Jump to content

נושא ציטוטים מהשדים לעונת 2020/21

פנחס שוף

Recommended Posts

צטט

אנשים פה ככ בטוחים בעצמם שהיה פאול ומנגד יש ציבור שלם שאומר שלא, והאמת, כמו תמיד איפשהו באמצע
וזאת בדיוק הנקודה שלי
אם זה מקרה ככ גבולי, ככ לא חד משמעי וככ נתון לויכוח אז מי שורק על זה? למה הוואר התערב? איך זה בכלל הובא לדיון?

ולגבי השופטים ואהדתם האישית, ברור לי שלכל שופט יש קבוצה, אין שום סיבה שבן אדם ילך להיות שופט אם אין לו איזה עניין בכדורגל וככל הנראה אם יש לו עניין יש לו קבוצה
אני לא חושב שהם צהובים ועושים את זה בגלל אהדתם, אני חושב שהם פשוט לא מקצועיים, לא טובים מספיק ולוקחים המון החלטות גרועות. זה לא קרה רק בגמר, זה קרה לאורך כל העונה אצל כל הקבוצות
רמת השיפוט אל מול כמות הכסף המושקעת והעניין הציבורי היא פשוט אבסורד, זה לא הגיוני שתנוהל ליגה מקצוענית שמגלגלת מליונים ומתבצעים עליה הימורים במיליונים ובסוף מה שיכריע את הכף זה החלטות שיפוט בזויות

עריכה:
רק אוסיף שבגלל שמכבי עשירה יותר ובגלל שהיא מתבכיינת על כל דבר אז השופטים נוטים לשרוק לטובתה
זה משפיע, אתם חושבים שהשופטים הם איזה אנשי מתכת חסרי רגש ובלתי ניתנים להשפעה וזה ממש אבל ממש לא נכון, אם תלחץ אותם מספיק תוכל להטות את הכף לטובתך

צטט

איזה ציבור שלם אומר שלא היה פאול? רק אוהדי הפועל 

טכנית לארז על שירי השואה

צטט

לא רואה פה עניין "לזעזע".
זה פשוט מה שהכי מרגיז את הבינוניים הכלליים האלה.
זה גם סוג של פרנציפ.

צטט

לא נורא זה רק אבו עביד, גוטליב, אליאס, גרופר ואולי אלטמן שעוזבים - נסתדר בלעדיהם יש את קולו - חבר מכוכב אחר שהראש שלו לא מחובר לצוואר לפעמים, שי אייזן הפנומן שמחזיק במאזן של 0.5 כרטיסים אדומים פר דרבי ורז שטיין הבלתי נגמר. 
אז מה אם השלד הסביר שלנו עוזב? (של קבוצה שגם עם השלד הזה סיימה במקום 11, כן?) הכל טוב, נביא את ניסו קפילוטו, מיקו ממן, זאב רווח ו-3 זרים של הגיס של איציק - רון ללוי הסקאוטר וסוחר היהלומים בדימוס.

#רקחרםמנויים
#ניסנובתלכוכבר

צטט

באהדה בוודאי יש מרכיב רגשי חזק מאוד.
אחד הדברים שבעיני יכולים לעזור זה שותפות פעילה של השחקנים בתהליך. אני חושב שבלי קשר לשום פרמטר אישי (של אוהד),
אם תתפרסם נניח קריאה של שחקן כמו איינבינדר באחת הפלטפורמות לאוהדים לעשות מנויים יכולים להיות לזה כוח והשפעה גדולים.
אני יודע שעלי זה יעבוד.

אין ספק שדן זה שחקן שמביא מנויים

צטט

רציני שאם בעלים סבירים וניהול סביר ( לא חייב להיות עשיר מדי) אפשר בקלות לעשות פליאוף עליון ואפילו להביך את מכבי שלא משנה איך נסתכל על זה ב2 משחקי הדרבי האחרונים הם לא הפסידו בסוג של נס ועם המון עזרה מהשופטים חבל שזה לא המצב אבל טוב נתנחם בזה שאפחד לא ישחית את שיר האליפות המתולוגי של אריק איינשטיין אדומה שלי כמו שנעשה עם השיר של מכבי חיפה על ידי ע. בן זקן

מטרות לעונה הקרובה:

להביך את מכבי

לא פחות ממדהים - העימות של ניסנוב ווקסברגר (תסלחו לי שאני מפנה טראפיק לערוץ 5 הכושל):

https://www.sport5.co.il/articles.aspx?FolderID=283&docID=370287

היגיון של הפועל:

- כל נגיעה של יונתן כהן בגול הייתה פאול - על הבלם ועל השוער - הכל פאול ברור!

