמנית הצפונית. 

כאילו אני קורא בפורום של אוהדי בית"ר

וואו איזו הודעה של עומר

מישהו כותב שהיה כבר משחק נגד מכבי ב2009, ועל זה עונים לו:

War Maccabi, war aber eine andere Stadt. Fast so wie bei Rapid auch Lienz gemeint sein kann 

זה היה מכבי, אבל עיר אחרת. זה כמעט כמו רפיד, שגם ללינץ אפשר לקרוא ככה

23 דקות לפני, דקסטר said:

העיקר ימשיכו להחתים שחקנים בכיף שלהם

מזכיר לי פרק בנשואים פלוס שתבעו את אל באנדי על איזה מיליון דולר על תקיפה ובבית המשפט הוא אמר מה יעשו לי, יתבעו ממני עוד כסף? גם ככה אין לי כלום ואני לא מתכוון לשלם, ונתן לתובע עוד אגרוף 

1 דקה לפני, nirc2 said:

מזכיר לי פרק בנשואים פלוס שתבעו את אל על איזה מיליון דולר על תקיפה ובבית המשפט הוא אמר מה יעשו לי, יתבעו ממני עוד כסף? גם ככה אין לי כלום ואני לא מתכוון לשלם, ונתן לתובע עוד אגרוף 

סדרה גדולה. עשית לי חשק לבינג'. 

Just now, YoC said:

סדרה גדולה. עשית לי חשק לבינג'. 

וואי גם לי.

חבל שאין בנטפליקס או באמזון פריים

21 hours ago, nirc2 said:

מישהו כותב שהיה כבר משחק נגד מכבי ב2009, ועל זה עונים לו:

זה היה מכבי, אבל עיר אחרת. זה כמעט כמו רפיד, שגם ללינץ אפשר לקרוא ככה

כתב לו בגרמנית שרק בחיפה יש מכבי?

10 דקות לפני, nirc2 said:

מזכיר לי פרק בנשואים פלוס שתבעו את אל על איזה מיליון דולר על תקיפה ובבית המשפט הוא אמר מה יעשו לי, יתבעו ממני עוד כסף? גם ככה אין לי כלום ואני לא מתכוון לשלם, ונתן לתובע עוד אגרוף 

לקח לי כמה שניות להבין מה הקשר בין נשואים פלוס לאל על.... 

29 דקות לפני, nirc2 said:

וואי גם לי.

חבל שאין בנטפליקס או באמזון פריים

https://sdarot.rocks/watch/90

תהנה אחי. עובד מעולה, אם לא נכנס לך תשנה לdns של גוגל 

הנהלת הפורום מתעצלנת ועדיין לא נפתח תת פורום המשפטי ע"ש אמיר כבירי 

בינתיים אני אניח את זה פה לעיונכם

בוזגלו הגיש תביעה של כ-2 מיליון ש"ח נגד הפועל

פרסום ראשון: הקשר שחוזהו לא כובד על ידי המועדון האדום פנה למוסד לבוררות של ההתאחדות לכדורגל. תובע את שכרו, הרכב שנלקח והוצאות שכר הדירה

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

* לקחת אוטו מנכה זה באמת שפל המדרגה אפילו בשביל הפועל 

10 דקות לפני, הנדון said:

@הצבר יש מעקב תביעות מסודר?

אני חושב שאפילו אופ"א איבדו את המעקב. 

יש גם בעיה שלדעתי הם סגרו חלק מהדברים בשחור כי חלק מהתביעות פשוט התפוגגו בדרך

יש עוד נושא מעניין, בשלב זה מס הכנסה מסרב לדרישה שהוא קיבל לקבוע שיש חבות מס מלאה על כל הקנסות והוא טען שזה בבדיקה 

חוקית הקנסות האלה הן על משכורות, אם זה במקום משכורת זה חייב ב 50% ניכוי במקור בארץ ( כלומר הם יהיו חייבים כפול מהתשלום שנפסק ) 

באופן כללי מדובר להערכתי על לפחות 30 מיליון שקל שעדיין פתוחים זה כולל 12 מיליון שכבר נפסקו פסקי דין חלוטים עליהם 
ועוד איזה 3-7 מיליון של כאלה שמחכים לראות אם מישהו יקבל משהו בשביל לתבוע או להעלות הילוך בתביעה. 

Just now, חרישי הוא הלילה ואפל said:

אני בטוח שיש כבר כאלה שעומדים בתור אחרי בוזגלו

יש עוד 4-5 אבל הם כסף קטן יחסית לדעתי כולם ביחד זה פחות מבוזגלו , אלה אם כן גם זרים שעזבו יתבעו אותם. 

איך להיות הפועל ולהחתים שחקנים יקרים מבלי לשלם על כך ב5 שלבים קלים:

1. תן לשחקן כל סכום שהוא דורש, אם השחקן טוב ויש עוד מועדונים שמגלים בו עניין, תכפיל את הסכומים שהוא דורש. כמו כן, תסכים לשלם למועדון שלו כל סכום שישדרשו עבור שחרורו. 

2. תשלם לשחקן משכורת לחודשיים עד שלושה חודשים ראשונים כדי שיבטח בך ויאמין שהוא יקבל את מלא שכרו, מומלץ לשלם יומיים לפני מועד התשלום שנקבע (7 לחודש במקום 9) כדי להפגין רצינות ותחושת סדר ואחריות לשחקן, תן לו להרגיש שהוא נמצא בידיים טובות לפני שתזיין אותו. 