- אייזן גולש לכיוון הברך של דור פרץ עם הפקקים קדימה ומעיף אותו באוויר- לא פאול!   

איך עושים שהניסנובים האלה יישארו שם עוד 50 שנה?

54 דקות לפני, AvielMaccabi4 said:

טכנית לארז על שירי השואה

מטרות לעונה הקרובה:

להביך את מכבי

אם לא תביכו את מכבי אתם מתים.

36 דקות לפני, Lahav8 said:

איך עושים שהניסנובים האלה יישארו שם עוד 50 שנה?

זה לא שאחריהם יגיע לשם גולדהאר כל פעם הם עוברים למישהו יותר ויותר גרוע. אף איש עסקים רציני שמכבד את עצמו לא ידרוך שם.

עד היום כל היתרון שלהם בעיניי על אוהדי חיפה היה שהם בכל זאת תמיד הכירו במציאות.

אבל באמת שמאז הדרבי עם הזיה ברמה של אוהדי חיפה- הם פשוט מחליטים על איזושהי מציאות שמתאימה להם ומבחינתם זה זו האמת וכל מי שחושב אחרת מטומטם.

ועזבו שניה את הפאול. נגיד שלא היה פאול. באיזושהי מציאות, הם היו קרובים לנצח? הם הפגינו עליונות? שלטו בכדור? הראו כדורגל שמנסה לנצח?

במשחק הכי חלש שלנו והכי טוב שלהם, לא היתה שניה אחת במשחק של עליונות שלהם. אז נתקוף את השיפוט בתקשורת ונטען שרק בגלל השיפוט לא ניצחנו דרבי כבר 7 שנים, ירדנו ליגה ואנחנו בחובות עתק.

איזה נבלות בחיי, תתאיידו כבר.

לפני6 שעות , הנדון said:

זה לא שאחריהם יגיע לשם גולדהאר כל פעם הם עוברים למישהו יותר ויותר גרוע. אף איש עסקים רציני שמכבד את עצמו לא ידרוך שם.

ומה שבאמת מענג זה שהם מביאים את זה על עצמם במו ידיהם 

לפני5 שעות , modz0r said:

חשבתי שאוהדי הפועל דווקא בעד אקטיביזם שיפוטי.

רק כאשר מדובר בשופט בית המשפט שיכול להעלים את החובות שלהם

לפני16 שעות , AvielMaccabi4 said:

טכנית לארז על שירי השואה

מטרות לעונה הקרובה:

להביך את מכבי

בפרפראזה על אייל ברקוביץ', המטרה של הפועל בעונה הקרובה היא לסיים במקום 12 ולבעוט למסגרת בכל הדרבים.

לפני7 שעות , Yellowald said:

עד היום כל היתרון שלהם בעיניי על אוהדי חיפה היה שהם בכל זאת תמיד הכירו במציאות.

אבל באמת שמאז הדרבי עם הזיה ברמה של אוהדי חיפה- הם פשוט מחליטים על איזושהי מציאות שמתאימה להם ומבחינתם זה זו האמת וכל מי שחושב אחרת מטומטם.

להפועל ת"א מעולם לא היה שום יתרון על שום דבר.

אנחנו צריכים לקוות שיקרה להם מה שקרה להפועל פ"ת ושבעוד 20-30 שנה לא יהיו אוהדי הפועל ת"א צעירים בגוש דן. שייעלמו ולא יחזרו, אני אסתדר מצויין עם היריבות עם חיפה במקום הדרבי.

לפני13 שעות , Omer said:

להפועל ת"א מעולם לא היה שום יתרון על שום דבר.

אנחנו צריכים לקוות שיקרה להם מה שקרה להפועל פ"ת ושבעוד 20-30 שנה לא יהיו אוהדי הפועל ת"א צעירים בגוש דן. שייעלמו ולא יחזרו, אני אסתדר מצויין עם היריבות עם חיפה במקום הדרבי.

אני דווקא הרבה יותר מכבד תל אביבי שאוהד הפועל מאשר איזה זין שבא מחיפה לתל אביב, גר בתל אביב, נהנה מתל אביב ואוהד חיפה (או בכלל תל אביבי שאוהד חיפה), אני בחיים לא אבין את זה. 

לפני1 שעה , אליהו_הנביא said:

אני דווקא הרבה יותר מכבד תל אביבי שאוהד הפועל מאשר איזה זין שבא מחיפה לתל אביב, גר בתל אביב, נהנה מתל אביב ואוהד חיפה (או בכלל תל אביבי שאוהד חיפה), אני בחיים לא אבין את זה. 

חחחחח מה קשור איפה הוא גר , אם אני עובר לאילת ונהנה מאילת(למרות שמי נהנה שם) אני צריך לעודד את בני אילת?

לפני23 שעות , AvielMaccabi4 said:

טכנית לארז על שירי השואה

מטרות לעונה הקרובה:

להביך את מכבי

איזה כיף שעדן בן זקן לא תיגע לאריק איינשטיין בשיר

28 דקות לפני, I promise said:

חחחחח מה קשור איפה הוא גר , אם אני עובר לאילת ונהנה מאילת(למרות שמי נהנה שם) אני צריך לעודד את בני אילת?

קשור שכשאני יוצא לריצה בים בתל אביב, אני לא רוצה לראות מזדיינים עם חולצות של חיפה, אנחנו בתל אביב

3 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

קשור שכשאני יוצא לריצה בים בתל אביב, אני לא רוצה לראות מזדיינים עם חולצות של חיפה, אנחנו בתל אביב

אחי אתה לא רציני

אין קשר בין איפה אתה גר לקבוצה שאתה אוהד

רציתי לעלות את זה פה גם לפני כמה ימים.

אתם רציניים? בטח שיש קשר במקרה הזה.

האוהדים שלהם לובשים חולצה של פאק tlv, שרים שירי שנאה לתל אביב, שונאים את העיר הזאת ואת מה שהיא מייצגת. איך אפשר להשתייך לקהל הזה ומצד שני לחיות בת"א, לעבוד בה, להנות והכל?

אולי טכנית אפשרי אבל אני מנסה לחשוב כאוהד שלהם. עכשיו יש משחק שלנו מולם בסמי עופר, אני שר לובש חולצת פאק tlv, שר ת"א עולה באש, שר ת"א בתכלס זאת העיר הכי טובה להתחבא מאחורי סוסים של משטרה ועוד את כל השיט שלהם נגד ת"א. ואז אחרי כל זה חוזר בלילה לאותה עיר שקיללתי ככה, חי בה והכל? לא מתחבר לי.

שיזדיינו לחיפה והקריות אם הם כל כך שונאים את העיר הזאת

24 דקות לפני, yellow_blood said:

האוהדים שלהם לובשים חולצה של פאק tlv, שרים שירי שנאה לתל אביב, שונאים את העיר הזאת ואת מה שהיא מייצגת. איך אפשר להשתייך לקהל הזה ומצד שני לחיות בת"א, לעבוד בה, להנות והכל?

אולי טכנית אפשרי אבל אני מנסה לחשוב כאוהד שלהם. עכשיו יש משחק שלנו מולם בסמי עופר, אני שר לובש חולצת פאק tlv, שר ת"א עולה באש, שר ת"א בתכלס זאת העיר הכי טובה להתחבא מאחורי סוסים של משטרה ועוד את כל השיט שלהם נגד ת"א. ואז אחרי כל זה חוזר בלילה לאותה עיר שקיללתי ככה, חי בה והכל? לא מתחבר לי.

כמו שיש אוהדי הפועל תל אביב שהם ניצולי שואה או סולדים מקריאות השואה וכמו שיש אוהדי מכבי שנגעלים מקריאות הגזענות/אונס שלנו ולא משתתפים בהן, וכמו שיש אוהדי בית''ר שהם לא גזענים ולא משתתפים בשירי מוחמד למינהם, ככה יש אוהדי מכבי חיפה שחיים/עובדים/אוהבים את תל אביב. 

אני לא מאמין שאשכרה צריך להסביר את זה למישהו אבל קהל אוהדים שמורכב מאלפי אנשים זה לא דבר הומוגני שכולם בו צריכים לחשוב בדיוק אותו דבר ולהזדהות עם כל דבר שהקבוצה עושה.

49 דקות לפני, yellow_blood said:

כן אבל הסיבה העיקרית שהם מדברים ככה על תל אביב זה כי זה חלק מהניסיון העלוב שלהם לקרוא לעצמם "מכבי" ולנו "תל אביב".... ולפחות על עצמם הם מצליחים לעבוד, הם פשוט עם רגשי נחיתות קשים וככה הם מוציאים את זה. 

כל הדיון הזה מזכיר לי שלפני כמה שנים חיפה חייבה את כל השחקנים לגור בעיר.

יש בזה משהו מטומטם שאתה מנסה לייצר חיבור בין השחקנים לעיר אבל בעצם רוב האוהדים שלך בכלל לא חיים בחיפה.

בכללי הרבה אוהדי חיפה מנסים לייצר יריבות לא רק בין הקבוצות אלא בין הערים.

image.thumb.png.47ef2ad3b932f78711baa0697cff1f7a.png