3. לגבי התשלום למועדון שממנו רכשת את השחקן - תתעלם מהם, אל תענה לפניות שלהם בשום צורה ודרך ובשום אופן אל תשלם. אם עיתונאי חוקר או נציג פיפ"א ישאלו אותך בנושא תאשים את טביב.

4. לאחר 2-3 חודשים, כאמור בסעיף 2, תפסיק לשלם את השכר לשחקן. תחילה הוא ירגיש לא נעים ויחכה שבוע לפני שיפנה אלייך, תתנצל, תגיד לו שאתה מתבייש,שזה לא אופייני ולא יקרה יותר, שהייתה בעיה באינטרנט ולכן הכספים לא הועברו, תשלם לו "מקדמה" בגובה 10 אחוז מהשכר במזומן ותגיד לו שזה בנוסף למשכורת עצמה שתכנס בימים הקרובים, הוא ישמח ויחזור לסמוך עלייך, כמובן, אל תשלם כלום. 

לאחר חודש נוסף.שבו לא יהיה לו כסף לקנות אוכל אפילו כי לא שילמת לו, תתן הוראה לצוות המקצועי להוציא אותו מהסגל ותתחיל להשמיץ ולהשחיר אותו בתקשורת. 

5. לאחר שהיא יגיע לסף שבירה, כפסע מהתאבדות, תגיד לו שאתה מסכים לשחרר אותו חזרה לברזיל או מאיפה שלא הבאת אותו, בתמורה לכך שהוא יוותר על החובות כלפיו שהרי בלאו הכי הוא לא היה בסגל ועשה בעיות במועדון. בלית ברירה הוא יסכים ואחרי שהוא יסכים וישאל אותך מתי להחזיר את הדירה והרכב, זה בדיוק הזמן להודיע לו שהכנסת זר חדש לדירה שלו ושתרמת את הרכוש שלו לפתחו לב. הזר ההמום יגיד נו,טוב, מתי להחזיר את הרכב? וזה בדיוק הזמן להצביע על הגרר מחוץ למשרד שכבר העמיס את הרכב. 

למען הסר ספק, אתה לא תשלם לו את המשכורת שהסכמת לשלם לו.

1 hour ago, YoC said:

https://sdarot.rocks/watch/90

תהנה אחי. עובד מעולה, אם לא נכנס לך תשנה לdns של גוגל 

יש קנסות פסיכיים נגד זה פה

1 hour ago, YoC said:

איך להיות הפועל ולהחתים שחקנים יקרים מבלי לשלם על כך ב5 שלבים קלים:

1. תן לשחקן כל סכום שהוא דורש, אם השחקן טוב ויש עוד מועדונים שמגלים בו עניין, תכפיל את הסכומים שהוא דורש. כמו כן, תסכים לשלם למועדון שלו כל סכום שישדרשו עבור שחרורו. 

2. תשלם לשחקן משכורת לחודשיים עד שלושה חודשים ראשונים כדי שיבטח בך ויאמין שהוא יקבל את מלא שכרו, מומלץ לשלם יומיים לפני מועד התשלום שנקבע (7 לחודש במקום 9) כדי להפגין רצינות ותחושת סדר ואחריות לשחקן, תן לו להרגיש שהוא נמצא בידיים טובות לפני שתזיין אותו. 

3. לגבי התשלום למועדון שממנו רכשת את השחקן - תתעלם מהם, אל תענה לפניות שלהם בשום צורה ודרך ובשום אופן אל תשלם. אם עיתונאי חוקר או נציג פיפ"א ישאלו אותך בנושא תאשים את טביב.

4. לאחר 2-3 חודשים, כאמור בסעיף 2, תפסיק לשלם את השכר לשחקן. תחילה הוא ירגיש לא נעים ויחכה שבוע לפני שיפנה אלייך, תתנצל, תגיד לו שאתה מתבייש,שזה לא אופייני ולא יקרה יותר, שהייתה בעיה באינטרנט ולכן הכספים לא הועברו, תשלם לו "מקדמה" בגובה 10 אחוז מהשכר במזומן ותגיד לו שזה בנוסף למשכורת עצמה שתכנס בימים הקרובים, הוא ישמח ויחזור לסמוך עלייך, כמובן, אל תשלם כלום. 

לאחר חודש נוסף.שבו לא יהיה לו כסף לקנות אוכל אפילו כי לא שילמת לו, תתן הוראה לצוות המקצועי להוציא אותו מהסגל ותתחיל להשמיץ ולהשחיר אותו בתקשורת. 

5. לאחר שהיא יגיע לסף שבירה, כפסע מהתאבדות, תגיד לו שאתה מסכים לשחרר אותו חזרה לברזיל או מאיפה שלא הבאת אותו, בתמורה לכך שהוא יוותר על החובות כלפיו שהרי בלאו הכי הוא לא היה בסגל ועשה בעיות במועדון. בלית ברירה הוא יסכים ואחרי שהוא יסכים וישאל אותך מתי להחזיר את הדירה והרכב, זה בדיוק הזמן להודיע לו שהכנסת זר חדש לדירה שלו ושתרמת את הרכוש שלו לפתחו לב. הזר ההמום יגיד נו,טוב, מתי להחזיר את הרכב? וזה בדיוק הזמן להצביע על הגרר מחוץ למשרד שכבר העמיס את הרכב. 

למען הסר ספק, אתה לא תשלם לו את המשכורת שהסכמת לשלם לו.

חח שמע צחקתי בקול חחחח

אשכרה אחד לאחד ולא אתפלא אם הרבה מזה קורה במציאות בדיוק ככה.